Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна
Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Denja » Пон, 07 липня 2008, 23:12

vovka, Протест мав право бути! Але так, як це було в нас перший раз за всю історію - ніхто толком незнав як то мало виглядати. Якби Єженков не захистив ровенського - або дискваліфікація, або вскривати мотор. Але маленька перемога в тому - шо Ми таки відстояли чесну боротьбу в класах!
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення vovka » Пон, 07 липня 2008, 23:20

Denja писав:Протест мав право бути!
чому ? протест відносився до мотору чи до чогось іншого наприклад вихлопу неповної довжини ?

p.s. Я коли зберу мотор (планую в ровно попасти на слідуючий тиждень і провести невелику розвідку) все одно піду в клас до ровенського де би він не їздив, так шо легкого життя в нього небуде :D

Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Denja » Пон, 07 липня 2008, 23:30

vovka, Тоді Твій клас "В". А про вихлоп - Я пропустив той момент :oops Обдивився всі машини на 100%, а тут навіть в голову неприйшло, що чогось невистарчає, неподумав під машину заглянути. Дивно, що при такому досвіді Він сам той момент упустив.
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Just be » Пон, 07 липня 2008, 23:35

Fikus писав:чорне корадо в кваліфікації обігнало гольв вр 6,але час йому,чомусь написали гірший,от і був перезаїзд де костя на корі виявився швидшим
то вже другий раз таке (!), з тим корадо і гольфом, минулого разу гольф пропусти в фінал.
ЗІ. На чорному корадо - Ростик :roll
Yelik писав:До речі, там стоковий двигун БМВ 2.5 (вроді М42? я в них не розбираюсь..)
Я чув що там старий мотор (м20).
ЗІ. М42 - 1.8
Yelik писав:адні колеса шириною 185 :bad як вона може не буксувати?
+1...

Загалом враження позитивні, крім фіналу, де почались якісь непонятки з тою грьобаною телеметрією. В заїзді з корадо, я мусив доказувати що приїхав перший, а телеметрія п..ть. В фіналі прийшлось вже доказувати то що я не рухався, а в мене загорівся фальстарт сам. В першому і другому випадку всі то бачили, тому орги - розберіться з тим.
Через то доказування, що ти не верблюд - провтикав два старта ... :(

Аватар користувача
Andre
Повідомлень: 1748
З нами з: П'ят, 02 вересня 2005, 10:28
Ім'я: Andre
Стать: чоловік
Авто: MSI 3000 GT VR-4
Номер: ANDRE
Звідки: Lviv-Kyiv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Andre » Пон, 07 липня 2008, 23:51

В мене ще в минулий четвер втикнула машина на Чайці в Києві.
1. Сцепа пішла спати.
2. Після серйозного надуву, вкладиш взяв відпустку.

Вернусь через місяць коли сцепа приїде.

А Сергію Білику - зачод... :beer
ASO-motorsport
BORLA Ukraine
AMERICA UA

pmd
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення pmd » Вів, 08 липня 2008, 09:03

Just be писав:Загалом враження позитивні, крім фіналу, де почались якісь непонятки з тою грьобаною телеметрією. В заїзді з корадо, я мусив доказувати що приїхав перший, а телеметрія п..ть. В фіналі прийшлось вже доказувати то що я не рухався, а в мене загорівся фальстарт сам. В першому і другому випадку всі то бачили, тому орги - розберіться з тим.
"Грьобана телеметрією" доречі показала себе дуже добре, це доказано тестами між етапами, звіркою з учасниками які регулярно професійно їздять і математичними розрахунками - претензій не було ні по часу ні по швидкості на виході.

Проблеми які виникали: 2 перезаїзди в кваліфікації - раз пролетів кульок а раз пробіг "олень" та два чи три перезаїзди в фіналі - на лівому фінішному датчику сів акумулятор і він губив сигнал. Акуму замінили і фінал відкатали добре.

Дві інші проблеми-порваний провід до датчиків і збитий ліви датчик швидкості на совісті учасників.

Після того як будуть викладені зафіксовані в програмі результати заїздів по часу і їх аналізу думаю шо всі погодяться з результатами.

PS. Крім глюк з акумулятором всі решту результати підтвержені з фінішним суддею. Чомусь кожен хто програє завжди тикає на телеметрію. Якшо телеметрія відрізняє тисячні секунди то вона не може помилятися в секунду. Доречі я не гонсчег і мені все одно хто з яким часом проїхав - мені важливо лише результат роботи обладнання.

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Just be » Вів, 08 липня 2008, 09:30

pmd писав:Чомусь кожен хто програє завжди тикає на телеметрію
Ти уважно прочитав що я написав і чим я не задоволений ? Мені здається що ні. Я написав конкретно про дві неприємні ситуації які були зі мною в фіналі. І в яких винен не людський фактор, не погода на марсі, а ваша ТЕЛЕМЕТРІЯ !
Якщо я не правий, то поясніть в кожному випадку, в чому заключається моя неправота.
pmd писав:підтвержені з фінішним суддею
не знаю коли ви там підтверджували, але в мене була така ситуація. Фінал, заїзд з корадо, я виграю, впевненно, тобто там не йдеться про якісь соті секунди, приїзжаю на старт, до мене підходять і питають як я умудрився "програти", мому здивуванню не було меж, коли ваша доблесна телементрія показала що виграв корадою. Після того я як почав валати і вимагати розібратися, почали пробивати в людей на фініші хто ж таки перший приїхав, і як не дивно на фініші був перший я. Якщо в вас проблеми з аккумуляторами, то ставте людину яка буде слідкувати за ним. Або порахуйте на скільки часу його вистарчить(я думаю не треба розказувати як то зробити) і завчасно міняйте, або кінець кінців поставте потужніший. І якщо він сів то не проводьте заїзд, а замініть і продовжуйте. Це банальна не професійність !
pmd писав:по швидкості на виході.
А що вона вміє рахувати навіть швидкість ? Тому що в 99% учасників з якими я спілкувався, швидкість на фініші (по чеках) була в стилі - 0.01, 0.05 і т.д.

Аватар користувача
Ledokol
Повідомлень: 352
З нами з: Вів, 06 березня 2007, 18:54
Авто: Бубару, 12.8 -402м
Звідки: www.forsage.lviv.ua www.300plus.kiev.ua
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Ledokol » Вів, 08 липня 2008, 09:40

Не плутай-телеметрію і людський фактор-зпівставлення результату на фініші з номером конкретної машини...можливо тут була проблема-але ж вирішили, чи не так?...а про швидкість на фініші 0.1-так це подяка гонщегу, який переїхав датчик.....права полоса показувала швидкість....

Аватар користувача
Just be
Повідомлень: 1841
З нами з: Сер, 25 жовтня 2006, 15:53
Стать: чоловік
Авто: F15
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Just be » Вів, 08 липня 2008, 09:50

Ledokol, Паша, в загальному все було класно, єдиний гіркий осадок в мене той що я написав вище. Надіюсь на наступному етапі ви це врахуєте.
По тому як рахує телеметрія час, претензій немає.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення vovka » Вів, 08 липня 2008, 10:19

Denja писав:Тоді Твій клас "В". А про вихлоп - Я пропустив той момент :oops Обдивився всі машини на 100%, а тут навіть в голову неприйшло, що чогось невистарчає, неподумав під машину заглянути. Дивно, що при такому досвіді Він сам той момент упустив.
Чому ? Я не розумію чому ровенського хочуть відправити в клас Б. Хто може пояснити як то кажеться на пальцях з посиланням на регламент.

Аватар користувача
ROTOR
Повідомлень: 274
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 10:53
Стать: чоловік
Авто: Vaz 2108 Kawasaki ZZR
Звідки: Levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення ROTOR » Вів, 08 липня 2008, 10:20

vovka писав:Зараз в ровенського об'єм 83х75.6 (1630 приблизно) але блок 1500 (базовий об'єм) отже .. читаєм регламент форсажа..
Взагалі в регламенті вказано стріт клас по обєму двигуна, добре давайте будемо збільшувати обєми зі стокових блоків і мать його [цензура] пересічних любителів, який чорт буде знати шо втебе за мотор , але то є стріт клас де іздять машини які використовуються в повсякденній їзді а не корч який сидить в гаражі. В Луцьку помоєму Серого з дроселями не пустили в стріт. Протест виявив деякі деталі недільної гонки, хто знає зробить висновки :( Я за чесні гонки.
А оргам подяка за проведення етапу, гонка вийшла СУПЕР ;)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення vovka » Вів, 08 липня 2008, 10:34

ROTOR писав:В Луцьку помоєму Серого з дроселями не пустили в стріт
бо в Луцьку дроселя в стріті заборонені по тому донецькому регламенту. Так само туда б не пустили ні тебе ні мене, ні ще купи машин і ганялося б в класі 3 чи 4 стокових машини.. чи скільки там в луцьку було.
ROTOR писав:Взагалі в регламенті вказано стріт клас по обєму двигуна, добре давайте будемо збільшувати обєми зі стокових блоків і мать його [цензура] пересічних любителів, який чорт буде знати шо втебе за мотор , але то є стріт клас де іздять машини які використовуються в повсякденній їзді а не корч який сидить в гаражі
орги на форумі форсажа так і пояснили регламент. Точити можна скільки хочеш, але класи рахуються по базових обєма двигуна тобто блоках циліндрів.. я ще спеціально то уточняв, лінь зараз ритися на форумі форсажа. А що в нього від корча ? Капот залізний, кришка багажника теж, двері стандартні, обшивка є, ну шумоізоляції нема.. по великому рахунку зовсім це і не корч.. в кінці кінців він навіть з 15 секунд не виїжджає.. корчі в тому класі в Луцьку йому 5-6 корпусів привозили.
Востаннє редагувалось Вів, 08 липня 2008, 10:35 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
ROTOR
Повідомлень: 274
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 10:53
Стать: чоловік
Авто: Vaz 2108 Kawasaki ZZR
Звідки: Levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення ROTOR » Вів, 08 липня 2008, 10:35

Ledokol, Паша може ти як орг проясни той регламент щоб не виникало ніяких питань , і тоді всестане на свої місця і ніхто не буде шуршати %)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення vovka » Вів, 08 липня 2008, 10:37

ROTOR писав:Паша може ти як орг проясни той регламент щоб не виникало ніяких питань , і тоді всестане на свої місця і ніхто не буде шуршати
саме так. давно пора внести ясність. а то я зберу мотор 1615 кубіків, приїду в клас А а мені скажуть що я помилився класом :D Хотя в клас А не планував, але все ж таки мало лі яка буде ситуація :))

Аватар користувача
ROTOR
Повідомлень: 274
З нами з: Вів, 23 травня 2006, 10:53
Стать: чоловік
Авто: Vaz 2108 Kawasaki ZZR
Звідки: Levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення ROTOR » Вів, 08 липня 2008, 10:43

vovka писав:Так само туда б не пустили ні тебе ні мене, ні ще купи машин і ганялося б в класі 3 чи 4 стокових машини.. чи скільки там в луцьку було.
Яушо ти памятаєш я на першому етапі іїздив на стандартному карбі і час абсолютно не відрізнявся ніж на спарених 8)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення vovka » Вів, 08 липня 2008, 10:52

ROTOR писав:Яушо ти памятаєш я на першому етапі іїздив на стандартному карбі і час абсолютно не відрізнявся ніж на спарених
памятаю, але ти то піди докажи донецьким оргам які проводили гонки в луцьку :)) в нас в тому плані нормальний регламент.

Аватар користувача
Orest
Повідомлень: 408
З нами з: Сер, 04 червня 2008, 16:23
Авто: SUBARU WRX
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення Orest » Вів, 08 липня 2008, 12:36

Чого ви сваритесь! Яка вам різниця, що було того так і так неповернути! Дочекайтесь наступного проведення гонок і перед стартом все обговоріть і вирішіть на місці! ;) Або дочекайтесь розяснення від Паші!
Особисто моя думка якщо в вас блок від 1.5 то точіть його хоч на 2.0!, всерівно він в базі був 1.5 ;)!+ техпаспорт реєстрації машини теж документ, ну і звичайно наші СУДОВІ ЕКСПЕРТИ нехай уважніше дивляться (вони ж ПРОФІ своєї справи)!:D!

Аватар користувача
ОсТаПоВиЧ
Повідомлень: 808
З нами з: Вів, 05 лютого 2008, 23:16
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: NissаN 100NX, Honda Accord
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення ОсТаПоВиЧ » Вів, 08 липня 2008, 12:44

Orest писав:техпаспорт реєстрації машини теж документ...
тех.паспорт це таке))) туда по-моєму якраз треба найменьше дивитись....ато там одні циферки під впливом деяких купюр мають властивість зменшуватись :D

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення pikach00 » Вів, 08 липня 2008, 12:47

Пля... Шо за спор пішов цікавий.. Тоді ганяйтесь на стокових машинах :D

pmd
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Другий етап Ройал Драгрейсинг: 6 ЛИПНЯ , Львів вул. Північна

Повідомлення pmd » Вів, 08 липня 2008, 13:15

Just be писав: Ти уважно прочитав що я написав і чим я не задоволений ? Мені здається що ні. Я написав конкретно про дві неприємні ситуації які були зі мною в фіналі. І в яких винен не людський фактор, не погода на марсі, а ваша ТЕЛЕМЕТРІЯ !
Якщо я не правий, то поясніть в кожному випадку, в чому заключається моя неправота.

не знаю коли ви там підтверджували, але в мене була така ситуація. Фінал, заїзд з корадо, я виграю, впевненно, тобто там не йдеться про якісь соті секунди, приїзжаю на старт, до мене підходять і питають як я умудрився "програти", мому здивуванню не було меж, коли ваша доблесна телементрія показала що виграв корадою. Після того я як почав валати і вимагати розібратися, почали пробивати в людей на фініші хто ж таки перший приїхав, і як не дивно на фініші був перший я. Якщо в вас проблеми з аккумуляторами, то ставте людину яка буде слідкувати за ним. Або пора[цензура]те на скільки часу його вистарчить(я думаю не треба розказувати як то зробити) і завчасно міняйте, або кінець кінців поставте потужніший. І якщо він сів то не проводьте заїзд, а замініть і продовжуйте. Це банальна не професійність !

А що вона вміє рахувати навіть швидкість ? Тому що в 99% учасників з якими я спілкувався, швидкість на фініші (по чеках) була в стилі - 0.01, 0.05 і т.д.


Відповім в комплексі. Я не писав конкретно про тебе. Просто після черлян всі тикали пальцями на телеметрію і тут знов хтось про це згадує, хоча я маю об'єктивну думку що все гаразд і однозначно впевнений в технічних можливостях системи. Я дуже не люблю сперечатися. Проблеми ми вирішували відразу після того як вони виникали - що тут непрофесіойного нерозумію. Зрештою ми робили те що було можливо. Ситуації в яких був хоч якийсь сумнів ми виправили, перезаїзди відбулися. Щоб бути об'єктивним швидкість на чеках типу 0.3 чи щось таке була вписана лише в 50% випадків. Датчик на швидкість ми поставимо новий замість розбитого і ви однозначно будете отримувати чеки зі всіма даними. Доречі від київських ми отримали і цінні поради щодо переналаштування світлофора і системи вимірювання швидкості. А система доречі може значно більше ніж ти можеш уявити і по питаннях надійності точності ремонтоздатності і використання в різних типах гонок. Дай бог знайти час для того щоб доробити всі ваші побажання і зауваження.
І щодо акумуляторів - такого більше не буде - я однозначно додам в систему контроль якості роботи фінішних датчиків (для перевірки стану акумулятора). Я думаю ти теж погодишся що ідеально нічого відразу небуває. Головні функції - вимірювання часу та світлофор працюють добре, а решта функцій то вже окрема розмова. Я би взагалі хотів щоб ви на форумі форсажа виписали всі функції які б ви хотіли бачити в системі - це було б добре.

Дякую за розуміння.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей