Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Допоможіть з вибором 2 дін магнітоли
Аватар користувача
Orrrk
Повідомлень: 998
З нами з: Суб, 17 листопада 2007, 01:03
Ім'я: Орест
Стать: чоловік
Авто: Renault Grand Scenic 2014
Номер: 5620
Звідки: Рясне два)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Допоможіть з вибором 2 дін магнітоли

Повідомлення Orrrk » Сер, 20 березня 2013, 14:49

Думаю чи варто купувати таке чи ні? Хочеться просто щоб в авто був GPS і телевізор. За якістю звуку особливо неганяюсь, так як в машині рідні китайські колонки котрі грають і зауважень до них я немаю, нелюбитель дорогого звуку і сабвуферів(просто немоє). Просто хочу ТВ, і GPS. Почав ритись в інет магазинах а там по моїх критеріях тільки фірма ORION. І мене терзают смутниє самнєнія чи варто чи ні, хтось користувався виробами цієї фірми ???

Аватар користувача
Olko_ua
Повідомлень: 514
З нами з: Сер, 27 липня 2011, 22:49
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: OAH 1.6 XER
Звідки: Бандерштат
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 0

Re: Допоможіть з вибором 2 дін магнітоли

Повідомлення Olko_ua » Сер, 20 березня 2013, 15:59

Мав електробритву ОРІОН, купив щоб дізнатися чи мені впринципі підійде такий спосіб гоління. Думав через 3 місяці вклякне.. пройшло 3 роки, працює добре :sing

Аватар користувача
COMANDOR
Повідомлень: 334
З нами з: П'ят, 11 листопада 2011, 00:35
Стать: чоловік
Авто: Chevrolet EPICA 2,0 ГБО
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Допоможіть з вибором 2 дін магнітоли

Повідомлення COMANDOR » Суб, 23 березня 2013, 16:15

Привіт! Аналогічно і я думав рік тому))) Купив АвтоРесивер2DIN ORION AVM-56277BTG http://www.foxtrot.com.ua/uk/shop/avto_ ... 77btg.html і не пожалів жодного разу.
- GPS наявний (правда треба заливати на картку навігацію IGO, є свої особливості, але порився в інтернеті і все працює прекрасно);
- Варто купити ТБ антену (я купив одну антену на ФМ і ТБ). Відразу варто розуміти, що залежно від місця знаходження у місті чи в районі, таким і буде сигнал.
- За такі гроші є більше, ніж можливо. Не варто боятись цієї фірми, "середина-начинка" +/- однакова у багатьох 2 DIN моделей, а за бренд ІМХО переплачувати не бачу смислу.
- Звучання нарікань не викликає.
- Будуть запитання, звертайся :)
Хочеш миру - готуйся до війни.
адвокат 0,5 нуль 64 два 7 16два

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей