Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
ДОПОМОЖІТЬ!!
Аватар користувача
Ambaluk
Повідомлень: 202
З нами з: Чет, 06 липня 2006, 14:42
Ім'я: Sergio
Стать: чоловік
Авто: Lancia Delta HPE
Звідки: Iv-Fr
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

ДОПОМОЖІТЬ!!

Повідомлення Ambaluk » П'ят, 21 липня 2006, 22:42

Здоров усім! Люди! Поможіть хто чим може. Почну все спочатку.Люблю я музику як і всі люди. В машині стояла стандартна заводська акустика. Грало класно нема базара, но мало, і басом не пахло.
Грошей багато не було, а новою музикою загорівся не на жарт! Поставив Пионер 4850 (мені пояснили шо грає так само як 5800 просто дешевше бо виглядом програє.) В задню панель (в мене хетчбек)порекомендували МТХ 16.5 для підзвучки саба,усілок МАС Z 4100,два канала на саб і два
на майбутнє на компоненти теж МТХ,там найдешевші за 100 баків. Саб взяв Magnat Neo flex 130 (12") 230 ном. і 400 пік.Ну я це все купив, мені поставили, там трохи грошей лишилось я взяв ше в перед колонки маленькі 10 МТХ так шоб хоч шось грало. Думав собі підзбираю бабок і компоненти кину.
Це все було десь місяць-півтора тому. І от Позавчора їдучи з роботи я почув негарний запах родом з багажника,відкривши який я побачив дим шо йшов з саба,я все швидко виключив і повитягав дроти. Зразу ж поїхав до людей шо це мені встановлювали, виявилось шо головка накрилась,згоріла,ітд...
Врятувати може тіки перемотка.Правда грати вже так не буде. По гарантії не проходить бо сталось коротке замикання. Я в шоці, нічого не чіпав! Нікуди не ліз, а на рімному місці в 60 баків попав. Мені пояснили шо таких випадків багато, не я один, любий саб може згоріти,як за 100 баків так і за 500. Це не залежить від його ціни і характеристик.
Причин на це може бути багато.Короче ніхто не виноватий, а в гроші попав я! Казали шо може мій генератор забагато току дав,чи то усілок саме цей має прікол деколи апаратуру палити. Я от тепер незнаю шо мені робити! Чи то [цензура].. продати все тай жити горя незнати,або взяти новий саб і новий усілок(ше мені сказали шо було б добре конденсатор поставити),хочу HERZ,просто ну дуже привик до музики, тай дроти проведені не хочеться нічого трогати, а здругого боку якшо і цей згорить?
Короче я чисто заплутався, внесіть хоч хтось якусь ясність в цю ситуацію!Допоможіть,шо зробити шоб не зробити знов помилку? Дуже розраховую на ваші поради.Дякую наперед.

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » П'ят, 21 липня 2006, 22:58

Саб таки напевно хиленький раз не витримав, став другий з більшим запасом потужності :roll:

Аватар користувача
Ambaluk
Повідомлень: 202
З нами з: Чет, 06 липня 2006, 14:42
Ім'я: Sergio
Стать: чоловік
Авто: Lancia Delta HPE
Звідки: Iv-Fr
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Ambaluk » Суб, 22 липня 2006, 09:45

Та не хиленький, якраз один в один зусілком підібрані. Я от зранку почитав Инструкції по експлуатації саба і усілка, виявляється навіть там пише шо потрібно обов"язково ставити конденсатор, і чим з більшим запасом тим краще! Але зараза коштує 50-70 баків! Прийдеться не тіки за нову головку саба платити а ше й за конденсатор. Незнаю шо робити. Я так голосно музику не слухаю, люблю таку спокійну, там Енігму послухати,медляки якісь,Джанго. але без саба то вата а не музика.

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Суб, 22 липня 2006, 11:37

Конденсатор тут не причому :(

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Суб, 22 липня 2006, 22:05

Твій саб згорів бо був бракований! :( (таке буває навіть з найвідомішими фірмами-монстрами автозвуку)
Можеш перевірити розібравши його ;)

Перемотувати не раджу- після перемотки нелінійні спотворення будуть в дестки разів більші!

Взагалі твій саб мав спокійно грати при довгочасному навантаженні в 250-300W!!!!!!!,
а пікове короткочасне 600-700W. Смерть йому мала приснитись при ^800W!!!

Аватар користувача
Vilnuy
Повідомлень: 364
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 01:49
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Tavria 1400
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Vilnuy » Суб, 22 липня 2006, 23:09

шкода :smile: купляй нові компоненти
http://www.facebook.com/RallyBoxMotorsport

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Нед, 23 липня 2006, 15:09

Ambaluk писав:взяти новий саб
Глянь сюди ;) viewtopic.php?t=1648
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Ambaluk
Повідомлень: 202
З нами з: Чет, 06 липня 2006, 14:42
Ім'я: Sergio
Стать: чоловік
Авто: Lancia Delta HPE
Звідки: Iv-Fr
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Ambaluk » Нед, 23 липня 2006, 21:14

мабуть дійсно був бракований....

Аватар користувача
Ambaluk
Повідомлень: 202
З нами з: Чет, 06 липня 2006, 14:42
Ім'я: Sergio
Стать: чоловік
Авто: Lancia Delta HPE
Звідки: Iv-Fr
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Ambaluk » Нед, 23 липня 2006, 21:20

Zhdan писав:Твій саб згорів бо був бракований! (таке буває навіть з найвідомішими фірмами-монстрами автозвуку)
Можеш перевірити розібравши його

Перемотувати не раджу- після перемотки нелінійні спотворення будуть в дестки разів більші!

Взагалі твій саб мав спокійно грати при довгочасному навантаженні в 250-300W!!!!!!!,
а пікове короткочасне 600-700W. Смерть йому мала приснитись при ^800W!!!
Ну в мене усілок 4 канальний, два канала грало на саб а два стояло просто так,тримав на фронт компоненти,може глюкнуло усілок. Перед тим як задимітись він трохи шось хрипів,переставав грати.

Аватар користувача
RomanHF
Повідомлень: 54
З нами з: Нед, 16 липня 2006, 12:50
Авто: Lancia Delta Integrale HF
Звідки: Lwow
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення RomanHF » Пон, 24 липня 2006, 06:02

Ну в мене усілок 4 канальний, два канала грало на саб .[/quote]Яким чином були підключені ці 2 канала?

Аватар користувача
Zhdan
Повідомлень: 1271
З нами з: Вів, 30 травня 2006, 10:06
Стать: чоловік
Авто: Land Rover Discovery 3
Звідки: Майорівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Zhdan » Пон, 24 липня 2006, 07:23

Ambaluk писав:
Zhdan писав:Твій саб згорів бо був бракований! (!!!
Ну в мене усілок 4 канальний, два канала грало на саб а два стояло просто так,тримав на фронт компоненти,може глюкнуло усілок. Перед тим як задимітись він трохи шось хрипів,переставав грати.
Є ще три варіанти, коли може згоріти саб.
1) Перший - надто велика потужність підсилювача (стається таке дуже рідко і не в твоєму випадку)
2) Другий безглуздий- коли силові кабелі коротять на виходи саба (це могло вийти тільки при підключені саба і підсилювача-перепутавши кабеля)
3) Третій - погано прикручений силовий кабель(поганий контакт) до підсилвача, із-за чого йому не хватило енергії для правильної роботи. А саме, підсилювач міг викинути несумісну з життям динаміка гармоніку у вигляді прямокутного імпульсу, який в свою чергу спалив котушку -це могло статися і при 40-50 Ватт. Адже потужність, заключена в такому сигналі, набагато більша, чим в синусоїді рівної амплітуді, тому при потужності на виході в 40-50 Вт звукова котушка ( за мінусом 0,5%)
повинна переробити в тепло.

Нагадаю, що ККД динаміка 0,4-0,5%, решта 99,5% це теплова енерія. ;)

Аватар користувача
Ambaluk
Повідомлень: 202
З нами з: Чет, 06 липня 2006, 14:42
Ім'я: Sergio
Стать: чоловік
Авто: Lancia Delta HPE
Звідки: Iv-Fr
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Ambaluk » Вів, 25 липня 2006, 19:15

Народ,тут така тема! Мені завтра віддають гроші за саб! Ми всі забули шо закон завжди на стороні споживача! Я й вже забув про свій саб, і тут мій друг який є адвокат, почувши таку тему (я йому все розповів) сказав шо мене тупо кинули. І шо саб можна повернути без проблем, спочатку поговориши з власником і показавши йому чинне законодавство,якщо він відмовиться то через суд. Ми сьогодні пішли у магазин,розмова була недовгою,мій друг так розказав цьому продавцю(власнику)шо той перелякався не на жарт. Закон спрямований на захист споживача, ви в курсі шо купивши взуття,ви можете його через місяць повернути якщо вам щось не сподобається. Правда в Україні це все смішно звучить, та коли доходе до суда все в силі. Отож дорогі друзі скажу вам одне - НА ЛЮБИЙ ТОВАР ПОВИННА БУТИ ГАРАНТІЯ! КУПЛЯЮЧИ ЛЮБИЙ ТОВАР ЗАЖДИ ВИМАГАЙТЕ ЧЕК! (В ЗАКОНІ ДОРЕЧІ ПРОПИСАНО ШО ПРОДАВЕЦЬ ПОВИНЕН ВИДАТИ ЧЕК І ГАРАНТІЮ), НАВІТЬ ЗА ЦЕ МОЖНА ПОДАТИ ДО СУДУ. БУДЬТЕ ОСТОРОЖНІ,В НАС НА УКРАЇНІ ВЕСЬ БІЗНЕС РОБИТЬСЯ ПО ПРИНЦИПУ "ЯК БИ КИНУТИ КРАЩЕ" бАЖАЮ ВАМ НЕ ПОПАДАТИ У ПОДІБНІ СИТУАЦІЇ ЯК Я.ПАМ"ЯТАЙТЕ ЗАКОН ЗАВЖДИ НА ВАШІЙ СТОРОНІ.

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Вів, 25 липня 2006, 19:25

Zhdan писав:3) Третій - погано прикручений силовий кабель(поганий контакт) до підсилвача, із-за чого йому не хватило енергії для правильної роботи. А саме, підсилювач міг викинути несумісну з життям динаміка гармоніку у вигляді прямокутного імпульсу, який в свою чергу спалив котушку -це могло статися і при 40-50 Ватт. Адже потужність, заключена в такому сигналі, набагато більша, чим в синусоїді рівної амплітуді, тому при потужності на виході в 40-50 Вт звукова котушка ( за мінусом 0,5%)
повинна переробити в тепло.

Нагадаю, що ККД динаміка 0,4-0,5%, решта 99,5% це теплова енерія. ;)
О то ти мудрий чоловік!!! А про 1 Ом незнаєш. :D

На рахунок гармонік кожен підсилювач ті гармоніки давить, чим дешевший усілок тим більше гармонік вилазить не погашених....коефіцієнт гармонік то показує. чим менше тим краще.
Але кляті капіталісти пишуть часто неправду :evil:
І виходить шо незнати чого вилітають саби, динаміки і навіть самі підсилювачі. Причина може бути і в поганих лінійних дротах
......і.т.д ;)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей