Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Де поставити ГБО у ЛЬвові?
AnEpKoT
Повідомлень: 17
З нами з: Нед, 31 грудня 2017, 20:59
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Тойота
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення AnEpKoT » Чет, 04 січня 2018, 22:32

Anix писав:
Чет, 04 січня 2018, 22:23
AnEpKoT писав:
Чет, 04 січня 2018, 22:19
то направду вартує їхати аж в ірпінь? у Львові всі безтолкові?
Якщо ти хочеш саме BRC і правильне налаштування, то у Львові немає до кого їхати. :dontknow
та власне що мені не конче БРС, головне якісна установка і якісне обладнання. тому і прошу пораду

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sapphir » Чет, 04 січня 2018, 22:36

AnEpKoT писав:
Чет, 04 січня 2018, 22:19
то направду вартує їхати аж в ірпінь? у Львові всі безтолкові?
Ну поставив я на Ріо жінки на Хонза авто біля мосту на Левандівку, кум на Дачію в них поставив, ще пару знайомих. Але це машини прості як АК-47, їздить в мене по 15 тис в рік + пробіг на момент встановлення 31 тис. - цій машині і через 100 тис ніц не буде якщо навіть вони плуганули. Тобто коли тобі за півдня, максимум за день роблять під ключ, магістраль стяжками до гальмівних трубок чіпляють, тричі газують на автокалібровці - тут ти розумієш чому ГБО коштує 500 евро і що ти отримуєш.

Ти запитався про Кемрі 50 як я розумію? Кого знав - тих порадив, тут львівські мовчать - може в приват щось писали :surprised
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

AnEpKoT
Повідомлень: 17
З нами з: Нед, 31 грудня 2017, 20:59
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Тойота
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення AnEpKoT » Чет, 04 січня 2018, 23:03

в приваті - 0
питав про кемрі 55, американка.
почув пораду ще декількох людей, кажуть про: зеніт про ОБД або КМЕ нево або стаг кубокс плюс, КМЕ голд, хана баракуда або геркулес
а от з майстрів радили тільки Максима з хімічної ну і ще як на високий замок підніматися на опришківській

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Anix » Чет, 04 січня 2018, 23:25

sapphir писав:
Чет, 04 січня 2018, 22:36
тричі газують на автокалібровці
Не факт, що правильно газнуть)
На днях попалась на очі 40 кемрі, так там офіціали брс у франику редуктор з фільтрами запхали знизу під лонжерон. :facepalm

AnEpKoT
Повідомлень: 17
З нами з: Нед, 31 грудня 2017, 20:59
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Тойота
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення AnEpKoT » Чет, 04 січня 2018, 23:43

хьось чув про обладнання ROMANO?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sapphir » П'ят, 05 січня 2018, 08:04

AnEpKoT писав:
Чет, 04 січня 2018, 23:03

а от з майстрів радили тільки Максима з хімічної ну і ще як на високий замок підніматися на опришківській
Напевно святкують, хоча Маким Роvar в цю тему точно заходив і бачив твої пости. Напиши сам йому в приват.
Послухай що він скаже і, можливо, тебе це влаштує.

Просто я притримуюсь думки що майстрам не треба щось нав"язувати - нехай самі скажуть що вони бачать на тій машині. А ти вже вирішуєш довіряти чи ні - тоді в разі чого їх відповідальність 100%. А якщо почнеш їм щось радити - потім скажуть що хів те й поставили, до нас які питання ;)
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення winn3r » П'ят, 05 січня 2018, 09:13

Недавно відкрив капот на заведеному двигуні і почув, що клацають газові форсунки. Це вони зимою так, чи їм приходить кінець? Їх модель нажаль не пам'ятаю
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sapphir » П'ят, 05 січня 2018, 10:24

winn3r писав:
П'ят, 05 січня 2018, 09:13
Недавно відкрив капот на заведеному двигуні і почув, що клацають газові форсунки. Це вони зимою так, чи їм приходить кінець? Їх модель нажаль не пам'ятаю
Важко сказати не чувши як вони працювали до того. В мене недешеві форсунки стоять - вони з самого початку відчутно цокотять тому для моїх такий звук норма.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення rhchp » П'ят, 05 січня 2018, 11:30

Я вибрав БРС, бо навіть ті хлопці, які не є офіційними представниками БРС а просто ставлять все (з Пластової наприклад), визнавали, що воно найкраще. Сергій із Стрия, який тоді вже теж не працював на БРС, на моє запитання про вибір ГБО сказав, що "все х...ня у порівнянні із БРС".

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Anix » П'ят, 05 січня 2018, 11:32

rhchp писав:
П'ят, 05 січня 2018, 11:30
Я вибрав БРС, бо навіть ті хлопці, які не є офіційними представниками БРС а просто ставлять все (з Пластової наприклад), визнавали, що воно найкраще. Сергій із Стрия, який тоді вже теж не працював на БРС, на моє запитання про вибір ГБО сказав, що "все х...ня у порівнянні із БРС".
бо десь так воно і є

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sashanova » П'ят, 05 січня 2018, 11:57

Я вибрав БРС, бо навіть ті хлопці, які не є офіційними представниками БРС а просто ставлять все (з Пластової наприклад), визнавали, що воно найкраще. Сергій із Стрия, який тоді вже теж не працював на БРС, на моє запитання про вибір ГБО сказав, що "все х...ня у порівнянні із БРС".
я вот читаю читаю ті діферамби і в мене виникаю такий ділєтансткй вапросік %) ..а чим це БРС таке найкраще? :sing :surprised ну пройдемся по ситстемі, балон БРС я так розумію з якоїсь сталі виготовленої з руди з марсіанської впадини і тому газ у ньому не просто зберігається а й збільшує своє КПД 8-) , мультик напевно з того ж матеріалу і з нанонастройками оптимального тиску :| ЕБУ БРС я так розумію не лише зчитує параметри двигуна ай враховує в настройках вплив фаз місячної гравітації, чим також збільшує КПД, редуктор напевно має в собі не просто пружину і гумову мембрану ай цілий арсенал невидимих передових технологій які також збільшують КПД, ну і форсунки звичайно мають супер пупер розпил на який не діє гравітація земної кори чим тоже ясен пень покращується робота двигла в цілому...по ходу так? 8-) чи є ше якісь нюанси? :-) .. Бо я чомусь раніше думав шо в принципі будь-яка нормально встановлена і настроєна система ГБО повина працювати плюс мінус одинаково не залежно від букв виробника, хіба нє? ;)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення winn3r » П'ят, 05 січня 2018, 12:00

sapphir писав:
П'ят, 05 січня 2018, 10:24
winn3r писав:
П'ят, 05 січня 2018, 09:13
Недавно відкрив капот на заведеному двигуні і почув, що клацають газові форсунки. Це вони зимою так, чи їм приходить кінець? Їх модель нажаль не пам'ятаю
Важко сказати не чувши як вони працювали до того. В мене недешеві форсунки стоять - вони з самого початку відчутно цокотять тому для моїх такий звук норма.
Раніше не цокали, принаймні літом. З того часу наїздив макс 1к км, тому підозра на зиму :surprised
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sapphir » П'ят, 05 січня 2018, 12:25

sashanova писав:
П'ят, 05 січня 2018, 11:57
Я вибрав БРС, бо навіть ті хлопці, які не є офіційними представниками БРС а просто ставлять все (з Пластової наприклад), визнавали, що воно найкраще. Сергій із Стрия, який тоді вже теж не працював на БРС, на моє запитання про вибір ГБО сказав, що "все х...ня у порівнянні із БРС".
я вот читаю читаю ті діферамби і в мене виникаю такий ділєтансткй вапросік %) ..а чим це БРС таке найкраще? :sing :surprised


В свій час, років 8 назад, воно можливо і було більш революційним і просунутим за відносно невеликі гроші. Але на сьогодні їх наздогнали інші виробникі як те саме КМЕ польське ( якщо я не помиляюсь ) і пропонують той самий або навіть кращій функціонал, реальну гарантію і т.і.
А те що БРС ставлять "олені" ніяк не рішає проблем в майбутньому - тільки готовим комплектом без правильного монтажу і налаштування нажаль ситуацію не витягнути. Тому я також притримуюсь думки що неважливо що ставити ( в розумних межах, про відверте застаріле "ге" не говоримо ) а набагато важлмвіше де і як.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення andrew » П'ят, 05 січня 2018, 12:33

Ну не знаю.. Станом на літо 2017 Сергій зі Стрия сказав, що про БРС можна забути. За цікавіші гроші є комплекти, які по функціоналу і налаштуванні є кращими.

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення George734 » П'ят, 05 січня 2018, 13:14

Питання до установщиків.
Появилась проблема в ГБО 4 .Редуктор Томасето форсунки ХАНА.
Спершу при зупинках в пробках стао чути газом в салоні.
Провірив компом, тиск газу при заведеному на холостих авто показав, 0.7 (при нормі 1.3 раніше). Як тільки заглушив-падав в ноль моментально. (раньше трошки просідав і в ноль міг впасти десь аж за 2 години)
Мильним розчином провірив зєднання і знайшов надування бульок на шлангах при розподільчій планці на 4 формунки.
Замінив всі 4 шланги від розподільника і до кожної фосунки і хомути теж.
І появилась нова проблема.
Завожу на бензині, тиск газу-0. Як тільки переключається на газ- тиск газу піднімається до 1.3 і різко падає в ноль при цьому мотором кидає і звісно глохне.
мильним розчином всі стики намилив-ніде не травить.
Зняв шланг від МАП сенсора до розподільника на форсунки,дую ротом-чую що травить,але ніде мило не надувається.
Моя підозра що як мінімум одна з форсунок не закрита.
Підкажіть, я правильно розумію що як авто працює на бензині, всі газові форсунки повинні бути закриті?
І відповідно тиск має бути стабільним мінімув 0.7

AnEpKoT
Повідомлень: 17
З нами з: Нед, 31 грудня 2017, 20:59
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Тойота
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення AnEpKoT » П'ят, 05 січня 2018, 13:17

andrew писав:
П'ят, 05 січня 2018, 12:33
Ну не знаю.. Станом на літо 2017 Сергій зі Стрия сказав, що про БРС можна забути. За цікавіші гроші є комплекти, які по функціоналу і налаштуванні є кращими.
От тепер і я незнаю. Щойно говорив з Сергієм. Радив на тойоту 2,5 DRC plug@drive або 32 з редуктором "кірпіч" і жовті форсунки

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Anix » П'ят, 05 січня 2018, 13:21

George734 писав:
П'ят, 05 січня 2018, 13:14
Питання до установщиків.
Появилась проблема в ГБО 4 .Редуктор Томасето форсунки ХАНА.
Спершу при зупинках в пробках стао чути газом в салоні.
Провірив компом, тиск газу при заведеному на холостих авто показав, 0.7 (при нормі 1.3 раніше). Як тільки заглушив-падав в ноль моментально. (раньше трошки просідав і в ноль міг впасти десь аж за 2 години)
Мильним розчином провірив зєднання і знайшов надування бульок на шлангах при розподільчій планці на 4 формунки.
Замінив всі 4 шланги від розподільника і до кожної фосунки і хомути теж.
І появилась нова проблема.
Завожу на бензині, тиск газу-0. Як тільки переключається на газ- тиск газу піднімається до 1.3 і різко падає в ноль при цьому мотором кидає і звісно глохне.
мильним розчином всі стики намилив-ніде не травить.
Зняв шланг від МАП сенсора до розподільника на форсунки,дую ротом-чую що травить,але ніде мило не надувається.
Моя підозра що як мінімум одна з форсунок не закрита.
Підкажіть, я правильно розумію що як авто працює на бензині, всі газові форсунки повинні бути закриті?
І відповідно тиск має бути стабільним мінімув 0.7
заводиться нормально, як постоїть 10-15 хвилин?

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Anix » П'ят, 05 січня 2018, 13:25

sashanova писав:
П'ят, 05 січня 2018, 11:57
Я вибрав БРС, бо навіть ті хлопці, які не є офіційними представниками БРС а просто ставлять все (з Пластової наприклад), визнавали, що воно найкраще. Сергій із Стрия, який тоді вже теж не працював на БРС, на моє запитання про вибір ГБО сказав, що "все х...ня у порівнянні із БРС".
я вот читаю читаю ті діферамби і в мене виникаю такий ділєтансткй вапросік %) ..а чим це БРС таке найкраще? :sing :surprised ну пройдемся по ситстемі, балон БРС я так розумію з якоїсь сталі виготовленої з руди з марсіанської впадини і тому газ у ньому не просто зберігається а й збільшує своє КПД 8-) , мультик напевно з того ж матеріалу і з нанонастройками оптимального тиску :| ЕБУ БРС я так розумію не лише зчитує параметри двигуна ай враховує в настройках вплив фаз місячної гравітації, чим також збільшує КПД, редуктор напевно має в собі не просто пружину і гумову мембрану ай цілий арсенал невидимих передових технологій які також збільшують КПД, ну і форсунки звичайно мають супер пупер розпил на який не діє гравітація земної кори чим тоже ясен пень покращується робота двигла в цілому...по ходу так? 8-) чи є ше якісь нюанси? :-) .. Бо я чомусь раніше думав шо в принципі будь-яка нормально встановлена і настроєна система ГБО повина працювати плюс мінус одинаково не залежно від букв виробника, хіба нє? ;)
по твоїй логіці, що ланос що мерс, одна куйня :-)
чотири колеса, мотор, коробка, руль, педалі)
andrew писав:
П'ят, 05 січня 2018, 12:33
Ну не знаю.. Станом на літо 2017 Сергій зі Стрия сказав, що про БРС можна забути. За цікавіші гроші є комплекти, які по функціоналу і налаштуванні є кращими.
Сергій такого не міг сказати, його думка була, що зараз можна зібрати збірну солянку, яка практично не буде поступатися брс. БРС він закинув, бо в Стрию і периферії клієнтів на БРС практично немає.
AnEpKoT писав:
П'ят, 05 січня 2018, 13:17
Радив на тойоту 2,5 DRC plug@drive або 32 з редуктором "кірпіч" і жовті форсунки
і правильно сказав, поставити готовий?

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення George734 » П'ят, 05 січня 2018, 13:27

після того як переходить на газ. глохне. І тоді завести відразу не получається, треба маслати перший раз секунд6, і другий раз десь приблизно теж секунд 6 і тоді заведеться. А коли відключити газ а тупо на бензині- то заводиться без проблем щоразу з пів тика

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення George734 » П'ят, 05 січня 2018, 13:28

Зараз ще попробую як зеведу, перейде на газ, заглохне. І попробую тоді як заведеться через хвилин 10-15.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей