Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Проблема з Гідропідсилювачем
nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення nazikey » Пон, 10 грудня 2012, 09:55

Всім доброго дня розкажу свою проблему яка буквально виникла на рівному місці. Хто може щось підсказати буду вдячний.
Суть проблеми полягає в наступному: З настанням морозів замітив що з гідравлічного шланга що йде від гідропідсилювача (насоса) до рейки в місці завальцовки шланга капає рідина червоного кольору зрозуміло що це рідина ГУР. Найшов кантору що ремонтує такі шланги от тільки їм треба його зняти і привести. Загнав авто на сервіс, злили рідину з гідравліки зняли шланг і завезли на ремонт. Година часу і є новий шланг. Перед тим як ставити продули шланг щоб не було нічого зайвого і поставили на своє місце. Рідину залив ту що зливав адже нещодавно міняв і вона проїхала кілометрів 400. Систему розвоздушили долив трохи рідини і виїхав проїжджаю метрів 500 на світлофорі повертати а руль не крутиться на холостих взагалі дубовий ніби гідравліки взагалі немає. З трудом вернувся на сервіс і чую насос ГУР почав гудіти ніто сичати щось такого плану. Розвоздушили ще раз систему нічого не дало зняли шланг що мінявся продули все гаразд, ставим назад знову нічого. Визвонив знайомого він порадив на насосі відкрутити датчик і під ним є клапан, так і зробили відкрутили продули поставили зібрали і залили ту рідину що зливали. І о щастя все працює супер насос не гудить прокатався 3 хв. і знову все як було спочатку насос сичить руль не крутиться тільки на великих оборотах.
Можливо проблема в тому що я не знав і залив стару рідину і можливо попались пісчинки а треба було нову лити.
Як думаєте якщо ту рідину злити і добре продути промити насос залити нову рідину знімить це проблему?

Аватар користувача
romanbelyj
Повідомлень: 2502
З нами з: Чет, 16 червня 2011, 19:20
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: VW Golf VI
Номер: ВС****AI
Звідки: Львів (левандівка)
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 10 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення romanbelyj » Пон, 10 грудня 2012, 10:06

співчуваю тобі. сам знаєш чому. в мене те ж. коли морози. як тільки тепліє, або коли довго вже їду і машина добряче нагрілась, підсилювач працює.
і в тебе під час траблу на приборці горить знак оклику на рулі ???
Мне пофиг что обо мне подумают! Всем не угодишь, для всех не будешь прав!

Аватар користувача
A1
Повідомлень: 5291
З нами з: Вів, 12 липня 2005, 09:26
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення A1 » Пон, 10 грудня 2012, 10:22

nazikey писав: Найшов кантору що ремонтує такі шланги от тільки їм треба його зняти і привести.
треба було купити новий шланг і вся проблема

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення nazikey » Пон, 10 грудня 2012, 10:33

romanbelyj, ні такого знаку не помічав, немає
A1, Новий шланг в тричі дорожче, чекати треба ну плюс замінник який не внушав довіри. А тут кантора провірена нормально роблять відгуки хороші, тим паче шланг ідентичний по товщині діаметрах і т.д до того який був. Не думаю що проблема в ньому, а то після маніпуляцій кермо крутилось супер і насос не гудів а через декілька хвилин знову. Як би проблема зі шлангом тоб з самого початку все булоб погано.

Аватар користувача
Amadej
Повідомлень: 722
З нами з: Пон, 15 жовтня 2012, 09:31
Стать: чоловік
Авто: Vivaro
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення Amadej » Пон, 10 грудня 2012, 10:53

Була аналогічна проблема, вирішилася заміною гура. А на рахунок шлангу то якщо авто ваген то в продажі немає хіба під замовлення зза кордону або робити новий. Доречі в деяких шлангах посередині є трубока 2 см запхана щоб був відповідний тиск на гур тому хто робить можуть затупити і не знати того. Міняй гур і буде тобі щастя. І ще один важливий момент це прокачка гура. Ні в якому разі не заводити авто до повного розвоздушення. Бо особисто 2 гура поміняв за день нових (правда дали новий). Щоб прокачати і розвоздушити потрібно перед авто підняти один сидить і крутить руль в різні сторони, а інший дивиться в бачок за бульками, крутити треба хочаб 10-15 хв. От така історія. Може щось не так написав то хлопці поправлять.

Аватар користувача
romanbelyj
Повідомлень: 2502
З нами з: Чет, 16 червня 2011, 19:20
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: VW Golf VI
Номер: ВС****AI
Звідки: Львів (левандівка)
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 10 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення romanbelyj » Пон, 10 грудня 2012, 11:26

nazikey писав: Як би проблема зі шлангом тоб з самого початку все булоб погано.
проблема не зі шлангом (моя думка) а з насосом
Tank Trans писав: вирішилася заміною гура
ну да всього навсього приблизно 6 кусків гривень коштує наприклад на моє авто. думаю на октаху не дешевше
Мне пофиг что обо мне подумают! Всем не угодишь, для всех не будешь прав!

Аватар користувача
Amadej
Повідомлень: 722
З нами з: Пон, 15 жовтня 2012, 09:31
Стать: чоловік
Авто: Vivaro
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення Amadej » Пон, 10 грудня 2012, 11:45

Фольц В5 - 960 грн, правда були і дешевші. То на яку машину 6к гур коштує.?

Аватар користувача
romanbelyj
Повідомлень: 2502
З нами з: Чет, 16 червня 2011, 19:20
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: VW Golf VI
Номер: ВС****AI
Звідки: Львів (левандівка)
Дякував (ла): 8 рази
Подякували: 10 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення romanbelyj » Пон, 10 грудня 2012, 11:48

Tank Trans писав: Фольц В5 - 960 грн, правда були і дешевші. То на яку машину 6к гур коштує.?
перепрошую то на мою насос стільки коштує, але в мене електрогідропідсилювач
Мне пофиг что обо мне подумают! Всем не угодишь, для всех не будешь прав!

Аватар користувача
boockatik
Повідомлень: 188
З нами з: П'ят, 26 листопада 2010, 09:34
Ім'я: Дмитро
Стать: чоловік
Авто: мобіль
Номер: хххх
Звідки: Планета Земля
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення boockatik » Пон, 10 грудня 2012, 13:03

Я б казав так:
Зараз слизько, тому виїзджаєш вечором, коли вже траффік по дорогах малий і їздиш з "тугим" ГУРом парочку годин, активно маневруючи десь по міжквартальних проїздах. В якийсь момент часу станеться диво і робота ГУРа відновиться. Провірено на 100%.
Це пов'язано з тим, що при зливанні старої рідини з рейки піднімається усілякий шмельц (пудра металева і алюмінева), що лежав собі спокійно десь у глибинах корпусу, забиваючи прийомну сіточку, що береже перепускний клапан. Після першої чистки клапана робота ГУРа відновилась, але не весь шмельц вимило, тому він знов "заглох". Тому "помагає" тільки активне декількагодинне маневрування, що заганяє той шмельц на свої "місця".

Знак оклику "на рулі" , що світиться свідчить про несправність електричної частини насосу ГУР. Якщо він не світиться, то тут 50/50, що лампочка згоріла/з електрикою все добре, проблема в гідравліці.
Карл у Клари украл McLaren, Клара у Карла украла Corvette.

Аватар користувача
Romko
Повідомлень: 2081
З нами з: Чет, 30 березня 2006, 12:53
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Bravo Sport s1, Cherokee Limited 3.2 4wd
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 29 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення Romko » Пон, 10 грудня 2012, 13:18

boockatik, +100, я одного разу на попередный машины 2 дны без ГУРа катався поки вын дивом не включився :D :facepalm

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення nazikey » Пон, 10 грудня 2012, 14:22

Я боюсь їздити щоб щось гірше не зробити і тоді насосу гаплик. Попробую сьогодні залити нове масло і покатаюсь з активними маневрами. Можливо поможе.

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення nazikey » Вів, 11 грудня 2012, 09:24

Здається свою проблему вирішив. Заїхав на яму до товариша зляли всю рідину з гідравліки вийшло десь біля 900 грам, була вона кольору кока-коли, залив дешеву рідину для промивки розвоздушили, прогнали всю систему тоді знову її злили. Залили нормальну рідину розвоздушили, опустили машину на колеса і о чудо. Руль крутиться як завжди крутився, насос гідрпідсилювача взагалі не гудить. Виїхали покатались десь хвилин сорок все гаразд. сьогодні на роботу все працює.
Тільки з"явився один сторонній звук на холостих і коли крутиш рульом чути щось жужить десь в районі рульової рейки, таке враження ніби штуцер не перепускає всього масла, або просто шланг новий і тому воно так. І чути як змінюється звук коли крутиш рульом. Штуцера ті що йдуть на рейку і на насос мають свої місця вони там теж криво не стануть. То чому воно так жужить безпоняття.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення BOXER » Вів, 11 грудня 2012, 09:34

nazikey писав: залив дешеву рідину для промивки розвоздушили, прогнали всю систему тоді знову її злили.
треба було активно крутити кермом, шоб рідина всюди прогналась і стікала, а друг слідкувати за рівнем і доливати. тоді би промилось і прогналось добре. чи так і робили?
ГУР жужати повинен на більшості машин, ну хіба ВАГи легендарні дали обезшумку ГУРа :D :facepalm
Sad, but true.

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення nazikey » Вів, 11 грудня 2012, 09:52

BOXER, Не повіриш крутили по 30 хв при промивці і ще 30 хв коли залили нове масло, бульок аж взагалі не було, а сьогодні руки дають про себе знати.
BOXER писав: ГУР жужати повинен на більшості машин, ну хіба ВАГи легендарні дали обезшумку ГУРа :D :facepalm
я згідний але справа в тому що того звуку до заміни шланга не було можливо таке що просто штуцер на рульовій став в інше положення і такий звук дає?

Аватар користувача
Opelevod
Повідомлень: 1436
З нами з: Пон, 01 грудня 2008, 12:43
Ім'я: ІГОР
Стать: чоловік
Авто: Опель Астра G classic '08
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення Opelevod » Вів, 11 грудня 2012, 10:08

nazikey писав:BOXER, Не повіриш крутили по 30 хв при промивці і ще 30 хв коли залили нове масло, бульок аж взагалі не було, а сьогодні руки дають про себе знати.
BOXER писав: ГУР жужати повинен на більшості машин, ну хіба ВАГи легендарні дали обезшумку ГУРа :D :facepalm
я згідний але справа в тому що того звуку до заміни шланга не було можливо таке що просто штуцер на рульовій став в інше положення і такий звук дає?
A1 вже писав шо треба було зразу купити новий шланг і не морочити собі голову!
Машины бывают или немецкие или стиральные

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення nazikey » Вів, 11 грудня 2012, 10:09

Ніхто не підскаже чи буде щось погане коли завести двигун відкрити кришку бачка гідропідсилювача і покрутити рульом, завоздушиться чи нічого не буде.
Бо маю підозру що щось з клапаном який фіксує шланг високого тиску на рейці. Можливо щось під нього попало.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення BOXER » Вів, 11 грудня 2012, 10:12

nazikey, якшо бачок повний, то не повинно завоздушитись. ГУР ж не забирає всю рідину з бачка, відповідно підсосу повітря не мало би бути.
Sad, but true.

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення CAT » Вів, 11 грудня 2012, 10:44

Той гідрак то якась загадкова річ, я дуже радий шо маю нарешті електропідсилювач на машині.
Я колись мав аналогічну проблему на БМВ і так і не зрозумів чому так сталось.
Суть була така сама: рідина була нова, насос взагалі новесенький оригінал, все працювало гарно. Але з часом почала текти рульова рейка, навіть не стукати чи клинити, а просто текти.
Я вирішив її віддати на реставрацію - поміняти втулки. Коли все зробили, поставили на машину, все по феншую залили і розвоздушили, руль почав крутитись так якби гідрака і нема. Тільки на 3 тис і більше шось там починало підсилювати. Майстер Саша (Царство Йому Небесне) доказував шо насос має роздуплитись і через 20-30км буде все працювати нормально, але так і не почало... В результаті я продав цю машину, а новий власник вродіби поміняв шераз насос просто...
Одним словом наскільки я зрозумів коли зливається рідина на довго треба в насосі якийсь клапан знімати бо він потім заклинює...
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення BOXER » Вів, 11 грудня 2012, 10:48

CAT писав: я дуже радий шо маю нарешті електропідсилювач на машині.
ну на ВАГах він 100% ніколи не підведе, але от на передостанніх акцентах це їхня болячка, заміна - 400+ у.о.

хоча, імхо, помалу всі виробники перейдуть на електро, все таки це сучасніше і не треба бавитись з маслом...
CAT писав: почала текти рульова рейка, навіть не стукати чи клинити, а просто текти.
в мене те саме на астрі було, заміна рейки помогла. насос старий лишився, грамотно продувся і все працює гуд!
Sad, but true.

Аватар користувача
RUS_70
Повідомлень: 235
З нами з: Суб, 25 лютого 2012, 21:01
Стать: чоловік
Авто: made in France
Звідки: Левандівка
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Проблема з Гідропідсилювачем

Повідомлення RUS_70 » Вів, 11 грудня 2012, 10:51

Твоя проблема в горе-майстрах ,які тобі залили рідину (напевно DEXTRON 2 або 3 синтетика червоного кольору) ,а в тебе має бути мінералка вона зелена (наприклад CASTROL CHF, або аналог по FEBI)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 14 гостей