Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Рибалка і все, що з нею пов'язане!
Аватар користувача
ROVA
Повідомлень: 1025
З нами з: Вів, 15 грудня 2009, 23:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: ДИВО
Номер: ВС....ВВ
Звідки: біля Львова
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення ROVA » Чет, 28 квітня 2016, 14:43

RomkoZem писав: агов рибалки підкажіть будьласка як зареєструвати човен,
Все залежить по яких водоймах буде той човен ганяти,
якщо на міській ріці чи озері -- то реєстрація вийде дорожче , через вартість страхівки :D
якщо ріка - Полтва, то реєстрація безкоштовна :D
До речі . якщо човен надувний -- то можна ганяти без "посвідчення весляра"

Аватар користувача
RomkoZem
Повідомлень: 1739
З нами з: Суб, 28 березня 2009, 17:33
Ім'я: Роман
Авто: 21099
Звідки: кульпар
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення RomkoZem » П'ят, 29 квітня 2016, 10:21

якщо стоїть двигун не електричний і вантажопідйомність білше 249кг, в любому випадку поотрібні, тому і питаю тих хто вкурсі
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
FAST
Повідомлень: 2342
З нами з: Пон, 04 липня 2005, 11:25
Авто: Opel Omega GT
Звідки: RESP&UND
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення FAST » Чет, 05 травня 2016, 12:12

RomkoZem писав:агов рибалки підкажіть будьласка як зареєструвати човен, може хто стикався з таким
в Києві є спеціальна служба, яка реєструє, видає номера і проводить курси по водінню човнів! ;)
093 655 48 53

Аватар користувача
RomkoZem
Повідомлень: 1739
З нами з: Суб, 28 березня 2009, 17:33
Ім'я: Роман
Авто: 21099
Звідки: кульпар
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення RomkoZem » Чет, 05 травня 2016, 14:08

дякую вже ознайомився!
zubylo.lviv.ua

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Суб, 07 травня 2016, 20:42

Відкрив сезон в Завидовичах . :-) Правда по карпу на бойли повний ігнор, а ось карасі 6 штук заважили 2.8 кг.
Рядом мужик взяв таки карпа на 9 кг. Розказували що по берегах були ще по 1 кг в кількох, але я особисто не бачив . ;)
Щоб карп гуляв не видно, карась теж вже мабуть віднерестився, а плотва під берегом чуть на берег не викидується. Так плюскається.
В загальному погода сильно мінялась. Вітер досі в голові гуде. :facepalm

Аватар користувача
_ALEX_
Повідомлень: 1802
З нами з: П'ят, 14 квітня 2006, 11:09
Стать: чоловік
Авто: Е30 318IS
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення _ALEX_ » Сер, 25 травня 2016, 13:43

Підкажіть куди можна поїхати посидіти на поплавок на вихідних в межах 50-70 км від Львова :unsure

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 14:01

якщо з пянками гулянками, то їдь в Мшану. 11 км. Озеро велике, місця вистарчить всім . Кругом будеш в компаніях пияків-рибаків з сімями, колясками,танцями, бубнами. Там же є кафебар :D .
Рибка там є всяка. Ціна 80 грн до 5 патиків.

Аватар користувача
_ALEX_
Повідомлень: 1802
З нами з: П'ят, 14 квітня 2006, 11:09
Стать: чоловік
Авто: Е30 318IS
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення _ALEX_ » Сер, 25 травня 2016, 14:11

А якщо без пянок-гулянк? :-) Просто в тиші посидіти на карася і щоб місце гарне

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 14:27

Якщо в тишині, то їдь в Угри під ліс. Там правда зараз сильно поросло озеро кропивкою. Але на поплавок можна знайти чистіше місце, або накрайняк залізти в воду і прочистити собі метр. Цна 50 грн день або 80 доба. Там природа, вітру немає, тіньок, тишина спокій.
Ще варіант в Берездівці (за Новим Роздолом), там повно озерець, всі безкоштовні. Правда зараз нерест, але там ніхто не ганяє і на один гачок сміло ловиш. карасі є досить.
Якщо чисто на рибалку, то в Завидовичі. Але там як на пательні, можна зваритись на сонці. Ціна 90 ніч+ 40 доплата за день. Або просто день-90 грн.
Я їду завтра з обіду на добу.
Якщо суто половити великі риби-дорога в Озрний край. Там рибою кишить. Не зловити не маєш права. Правда або доплотиш за рибу додатково за кожний кг. Або відпустиш. Оплата здається 60 грн.
І ще в Грушів. Там на острові і половиш і побухаєш. далеко 80 км. Оплата 60 грн. Озеро велике. І поплаваєш і покупаєшся і риба є

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення Demyan » Сер, 25 травня 2016, 15:56

Кожного року шось рибаків стає більше і більше. Якшо приїхати на деякі озера пізніше ніж 6 ранку - вже реально місця можна не знайти - через кожні 2 метри рибаки.
Посидіти тихо спокійно минулого року можна було на майдані на 5-му озері з чудовою природою і кльовом мальків на поплавок, відсутністю рибаків бо озеро велике, в деревах і не видно один одного...так то озеро спустили, а на 6-му кожні вихідні аншлаг.
Рибалка тепер перетворююється на зловити рибу + знайти місце.

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 16:36

Якщо реально, то є озера, де рибу половити. Але все залежить від того, яку ти хочеш рибу.
Для прикладу, багато озер зараз позаростало, і туда хіба на поплавчанку. Спінінг замахаєшся витягувати. І на таких озерах аншлагу немає.
А на чистих озерах, аншлаг. Як не відпочивальників море, то рибаків масса.
Кругом Львова є повно озер. Тіж Гаї, Звенигород. Навіть Сокільники-якщо любиш в центрі села сидіти.
Все залежить в якій стороні тобі краще їхати.
Такої риби як карась від 100 до 500 є повно майже в кожному озері.
Щуки і окуня теж досить. А ось серйозніша залишилась тільки на платниках, в яких ти відпускаєш її, або як в Арсені доплачуєш за вагу.

Demyan
Повідомлень: 2903
З нами з: Вів, 28 березня 2006, 12:25
Стать: чоловік
Авто: Mersedes W124 E 2.0, Kia Soul 1.6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення Demyan » Сер, 25 травня 2016, 17:03

George734 писав: Тіж Гаї, Звенигород.
Якраз в ті озера треба приїжати дуже рано - все занято/зарезервовано.

Аватар користувача
_ALEX_
Повідомлень: 1802
З нами з: П'ят, 14 квітня 2006, 11:09
Стать: чоловік
Авто: Е30 318IS
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення _ALEX_ » Сер, 25 травня 2016, 17:09

George734 писав: Якщо в тишині, то їдь в Угри під ліс. Там правда зараз сильно поросло озеро кропивкою. Але на поплавок можна знайти чистіше місце, або накрайняк залізти в воду і прочистити собі метр. Цна 50 грн день або 80 доба. Там природа, вітру немає, тіньок, тишина спокій.
Ще варіант в Берездівці (за Новим Роздолом), там повно озерець, всі безкоштовні. Правда зараз нерест, але там ніхто не ганяє і на один гачок сміло ловиш. карасі є досить.
Якщо чисто на рибалку, то в Завидовичі. Але там як на пательні, можна зваритись на сонці. Ціна 90 ніч+ 40 доплата за день. Або просто день-90 грн.
Я їду завтра з обіду на добу.
Якщо суто половити великі риби-дорога в Озрний край. Там рибою кишить. Не зловити не маєш права. Правда або доплотиш за рибу додатково за кожний кг. Або відпустиш. Оплата здається 60 грн.
І ще в Грушів. Там на острові і половиш і побухаєш. далеко 80 км. Оплата 60 грн. Озеро велике. І поплаваєш і покупаєшся і риба є
Мабуть таки поїду в ті Угри
Доречі, дурне питання) А щось ще залишилося в Наварійському озері?

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 17:18

коли сидить один рибак і має 10 спіннгів закинутих прямо і по 1 метру один від одного, тоді ще полюбому можна стати рядом. А ось коли сидить один, має всього 3 і закинув один прямо один наліво, а інший направо, тоді він на берез зайняв ними метрів 15, а в воді всі 100. Хрен ти біля нього ближче 50 метрів сядеш :D .
Я раз так бачив. Два рибака маючи всього 6 палок на двох зайняли весь берег. З далека думав що там так місця багато є . А насправді то два [цензура] такі рибалки.
Мусів зайняти собі в куточку при дорозі кілька метрів берега.
Правда взяв тоді я один на 3.5 кг карпика, а всі плотвичку тягали і карасиків в долоню.
То напевно так мене бозя нагородила за потрачені нерви з мудаками-рибаками.

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 17:20

_ALEX_ писав: А щось ще залишилося в Наварійському озері?
там риба є. Але стоки там стикають. Як половити, то можна. А їсти-питання індивідуальне

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 17:27

_ALEX_ писав: Мабуть таки поїду в ті Угри
Там є три точки . Як їдеш між тополями перед селом, то зліва вказівник озеро називається "у пристави" . Там є три озерця на полі, сонце і т.п. Далі в селі за сільським озером "в тополях" там теж трохи не зовсім уютно, але терпимо. А ще ї "під лісом" там найуютніше. Всі точки сильно поросли, що дає рибі шанс вирости великою, і вцілти. На поплавчанку самий раз. Можна і на спінінг, але хіба макушатник в ті трави кидати. Риба у всіх є велика і маленька.
Я б радив " під лісом". До речі там в лісі є ще одне озеро, яке має великих монстрів, і безоплатне. Сам бачив як кидаються, но воно ще більше поросло. Якщо залізти в воду і вирвати метр трав, то є шанс там і монстра хапнути

Аватар користувача
_ALEX_
Повідомлень: 1802
З нами з: П'ят, 14 квітня 2006, 11:09
Стать: чоловік
Авто: Е30 318IS
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення _ALEX_ » Сер, 25 травня 2016, 18:15

Дайте точніші координати як попаст туди "під ліс" Кудою їхати, в яке село заїзджати і т.д. Ще й бажано так щоб я по тому опису міг добратися туди затемно)

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 18:22

Набери в гуглі "http://www.active.lviv.ua/topic-t501.html" потім в пошук "Угры"
Там прочитаєш і катра теж є.
Я щось на цьому туповатому сайті ніяк не можу роздуплитись як сіськи вставляти прямо :D

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 18:38

Їдеш через Любінь.. За Любінем доїзжаєш до перехрестя( поворот на Комарно) повертаєш НАПРАВО. Проїзжаєш одне село "залужани" хдеш далі метрів через 500 беде перший поворот наліво (дорога з троха поломаним асфальтом між тополями). То і є дорога в Угри. Їдеш постійно по головній, вона трохи петляти буде вправо потім вліво і впираєшся в перпендикулярну дорогу . Повертаєш наліво з лівого боку буде озеро для місцевих і дорога поверне трохи вправо. Проїдеш метрів 100 вліво відгалуження круто вверх щебеню повно. Тобі туда . Проїдеш тою дорогою метрів 300, і побачиш зліва клуб і статуя білої баби з розпістертими руками, перед нею польова дорога перед клубом вліво. Виїзжаєш на гору і бачиш озеро внизу і ліс. Спускаєшся і вибираєш місце для палатки під лісом.
Далі традиційно, 100 грам, вудки з світляком і баба в ліс за дровами.
Якщо шо то по дорозі місцевих захвати :-)
З поплавком якщо не дужедалеко кинеш, сідай на дамбі, там глибше. А можеш і в воду зайти.
Моя жінка одного разу по коліна в воді на живця (якого я ловив на малявочник) стоячи в воді по коліна, наловила казанок окуня. І чуть 2 щуки не витягла :D

George734
Повідомлень: 938
З нами з: Суб, 28 січня 2012, 16:06
Ім'я: юра
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Рибалка і все, що з нею пов'язане!

Повідомлення George734 » Сер, 25 травня 2016, 18:58

Напевно а поплавок бери манку, мастирку щось типу того. Можеш спробувати хробак і опариш, але мені щось з тим не канало ніде.
Якщо маєш макушатник, то там в самий раз на спінінг чи донку.
Хоча як я вперший раз там приїхав, то всі показували пальцем на мене мол дурак, бойли тут риба навіть не знає. Але я ловив там, і не погані екземпляри.
Потім дехто теж пробував. Але основна масса там ловить на макуху. Ну і каші всякі.
А малька натягаєш з палуць на сачок, то і окунців наловиш і щущка може попастись.
Которше немає єдиної насадки

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей