Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Вопрос про аудиопровода
Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » Сер, 05 жовтня 2005, 15:32

Kosiat, тут уже оффтоп начался. У меня машина сейчас не ездит... :( Так что скорее всего на выходных....

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Сер, 05 жовтня 2005, 21:15

Хлопці не сваріться.. :wink:
Якщо хтось чогось незнає, або незнає термінології - то нічого поганого в тому нема.. Навпаки це добре коли хтось збоку розяснить точніше - адже вчитися ніколи не пізно.. Нетреба сприймати це як особисту образу. :wink:

p.s. Я зараз трохи немаю можливості бувати в неті часто, зокрема на форумі), так як проводжу собі виділену лінію, а від круглосуточного проплаченого інтернету мене відключили ( уроди ) ... Ну і ще пару причин є.. Але скоро все буде добре :)

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Чет, 06 жовтня 2005, 08:24

Рост писав:Dj kvass
Та можна і на хлопський розум, але ж притримуватись фізичної правди треба. Нагрівання - суть наслідок, а не причина, як це виходить в тебе.


Імпенданс - одна з основних характеристик динамічної головки в ряду резонансної частоти, повної добротності і еквівалентного об`єму. Чи тут не автозвукова конференція?
Ти шото недопоняв :lol:
Я ше раз наголошую!!! Я намагаюся пояснити так шоб іншим було понятно, для тебе струм-нагрівання-збільшення опору....цей ряд можна продовжувати.
А ти людині яка купила прості яйка, самотужки зробила полку і питає а не замалий дріт в мене.... А ти Імпеданс,добротність, Тиль-Смол, всьо шо хош тільки не то шо треба.
А на рахунок наслідкку і причини то для того є Фрейд, но явно не автозвук, Філософ ти наш :smile:

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей