Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Хто планує в Болгарію на власному авто?
vovka
Стать: чоловік
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 16 рази
Контактна інформація:

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення vovka » Пон, 16 вересня 2019, 10:11

Я доречі подав запит на компенсацію. По законах за такі затримки (точніше тут навіть мало місце скасування рейсу і зміна аеропорта) на таку відстань положено по 250 євро компенсації на пасажира :)
Подав заявку через колекторів за 20%. Чесно сказати скептично до того ставлюсь, але маю знайомого якому вони помогли отримати гроші (порядка 600 євро від ернеста за скасований рейс).
Строк позовної давності 3 роки. Якщо ці не поможуть спробую ще через одних. Можна і самому судитися но це гемор якщо не юрист.
Востаннє редагувалось Пон, 16 вересня 2019, 10:12 користувачем vovka, всього редагувалось 1 раз.
No pistons. No valves. No problems.

RULES
Ім'я: Роман
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 51 рази

Повідомлення RULES » Пон, 16 вересня 2019, 10:12

Літав також чартером вроді від Браво. Літак старий як гівно мамонта і таке враження що запчастинами зі шроту вже підживлюється - таблички з кнопками\лампочками над пасажирами були з різних літаків на різних мовах)))
VAG вже не той

Kritik
Ім'я: Саша
Номер: KR
Дякував (ла): 13 рази
Подякували: 28 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Kritik » Пон, 16 вересня 2019, 11:27

vovka писав:
Пон, 16 вересня 2019, 10:11
Я доречі подав запит на компенсацію. По законах за такі затримки (точніше тут навіть мало місце скасування рейсу і зміна аеропорта) на таку відстань положено по 250 євро компенсації на пасажира :)
Подав заявку через колекторів за 20%. Чесно сказати скептично до того ставлюсь, але маю знайомого якому вони помогли отримати гроші (порядка 600 євро від ернеста за скасований рейс).
Строк позовної давності 3 роки. Якщо ці не поможуть спробую ще через одних. Можна і самому судитися но це гемор якщо не юрист.
чувак з роботи в серпні літав краків-греція, чартером
також була затримка досить довга, і получив компенсацію яка перевищувала вартість білетів туди-назад :D

такшо пробуй
але то Україна, такшо хз чи получиться....

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей