Загальні питання по обслуговуванню та ремонту авто

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
c20xe дьоргає
Mikola
Повідомлень: 2
З нами з: Чет, 17 вересня 2020, 19:58
Ім'я: Микола
Стать: чоловік
Авто: Лачетті с20хе
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

c20xe дьоргає

Повідомлення Mikola » П'ят, 18 вересня 2020, 09:46

Всім привіт. Нарешті наважився свапнути свого Лачетті на с20хе. Але на даний момент задоволення від їзди не отримав по причині постійного дьоргання. Значить які проблеми : холостий хід постійно плаває,але заводиться з півоберта, при розгоні (коли тапка в поляк) наче їде інтересно, але прориви коли реально вжимає в сідушку, а от при їзді в тягучці її постійно сіпає. Я новачок по цих двигунах, і тому буду вдячний за за ваші коменти. Із моїх дій було провірено примітивним димогенератором на момент підсосу повітря - все виправив. Попередній власник говорив, що потрібно поміняти дпрв, я його поміняв взборі з кришкою (купив б/у), свічки нові, дроти також пробував інші - результату ніякого (ні в яку сторону). Також була думка, що не вистачає продуктивності бензинового насосу, але так як авто використовую на кожний день втановлено ГБО (що на бензині, що на газі їде ривками). Також пробував їхати з відключеним дмрв - їде з поганішою динамікою. Можливо хтось знає як за допомогою мультиметра перевірити дмрв та дпдз.

Аватар користувача
anry1
Повідомлень: 440
З нами з: Чет, 20 травня 2010, 10:49
Ім'я: anry
Стать: чоловік
Авто: Renault laguna 2.0 . Honda CR-V icdti
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 0

Re: c20xe дьоргає

Повідомлення anry1 » П'ят, 18 вересня 2020, 21:15

Лачетті повинно не погано читатися , наприклад сканматіком. На вскидку - перевірити маси та скрутки масових дротів в моторному жгуті . Дпдз - краще осцилографом , або менш досконало - тестером. дмрв - параметри в компі ...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей