Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
ДПКВ VDO Siemens vs VAG
Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення RULES » Нед, 15 січня 2017, 22:03

Може трохи не по темі форуму)), але є питання технічного плану, який датчик положення колінвалу вибрати - оригінал чи Siemens, який йде в оригіналі?

Є такий легендарний 2.0 AGG мотор (і сімейство з аналогічною системою живлення фірми Siemens - Simos) і є в нього чудо датчик ДПКВ, який знаходиться в капец як жахливому місці - біля масляного фільтру, в оточенні бруду від дороги, масляного туману від запотівання навколишніх елементів + найгірше - температури від блоку.

Без нього авто або тупо не заводиться, або глохне при перегріві датчику(з часом розсихається ізоляція в ньому і перетворюється в труху).

Отже попередній варіант - Delfi витримав пів року і почав глючити. Почитавши сайт vwts дійшов висновку що там худо-бідно виживає оригінал. Але проблема не так в його ціні, як в тому, що він дуже довго їхатиме.
Як альтернативу було запропоновано Siemens. Питання, хто стикався, як їх датчики саме на VAGах виживають? Хтось мав досвід? Розумію, що в оригіналі йтиме саме Siemens, але часом оригінал таки іншої, кращої якості
VAG вже не той

Аватар користувача
b_andriy
Повідомлень: 6733
З нами з: Вів, 27 грудня 2005, 22:59
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення b_andriy » Пон, 16 січня 2017, 09:50

RULES, якшо в ориніналі сіменс то бери його

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення САХАР » Пон, 16 січня 2017, 09:55

RULES, не факт що в оригiналi буде Сiменс,датчиками не цiкавився а вот дроссельнi заслонкi бувають такi i такi,звонять купити пропоную два варiанта але люди кажуть дякую Сiменс вже мав дайте Ваг.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення RULES » Пон, 16 січня 2017, 13:47

САХАР писав:RULES, не факт що в оригiналi буде Сiменс,датчиками не цiкавився а вот дроссельнi заслонкi бувають такi i такi,звонять купити пропоную два варiанта але люди кажуть дякую Сiменс вже мав дайте Ваг.
в мому випадку в оригіналі саме VDO Siemens. Він ще й розробник всієї системи Simos.
Я також схиляюсь до VAG, але знайшов оттакий відгук:
https://www.drive2.ru/l/5239050/
https://www.drive2.ru/l/5268150/
Снова глючит ДПКВ.
А это уже 5-ый на моей машине(((

Этот продержался дольше всех предыдущих.
1. Заводской простоял 15 лет и был заменен превентивно из за расслоения проводки.
2. Новый оригинал прошел 4 месяца и немного тысяч км
3. JP Group — полгода
4. Vemo- 1 день
5. Новый оригинал — стоит уже 2 года, но вот начал на горячую глючить — в пробках глохну((( Пока решается открытием капота и перевтыканием разъема — после этих шайтан-ианипуляций заводится и еще 15-20 минут работает. Может вообще не глохнуть. Так в субботу вставал 7 раз((( В воскпресенье — без проблемм.
Да разъем без признаков окисления. Что происходит — ума не приложу. Ненавижу плавающие неисправности.
На этот раз решил взять VDO. VAG как-то не впечатлил(((
Після того він продав машину.
І будь мудрий. виходить, що VAG дуже підробляємий і не ходить саме в мому випадку, а Сіменс на порядок менше підробляємий і кагбе йде в оригіналі.
А з іншого оригінал то оригінал.
Короче вибір важкий. Ціни що на одне, що на друге - співзмірні. Єдине терміни поставки оригіналу - півтора тиждні, що також не альо
VAG вже не той

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення САХАР » Пон, 16 січня 2017, 15:00

RULES, приїзжали декілька раз клієнти по наводці один одного і просили продати їм тяжкі переднього стаба,цілі вони рідко бувають-ніхто не бавится і ріже болгаркою при розборці.Я спитав-нафіга?Вони з 2 зварюють одну і їздять і сказали що як не куплять нові то стукають через пару тищ.Так що магазин і нове-це також лотерея.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення RULES » Пон, 16 січня 2017, 15:11

САХАР писав:RULES, приїзжали декілька раз клієнти по наводці один одного і просили продати їм тяжкі переднього стаба,цілі вони рідко бувають-ніхто не бавится і ріже болгаркою при розборці.Я спитав-нафіга?Вони з 2 зварюють одну і їздять і сказали що як не куплять нові то стукають через пару тищ.Так що магазин і нове-це також лотерея.
так то так. але в таких бу датчиках в 99% є проблеми - ізоляція розсипається в руках. тому тут тільки нове брати. а нове вже не тої якості що з заводу ставилось.
Все б нічого - взяв б про запас ще один і кинув в машину. але ж ні - заміна там ультрагеморойна і практично неможлива на ходу
VAG вже не той

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення САХАР » Пон, 16 січня 2017, 15:21

RULES, дай номер датчика цього
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
RULES
Повідомлень: 7295
З нами з: Пон, 03 квітня 2006, 16:40
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: ForesterXT, Lanos 1.5, PassatB4
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 157 рази

Re: ДПКВ VDO Siemens vs VAG

Повідомлення RULES » Пон, 16 січня 2017, 15:27

VAG 037 906 433 A
VDO S103957001Z
VAG вже не той

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей