Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2
Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення Рост » Сер, 08 грудня 2010, 20:57

phantom44 писав: активним кроссовером змінити (розвести) мугу спільної роботи (накладання) динаміків в сторону вуфера,
Якщо розвести кросоверами діапазони мідбаса і твітера так, щоб не було смуги спільної роботи, то на АЧХ буде здоровенний провал, взагалі середніх частот не буде відігрувати система.
Смуга спільної роботи динаміків буде завжди, просто треба щоб вони в цій смузі були синфазними.
Кхм... Мені це здається, чи я повторяюсь?
phantom44 писав:підлювачем додати потужності звуку на фронт + та/або в настройках магнітоли підняти середні частоти та загальний рівень звуку на фронті. Я не ас в автозвуці але поки таке "приходить на ум"..... :boxed
Підсилювач дасть можливість отримати вищий рівень неспотвореного звучання. Як це вирішить проблему провалу на сч?
Еквалайзером головного пристрою можна позадирати якийсь діапазон, тим більше, якщо є параметричний еквалайзер. Але це все рівно, що замість лікувати хворобу колеться знеболювальне.

Востаннє повторюю. Якщо є провал в верхньому сч-діапазоні, це означає, що або штатні грилі дусять динаміки, або на частоті розділу твітери і мідбаси працюють в акустичній протифазі. Або взагалі помилково який з динаміків в електричній протифазі ввімкнено. Є ще варіант, може включена якась тонокомпенсація, яка сильно задирає нч- і вч-діапазон, провалюючи, відповідно, середній.

Аватар користувача
phantom44
Повідомлень: 51
З нами з: Нед, 03 травня 2009, 19:57
Ім'я: noname
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення phantom44 » Сер, 08 грудня 2010, 21:48

Рост,
Наразі еквалайзером трошечки підняв середні частоти + так само чуток балансом додав звук на фронт + повідключав всякі супер бас, пупер лоуд і т.п. - стало краще. ;)
Буду тепер шукати підсилювач і думати як то пропиляти грилі.
Про результат відпишусь
Нарзі дякую за поради.

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення hrdrive » Сер, 08 грудня 2010, 22:50

phantom44, краще не пожалій трохи грошей, заїдь до Роста, хай тобі грамотно встановлять і виставлять і будеш мати спокій 8)
INTE®©ULLE®™

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення GaGaRIN » Чет, 09 грудня 2010, 01:51

phantom44 писав:Рост,
Наразі еквалайзером трошечки підняв середні частоти + так само чуток балансом додав звук на фронт + повідключав всякі супер бас, пупер лоуд і т.п. - стало краще. ;)
Я собі уявляю яка то какофонія... :D Став підсилювач, відключай нафіг лоуди, супер-баси і решту примочок і будет тебе счастье! :D

По суті: Dark Blue Four дуже непоганий усь... В мене такий стоїть, я з ним на ЕММА виступав...

Аватар користувача
phantom44
Повідомлень: 51
З нами з: Нед, 03 травня 2009, 19:57
Ім'я: noname
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення phantom44 » Чет, 09 грудня 2010, 12:58

GaGaRIN,
чому какафонія? я навпаки повідключав то всьо

Аватар користувача
GaGaRIN
Повідомлень: 1447
З нами з: Пон, 21 січня 2008, 19:11
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: VW's T4 & B7
Звідки: Стрий
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення GaGaRIN » П'ят, 10 грудня 2010, 11:34

phantom44, тоді сорі... :oops Я трохи не так прочитав... :sing :D Але однозначно без підсилювача вони грати не будуть... Те що написано на гамнітофонах, тіпа 4х50w то повна туфта... :D :D Той же Helix Dark Blue Four видає 60 Вт на канал... :)

Аватар користувача
Рост
Повідомлень: 410
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 13:14
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Яка різниця між Helix Dark Blue FOUR і Helix X-max 4.2

Повідомлення Рост » П'ят, 10 грудня 2010, 20:36

GaGaRIN писав:Але однозначно без підсилювача вони грати не будуть...
Чому? Ніхто не сперечається, що з підсилювачем будь-яка акустика практично буде звучати краще, але всі лінійки Хелікс (крім топової Компетішн) мають цілком достатню чутливість, щоб нормально грати від внутрішніх підсилювачів головних пристроїв. До 88-го я нічого не підключав, але від, дай Боже пам'яті, Піонера 65хх Преціжин цілком нормально співав.
На початку цього року під'єднував ті ж Преціжн до Блаупункта Бремен, правда твікнутого - чудово звучать. Звичайно гучністю сусідів не здивуєш, але щоб нормально в машині слухати на ходу - цілком достатньо.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей