Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

ЗВУК в ВАЗ-2110
Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » П'ят, 01 вересня 2006, 08:11

Рост

HELIX RS6 - зе бест, без питань.( скинь інформацію в лічку за яку ціну можеш віддати чудо компоненти)

Але мене хвилює питання, як підключити один комплект компонентів поканально?? Точніше, коли я мідбаси обріжу підсилювачом, чи можна використати кросовер від компонетів для фільтрації тільки пищалок???

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Рост » П'ят, 01 вересня 2006, 11:19

Zhdan писав:Рост

HELIX RS6 - зе бест, без питань.( скинь інформацію в лічку за яку ціну можеш віддати чудо компоненти)

Але мене хвилює питання, як підключити один комплект компонентів поканально?? Точніше, коли я мідбаси обріжу підсилювачом, чи можна використати кросовер від компонетів для фільтрації тільки пищалок???
Навіщо поканалка при 3-смуговій системі - я розумію, хоча в моїй теперішній системі два канали годують серединки і твітери, розділені пасивно, а ще два - окремо мідбаси. В цьому є сенс - при їзді бас від низькочастотного шуму скрадається і можна збільшити гучність самих НЧ. А при 2-смуговій навіщо?
В комплекті RS6 терпимі кросовери, а коли їх потримаєш в руках, захочеш прикрутити десь на видне місце - на торпеду, наприклад :)
Можна їх звичайно роздерибанити, щоб порізати тільки пищалки, але шкода :)
Краще зробити так, як я написав вище.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей