Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

ЗВУК в ВАЗ-2110
Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Суб, 29 липня 2006, 14:36

Вони тільки відкилися тому мегасупер центром ше ніхто не користувався :D

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Пон, 31 липня 2006, 08:47

Dj kvass

Може ти зможеш доробити подіуми і стійки( не для змагань по оформленню)???
Бачив твою машину на дразі, але не зрозумів хто з пацанів які підходили до машини саме ти :( . Сам не зміг підійти бо ганявся і знімав все на камеру.

Kost
Повідомлень: 7078
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 00:13
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: E38
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Kost » Пон, 31 липня 2006, 09:57

Zhdan
то вроді не Dj kvassа Green Buda була на драгу :grin:
ЖИЗНЬ це є вєщь яка вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Пон, 28 серпня 2006, 10:02

Dj kvass
Скинь номер свого телефону- потрібнно починати робити подіуми. :)

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Повідомлення pikach00 » Пон, 28 серпня 2006, 14:52

Zhdan писав:Dj kvass
Скинь номер свого телефону- потрібнно починати робити подіуми. :)
Почитай його підпис і побачиш лінк http://www.kvs.lviv.ua/
Там телефончик і знайдеш ;)

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Пон, 28 серпня 2006, 23:51

AllWin писав:1. в ціновому діапазоні 150-200$ 80% динаміків прекрасно відігрують 40-50ГЦ.
Втручуся!

Так вони грають але на якому рівні - 6Дб???? В якому оформленні?? В дверках де купа різних дир??? 40 гц не кожен 8" саб зіграє! а 60 Гц це реально-ідеально, на тій частоі ріжем саб і практично ніяко локалізації!

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Вів, 29 серпня 2006, 08:31

Dj kvass писав:
AllWin писав:1. в ціновому діапазоні 150-200$ 80% динаміків прекрасно відігрують 40-50ГЦ.
Втручуся!

Так вони грають але на якому рівні - 6Дб???? В якому оформленні?? В дверках де купа різних дир??? 40 гц не кожен 8" саб зіграє! а 60 Гц це реально-ідеально, на тій частоі ріжем саб і практично ніяко локалізації!
Теорія завжди повинна опиратись на практику.
А в Dj kvassа вона вееелика.(напевно ;) ).

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Сер, 30 серпня 2006, 18:58

практика практикою, але всього не будеш знати всеодно і саме головне шо ніхто не скаже, мусиш сам зернятка збирати..........так як я :cry:

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » Чет, 31 серпня 2006, 00:32

AllWin писав:В принципі, можна довго спорити. Але, давай зробим так:

Коли тобі надоїсть музика в твоєму 2110 (а вона надоїсть полюбому, яка б не була), скажем, чеерз місяць-два, візьми на фронт DLS 150-350$. Враження відпишеш на цьому форумі.
А можна мені враження відписати? :)
Тоді прошу: DLS - кака. Ну, хіба, крім ультімейт, яку для них морелівці робили (і прайс там після півтисячі починається).
:) Бач, як все в світі відносно, що одному добре - іншому смерть.
Просто, хтось їв правильного меду, а комусь і длс - динаміки достойні. Тут, думаю, треба казати так - "мені подобаються, тому що...", і перераховувати плюси, за які варто віддати отих 150-350 уйо. Бо я, наприклад, знаю діни, які при ціні 200...250 уо вчисту переграють і длс, і багатьох інших і за рівномірністю АЧХ, і за грамотністю штатних кросоверів .які не викручують до відрази фазу, і за діапазоном відтворюваних частот. Так що отаке.

А власник десятки може зробив свою першу більш-менш достойну систему і тішиться з того. Ну і що, я колись і з альфардів тішився :) І між кларіоном 238 і 546 якусь різницю знаходив в звучанні, а тепер вони для мене звучать однаково погано :) На все свій час, і щасливий той, хто може вчасно зупинитись :)

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Чет, 31 серпня 2006, 09:11

Рост писав:Бо я, наприклад, знаю діни, які при ціні 200...250 уо вчисту переграють і длс, і багатьох інших і за рівномірністю АЧХ, і за грамотністю штатних кросоверів .які не викручують до відрази фазу, і за діапазоном відтворюваних частот. Так що отаке.
То напевно Дего чи Дієго :D Шукаючи такі суперпупер діни сказали шо вже 3 роки не випускають :(
Рост писав: На все свій час, і щасливий той, хто може вчасно зупинитись :)
Істину глаголиш о інсталяторе-сансей :0000:

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » Чет, 31 серпня 2006, 10:06

Dj kvass писав:То напевно Дего чи Дієго :D Шукаючи такі суперпупер діни сказали шо вже 3 роки не випускають :(
Мо не там шукав? ;) Ще й як випускаються. Зрештою, ти ж знаєш, де вони точно є :) Або можна брати Хелікс, Преціжн і Компетішн той же завод німчурський власне робить, тільки їх параметри чуть відрізняються - наприклад, Перціжини 6" можуть як в дверях, так і в ящику грати, правда літрів 11-12, а аналог Дего ST 650 чисто дверний, Qts 0,7.
Dj kvass писав:
Рост писав: На все свій час, і щасливий той, хто може вчасно зупинитись :)
Істину глаголиш о інсталяторе-сансей :0000:
Бо якщо ні - велькам до палати в нашій тихенькій клініці ;)

Аватар користувача
Kosiat
Повідомлень: 177
З нами з: П'ят, 05 серпня 2005, 14:35
Авто: Nissan Note
Звідки: Львів вул. Наукова
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Kosiat » Чет, 31 серпня 2006, 10:28

Рост писав:Бо якщо ні - велькам до палати в нашій тихенькій клініці ;)
А вот мне интересно как у людей меняются истинны. Те истины, которые безоговорочно и с полной верой в свою правоту доказывались простым незнающим обывателям. А потом поворот на 180 и все по новому :megalol:
Всякий (смертный) кто глаголет про знание истины, в чем либо или ненормален и опасен окружающим или гений не кем не признаний.
Может и нужна такая палата, и друзья в белых халатах, :o но, наверное, не для нас простых обывателей беспрестанно слушая "истину" которая постоянно меняет направление. Даже дважды чемпионы Украины по авто звуку не так самоуверенны.
П.С. Все сказанное моё мнение и может быть ошибочно. :D

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Чет, 31 серпня 2006, 14:24

Рост писав:
А власник десятки може зробив свою першу більш-менш достойну систему і тішиться з того. :)
Вже натішився 8) .
Тепер, після змагань по автозвуку у Львові, серйозно задумався над подальшим вдосконаленням своєї системи до наступних змагань.
1) Поставити окремий моноблок на сабвуфер з кондюком.
2) В дверках подвійні мідбаси 16"
3) Мідбаси і пищалки включити поканально.
:lol:

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » Чет, 31 серпня 2006, 14:51

Kosiat писав:
Рост писав:Бо якщо ні - велькам до палати в нашій тихенькій клініці ;)
А вот мне интересно как у людей меняются истинны. Те истины, которые безоговорочно и с полной верой в свою правоту доказывались простым незнающим обывателям. А потом поворот на 180 и все по новому :megalol:
Всякий (смертный) кто глаголет про знание истины, в чем либо или ненормален и опасен окружающим или гений не кем не признаний.
Может и нужна такая палата, и друзья в белых халатах, :o но, наверное, не для нас простых обывателей беспрестанно слушая "истину" которая постоянно меняет направление. Даже дважды чемпионы Украины по авто звуку не так самоуверенны.
П.С. Все сказанное моё мнение и может быть ошибочно. :D
Згідно з деякими апроксимаційними методами обчислень, суть яких полягає в тому, що перше наближення береться зі стелі, а кожен отриманий результат дає поправку в бік вирішення задачі, з кожною ітерацією ця поправка все ближче і ближче приводить до результату, хоча навіть остаточний результат в цих методах - все рівно точний лише в заданих межах. Тому кожен, хто робить реальні кроки, все ж наближається до вирішення, або хоча би набирається певного досвіду. Це і дозволяє робити ті чи інші висновки з тою чи іншою похибкою - все залежить, в якій точці шляху перебуває на даний момент людина.
В прикладенні до аудіо, не може початківець звертати увагу на фазову узгодженість компонентів, амплітудні спотворення і тому подібні речі, бо просто не знає, як воно виражається. "Я зробив це, я - молодець" - ось стан людини після виготовлення першої системи. "Який я болван, нічого не знаю і не вмію... Як вирішити це? Як подолати ось це?" - ось такими думками мучаться ті, хто вже давно на шляху, знають, як би воно мало звучати, і знають, наскільки це нелегко досягнути. І коли чують суперечку, що краще - піонер 4700 чи соні ГТ300, що вони на це мають сказати? "Що більше подобається за дизайном, те і бери" - чи не так постійно говорять Сергій Семесько, Саша Мілютін і інші? ;) А люди ображаються... :)
Стосовно того ж, що і якими словами говорять багаторазові чемпіони України в приватній розмові про ті чи інші бренди я краще пропущу, бо це не завжди цензурно :)

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » Чет, 31 серпня 2006, 15:03

Zhdan писав:
Рост писав:
А власник десятки може зробив свою першу більш-менш достойну систему і тішиться з того. :)
Вже натішився 8) .
Тепер, після змагань по автозвуку у Львові, серйозно задумався над подальшим вдосконаленням своєї системи до наступних змагань.
1) Поставити окремий моноблок на сабвуфер з кондюком.
Окремий підсилювач на саб - це добре, але конденсатор зайвий. Хороші, ті, які дійсно виконують свої функції дорогі, а дешевші єдине що роблять - акумулятор розряжають :) (який я самовпевнений... жжжаххх... :( ).
Головне - зроби надійне силове з`єднання, кабелем відповідного поперечного перерізу (відповідного до потужності підсилювачів).
Zhdan писав:2) В дверках подвійні мідбаси 16"
Сенс? Це призведе до збільшення спотворень звуку. Та і двері підготувати під таку оказію та ще задача. Так що значно краще поставити по одному діну в двері, просто вартістю в отих два.
Zhdan писав:3) Мідбаси і пищалки включити поканально.
:lol:
Не обов`язково, хоча й можна. Правда тут доведеться або самому фільтри робити, або різати активними, з підсилювача. Останні ж далеко не завжди на висоті, навіть якщо це підсилювач за 400 доларів (просто горю від стиду за свою самовпененість :( ). Але в якості чергового кроку на шляху - цілком :)

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Чет, 31 серпня 2006, 16:25

Рост писав:
Zhdan писав:
Рост писав:
А власник десятки може зробив свою першу більш-менш достойну систему і тішиться з того. :)
Вже натішився 8) .
Тепер, після змагань по автозвуку у Львові, серйозно задумався над подальшим вдосконаленням своєї системи до наступних змагань.
1) Поставити окремий моноблок на сабвуфер з кондюком.
Окремий підсилювач на саб - це добре, але конденсатор зайвий. Хороші, ті, які дійсно виконують свої функції дорогі, а дешевші єдине що роблять - акумулятор розряжають :) (який я самовпевнений... жжжаххх... :(
1)З підсилювачом вже оприділився - Oris Armada 2000 ( 600$)
Кондесатор поставлю, так, на всякий випадок.

2) Над подвійними мідбасами ще подумаю. :?

3) Поканальне підключення - обовязково. Тому задаю питання знаючим - ЧИ МОЖНА ПАСИВНИЙ КРОСОВЕР, ЯКИЙ ЙДЕ В КОМПЛЕКТІ З ДИНАМІКАМИ І МАЄ ОДИН ВХІД І ВІДПОВИДНО ДВА ВИХІДА НА ПИЩАЛКИ І МІДИ, РОЗПАЯТИ І СПАЯТИ ДВА ОКРЕМИХ ФІЛЬТРА??????????

Аватар користувача
Kosiat
Повідомлень: 177
З нами з: П'ят, 05 серпня 2005, 14:35
Авто: Nissan Note
Звідки: Львів вул. Наукова
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Kosiat » Чет, 31 серпня 2006, 17:33

РостДааа...жаль, что тема не позволяет подискутировать на высшие темы бытия. Но в данном аспекте звука аргументы левоватые.
:smile:

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Чет, 31 серпня 2006, 18:37

Kosiat писав:РостДааа...жаль, что тема не позволяет подискутировать на высшие темы бытия. Но в данном аспекте звука аргументы левоватые.
:smile:
Я тільки спитався чи можливо таке в принципі????

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Чет, 31 серпня 2006, 22:00

3) Поканальне підключення - обовязково. Тому задаю питання знаючим - ЧИ МОЖНА ПАСИВНИЙ КРОСОВЕР, ЯКИЙ ЙДЕ В КОМПЛЕКТІ З ДИНАМІКАМИ І МАЄ ОДИН ВХІД І ВІДПОВИДНО ДВА ВИХІДА НА ПИЩАЛКИ І МІДИ, РОЗПАЯТИ І СПАЯТИ ДВА ОКРЕМИХ ФІЛЬТРА??????????
Ти знов всьо хош якось штани через голову вдівати :?

Маєш два комплекта акустики.......4 кросовери......паралелиш входи....і на виході маєш 2 піщалки і 2 мідбаси.......тільки от знов лізе закон Ома.

Треба усілок шоб працював на 2 Ом!! на канал :wink:

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » П'ят, 01 вересня 2006, 00:02

Dj kvass писав:
3) Поканальне підключення - обовязково. Тому задаю питання знаючим - ЧИ МОЖНА ПАСИВНИЙ КРОСОВЕР, ЯКИЙ ЙДЕ В КОМПЛЕКТІ З ДИНАМІКАМИ І МАЄ ОДИН ВХІД І ВІДПОВИДНО ДВА ВИХІДА НА ПИЩАЛКИ І МІДИ, РОЗПАЯТИ І СПАЯТИ ДВА ОКРЕМИХ ФІЛЬТРА??????????
Ти знов всьо хош якось штани через голову вдівати :?

Маєш два комплекта акустики.......4 кросовери......паралелиш входи....і на виході маєш 2 піщалки і 2 мідбаси.......тільки от знов лізе закон Ома.

Треба усілок шоб працював на 2 Ом!! на канал :wink:
Друзі, все простіше. Якщо два комплекти фронтальної акустики, то воно мало-мальськи потягне 2х150 - з 300 уо. Та плюс купа мінінгіту із встановленням, та плюс підсилювач на 2 Ом, що якість на корню пришибе...
Я би казав краще так зробити.
Фронт ось цей: http://www.audiotec-fischer.com/englisc ... e/rs6.html
Дурі він переварити може - усілякі здвоєні оріси і т.п. тихо курять в куточку, перевірено. Крім того грає, зараза, непогано, все таки хай-енд. На "автозвуці" він 545, ну, для тюнінг-клубу і скидочку можна організувати хорошу ;)
Якщо вже є 4-канальник, то можна під`єднати в мостовому варіанті.
Ну але хазяїн барин, я нічого нікому не нав`язую :) Просто виходячи з досвіду раджу, що краще.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей