Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення AVP_6 » Нед, 21 травня 2017, 16:20

scrap писав: Тут, або ти не правильно ставиш їм завдання, або хз... 2 роки, 12 пар колодок(зато диски не пробував міняти), далі щость стукає, був в оф. сервісі. В тебе не є супер ексклюзивна машина, що все так погано.
в офіціалів я приїхав і сказав шо проблеми з тормозами. Вони зробили діагностику взяли 2к грн.
і замовили запчастини і сказали приїхати через тиждень коли усе прийде а до того часу взагалі не їздити бо гальма в аварійному стані.
Я приїхав за тиждень віддав ще машину на день. Вони шось там міняли і робили, взяли ще 1,5тис але коли я забирав машину то питаю - чи вирішена проблема з тормозами - на що отримав відповідь - "Ми качали-качали, міняли все що треба але гальма всерівно не такі як маю бути". Це відповідь офіціалів :surprised
ніхто не ставив їх рамок в грошах, навіть запчастини я не питався які треба і купували все по оригіналу як вони казали. Тому я не знаю як можна інакше поставити задачу.
Якби я знав, що там сталось то би приїхав і сказав - що потрібно поміняти оце і оце, але я не майстер і поняття не маю які там трабли, і тому звернувся на оф.сервіс по допомогу (бо на 3 інших сервісах де брались то ремонтувати - сказали шо то так має бути і їздити далі і з тим нічого зробити не можемо).
Стосовно дисків - то диски також нові як і колодки, як і гальм.рідина. Причому коли я міняв диски і колодки на цю кераміку - то старі диски були в ідеалі - але міняли з надією що може ті старі якісь покручені чи ще щось.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення AVP_6 » Нед, 21 травня 2017, 16:25

Bugs_bunny писав: AVP_6, проблема не в супорті, а в скобі супорта, так як писали вище, розбиті пази куди входить направляюча супорта.
краще звернутися до чуваків, які займаються реставрацією супортів.
тому офіціали і не змогли пофіксити трабл.
наврядчи чуваки які ремонтують супорти будуть знімати і ставити мені їх. А сам нажаль я це робити не вмію.
Але якшо чесно то я просто забив тепер - хай собі стукає, я ітак на цій машині по суті на роботу і назад їжджу і от в карпати.
Я вже на ті тормоза певно з 1000 дол стратив, якшо порахувати всі колодки, всіх майстрів і ті гальмівні рідини кожен раз і тд. Не кажучи вже скільки свого часу і грошей на таксі.
Тому думаю то вже не варта заморочуватись :-)
Думаю стосовно супортів ви праві, так як більше нічого не залишилось, бо все решта нове. Гляну ше скільки ту супорта коштують - шоб купити нові поставити а ті вже десь при нагоді відвести на реставрацію як на запас.

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення myzikk » Нед, 21 травня 2017, 16:43

AVP_6 писав: Я вже на ті тормоза певно з 1000 дол стратив, якшо порахувати всі колодки, всіх майстрів і ті гальмівні рідини кожен раз і тд. Не кажучи вже скільки свого часу і грошей на таксі.
З такими витратами на тормоза, вигідніше продати ту машину :D і купити з нормальними тормозами :shout
:p

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення AVP_6 » Нед, 21 травня 2017, 16:47

scrap писав: Тут, або ти не правильно ставиш їм завдання
які завдання я можу ставити спеціалістам по машинах взагалі. То якраз їх завдання розібратись що машині бракує
От на Алексі коли я віддаю сеата нікому ніяких завдань ставити не потрібно. Вони забирають машину самі шукають проблему а мені тільки кажуть скільки заплатити.
Я думаю тут інше - є працівники сервісів які хочуть знайти проблему і її усунути, а є такі які хочуть просто відмітити свої години, а потім шось там клієнту підначесати і випхати машину хай собі їде.
Мені ше дивно шо в офіціалів просто не сказали шо давайте поміняємо все підряд і тоді точно порішається :D :D :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення AVP_6 » Нед, 21 травня 2017, 16:51

myzikk писав: З такими витратами на тормоза, вигідніше продати ту машину і купити з нормальними тормозами
та то на за один захід а за 2 роки разом :-)
Я так коли маю лишні гроші то починаю знов ту історію з тормозами, потім мене то все нервує я забиваю, проходить десь 3-4 міс і знов появляється тяга цим зайнятись. І там кожного разу (колодки диски гальм.рідини, роботи і тд) тай разом десь на 200 дол набігає. А так 5 раз і маєш тисячу :D :D :D
В мене є сеат з нормальними тормозами - але то не зручна для мене машина, а та яка буде зручною поки мені по грошах недоступна - тому і тримаюсь поки того що є, а деколи потрошки підремонтовую :-)
а і саме головне більше нічого крім гальм в цій машині не ламається - тому по суті то єдині на неї затрати :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення Vasiliyyy » Нед, 21 травня 2017, 17:03

Хз, як тобі може той грюкіт не заважати :surprised

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення AVP_6 » Нед, 21 травня 2017, 17:12

Vasiliyyy писав: Хз, як тобі може той грюкіт не заважати
та воно так дзеленчить якби болтик відкрутився десь на захисті двигуна, як закрите вікно то не чути - тільки коли по бруківці їдеш і відкрити вікно то чути той металічний звук
я постійно думав шо то в мене поріг відкрутився в машині - бо там маю такі додаткові пороги металеві. Навіть на одному сервісі за це домахувався до майстра шоб він повідрізав ті пороги і перекрутив нормально,
а потім аж замітив що як їду по бруківці і воно дзеленчить і нажати педать гальм то пропадає - і тоді поняв шо то не поріг а шось в гальмах :D

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення doris » Нед, 21 травня 2017, 20:23

Натягни пружину на супорт і до стойки. Ні затрат ні звуку))
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте хороший сервіс для обслуговування авто

Повідомлення AVP_6 » Нед, 21 травня 2017, 20:28

doris писав: Натягни пружину на супорт і до стойки. Ні затрат ні звуку))
я не розбираюсь в легковых машинах, не маю ні ями ні підйомника, і тяги особої не маю самому лізти до гальм. :-)
Ладно давайте все таки закриємо цю тему - так як по ділу ніхто в Шевч. районі сервіса ніякого не порадив, десь далеко я не маю часу їздити, а ремонтувати сам не буду бо не вмію і не хочу вчитись :D :D :D
тому всім дякую - катаємо поки так, а там буде видно.
P.S. Якшо це читає хтось - хто має сервіс і буде готовий це зробити з гарантією - готовий обговорити терміни і ціни в ПП.

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей