Автомобільна акустика та аудіо-системи

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

І як вибрати?
Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

І як вибрати?

Повідомлення Dj kvass » Нед, 11 грудня 2005, 02:18

Баталії на рахунок двох останніх тем, змусили мене написати.....
Ну оскільки я тепер мородьор, модного напрямку АТВОЗВУК то напишу пару слів про побудову звуку в Авто, і почну із вибору компонентів.
В дальнішому буду застосовувати автозвукові терміни , і хочу щоб ви розуміли про шо йдеться. Отже:

Звукова сцена- умовно ймовірне розташування інструментів по ширині, висоті і глубині при програванні фонограми.
Стереопанорама - ширина і визначеність звукової сцени. Сприйнятне розміщення інструменнтів повинно бути постійним, легко впізнаваємим і відповідати реальному.

При любому підході при виготовленні аудіосистеми перед усім треба вибрати тип джерела сигналу і структуру тракту, і тільки потім розглядати «кандидатури». Чому? Якшо взяти якість автомобільної аудіосистеми за 100% то на джерело сигналу припадає 15% на усілок 20% на акустичну систему30% на інсталяцію-30%, на кабелі і додаткові пристрої 5%. В випадку використання джерела сигналу з вбудовавним усілком їх сумістний вклад виростає до 20-25%, а акустичної системи-вже до 40-45%. Короче «риба псується з голови». Але ті цифри відносяться тільки до якості звуку а не до ціни!!!Там картина може бути зовсім іншою: не секрет що ціни на різні товари оприділяються розкруткою фірми. В любому випадку до вибору треба підходити з максимальною відповідальністю.
При виборі апаратури треба звернути увагу на електричні характеристики. Але субєктивне сприйняття якості (натуральність) звучання неможливо виміряти за допомогою фізичних величин. Тільки прослуховуваня(ідеальний випадок) дасть
реальну картину наскільки точно передається обєм і просторове розміщення інструментів. Бажанно шоб прослуховування було порівняльним і проходило ранком, доки слухове сприйняття ше не притупилось.
Неспотворена вихідна потужність всіх сучасних магнітол не перевищує 10-12ВТ!!!! На канал, щоб там не писала реклама Тому при виборі днамічних головок(динаміків) основний фактор, на який треба звернути увагу- рівень чутливості(вимірюється в Дб(децибел)). Чим більший той показник, тим менша потрібна потужність для досягнення потрібної величини звуку.
Врахуйте і той факт що в природі абсолютно нейтральних компонентів не існує. Всі вони прикрашують сигнал, кожен по своєму. Сумісне узгодження апаратури відносится поки до недостатньо вивченої області, і навіть при виконанні всіх видів стандартів-ліпше послухати всі компоненти РАЗОМ!!!! Треба шей врахувати що звучання апаратури на стенді в магазина і в салоні вашого авто може відрізнятися на порядок!! ЧОМУ??? А це потім....... 8)
Востаннє редагувалось П'ят, 30 грудня 2005, 10:28 користувачем Dj kvass, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Малий
Повідомлень: 459
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 03:14
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Nissan Note Gold
Номер: 0133
Звідки: З Холодновідки
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Малий » Нед, 11 грудня 2005, 02:29

Та навіть в машині музика звучить по різному. Є ціла купа нюансів. Наприклад сьогодні я помітив, що при зменшенні напруги з 14.7 до 13.9 вольта суттєво змінюється характер басу!
(Заміри проводилися тестером на клемах акумулятора при підзарядці його самого, прослуховування - паралельно)

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Нед, 11 грудня 2005, 02:34

Малий писав:Та навіть в машині музика звучить по різному. Є ціла купа нюансів. Наприклад сьогодні я помітив, що при зменшенні напруги з 14.7 до 13.9 вольта суттєво змінюється характер басу!
(Заміри проводилися тестером на клемах акумулятора при підзарядці його самого, прослуховування - паралельно)
Правильно, бо найбільша амплітуда зміщення дифозора динаміка є при програвання найнижчого басу. А для найбільшої амплітуди треба максимальна енергія...... Вот і получається шо твій бас залежить від напруги! :wink:

Аватар користувача
Малий
Повідомлень: 459
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 03:14
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Nissan Note Gold
Номер: 0133
Звідки: З Холодновідки
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Малий » Нед, 11 грудня 2005, 02:43

Dj kvass писав:Вот і получається шо твій бас залежить від напруги!
Так що мені весь час з зарядкою іздити підключеною до 220V :smile:

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Нед, 11 грудня 2005, 03:00

Малий писав:
Dj kvass писав:Вот і получається шо твій бас залежить від напруги!
Так що мені весь час з зарядкою іздити підключеною до 220V :smile:

Постав конденсатор!

Аватар користувача
Малий
Повідомлень: 459
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 03:14
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Nissan Note Gold
Номер: 0133
Звідки: З Холодновідки
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Малий » Нед, 11 грудня 2005, 03:15

Dj kvass писав:Постав конденсатор!
Во! Квас це те, що я хотів почути! Але! Конденсатор може і нашкодити - він тримає постійну напругу до повної розрядки АКБ. Акумулятор сяде (якщо ти, звичайно, музику слухаєш при заглушеному двигуні і то трохи довги і дуже голосно ) - ти і не помітиш.

Його легко втулити до підсилювача. А якщо я користуюся покищо тільки тим підсилювачем, що в мазі? Врізати в живлення? Добре, а куди поставити? Треба чим ж поближче до спживача струму?

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Нед, 11 грудня 2005, 11:47

Я трохи незрозумів. Значить ти кажеш якщо конденсатор стоїть в автомобільній аудіосистемі то він може розряжати акумулятор?????
Неможе, тому шо він сам є накопичувачом(його внутрішнім опором можна знехтувати) а якшо в тебе конденсатор в районі 5Ф то ним можна спокійно завести автомобіль без акумулятора!!! :o

Конденсатор відповідає(живить)за басові піки фонограми(бас не є розмитий а чіткий, і згрупований). Підключають його +до + -до- :lol:
І розміщають в районі найближчому до споживання. Розрахунок видетьсясумарна потужність1кВт=конденсатору 1Ф. В твому випадку шукай конденсатор 100 000мкФХ16(25)В! :wink:

Аватар користувача
Kosiat
Повідомлень: 177
З нами з: П'ят, 05 серпня 2005, 14:35
Авто: Nissan Note
Звідки: Львів вул. Наукова
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Kosiat » Пон, 12 грудня 2005, 11:29

Конденсатор ставят изходя из 1Ф на 1Квт мощности. :grin:
А Малому до 1Квт как до Луны. :(

Аватар користувача
Малий
Повідомлень: 459
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 03:14
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Nissan Note Gold
Номер: 0133
Звідки: З Холодновідки
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Малий » Вів, 13 грудня 2005, 03:51

Kosiat писав:А Малому до 1Квт как до Луны
:smile: Навіть пів вольта напруги змінюють характер басу я це відчув. Тяжко описати як - спиною напевно. Можеш списати все на моє суб'ктивне враження. ;)
Dj kvass писав:Значить ти кажеш якщо конденсатор стоїть в автомобільній аудіосистемі то він може розряжати акумулятор?????
Він не сам розряджає, розряджає аудіосистема, якщо вона дуже потужна і довго грає, коли генератор не працює і акумулятор не підзаряджається, а конденсатор тримає стабільну напругу. Без кондюка можна почути по звучанню, що акумулятор сідає, з кондюком цього моменту не відчується. (Я почав кожного тижня підзаряжати акумулятор після того як поставив Піонер, бо шось сідає страшно, навіть вирубуватися на секунду-дві може, коли заводиш двигун (коли заряджений не вирубується)). Так каже теорія, якщо я щось неправильно зрозумів - поправляйте - мені корисно.

Додано через 8 хвилин 11 секунд:
Dj kvass писав:Неможе, тому шо він сам є накопичувачом(його внутрішнім опором можна знехтувати) а якшо в тебе конденсатор в районі 5Ф то ним можна спокійно завести автомобіль без акумулятора!!!
Тут я не спорю.

В мене зараз з'явилася така думка - як впливають ампери АКБ на звук? В мене 55 мА- як чуть гучні музику включаю - всі лампочки підсвітки мигають. В друга на Вектрі - 75 мА - все добре, при чому в нього ще і підсилювач з сабом і електроніки в машині побільше.(Може мені в машині шось міняти крім акумулятора треба? :smile: )

Аватар користувача
Kosiat
Повідомлень: 177
З нами з: П'ят, 05 серпня 2005, 14:35
Авто: Nissan Note
Звідки: Львів вул. Наукова
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Kosiat » Вів, 13 грудня 2005, 09:17

Интересно Малий как ты подключил Пионера? Отдельный провод на клему аккамулятора через предохранитель? А клемы какие?

Аватар користувача
Dj kvass
Президент клубу
Повідомлень: 2074
З нами з: Суб, 06 серпня 2005, 08:00
Ім'я: Василь Степанович
Стать: чоловік
Авто: сци нік
Номер: 0020
Звідки: Сокільники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dj kvass » Вів, 13 грудня 2005, 09:21

Малий Міняй акамулятор :? або як каже Kosiat підключи полюдськи і всьо блимати перестане. :wink:

Аватар користувача
Малий
Повідомлень: 459
З нами з: Чет, 30 червня 2005, 03:14
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Nissan Note Gold
Номер: 0133
Звідки: З Холодновідки
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Малий » П'ят, 16 грудня 2005, 04:07

Акумулятор поміняю, а з підключенням бавитись не буду більше. Коли слухав з підключеною зарядкою то лампочки не мигали. А так вони мигають не замітно (замітно тільки коли відкриваю бардачок - там лампа потужніша і вон помітно мигає

Аватар користувача
C#@O$
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3649
З нами з: Чет, 02 березня 2006, 11:55
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Renault kangoo 2
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення C#@O$ » Пон, 27 березня 2006, 14:15

Kosiat писав:Интересно Малий как ты подключил Пионера? Отдельный провод на клему аккамулятора через предохранитель? А клемы какие?
- а як правильно підключати живлення до мафона і підсилювача ???
- і які клеми мають бути ?

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Пон, 27 березня 2006, 14:39

CHAOS писав:- а як правильно підключати живлення до мафона і підсилювача ?
Напряму вести живлення до акумулятора через відповідний запобіжник і відповідним(потужності підсилювача і мафона) силовим кабелем!

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 27 березня 2006, 14:52

CHAOS писав: - а як правильно підключати живлення до мафона і підсилювача ???
- і які клеми мають бути ?
IMHO на клеми забий, ясно якщо ти не збираєшся приймати участь в чемпіонатах :) Тих що є достатньо.
В мене живлення до магнітофона підлючене напряму від акумулятора через запобіжник. Відчутним плюсом стало те що магнітофон не збивається коли заводжу машину.. Раніше бувало що збивався.. По якості звуку неможу сказати що стало краще.

Аватар користувача
Sasha Van Gate
Повідомлень: 777
З нами з: Сер, 29 червня 2005, 09:12
Звідки: Львов
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Sasha Van Gate » Пон, 27 березня 2006, 15:36

Yelik писав:Напряму вести живлення до акумулятора через відповідний запобіжник і відповідним(потужності підсилювача і мафона) силовим кабелем!
Есть два провода питания - желтый и красный. Один из них идет на прямую, а второй как-то по другому, через зажигание. Вот поэтому и гаснет магнитола когда заводишь машину.
vovka писав:Відчутним плюсом стало те що магнітофон не збивається коли заводжу машину
А должен гаснуть. Так правильно чтоб не сгорел мафон потому что там может идти какая-то перегрузка.
Помоему оно все так.

З.Ы. Если нет, Вася, вытри мой пост.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 27 березня 2006, 15:56

Sasha Van Gate
Фіг його знає.. А чого має згоріти ? Там же запобіжник стоїть..

Аватар користувача
C#@O$
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3649
З нами з: Чет, 02 березня 2006, 11:55
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Renault kangoo 2
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення C#@O$ » Пон, 27 березня 2006, 16:05

- Дякую !!!

Оскільки тема "І як вибрати?" то в мене є прохання...підкажіть як правильно підібрати динаміки, виробник, розмір, потужність... щоб гарненькі баси давали ???
- та є нюанс, що САБ ставити не хочу, із-за його місткості, та і підсилювач лише 2х канальний.
- Мафон Pioneer "50" Вт.
- підсилювач Power Acoustik OV2-300 - 70 Вт х 2

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Повідомлення vovka » Пон, 27 березня 2006, 16:24

CHAOS
В мене такі стоять:
http://market.yandex.ru/model.xml?hid=3 ... lid=281201

Басу хватає. Навіть без усілка і саба.

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Пон, 27 березня 2006, 17:19

CHAOS

Зачекай до 14травня, коли буде Автозвук там будеш мати можливість послухати різні компоненти!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей