Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Де поставити ГБО у ЛЬвові?
Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 15 травня 2009, 18:26

Всім привіт.

Є питання.
Скільки вартує ГБО 4-го покоління на ВАЗ 21154, двиг. 1.6, 8 клапанний? 4-е поколоення краще всього на дану модель?

Де можна поставити?
Живу я в м. Червоноград, Львівська обл.

Скільки часу треба на установку?
Які документи для цього потрібні?
Які документи видають після установки? Гарантія?

Чекаю відповіді. Завчасно дякую.

PS: про всі плюси та мінуси ГБО вже начитаний по саме горло. Рішення прийняв на користь установки ГБО. тому відповіді потрібні по суті і без тих кількох сотень сторінок, на яких зазвичай сперечаються про за та проти ГБО.

Wasik
Повідомлень: 586
З нами з: Сер, 18 лютого 2009, 17:58
Стать: чоловік
Авто: Renault Clio III combi
Номер: BC77**xx
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Wasik » Нед, 17 травня 2009, 17:33

Рекомендую "Газовик", вул. Зелена, 145а
тел.: 8(032)290-15-17
http://www.gazovik.kiev.ua/
Хлопці з досвідом, ставлять за день, мають різні типи обладнання на вибір.
Від тебе потрібно техпаспорт на авто, тобі видадуть пакет документів для реєстрації в МРЕВ (сертифікат, копію ліцензії, акт виконаних робіт).
Ціну можеш взнати по телефону.

vasylms
Повідомлень: 141
З нами з: Чет, 02 жовтня 2008, 11:33
Ім'я: Василь
Авто: Космічна зірка :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення vasylms » Пон, 18 травня 2009, 10:38

А перед тим як вибрати де і яке саме обладнання ставити, я б радив почитати ось тут http://lacetti.com.ua/ipb/index.php?showtopic=30835

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Пон, 25 травня 2009, 11:41

cat-yellow писав:Всім привіт.

Є питання.
Скільки вартує ГБО 4-го покоління на ВАЗ 21154, двиг. 1.6, 8 клапанний? 4-е поколоення краще всього на дану модель?

Де можна поставити?
Живу я в м. Червоноград, Львівська обл.

Скільки часу треба на установку?
Які документи для цього потрібні?
Які документи видають після установки? Гарантія?

Чекаю відповіді. Завчасно дякую.

PS: про всі плюси та мінуси ГБО вже начитаний по саме горло. Рішення прийняв на користь установки ГБО. тому відповіді потрібні по суті і без тих кількох сотень сторінок, на яких зазвичай сперечаються про за та проти ГБО.
Років 4 тому ставив на дівятку на газовику. Не можу сказати шо всьо було ідіально, але машина їздила.
Півтора року тому ставив на ланос знов на газовику. ставив тіпа 2 покоління з емулятором лямбди (за установку того емулятора получили вони від мене п..ди). Машина тіпа іздила і минулого року я її з тим газом і продав. Знову ж таки - хотілося б більш якісної від них роботи по установці.

Тепер також починаю задумуватися про газ на машину, бо багато їжджу. На газовик знов іти не хочеться... В Києві з газовщиками набагато легше - в тому плані, що дуже багато відгуків людей про роботу тих чи інших установщиків і відповідно легше вибрати ,куда їхати

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Денис » Пон, 25 травня 2009, 12:20

Газовик зажрався,i iм головне продати i заробити на тому купу бабла,а от коли знадобиться вiдремонтувати або вiдрегулювати,то вони розводять руками i включають дурачка.... Приватне СТО в кiнцi Пасiчноi так саме забракував,так як тiльки на дiагностику чекав два днi,яка до речi нiчого не дала,бо всеодно прийшлось знiмати i чистити редуктор,шо я успiшно зробив на Трактi Глинянському...

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Пон, 25 травня 2009, 12:25

Денис писав:Газовик зажрався,i iм головне продати i заробити на тому купу бабла,а от коли знадобиться вiдремонтувати або вiдрегулювати,то вони розводять руками i включають дурачка.... Приватне СТО в кiнцi Пасiчноi так саме забракував,так як тiльки на дiагностику чекав два днi,яка до речi нiчого не дала,бо всеодно прийшлось знiмати i чистити редуктор,шо я успiшно зробив на Трактi Глинянському...
Про газовик згідний; про пацанів на пасічній - тоже - задовіга вони пантові, пальці майже вєєром, а коли знайомий прийхав нещасну тавріду відрегулювати расход - то зразу усралися :D

до речі, на тракті - то ти маєш на увазі такий сервіс по газу недалеко від залізничного переїзду з синім кольором і кучою тіпа рекламних наклейок?

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Денис » Пон, 25 травня 2009, 12:39

Напевно так,станцiя знаходиться на територii колишнього АТП,останнiй бокс зправа.

Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Dark Wind » Пон, 25 травня 2009, 14:03

Біля мене на Пластовій 7, є майстерня по встановленню, шось ставлять. мають склади з балонами, купа людей приїжжає постійно.
Путін [цензура].

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Пон, 25 травня 2009, 14:30

Dark Wind писав:Біля мене на Пластовій 7, є майстерня по встановленню, шось ставлять. мають склади з балонами, купа людей приїжжає постійно.
Можна конкретніше, шо за фірма?
І шось не можу згадати, де вулиця Пластова :oops

Аватар користувача
Dark Wind
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3124
З нами з: Суб, 09 грудня 2006, 20:37
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Skoda Roomster, Caddy Sdi
Номер: не модний
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Dark Wind » Пон, 25 травня 2009, 14:47

Felix, Фірма Автогаз
8067268-72-67 їх телефон
Путін [цензура].

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Пон, 25 травня 2009, 14:49

Dark Wind писав:Felix, Фірма Автогаз
8067268-72-67 їх телефон
Дуже вдячний :-)

До речі, ти якісь відгуки про них чув від людей, хто там встановлював обладнання?

Wasik
Повідомлень: 586
З нами з: Сер, 18 лютого 2009, 17:58
Стать: чоловік
Авто: Renault Clio III combi
Номер: BC77**xx
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Wasik » Вів, 26 травня 2009, 14:25

Я в них не ставив, лише купляв редуктор та різні мєлочі.
Хлопці також досить пантові, хочуть заробити багато і зразу, а толком ніхто з них не розуміється на газі (це було два роки тому, може вже навчились :happy )

m.o.i
Повідомлень: 9
З нами з: Сер, 10 червня 2009, 14:28
Ім'я: m.o.i
Авто: Peugeot
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення m.o.i » Сер, 10 червня 2009, 14:43

про пацанів на пасічній - тоже - задовіга вони пантові, пальці майже вєєром, а коли знайомий прийхав нещасну тавріду відрегулювати расход - то зразу усралися



Це тыпа навпроти мойки з вулканызацыэю, быля кыльця Зеленоъ????????? Просто вирышив собы поставити в них :| ((((((((((((((
А, що херово роблять????? Напишыть плыз, хто ставив.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Сер, 10 червня 2009, 16:20

m.o.i писав:про пацанів на пасічній - тоже - задовіга вони пантові, пальці майже вєєром, а коли знайомий прийхав нещасну тавріду відрегулювати расход - то зразу усралися



Це тыпа навпроти мойки з вулканызацыэю, быля кыльця Зеленоъ????????? Просто вирышив собы поставити в них :| ((((((((((((((
А, що херово роблять????? Напишыть плыз, хто ставив.
Ні я, ні мої знайомі в них не ставили, тому сказати чітко про устновку в них я не можу - може свої системи вони і добре ставлять. Сам хочу підїхати до них і спитати, що вони можуть запропонувати на мою машину. Але раніше, коли з ними спілкувався, то зрозумів одне, що все, що в них - добре, а все решта - фігове, яке б воно не було. + було відчуття, що хочуть впарити тільки те, що вони продають по газових системах, і тупо скосити бабло. Може зараз в них щось змінилося...

До речі, а ти яку систему і за скільки лаве в них ставиш?

vasylms
Повідомлень: 141
З нами з: Чет, 02 жовтня 2008, 11:33
Ім'я: Василь
Авто: Космічна зірка :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення vasylms » Сер, 10 червня 2009, 16:44

Ось історія, як я ставив ГБО.
Це було більше ніж рік назад. Тоді метан коштував 2,16, пропан - 4 -4.30, а бензин взагалі більше ніж 6.

Тому вирішив поставити метан(2 покоління).
Ставив на газовій заправці тій що на Липинського(біля АС2)
Перед ти як ставити мені все гарно розказували що вони все вміють і все знають.
Ну ціна у них була нормальна, та й документи вони для реєстрації видавали.
Взагаліто, заради документів я в них і ставив, бо якби не потрібно було документів то ставив би сам

Поставили можна сказати непоганно.
Редуктор TOMASETTO, розпилювач верхній на дві камери - комплектуючі хороші.
Були деякі зауваження, але дрібні.
- чуть провода які йдуть від датчика хола не перетерлися пасом від генератора, але вчасно побачив.
- потім проводку перобляв бо трималося вся на соплях)

А от відрегулювати вони толково не змогли.
Коли виїхав від них максимальна швидкість була 70 км/час більше не міг витиснути і розхід був великий.
Їхав від них через Високий Замок то по 1-шій передачі думав що не виїду нагору.

m.o.i
Повідомлень: 9
З нами з: Сер, 10 червня 2009, 14:28
Ім'я: m.o.i
Авто: Peugeot
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення m.o.i » Сер, 10 червня 2009, 17:02

Ну те, що в них найкраще, я теж выдчув. Хочу поставити BRC, читав в неты таякби норм фырма. Приблизно 6000-6500 коштуэ в них!!!

m.o.i
Повідомлень: 9
З нами з: Сер, 10 червня 2009, 14:28
Ім'я: m.o.i
Авто: Peugeot
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення m.o.i » Сер, 10 червня 2009, 17:27

Felix писав:Ні я, ні мої знайомі в них не ставили, тому сказати чітко про устновку в них я не можу - може свої системи вони і добре ставлять. Сам хочу підїхати до них і спитати, що вони можуть запропонувати на мою машину. Але раніше, коли з ними спілкувався, то зрозумів одне, що все, що в них - добре, а все решта - фігове, яке б воно не було. + було відчуття, що хочуть впарити тільки те, що вони продають по газових системах, і тупо скосити бабло. Може зараз в них щось змінилося...

До речі, а ти яку систему і за скільки лаве в них ставиш?


Ну те, що в них найкраще. теж відчув :D
Хочу поставити все BRC, таякби норм. уст., приблизно виходить 6000-6500грн. Та от хочу взнати як вони роблять.. може хтось відгукнеться хто мав з ними справу))))))

А Ти яку собі примітив?

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Сер, 10 червня 2009, 19:09

m.o.i писав:
Felix писав:Ні я, ні мої знайомі в них не ставили, тому сказати чітко про устновку в них я не можу - може свої системи вони і добре ставлять. Сам хочу підїхати до них і спитати, що вони можуть запропонувати на мою машину. Але раніше, коли з ними спілкувався, то зрозумів одне, що все, що в них - добре, а все решта - фігове, яке б воно не було. + було відчуття, що хочуть впарити тільки те, що вони продають по газових системах, і тупо скосити бабло. Може зараз в них щось змінилося...

До речі, а ти яку систему і за скільки лаве в них ставиш?


Ну те, що в них найкраще. теж відчув :D
Хочу поставити все BRC, таякби норм. уст., приблизно виходить 6000-6500грн. Та от хочу взнати як вони роблять.. може хтось відгукнеться хто мав з ними справу))))))

А Ти яку собі примітив?
я в принципі стою перед вибором: або газовий інжектор (так зване 4 покоління) за 6-7 тон або система лямбда-контролю, яка стояла в мене на попередній альфі. Що пропонує ринок по системах лямбда-контролю - ще не знаю, бо близько не вивчав, зато знаю, що 4 покоління на ринку є багато всякого.

А ти поїдь до тих пацанів, постав, а потім і мені розкажеш про враження :D А якщо серйозно, то з мого досвіду у Львові важко знайти якусь кількість людей, які б серйозно когось хвалили... може мені просто не везло...

m.o.i
Повідомлень: 9
З нами з: Сер, 10 червня 2009, 14:28
Ім'я: m.o.i
Авто: Peugeot
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення m.o.i » Чет, 11 червня 2009, 08:00

Felix писав:я в принципі стою перед вибором: або газовий інжектор (так зване 4 покоління) за 6-7 тон або система лямбда-контролю, яка стояла в мене на попередній альфі. Що пропонує ринок по системах лямбда-контролю - ще не знаю, бо близько не вивчав, зато знаю, що 4 покоління на ринку є багато всякого.

А ти поїдь до тих пацанів, постав, а потім і мені розкажеш про враження А якщо серйозно, то з мого досвіду у Львові важко знайти якусь кількість людей, які б серйозно когось хвалили... може мені просто не везло...



Та напевно буду ставити, поставлю розкажу враження..... мені тільки 4 покоління канає, ну або 5......
А, що за лямбда контроль? Просто одна з причин установки газу в мене, це каталізатор. ЕВРО4 2 лямда зонта, а на нашому бензині каталізатору може настати пі...... за декілька 100 км((((((( а на газі їзди і їзди))))))))))))))

rocker
Повідомлень: 894
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 14:45
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Citroen c5 aircross
Дякував (ла): 0
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення rocker » Чет, 11 червня 2009, 08:54

ну 5-те покоління у Львові ніхто не ставить і наскільки знаю в Україні також, бо з нашим газом будуть до установщиків кожного тижня їздити. В польші також практично тільки на німецькі машини ставлять 5-те, бо з польським газом були проблеми.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей