Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Чорний та білий список СТО Львова та області
Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення wklef » Сер, 30 квітня 2014, 11:46

Так як тут зявилися представники сервісу Хюндаю на Липинського і була тільки що тема і її походу знесли, то напишу туткай :D

За многа букаф пардоньте

йохохоу :facepalm
незнаю на рахунок сто на Липинського але перед тим воно було на Богданівській. І наскільки я бачив то більша частина майстрів перейшла з вітам.
Фак тому в певний час на Богданівській мені робили розвал сходження. Після того за кілька місяців коли я перезувався на літню резину мені на шиномонтажі зірвали шпильку і ще одна була також заклинивша. Ну я поміняв три ската а на четвертому я поїхав знову на Богданівську(заїхав на сервіс в 10:00). Наробив кіпішу. Вони коли знімали то колесо зірвали ще 2 шпильки.
В результаті мені прийшлось пройти великий шлях від простого майструні , менеджера, начальника сервісу а потім ще до директора магазину(при тому всьому кілька разів прийшлось звонити в Київ). Факт в тому мені сказали, що все поміняють за свій рахунок(це приблизно сталось в 12:00).
Ну я кагби довольний, що поміняють і думаю, що всьо класно. Стою біля машини і чекаю поки той процес почнеться. Приходить майструньо, бере болгарин в руку включає її і йде до моєї машини :shock . Я до нього "Ти чо прідурак ваще :angry " . А він мене тіпа тут шоб поміняти шпильки реба відрізати якийсь кусок пильничка, бо їх так не витянеш. Або варіант зривати ступицю і тоді прийдеться міняти підшипник. Так як моїй Елі тоді було всьоголиш 1,5 року і мені реально не хотілось травмувати її болгаркою в такомі віці. Я пройшов знов важкий шлях від простого майструні , менеджера, начальника сервісу а потім ще до директора магазину(при тому всьому кілька разів прийшлось звонити в Київ) :D . Кароче сказали,що поміняють все за свій рахунок(13:00 :D ).
Ну припензлював я знов до своєї ласточки і чекаю поки принесуть підшипник. Приходить менеджер і каже "Німа підшипника і буде десь за 5 днів :shock :facepalm "(шкода,що я тоді не догадався і не позвонив комісь з друзів і не сказав шоб позвонили на сервіс і пробили чи є підшипник до елі :D, ну то лірика :D )(13:40).
Ну мої думки одразу почали працювати в такому руслі. Моя еля зараз ранена стоїть без правого переднього колеса. На ступеці осталось 2 шпильки. Такшо своїм ходом вона сьогодні не виїде. 5 днів її оставляти на тому сервісі після тих двіженій що я наробив явно не хотілось(могли зробити якусь капость :D ). Тоді я прийняв рішення всетаки ранити мою елю болгарином :sad з урахуванням того,що вони ту бляху поставлять на місце, приварять і то помалюють.(14:00)
Робота проходила десь дві години, все зробили як домовлялись. Вигнали мою ласточку з боксу. І приносять мені рахунок на 240 грн(точної сумми не помню, бо то було трохи давно :D ) . В рахунку пише заміна 1-ної шпильки + ціна самої шкильки :angry (то типу шпилька яку я привіз в руках з шиномонтажу) . Вони почули від мене після того купу купезну матів і я пішов знову до директора магазину. В директора пояснюю ситуацію :
Я: "Якого милого я маю платити за ту шпильку, якшо в Вашому сервісі її перетягнули".
Директор: "Пане Шклеф Ви задовбали ми Вам і шпильки поміняли і підшипник ступиці, то заплатіть хоть за ту одну шпильку з заміною тай розбіглись".
Я: "Підшипник ступеці мені ніхто не міняв, бо сказали ,що його немає в наявності і буде за 5 днів".
Пауза десь на хвилину. в той час бачу як зеленіє манеджер :D :shout :facepalm .
Начальник менеджеру: "Віддайте людині машину, а ми з вами потім поговорим :D "
Ну я звичайно потиснув руку начальнику, подякував за розуміння і (коли мені менеджер дуже демонстративно і позлому кинув ключі на стіл) благополучно звітамти забрався :D . (16:35)

Після того я ні наякий оф. сервіс Хюндая ні ногою(брешу був ще на двох,коли в мене перестав працювати АБС і вони всі казали,що АБСу дупа.Слава богу поміг електрик з Рік Авто. Ну то вже друга історія :D ).
Але що саме цікаве той менеджер працює і далі але вже на Липинського.
Після того я вже поміняв сам ще 3 шпильки :D
То не наші єноти :)

Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення wklef » Сер, 30 квітня 2014, 11:56

Також ворогу не пораджу сервіс на Привокзальній на вулиці короткій.
Батькові так поміняли підшипник ступиці, що він за 200 км розлетівся.
Псля того Дімідрол вскривав мені коробку бо ми навіть не могли подумати,що той самий підшипник може знов розлетітись :D
То не наші єноти :)

Infernal
Повідомлень: 498
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014, 16:34
Ім'я: Unnamed
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Infernal » Сер, 30 квітня 2014, 12:40

На перехресті Липинського - Замарстинівська . Не сервіс, а багадєльня.
Хотів зробити діагностику, заїхав , сказали шо в них немє часу, шоб приїхав в інший час бо до них має приїхати якась інша машина, і вони вирішили робити її, хоча я вже проплатив на перед всі послуги з чисткою інжектора, діагностикою. Майстри потім сказали шо про чистку я взагалі нічого не казав .
Атпад :shock І це так 3-4 рази завжди якийсь прикол.
Короче сплошний фейспалм.
Так , я дуже злий дядько )

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Vusiko » Сер, 30 квітня 2014, 12:41

Infernal, в них просто немає обладнання для діагностики твого ексклюзивного авто :facepalm

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення myzikk » Сер, 30 квітня 2014, 12:50

Продублюю своє повідомлення viewtopic.php?f=6&t=34376 і тут:

Хочу написати відгук про сервіс hyundai на Липинського. Сьогодні звернувся по оголошеню http://auto.ria.ua/auto_hyundai_accent__10326581.html відділ продажу комерційних авто. Я так зрозумів нам машину показував керуючий по роботі з комерційними авто, такого жаху я не чув. Ми прийшли дивитись автомобіль, питаємо в людини елементарне по авто, а продаваць і того не знає. Задали декілька питань по машині, а саме "Хто збирає авто", "Як відкрити копот", "Чи в машині стоїть гідропідсилювач чи електро ", "Об'єм баку" і на ці ж питання людина не змогла дати відповідь. Як таких на роботу беруть. Потім ми звернулися в СТО запитатись яка вартість ТО на 60 тис, офіційний диллер порахував нам на 5 600 грн в це входить(заміна ремня, салоний фільтр, свічі, масло) ціна звісно вбила, не сильно орієнтуюсь в цінах, але ТО на валет авто нам обходилось до 2 тис грн.

До відділу продажу нових автомобілів притензій немає жіночка показала і розказала все про автомобіль.
:p

Аватар користувача
serega_l1
Повідомлень: 2446
З нами з: Суб, 23 липня 2011, 20:35
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Mazda 6
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази
Контактна інформація:

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення serega_l1 » Сер, 30 квітня 2014, 13:10

myzikk, я теж на геліконі тянув гарантію, але, як показує практика, весь брак вилазить в перший рік... Так, якийсь япошка погано приєднав кабель до лампи ксенону і після гарного дощу при подорожі по Карпатах міняли всю фару (на той час 1000у.о.), а більше нічого не вилізло за 8 років, тому не бачу в тому змісту, якщо машина не в кредиті, бо банк за то напрягає!

Аватар користувача
wklef
Повідомлень: 3075
З нами з: Чет, 11 вересня 2008, 15:34
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Лантух J4 , зубило
Звідки: Львів
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення wklef » Сер, 30 квітня 2014, 13:49

nazar mazur, боюсь когось зараз знов забанять :D
То не наші єноти :)

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення winn3r » Сер, 30 квітня 2014, 13:50

nazar mazur писав:Вчора був їздив на "Хюндай на Липинського" впринципі хороший сервіс.
Завжди там ремонтуюсь. Як на мене хороше СТО.
Мене ше пропросили лайкнути їхню сторінку в фейсбуці і додатково дали знижку 5% до 15% які в мене там є по картці постійного клієнта.
http://hyundai-lviv.com
Шара) :happy
З нами з: 30.04.2014
Повідомлень: 1
засланий козачок? :D
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

jonyi
Повідомлень: 22
З нами з: Вів, 23 липня 2013, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Peugeot Partner 1.6 HDI 2007
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення jonyi » Чет, 05 червня 2014, 13:43

Infernal писав:На перехресті Липинського - Замарстинівська . Не сервіс, а багадєльня.
Хотів зробити діагностику, заїхав , сказали шо в них немє часу, шоб приїхав в інший час бо до них має приїхати якась інша машина, і вони вирішили робити її, хоча я вже проплатив на перед всі послуги з чисткою інжектора, діагностикою. Майстри потім сказали шо про чистку я взагалі нічого не казав .
Атпад :shock І це так 3-4 рази завжди якийсь прикол.
Короче сплошний фейспалм.
Ооо і я там був, міняв підшипник ступиці, ті ковалі сказали шо сто раз робили, пів-вісь не підвязали, масло з коробки потекло, двоє 2 години кували, думав шо не поміняють, на сихові чувак сам за годину не напрягаючись поміняв на іншому колесі...

Аватар користувача
Fani
Повідомлень: 610
З нами з: Сер, 13 лютого 2008, 21:09
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: ВАЗ2101(1978)
Номер: BC7132AM
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Fani » Чет, 05 червня 2014, 14:34

jonyi, Так розумію Ти про СТО "Тріал" ? Слідуючий раз звертайся на 5,6 пост .
vaz2101.оrg

SerPod
Повідомлень: 23
З нами з: Суб, 14 грудня 2013, 21:59
Ім'я: Serhiy
Стать: чоловік
Авто: lacetti hatch 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення SerPod » Чет, 12 червня 2014, 22:20

Власникам Renault і інших французів рекомендую сервіс на виїзді зі Львова по кульпарківській за "Геліконом"є заправка, за нею направо "Володар коліс", роблять якісно і не дурять, нагорі є магазин з запчастинами, спеціалізуються на французах, недавно розширились, раджу Ігора (колись працював на Renault) і Богдана.

Аватар користувача
Rain
Повідомлень: 11
З нами з: Нед, 14 грудня 2008, 16:51
Авто: celica at200
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Rain » Нед, 15 червня 2014, 13:09

Порадьте, де можна виставити запалення. Вчора куди не заїхав - нема стробоскопа. Бажано в південній частині міста. Дякую.

pavlo09
Повідомлень: 2836
З нами з: П'ят, 07 липня 2006, 23:57
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення pavlo09 » Нед, 15 червня 2014, 13:29

SerPod писав:Власникам Renault і інших французів рекомендую сервіс на виїзді зі Львова по кульпарківській за "Геліконом"є заправка, за нею направо "Володар коліс", роблять якісно і не дурять, нагорі є магазин з запчастинами, спеціалізуються на французах, недавно розширились, раджу Ігора (колись працював на Renault) і Богдана.
Це ти там працюєш? :D
За сервіс не скажу, от шиномонтаж не дуже... Майстри як "калимщики", дуже не акуратні, диск поцарапати це норма! Гуму на диску прокрутити (при потребі) - не знаєм що то таке. Диск з станка покласти на землю- нє, не чув, треба курча його кинути об землю :angry Про рівняння кувалдою легкосплавних дисків взагалі мовчу :facepalm :angry Словом не їдьте туди!

Infernal
Повідомлень: 498
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014, 16:34
Ім'я: Unnamed
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Infernal » Нед, 22 червня 2014, 04:05

Зновж таки про Стрийську 195.
Вібростенд классний. Реально інформативний і майстер зачотний , шарящий.
Розвал компьюторний, Досить точний, майстер - старший дядько не дурак.
Їхній головний менеджер Тарас, теж шараящий .
Але !!!!
Поставив я вихлоп. Ставив сам зі знайомим. Звичайно поставив криво, ну які руки так і поставили. :confused Мало того шо било по кузову в 3 містях, так шей було погано скручено всьо. Звичайно давало вібрацію і штани торохтіли об балку.
Приїхав я туда з тою проблемою, мене направили до майстрів. Вроді старші дядьки , але розвели таку дімагогію, шо то всь не стандартне і шо тут все треба переварювати , переробляти, а то роботи на цілий день, і шо воно взагалі не підходить :facepalm
Короче тупо набивали ціну.
Я вирішив свалити з відтам потихому, поки весь вихлоп не покрамсали і ше би бабла здерли.

А всього шо надо було , то трошки відігнути штани від балки, забрати від заднього гусака шо йде через міст 1 см труби, і нормально все зкрутити , стянути болтами і труба би сама стала на своє місце і ніде б нічого не чіпало %)
Після чого я зрозумів , що на "автосервісах" мені робити нічого.
А уявіть собі якби я приїхав ставити якісь тюнінгові регульовані ричаги :shout
Так , я дуже злий дядько )

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення andrew » Нед, 22 червня 2014, 09:35

Infernal так речі треба робити в людей не із стандартним мисленням.. для яких розпорка - це не річ для того щоб скріпити гнилі стакани :)

Infernal
Повідомлень: 498
З нами з: П'ят, 25 квітня 2014, 16:34
Ім'я: Unnamed
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Infernal » Нед, 22 червня 2014, 15:44

Знаєш таких? :|
Так , я дуже злий дядько )

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1324
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення winn3r » Пон, 04 серпня 2014, 23:09

Infernal, то є в кожному, накрайняк треба пару пляшок пива)
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
Fobos
Рятівник форуму
Повідомлень: 10217
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 22:00
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: Fords
Звідки: Patona str.
Дякував (ла): 138 рази
Подякували: 9 рази
Контактна інформація:

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення Fobos » П'ят, 08 серпня 2014, 12:21

Через не докручений болт колінвала при заміні комплекта ГРМ на СТО "Любе" навпроти авто-вокзалу, я провів цікавий уікенд в румунії по дорозі в болгарію, замінив 16 клапанів, заплатив 350 баксів за ремонт і 150 баксів за готель :angry
Ford?

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення andrew » П'ят, 08 серпня 2014, 12:28

Fobos такі речі треба ставити на фіксатор різьби.. і явно не SCT :-)

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Чорний та білий список СТО Львова та області

Повідомлення diesell » П'ят, 08 серпня 2014, 16:11

Да, согласен. Сто Любе- уникален. За 24 года его существования там работали люди 21год подряд и не менялись. Теперь со СтарымиНовыми хазаевами с 20 людей старого персонала, осталось2. Понабирали по обьявлению на военную базу!!! Спецы- пипец! Сам там раньше работал, сам обслуживался. Теперь ни ногой! Цены дороже чем на Ауди центре!!!! А пантов- пипец! Всегда очередь на неделю вперед. Короче, согласен занести это СТО в Чорный Список, нормальные мастера там- розвальщик Богдан и коробочник Шпак Володя, маляр Петя. Из личного много годовалого опыта!
050-430-99-66 Денис

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 47 гостей