Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Де поставити ГБО у ЛЬвові?
Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення andriy320e30 » Сер, 29 червня 2016, 09:58

однозначно для цивільних двигунів гідрокомпенсатори краще ,але для спортивних вони не підходять, бо не працюють вище 7500 об
TURBO -POWER

Аватар користувача
p0var
Повідомлень: 775
З нами з: Пон, 15 березня 2010, 16:26
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: i10
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення p0var » Сер, 29 червня 2016, 10:33

sapphir, 0.28-0.29 розрідження.
моб. 098 943 03 54
instagram.com/westgaslviv
westgas.lviv.ua

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sashanova » Сер, 29 червня 2016, 10:34

панімаєш братушаня, тєма про всьо разом, ібо як би то не хатєлось - а то дві невід'ємні вєсчі... хатя в більшості випадків шо газовщікі, шо в першу чергу власники бібік і слухати не хатят про якута регуліровку клапанів по регламенту :facepalm аж поки не припре
чесно кажучи не розумію при чому тут газовщики і зазори, це те ж саме шо привязати залежність між продавцем взуття і хворими ногами :sing , і чому в такому разі газовщикам не провіряти, компресію, тиск масла і т.д. параметри які апріорі повинні бути в нормі і провірені перед встановленням ГБО 8-)
P.S. для аналогії..колись я встнавлював людям сигналки і прочу лабуду..питання якої холєри я мав провіряти всю елєктрику в машині якшо людина хоче просто поставити сигналку? 8-)

Аватар користувача
mathst
Повідомлень: 2457
З нами з: Вів, 14 серпня 2012, 10:26
Ім'я: Степан
Стать: чоловік
Авто: Honda 4D, Passat B6, Grand Scenic
Дякував (ла): 0
Подякували: 18 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення mathst » Сер, 29 червня 2016, 10:50

sashanova писав: чесно кажучи не розумію при чому тут газовщики і зазори, це те ж саме шо привязати залежність між продавцем взуття і хворими ногами , і чому в такому разі газовщикам не провіряти, компресію, тиск масла і т.д. параметри які апріорі повинні бути в нормі і провірені перед встановленням ГБО
P.S. для аналогії..колись я встнавлював людям сигналки і прочу лабуду..питання якої холєри я мав провіряти всю елєктрику в машині якшо людина хоче просто поставити сигналку?
Тут газовщики не повинні були перевіряти зазори клапанів, а перевірити покази МАП датчика, і відповідно сказати власнику, що в тебе щось не альо, поїдь до мотористів, чи ще щось. Карта вприску газу будується на даних з МАП і часу вприску бензину, тому це важливо.

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Anix » Сер, 29 червня 2016, 11:47

sapphir писав: Ти не дуже помилився - 2.3 мотор від Мазди 6

Якщо той мотор 2,3 аналогічний як Мазди 6, то на ті мотори дуже багато скарг і питань по них.
sapphir писав: Друге питання чому ті стаканчики на Форд в два рази дорожчі ніж на Мазду при тому що вони взаємозамінні

так бери маздовські) а по цінах, згідний і також не розумію чому так. Для прикладу, два аналогічні термостати Мазда ориг. - 730 грн., Форд ориг. - 1690 грн.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення andrew » Сер, 29 червня 2016, 13:41

2.3 двигун є реально проблемним і все через малу кількість мастила.. так зване масляне голодування..
в знайомого здох такий двигун - я почав рахувати запчастини (з колінвалом) і припух..
він купив другий ніби живий :facepalm
40 т і з двох збирав один і на продаж :D :D
П.С. Коли я запитав. що робити - сказали викинути балансувальні вали і тоді + 0,5л. мастила

Аватар користувача
sheva_lviv
Повідомлень: 760
З нами з: Суб, 01 листопада 2014, 11:48
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: zoom-zoom
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sheva_lviv » Сер, 29 червня 2016, 13:54

Щоб налаштувати газ треба щоб бензинове обладнання було в ідеалі.
А то дехто каже що газ налаштували ідеально, а машина жре газу +30-40% від бензинового.

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення RULES » Сер, 29 червня 2016, 14:27

в мене їсть +14- +20% відносно бензи. але ГБО не налаштовувалось на економічність, а на норм роботу
VAG вже не той

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Йосип » Сер, 29 червня 2016, 15:08

Ну взагалі при гарячому двигуні зазори клапанів мають збільшуватись, а не зменшуватись

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Romko » Сер, 29 червня 2016, 15:14

Йосип, то тіпа з шкільного курсу фізики метал при нагріванні зтискається? :shout :facepalm

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення VETERAN » Сер, 29 червня 2016, 16:46

Йосип писав: Ну взагалі при гарячому двигуні зазори клапанів мають збільшуватись, а не зменшуватись
При регулюванні зазорів клапанів на гарячому двигуні - так зазори більші. А при роботі ті зазори вибираються аж до "0" - бо клапани нагріваються до значно вищих температур, ніж сам двигун. Відразу після заглушуваня двигуна, температури вирівнюються і зазори зростають.

Tucson
Повідомлень: 4
З нами з: Сер, 29 червня 2016, 19:57
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Tucson » Сер, 29 червня 2016, 20:19

Шановні форумчани, порадьте хорошу (перевірену) комплектацію ГБО на Hyundai Tucson 2.0 MT 2009р.в. по принципу "ціна-якість". Буду щиро вдячний за відповідь.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення sapphir » Сер, 29 червня 2016, 20:36

andrew писав:2.3 двигун є реально проблемним і все через малу кількість мастила.. так зване масляне голодування..
в знайомого здох такий двигун - я почав рахувати запчастини (з колінвалом) і припух..
він купив другий ніби живий :facepalm
40 т і з двох збирав один і на продаж :D :D
П.С. Коли я запитав. що робити - сказали викинути балансувальні вали і тоді + 0,5л. мастила
Моторное масло с фильтром:

Новая заправка 4,60 литра(ов)

переменное количество 4,30 литра(ов)

Цього мало? Може ти про те що в М6 залягали на 2-2.3 маслозйомні кільця і мотор на середніх/великих обертах споживав масло а індикаціїї його рівня в машинах небуло і коли зарогялас лійка в моторі менше двох літрів лишалось...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
p0var
Повідомлень: 775
З нами з: Пон, 15 березня 2010, 16:26
Ім'я: Макс
Стать: чоловік
Авто: i10
Дякував (ла): 0
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення p0var » Сер, 29 червня 2016, 21:52

Tucson писав: Шановні форумчани, порадьте хорошу (перевірену) комплектацію ГБО на Hyundai Tucson 2.0 MT 2009р.в. по принципу "ціна-якість". Буду щиро вдячний за відповідь.
Балон головне 680х200 шоб був, щоб кришка закривалась добре.
І до мастергіда потім чіпанутись поїхати було б чудово.
моб. 098 943 03 54
instagram.com/westgaslviv
westgas.lviv.ua

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Сер, 29 червня 2016, 22:52

p0var писав:
Tucson писав: Шановні форумчани, порадьте хорошу (перевірену) комплектацію ГБО на Hyundai Tucson 2.0 MT 2009р.в. по принципу "ціна-якість". Буду щиро вдячний за відповідь.
Балон головне 680х200 шоб був, щоб кришка закривалась добре.
І до мастергіда потім чіпанутись поїхати було б чудово.
по хундаях не сільон, але рекамендую уточнити насчот гідріків тому двіглу, а як їх нема, то хатяби заскочити на регуліровкк клапанів...

ну і є ге варіант просто забити як всі :D

Tucson
Повідомлень: 4
З нами з: Сер, 29 червня 2016, 19:57
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Tucson » Сер, 29 червня 2016, 23:18

Felix писав:
p0var писав:
Tucson писав: Шановні форумчани, порадьте хорошу (перевірену) комплектацію ГБО на Hyundai Tucson 2.0 MT 2009р.в. по принципу "ціна-якість". Буду щиро вдячний за відповідь.
Балон головне 680х200 шоб був, щоб кришка закривалась добре.
І до мастергіда потім чіпанутись поїхати було б чудово.
по хундаях не сільон, але рекамендую уточнити насчот гідріків тому двіглу, а як їх нема, то хатяби заскочити на регуліровкк клапанів...

ну і є ге варіант просто забити як всі :D
Тобто? Як від гідріків залежатиме комплектація ГБО? І як "просто зробити як всі"?

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Anix » Чет, 30 червня 2016, 00:55

sapphir писав: М6 залягали на 2-2.3 маслозйомні кільця
думаю це в тих, хто міняв масло по регламенту, раз в 20к

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення Felix » Чет, 30 червня 2016, 08:25

Tucson писав: Тобто? Як від гідріків залежатиме комплектація ГБО? І як "просто зробити як всі"?
впадло писати, бо всьо давно розжовано - почитай останні пару сторінок мєтаній сапфіра...
а якшо не хочеш, то забий як і всі і наслаждайса жизнью :beer

rhchp
Повідомлень: 428
З нами з: Чет, 23 червня 2016, 08:45
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Авто: Сюзі 2.4 АТ
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 1 раз

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення rhchp » Чет, 30 червня 2016, 08:43

"Касательно вариатора

Для того, чтобы правильно настроить вариатор УОЗ станция должна иметь в своём распоряжении динамометрический стенд для тестирования каждого автомобиля под нагрузкой и обязательно замерять температуру выхлопа автомобиля, чтобы не было нарушения термодинамики двигателя.
В большинстве случаев, в наших реалиях, установка вариатора сводится к банальной заливке типовой прошивки, где -то кем- то опробованной на каком-то автомобиле, и мастер на станции на своё усмотрение, а не по техническим параметрам начитает корректировать угол опережения зажигания без привязки к изменению температуры выхлопа. Но надо понимать, что двух одинаковых авто не существует.

P.S. Из практики, на автомобилях, у которых механическая регулировка тепловых зазоров и владелец решил вместе с ГБО установить и вариатор УОЗ риск прогара выпускных клапанов увеличивается многократно."

Взяв тут:
http://suzuki-club.org/forum/index.php? ... 68&page=16


Нагадав собі, що майстер, який наполягав на необхідності ставити варіатор оцінював сам варіатор + робота в 2500 грн.

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Де поставити ГБО у ЛЬвові?

Повідомлення andriy320e30 » Чет, 30 червня 2016, 08:48

rhchp писав: Для того, чтобы правильно настроить вариатор УОЗ станция должна иметь в своём распоряжении динамометрический стенд для тестирования каждого автомобиля под нагрузкой и обязательно замерять температуру выхлопа автомобиля, чтобы не было нарушения термодинамики двигателя.
В большинстве случаев, в наших реалиях, установка вариатора сводится к банальной заливке типовой прошивки, где -то кем- то опробованной на каком-то автомобиле, и мастер на станции на своё усмотрение, а не по техническим параметрам начитает корректировать угол опережения зажигания без привязки к изменению температуры выхлопа. Но надо понимать, что двух одинаковых авто не существует.

P.S. Из практики, на автомобилях, у которых механическая регулировка тепловых зазоров и владелец решил вместе с ГБО установить и вариатор УОЗ риск прогара выпускных клапанов увеличивается многократно."
шо за бредятіна , наоборот без варіатора ризик прогару клапанів збільшується , треба просто як мінімум дати +5 градусів уоз по всій карті ,тому що октанове число галу вище 100 ,тому і горить довше
TURBO -POWER

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 42 гостей