Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Зірвана різьба в піддоні, допоможіть порадою
Protected
Повідомлень: 7
З нами з: Вів, 02 серпня 2016, 18:18
Стать: чоловік
Авто: Golf IV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Зірвана різьба в піддоні, допоможіть порадою

Повідомлення Protected » Нед, 09 липня 2017, 00:55

Всім привіт, маю проблемку - в піддоні зірвана різьба і там зараз пробка на герметику, і от через 8 місяців почало підкапувати. Піддон алюмінієвий, зараз там болт похожий на N 911 679 01 (M14 x1.5x12) хоча наскільки я зрозумів він мав би йти на штамповані піддони а на алюмінієвий мав ніби йти N 908 132 02 (M14 x1.5x22). Я так розумію що вже пізно купувати інший болт коли різьба вже зірвана і тому хочу перенарізати різьбу в піддоні і одні мені радять знімати піддон інші ні. Власне питання чи обов'язково знімати піддон чи можна перенарізати прямо на машині не знімаючи, переживаю чи стружка не попаде в середину %) .

Ну і друге питання, якщо там був М14 то мені треба купити М16х1.5х22 і просити щоб перенарізали під М16?

Фото пробок про які я писав:
Зображення

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Зірвана різьба в піддоні, допоможіть порадою

Повідомлення VETERAN » Нед, 09 липня 2017, 10:09

Навіть якщо трохи стружки і попаде - її виловить сітка перед маслонасосом і фільтр. Крім того, стружка буде падати вниз. Ну і можна частіше викручувати мітчик і чистити його.
На місце пробки можна закрутити перехідник - втулку із внутрішньою різьбою під пробку, а зовнішню - збільшену. І закрутити той перехідник на епоксидку, або інший герметик. Так роблять перехідники для зірваних різьб свічок у головках.

Bogdan.lviv
Повідомлень: 314
З нами з: П'ят, 22 травня 2009, 16:54
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: VAG
Звідки: Львів Привокзальна
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Зірвана різьба в піддоні, допоможіть порадою

Повідомлення Bogdan.lviv » Нед, 09 липня 2017, 13:37

Щоб стружка не попадала,змазати мечик чимось типу салідолу,стружка прилипне до нього,і ще подумай над варіантом пробки з різьбою "брікса",може і перерізати не треба буде...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей