Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Геометрія кузова
Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Геометрія кузова

Повідомлення Пончик » Вів, 01 серпня 2017, 12:28

Усім привіт! Цікавить така штука як геометрія. Є підозра що машина була колись бита. Що з геометрією не ясно. Хотів би поставити машину на робота і для початку перевірити все. Підкажіть будь ласка де це можна зробити і скільки це може коштувати? Дякую!

Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Геометрія кузова

Повідомлення Пончик » Сер, 02 серпня 2017, 13:36

Панове, невже у Львові немає нормального робіка для визначення геометрії кузова?

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Геометрія кузова

Повідомлення g0nzales » Сер, 02 серпня 2017, 17:51

Я би поїхав до Віталіка на схід-розвал. Там попросити переміряти діагоналі по дну авто і виставити колеса в норму по заводу. Якщо схід-розвал не виставляється, або діагональні розміри - різні, значить геометрія попливла.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Геометрія кузова

Повідомлення Пончик » Сер, 02 серпня 2017, 18:21

Дякую за відповідь!
В Віталіка був (це ж ми про Вулкан говоримо, так?), причому навіть 2 рази :) . Схід-розвал вроді в нормі. Говорячи мовою блондинок то оці стрілочки були в зелених зонах. Є записані всі результати. Резину наче не піджерає.

Я от чому хочу на робіка... в мене задній бампер криво стоїть, кришка багажника зміщена. Коли міняли (от тоді і все побачили) підсилювач заднього бампера (кусок металевої рейки) то новий просто не зайшов в пази. Грубо кажучи всюди якісь пару міліметрів не попадають. От і хотів би загнати на робіка і щоб мені чітко сказали чи то просто погано виставили деталі після удару чи в мене геометрія вся поїхала.

Відповідно коли били... як били... куди били я не знаю. Це вже помітив на другий рік після використання :(

Дзвонив на Бош112. Щось морозяться вже тиждень. "Машин багато, перезвоніть в понеділок". Може ще десь є? :)

Дякую!

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Геометрія кузова

Повідомлення George734 » Сер, 02 серпня 2017, 20:51

яка тобі вже від того різниця. резину не їсть, ось і славненько. Хіба маєш лишні гроші

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Геометрія кузова

Повідомлення g0nzales » Сер, 02 серпня 2017, 22:54

Якщо резину не їсть, значить геометрія по низу (від передньої до задньої вісі) є добра.

Судячи з опису, не до кінця дотягнули/виставили задню частину авто. В такому випадку треба проміряти діагоналі по багажнику, проінспектувати його дно, задню панель, задню частину лонжеронів. Швидше за все недотягнули троха, тому і нема рівних зазорів.

Подивитися можна на будь-якому СТО, де є майстер по кузовщині. Домовитися і під'їхати показати. Коли частково розбереться зад, майстер думаю без проблем встановить причину. А от чи тягнути ті мм назад в розмір - питання. Може простіше буде піднатягнути лонжерони, аби сів підсилювач, ну а кришку багажника регульнути петлями.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Пончик
Повідомлень: 32
З нами з: Вів, 05 липня 2016, 18:45
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Геометрія кузова

Повідомлення Пончик » Чет, 03 серпня 2017, 15:49

Дуже вдячний за відповідь! Підкажіть будь ласка куди в такому випадку можна звернутись щоб все переміряли і при потребі витягнули?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 22 гостей