Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

ХХ бмв Е34 хелп..
VeRMyT
Повідомлень: 2545
З нами з: Суб, 01 квітня 2006, 18:43
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Звідки: ЛЬВІВ (сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ХХ бмв Е34 хелп..

Повідомлення VeRMyT » Вів, 18 квітня 2017, 09:18

на навроцького комп.діагностики на е34 нерпоблять. пояснюють тим шо стара машина і в них немає діагностичної проги.
думаю однозначно треба їхати в городок.
Була у мене схожа ситуація з Е34. Глохла на холостих, через раз реагувала на педаль газу, інколи глохла навіть на високих оборотах.
затягнули в городок. до Павла. закатуляли в гараж до нього кинув Він на комп. а звязку з авто немає.
Як результат - був забитий дренажний канал який знаходиться під бортовим. Відповідно бортовий був в воді і дві дорожки прогнили. Після успішного відновлення дорожок все стало на свої місця.
BMW 540 - это как девушка с сиськами 5-го размера. Вроде и через чур, но так круто=)

germanu
Повідомлень: 77
З нами з: Сер, 24 листопада 2010, 16:51
Ім'я: kolja
Стать: чоловік
Авто: пежо-партнер
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ХХ бмв Е34 хелп..

Повідомлення germanu » Вів, 18 квітня 2017, 19:04

VeRMyT писав:на навроцького комп.діагностики на е34 нерпоблять. пояснюють тим шо стара машина і в них немає діагностичної проги.
думаю однозначно треба їхати в городок.
Була у мене схожа ситуація з Е34. Глохла на холостих, через раз реагувала на педаль газу, інколи глохла навіть на високих оборотах.
затягнули в городок. до Павла. закатуляли в гараж до нього кинув Він на комп. а звязку з авто немає.
Як результат - був забитий дренажний канал який знаходиться під бортовим. Відповідно бортовий був в воді і дві дорожки прогнили. Після успішного відновлення дорожок все стало на свої місця.
Якщо е перехыдник БМВ-ОБД,можу попробувати визначити помилки,параметри не обыцяю.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей