Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Тріщина на вітровому склі
Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тріщина на вітровому склі

Повідомлення weber » Пон, 12 березня 2012, 21:54

Сьогодні і я був у зубного на Анній.
Попав тиждень тому камінець в лобове, побачив тільки в суботу і пішло два промені по кілька міліметрів. Зробили 3 дирочки дрелькою, дві з них на кінцях променів, залили їх силіконом якимось, посушили ультрафіолетом, 20 хв. роботи, 80 грн. Результат - тріщин не видно, тільки 3 маленькі точечки на відстані 5 мм одна від одної, типу пломби. Якщо забив би, прийшлося б їхати в страхову на заміну лобового скла, бо промені швидко б збільшились. А так, зекономив час і уник розбирання машинки. Сам процес нагадує пломбування зубів :student

Аватар користувача
gribkoff777
Повідомлень: 4922
З нами з: Вів, 14 грудня 2010, 21:59
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Іпона НИВА; Dunkler "13-er"
Номер: BC ☻ AA
Звідки: Goldberghof :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Тріщина на вітровому склі

Повідомлення gribkoff777 » Пон, 12 березня 2012, 22:40

Як тільки з'являється тріщинка, потрібно негайно заклеїти її скотчем (від потрапляння бруду) і якомога швидше їхати "зупинити" її.
Хочеш миру - готуй Parabellum

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Тріщина на вітровому склі

Повідомлення MAECTP0 » Пон, 12 березня 2012, 22:46

gribkoff777 писав:Як тільки з'являється тріщинка, потрібно негайно заклеїти її скотчем (від потрапляння бруду) і якомога швидше їхати "зупинити" її.
слушна порада. я свого часу такого не знав тому частина тріщини, вже заліпленої, всірівно видно.
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тріщина на вітровому склі

Повідомлення weber » П'ят, 29 березня 2013, 09:21

weber писав: Сьогодні і я був у зубного на Анній.
Попав тиждень тому камінець в лобове, побачив тільки в суботу і пішло два промені по кілька міліметрів. Зробили 3 дирочки дрелькою, дві з них на кінцях променів, залили їх силіконом якимось, посушили ультрафіолетом, 20 хв. роботи, 80 грн. Результат - тріщин не видно, тільки 3 маленькі точечки на відстані 5 мм одна від одної, типу пломби. Якщо забив би, прийшлося б їхати в страхову на заміну лобового скла, бо промені швидко б збільшились. А так, зекономив час і уник розбирання машинки. Сам процес нагадує пломбування зубів :student
І так, пройшло трохи більше року, сьогодні приходжу, а в тих місцях де цятки-пломби 2 тріщини довжиною по 8 см :shock Мороз + ями зробили своє :cry
Як то кажуть каско рішає, зара буду дзвонити в страхову :unsure :)

romkoro
Повідомлень: 6
З нами з: Чет, 14 червня 2012, 12:57
Стать: чоловік
Авто: VW Polo
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Тріщина на вітровому склі

Повідомлення romkoro » Пон, 24 квітня 2017, 14:08

В п'ятницю зловив камінчик з-під фури, пішли тріщинки в різні боки (поки по 5 мм). Хочу зафіксати, щоб не пішли далі. Хтось порекомедує куди краще звернутися?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 45 гостей