Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?
САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення САХАР » Суб, 28 жовтня 2017, 14:45

автосервіс писав:
Суб, 28 жовтня 2017, 12:55
a_vova писав:
Вів, 27 травня 2014, 15:01
Темі АП!
Купив рейку б/у з Польщі. Ніби то в хорошому стані.
Місяць пройшов - почала текти :confused
Я ф шокє, але шо дєлать. Треба шукати де мою попередню, яка тече точно так само зможуть гарно відреставрувати.

Є ще в когось контакти справді перевірених майстрів які дають гарантію, крім Святослава з Авіаремонтного ? Хотілося б мати кілька варіантів.

Дуже наперед вдячний.
А того і потрібно було чекати що бу потече, оскільки після розборки рейка може і рік лежати на складі доки її хто купить, відповідно сальники і просідають. Можу Вам запропонувати хороший варіант по реставрації рейки. Ціна на механічну від 1500 до 2000 грн на гідравлічну 2500 -3000 в залежності від стану рейку. За умови що рейка знатя.
Якщо вона була вже на грані-він поїздив по ямам і добив її.Якщо нормальна рейка полежить рік навіть нічого їй не буде.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Dexter » Сер, 01 листопада 2017, 21:25

короче перебрав рейку в Дублянах, дали гарантію
по цінах - просто перебрати з вашим ремкоплектом - 50доларів
хромування валу +500грн

їхні ремкомплекти щось дуже дорогі
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Dexter » Чет, 02 листопада 2017, 14:06

прокатався, рейку пережали, руль дубовий (до ремонту вона була ідеальна, тільки капала)
їду до них на гарантійний огляд
буду писати як вирішиться
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення andrew » Чет, 02 листопада 2017, 14:44

зараз попустять, а вона стукати почне :D

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення gooliver » Чет, 02 листопада 2017, 14:46

швидше всього пошлють, сказавши, що вона розробиться за місяць))

Аватар користувача
Ростик1
Повідомлень: 3059
З нами з: Пон, 19 грудня 2011, 17:54
Ім'я: Ростик
Стать: чоловік
Авто: Та йой...
Звідки: Львів рідненький
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 82 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Ростик1 » Чет, 02 листопада 2017, 19:21

А як відношення до клієнта було? Бо я як звонив їм то казали " зробити попробуєм але без гарантії і на мій страх і ризик чи получиться чи ні, але гроші в любому випадку візьмуть")))
БЕНЗОБАКИ НЕ ВАРЮ!!! ЧУЄТЕ!!! НЕ ВАРЮ Я НІЯКІ БЕНЗОБАКИ!!!

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення George734 » Чет, 02 листопада 2017, 22:41

Dexter писав:
Сер, 01 листопада 2017, 21:25
короче перебрав рейку в Дублянах, дали гарантію
по цінах - просто перебрати з вашим ремкоплектом - 50доларів
хромування валу +500грн

їхні ремкомплекти щось дуже дорогі
робив з хромуванням?

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення George734 » Чет, 02 листопада 2017, 22:41

George734 писав:
Чет, 02 листопада 2017, 22:41
Dexter писав:
Сер, 01 листопада 2017, 21:25
короче перебрав рейку в Дублянах, дали гарантію
по цінах - просто перебрати з вашим ремкоплектом - 50доларів
хромування валу +500грн

їхні ремкомплекти щось дуже дорогі
робив з хромуванням? ремкомплект свій?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення sapphir » П'ят, 08 травня 2020, 12:17

Підніму тему - ніби вже все поробив в Вектрі що треба було, лишилась рейка. Стукає на нерівностях, запотів правий пильник суттево, в інших місцях теж є ознаки запотівання. До кого порадите або навпаки не радите звертатись?
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення gooliver » П'ят, 08 травня 2020, 19:53

sapphir, сьогодні друг міняв втукли рейки на Master Service на Широкій. Каже, що підхід і організація сподобалася (а він дууже занудливий і прискіпливий до цього). Але про якусь якість говорити рано
За це повідомлення автора gooliver подякував:
sapphir (П'ят, 08 травня 2020, 20:00)
Рейтинг: 3.7%

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення sapphir » П'ят, 08 травня 2020, 20:07

gooliver писав:
П'ят, 08 травня 2020, 19:53
sapphir, сьогодні друг міняв втукли рейки на Master Service на Широкій. Каже, що підхід і організація сподобалася (а він дууже занудливий і прискіпливий до цього). Але про якусь якість говорити рано
Дякую. Розумію що реставрація це лотерея. Втулки "заводської" не існує, розточують бронзу чи що там в оригіналі і щось виточують і запресовують на її місце. Оригінальний ремкомплект сальників Кортеко - 1600-1700 грн, замінник 600-700. Також є один дешевий підшипник а один майже 100 баксів ( його тому ніхто не міняє ). От і виходить що за ціну ремонту навіть комплектуючих для ремонту не купити :facepalm Але всі сподіваються на краще і очікують дива !!!
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Igor2011
Повідомлень: 868
З нами з: Чет, 07 квітня 2011, 23:01
Ім'я: Igor
Стать: чоловік
Авто: Nissan Rogue 2,5
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 3 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Igor2011 » П'ят, 08 травня 2020, 21:45

Категорично не раджу ремонтувати рейку в Солонці на ПроСТО.
Заплатив 5500 грн., а рейка і надалі текла. Після їх ремонту руль отримав великий люфт, бо забули щось докрутити. Не вміють вони цього робити, а на додачу ще наглючі.
За це повідомлення автора Igor2011 подякував:
sapphir (Суб, 09 травня 2020, 07:34)
Рейтинг: 3.7%

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення sapphir » Нед, 05 липня 2020, 10:08

gooliver писав:
П'ят, 08 травня 2020, 19:53
sapphir, сьогодні друг міняв втукли рейки на Master Service на Широкій. Каже, що підхід і організація сподобалася (а він дууже занудливий і прискіпливий до цього). Але про якусь якість говорити рано
Вже тиждень чи більше їжджу з відреставрованою. Робив на Майстер Сервісі. Привіз в суботу забрав в середу хоча в суботу казали що можливо і в понеділок віддадуть.
По вартості - якщо не гільзувати там щось, що вони не можуть у Львові зробити і відправляють на Київ, сказали 2500. Якщо з гільзовкою - ще +700 и незрозуміло скільки днів. Але коли приїхав забирати - сказали 2300, приємно.
По роботі - як і писали - покі що важко щось сказати. Видно що бронзу з втулки вибрали і замінили чимось білим, напевно фторопластом. Я відвозив вже досить чисту, віддали - як нова, взагалі ідеально вимита. Коли мив я бачив що мою рейку ще ніхто не рухав, вони підтвердили - процеси зносу тільки почались. Після установки відчув невеликій люфт якщо сильно рухати рулем вправо-вліво, який віддає скоріше в ноги пасажиру ніж на руль. Облазили всю ходову - не знайшли. Покі що буду їздити так, це зовсім не критично і в русі я його не відчуваю. Враховуючи що цей люфт на кермі не чути не можу сказати що він десь в рейці.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Пончик » Пон, 07 вересня 2020, 12:03

Хух! Болюча тема. Треба зробити дві рейки. Одна проста (механічна) а друга з ГУР. Де не гляну всюди якась дупа. Був сьогодні в Мурованому на ГУР сервісі. За 3хв сказали що рейка не регульована і втулка під заміну. Сама рейка не тече, все добре. Просто чую що починає підстукувати. Сказали що треба знімати і ремонт десь буде 4000грн. Що скажете про цей сервіс? Готовий переплатити але так щоб більше до цього питання не вертатись

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення sapphir » Пон, 07 вересня 2020, 13:23

Пончик писав:
Пон, 07 вересня 2020, 12:03
Хух! Болюча тема. Треба зробити дві рейки. Одна проста (механічна) а друга з ГУР. Де не гляну всюди якась дупа. Був сьогодні в Мурованому на ГУР сервісі. За 3хв сказали що рейка не регульована і втулка під заміну. Сама рейка не тече, все добре. Просто чую що починає підстукувати. Сказали що треба знімати і ремонт десь буде 4000грн. Що скажете про цей сервіс? Готовий переплатити але так щоб більше до цього питання не вертатись
А на Майстер сервіс на Керам-завод що заважає з"їздити для "підтвердження діагнозу"? Я також думав про Муроване але не зібрався з думками туди їхати - Керам -завод суттево ближче і це всеукраїнська мережа від Харкова до Львова...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Refrugurator
Повідомлень: 367
З нами з: Суб, 21 грудня 2013, 18:08
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: BMW E39
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Refrugurator » Пон, 07 вересня 2020, 13:34

sapphir писав:
Нед, 05 липня 2020, 10:08
gooliver писав:
П'ят, 08 травня 2020, 19:53
sapphir, сьогодні друг міняв втукли рейки на Master Service на Широкій. Каже, що підхід і організація сподобалася (а він дууже занудливий і прискіпливий до цього). Але про якусь якість говорити рано
Вже тиждень чи більше їжджу з відреставрованою. Робив на Майстер Сервісі. Привіз в суботу забрав в середу хоча в суботу казали що можливо і в понеділок віддадуть.
По вартості - якщо не гільзувати там щось, що вони не можуть у Львові зробити і відправляють на Київ, сказали 2500. Якщо з гільзовкою - ще +700 и незрозуміло скільки днів. Але коли приїхав забирати - сказали 2300, приємно.
По роботі - як і писали - покі що важко щось сказати. Видно що бронзу з втулки вибрали і замінили чимось білим, напевно фторопластом. Я відвозив вже досить чисту, віддали - як нова, взагалі ідеально вимита. Коли мив я бачив що мою рейку ще ніхто не рухав, вони підтвердили - процеси зносу тільки почались. Після установки відчув невеликій люфт якщо сильно рухати рулем вправо-вліво, який віддає скоріше в ноги пасажиру ніж на руль. Облазили всю ходову - не знайшли. Покі що буду їздити так, це зовсім не критично і в русі я його не відчуваю. Враховуючи що цей люфт на кермі не чути не можу сказати що він десь в рейці.
Як враження?

Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Пончик » Пон, 07 вересня 2020, 14:14

sapphir писав:
Пон, 07 вересня 2020, 13:23
А на Майстер сервіс на Керам-завод що заважає з"їздити для "підтвердження діагнозу"? Я також думав про Муроване але не зібрався з думками туди їхати - Керам -завод суттево ближче і це всеукраїнська мережа від Харкова до Львова...
Та можна і туди з'їздити. Я просто прошу поради тому що не хочу викинути гроші на вітер. Колись вже раз реставровував рейку... доволі негативний досвід маю

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення sapphir » Пон, 07 вересня 2020, 21:27

Refrugurator писав:
Пон, 07 вересня 2020, 13:34
sapphir писав:
Нед, 05 липня 2020, 10:08
gooliver писав:
П'ят, 08 травня 2020, 19:53
sapphir, сьогодні друг міняв втукли рейки на Master Service на Широкій. Каже, що підхід і організація сподобалася (а він дууже занудливий і прискіпливий до цього). Але про якусь якість говорити рано
Вже тиждень чи більше їжджу з відреставрованою. Робив на Майстер Сервісі. Привіз в суботу забрав в середу хоча в суботу казали що можливо і в понеділок віддадуть.
По вартості - якщо не гільзувати там щось, що вони не можуть у Львові зробити і відправляють на Київ, сказали 2500. Якщо з гільзовкою - ще +700 и незрозуміло скільки днів. Але коли приїхав забирати - сказали 2300, приємно.
По роботі - як і писали - покі що важко щось сказати. Видно що бронзу з втулки вибрали і замінили чимось білим, напевно фторопластом. Я відвозив вже досить чисту, віддали - як нова, взагалі ідеально вимита. Коли мив я бачив що мою рейку ще ніхто не рухав, вони підтвердили - процеси зносу тільки почались. Після установки відчув невеликій люфт якщо сильно рухати рулем вправо-вліво, який віддає скоріше в ноги пасажиру ніж на руль. Облазили всю ходову - не знайшли. Покі що буду їздити так, це зовсім не критично і в русі я його не відчуваю. Враховуючи що цей люфт на кермі не чути не можу сказати що він десь в рейці.
Як враження?
Враження від сервісу - мене туди не пустили, хоча ззовні - модний, не гараж "дяді Васі" вась в маслі. По рейці - працює, не стукає. В мене гума високопрофільна ( 215/60/16 ) - керованість не її сильна сторона, але тепер смикаю руль і машина туди їде. Хоч вона і до того так їхала і це заслуга напевно машини а не рейки. Вимити ЄГУр так і не зміг - три літра рідини прогнав при потребі системи 0.95 л - все одно після пари рухів рідина з зеленої в сіру перетворюється. Забив.

Я ж "по дурному" взяв реставровану таку саму рейку але з деякими відмінностями і вона мені не підійшла. Відповідно продавав її і тут і на ОЛХ. Дзвонить мені мужик з Харкова - хочу вашу рейку, в якому вона стані. Кажу як є - я її не ставив, оцінив в 2300. Кажу - за такі ж гроші мені зробили на Майстер Сервісі. Він каже - я в них був, за повний пакет ( зняти, поставити, відремонтувати, рідину поміняти ) - сказали від 4400 і далі дивлячись по стану. Тому хочу варіант дешевше, машина на продажу ( домовились з ним по відправці, він потім відписався що з рейкою все ок ). В принципі у Львові мені ту саму ціну озвучили і, напевно, якби я свою не зняв і тільки тоді зрозумів що друга не підходить, віддав би їм машину і нехай махаються. Дешевше мені точно не вийшло, ще й намахався і ЄГУр так і не домив.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення sapphir » Пон, 07 вересня 2020, 21:32

Пончик писав:
Пон, 07 вересня 2020, 14:14
sapphir писав:
Пон, 07 вересня 2020, 13:23
А на Майстер сервіс на Керам-завод що заважає з"їздити для "підтвердження діагнозу"? Я також думав про Муроване але не зібрався з думками туди їхати - Керам -завод суттево ближче і це всеукраїнська мережа від Харкова до Львова...
Та можна і туди з'їздити. Я просто прошу поради тому що не хочу викинути гроші на вітер. Колись вже раз реставровував рейку... доволі негативний досвід маю
Щось мені здаеться що тут окрім сервісу ще й стан рейки має значення. Хоча вони казали що там і гільзують, і ще щось роблять коли знос завеликий. В мене - рейка ще не вскривалась, процеси зносу тільки почались тому, сподіваюсь, ще походить.
Колись на такій Вектрі людині зробили рейку ( правда не в цьому сервісі ) від якої вже усі відмовлялись бо вона була мертва - людина ще 30 тис на ній проїздила. Моя ж навіть не текла, так потіла і стукала з пасажирського боку. Але контакт до тих майстрів втрачений...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Реставрація гідравлічних рульових рейок - де?

Повідомлення Пончик » Вів, 15 вересня 2020, 09:55

Ось.. був в хлопців в с. Муроване і зараз вернувся з Мастер сервісу.
якщо комусь цікаво.

ГурСервіс (nasosy-reyki.com.ua) в с.Муроване це ангар на закритій території. Просто в ангарі стоять підйомники. Вивісок майже нема от і сильно блукав. Потім просто походив попитав і виявилось що треба проїхати щось типу КПП щоб попасти на СТО. Займаються тільки рейками. Термін виконання 1 день. Ціну мені сказали "приблизно 4000, буде видно як знімемо рейку". Діагноз поставили одразу "заміна втулок і балансування" (здається правильно написав). Втулки точать здається з бронзи і з фторопласту.

МастерСервіс (steering.com.ua) це вже у м. Львів. знаходиться на загородженій території по вул. Широка (власне заїзд з вул. Широка). Так само ангар, але вже все гарно роблене. Є щось типу ресепшена, гарна і рівна підлога, багато підйомників, на вигляд більш окультурено. Здається займаються не тільки рейками. Наче і гальмівну систему обслуговують, може і ще щось. Термін виконання 1 день. Ціну мені теж назвали біля 4000 грн з тим самим діагнозом (хоча я вже тактично промовчав, так щоб вони самі шукали, без підказок). Втулки з бронзи та Zedex'у.


Тобто наразі я бачу таку різницю. ГурСервіс використовує фторопласт, МастерСервіс використовує Zedex. Можу помилятись, але на ГурСервісі ми говорили про чистку, заміну втулок, і зняття/встановлення (= десь 4000 грн). На МастерСервісі вони сказали що беруть повний ремкомплект зі всіма прокладками, вкладишами, втулками і зі всім іншим (теж 4000 грн.). Можливо я не правильно зрозумів, але наразі виглядає що МастерСервіс буде робити більше роботи за ті самі гроші.


Що саме обрати поки вагаюсь. По відгукам вони наче однакові. Дорога... думаю це вже дрібниці. Різниця в тому що одні працюють з фторопластом а інші з Zedex'ом. Але тут ще і відіграє якість роботи...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей