Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Львів - Неаполь
Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Львів - Неаполь

Повідомлення weber » Вів, 26 січня 2010, 14:51

Планую поїхати у Неаполь на тиждень автомобілем вже в цю суботу.

Приблизний маршрут: Львів - Medyka - Przemysl - Kosice - Budapest - Zagreb - Ljubljana - Trieste - Venezia - Bologna - Roma - Napoli
map.png
Тут можна глянути карту детальніше на Google maps

Картка каже "2 029 км – приблизно 21 год 38 хв" в один бік.
Їду через Польщу, оскільки маю їхню шенгенську візу.
Віза 9 днів, то планую 4 дня потратити на дорогу в обидва боки і 5 - на перебування в Італії.
Назад думаю з Будапешта їхати відразу в Чоп і через Мукачеве, там менше буде на 100 км.
Оскільки поїздка триватиму не менше 24 години за рульом, то планую десь в районі Загреба знайти якийсь хостел.
Прикинув по погоді - десь в середньому -5.

Хотів би почути якісь поради, коментарі, думку.

П.С. коментарі типу :confused теж приймаються, але без флуду :)

Lion
Повідомлень: 6
З нами з: Вів, 28 серпня 2007, 13:55
Стать: чоловік
Авто: Skoda Fabia II
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення Lion » Вів, 26 січня 2010, 14:54

гии, а там до Тунісу рукою подати :)

Аватар користувача
mysha
Повідомлень: 955
З нами з: Чет, 08 вересня 2005, 12:23
Стать: чоловік
Авто: RWD 2101, 940
Звідки: Southside
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення mysha » Вів, 26 січня 2010, 14:59

жирно! і я б так польотав :angel шкода (а може й добре), шо коли був в штатах то не було 21 і не міг взяти якусь машину, бо верняк би не втримався і з НьюЙорка через Тексас в Каліфорнію б поїхав :angel Вибачай за флуд, Львів Наполі також вафлі 8)

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення Babak » Вів, 26 січня 2010, 15:10

weber,
запитайся в vovik він катався в Італію на машині)
Блекджек і все таке!)

Аватар користувача
CAT
Повідомлень: 5617
З нами з: Нед, 09 жовтня 2005, 14:57
Ім'я: Данило
Стать: чоловік
Авто: Das Auto
Звідки: lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення CAT » Вів, 26 січня 2010, 15:11

основна порада - не порушувати правил) камер мільйон) крім того там платні дороги майже всюди і тому врахуй це в витрати на поїздку. бажано брати GPS з актуальними картами. і на рахунок хостелів - пошукай перед тим в неті а не їдь в сліпу...
п.с. я б на твому місці їхав через меншу кількість країн - а саме Угорщина -Австрія - Італія - так буде менше напрягів з оплатою доріг і думаю шо і дешевше вийде... крім того в Австрії кращі дороги і явно цікавіше їхати. Чи ти хочеш сказати шо мадяри не пустять тебе з польським шенгеном?
Volkswagen - Das Auto
Honda - Das Телевізор

Аватар користувача
Breaker
Повідомлень: 3912
З нами з: Вів, 14 серпня 2007, 10:27
Стать: чоловік
Авто: BMW e46 coupe
Звідки: UA
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення Breaker » Вів, 26 січня 2010, 15:33

А чому не літаком? Зекономив би час та більше потратив на відпочинок

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення weber » Вів, 26 січня 2010, 15:51

CAT писав:п.с. я б на твому місці їхав через меншу кількість країн - а саме Угорщина -Австрія - Італія - так буде менше напрягів з оплатою доріг і думаю шо і дешевше вийде... крім того в Австрії кращі дороги і явно цікавіше їхати.
CAT, а тому тоі річ, що австрійські автобани кращі, тому і дорожчі.
CAT писав:Чи ти хочеш сказати шо мадяри не пустять тебе з польським шенгеном?
Звичайно, що пустять. Але потім при поданні на наступну шенгенську, поляки можуть домахатися чому я в Польщі не був взагалі, а брав в них візу. Хз... може і не.
Breaker писав:А чому не літаком? Зекономив би час та більше потратив на відпочинок
Є варіант, їхати до Будапешта, лишити там тачку і Візейром летіти в Неаполь і потім назад (900 грн. білети в дві сторони), але я планував на машині і це 50% мети поїздки...

Доречі, цікава інформація з сайту польського консульства
http://www.lwowkg.polemb.net/index.php?document=122
М) Туристи

* Ваучер або лист від польської туристичної фірми, що підтверджують бронювання готелю, які містять адресу, телефон і факс готелю, разом з інформацією про: термін бронювання, прізвища та імена осіб, яких це стосується, а також про розмір здійсненої оплати. Оплата за бронювання готелю повинна бути проведена частково або у цілому (у випадку бронювання через Інтернет необхідна інформація про проведення оплати кредитною карткою).
Незважаючи на вищенаписане у них на сайті і знаючи, що мій знайомий двіччі їздив при частковій оплаті готелю, в консульстві мені сказали - нам потрібно повну оплату. Отак там розводять :boxed

Аватар користувача
andy_m
Повідомлень: 1028
З нами з: Вів, 01 липня 2008, 21:39
Ім'я: Andrew
Стать: чоловік
Авто: Civic 4d
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення andy_m » Вів, 26 січня 2010, 15:56

weber, почитай собі дорожні знаки, там реально не такі як у Львові :)
.ιllιl. A STATE OF TRANCE

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення weber » Вів, 26 січня 2010, 16:07

andy_m писав:weber, почитай собі дорожні знаки, там реально не такі як у Львові :)
де?

Згідно з http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A8%D0% ... 0%B4%D0%B0 Хорватія не шенген, але безвізова, вірно?

Аватар користувача
БОБА
Повідомлень: 1313
З нами з: П'ят, 30 жовтня 2009, 20:59
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Е39
Звідки: Сихiв
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення БОБА » Вів, 26 січня 2010, 16:54

weber, здарова. я вже три рази iхав на машинi з грецii.(2000км до львова). просто особливо вважай в населених пунктах.старайся тримати 50-60. дайци - п..дари люблять ничкуватись за поворотами, за деревами. так було в румунii коли я пхнув на украiну на чератцi. штрафи - п..дец. космос.
ЖИЗНЬ це є вєщь яку вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення weber » Вів, 26 січня 2010, 17:05

БОБА, дякую. Там чітко 50 місто і 80 замісто (крім автобанів) і не більше?

Викинув з маршруту Хорватію, нема сенсу, та ше й вона не в шенген зоні. В мене одноразовий в'їзд. Приїхав би вже :) Нова карта.

Аватар користувача
БОБА
Повідомлень: 1313
З нами з: П'ят, 30 жовтня 2009, 20:59
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Е39
Звідки: Сихiв
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення БОБА » Вів, 26 січня 2010, 17:12

weber, ти дивись щоб в будапешт не зарулив. блуд вцепить. перед будапештом е окружна. рули по нiй.
weber писав:Приїхав би вже
куда в Iталiю ? трохи не та пора року для таких км.
ЖИЗНЬ це є вєщь яку вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення Yelik » Вів, 26 січня 2010, 17:12

weber, в Італію по знаках дуже просто заїхати, АЛЕ будь ДУЖЕ УВАЖНИЙ в Будапешті. При вїзді там є зїзд направо, є знак але він разом з тим зїздом заплутані. Я кілька разів їздив, то завжди ми там блудили.
Крім того, Неаполь надзвичайно кримінальне місто, там в рік понад 100 вбивств на вулицях з перестрілками і багато кишенькових злодіїв, так що будь уважний.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
hrdrive
Повідомлень: 15593
З нами з: Чет, 11 грудня 2008, 15:55
Стать: чоловік
Авто: RGS III
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення hrdrive » Вів, 26 січня 2010, 17:16

weber, шо можу сказати, класна подорож, бажаю щасливо її відбути і дотримуватися правил, що б ніякий штраф і міліціонер не зіпсув настрою ;)
Неїдь дуже довго, щоб тобі відпочинок не перетворився на гонку, часто зупиняйся і запамятовуй моменти на фото і на сам насолоджуйся красою 8)
Думаю що там немає ніяких поблажок типу як в нас +20 км/год. Тому будь обережний :)
INTE®©ULLE®™

Аватар користувача
БОБА
Повідомлень: 1313
З нами з: П'ят, 30 жовтня 2009, 20:59
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Е39
Звідки: Сихiв
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення БОБА » Вів, 26 січня 2010, 17:18

weber, нам потiм фотки скинеш. ;) :D :D :D
ЖИЗНЬ це є вєщь яку вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 січня 2010, 17:43

По визе. Как мне рекомендовали визу нужно брать в консульстве той страны:
а) в которой будешь находиться максимальное количество времени;
б) в которую въезжаешь первой.
Иначе потом может аукнуться при получении следующей визы.

Сейчас написал это и подумал, а как они могут проверить заезжал ты в Польшу или нет, если там границ нет? Ну въехал себе через Чоп, и выехал через него же. А заезжал ты в Польшу или нет, технически возможности проверить нет. Это самолетом тебе все штампуют в паспорт, а машиной-то по фиг.

По Хорватии. Они сделали для нас безвизовый въезд на курортный сезон - с 1го мая до 1го октября. Сейчас украинцам в Хорватию нужна виза, т.е. ты просто туда не въедешь, но штамп о выезде из Шенгена в Венгрии тебе поставят... так и останешься на нейтральной полосе :)

Учитывая, что тебе на юг Италии, то может твой маршрут и оптимальнее, на север я бы ехал однозначно - Венгрия-Австрия-Италия (да и вообще, что ты на том юге забыл, зима на дворе - в Альпы на лыжи нужно ехать :)). Там есть одно но, правда. В Австрии на границе с Италией, есть концессионная дорога, т.е. помимо той платы за пользование дорогами, которую ты платишь на въезде в Австрию, там нужно платить отдельно (причем за 100 км чуть ли не столько же, сколько за всю остальную Австрию).

Вообще, будь готов к тому, что денег на платные дороги пойдет неслабо. У меня друзья в прошлом году съездили Германия-Швейцария-Италия-Франция-Испания-Португалия и назад. На платные дороги ушло больше чем на топливо (если не ошибаюсь 390 евро против 350 евро).

А так путешествие должно быть прикольным. По-белому завидую. :)
Хорошего отдыха! :)

Аватар користувача
БОБА
Повідомлень: 1313
З нами з: П'ят, 30 жовтня 2009, 20:59
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Е39
Звідки: Сихiв
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення БОБА » Вів, 26 січня 2010, 17:53

azakharchuk писав: как они могут проверить заезжал ты в Польшу или нет, если там границ нет? Ну въехал себе через Чоп, и выехал через него же.
azakharchuk, да границ нету. но на каждой таможне в паспорт ставят печать въезда и выезда.
ЖИЗНЬ це є вєщь яку вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення weber » Вів, 26 січня 2010, 18:07

БОБА писав:куда в Iталiю ? трохи не та пора року для таких км.
БОБА, ну як є, так є. Біля Неаполя неподалік.
Yelik писав:weber, в Італію по знаках дуже просто заїхати, АЛЕ будь ДУЖЕ УВАЖНИЙ в Будапешті. При вїзді там є зїзд направо, є знак але він разом з тим зїздом заплутані. Я кілька разів їздив, то завжди ми там блудили.
Yelik, Та через місто точно не поїду, а в об'їзд. GPS думаю не підведе.
Yelik писав:Крім того, Неаполь надзвичайно кримінальне місто, там в рік понад 100 вбивств на вулицях з перестрілками і багато кишенькових злодіїв, так що будь уважний.
Екстрімчик? Певно тому, що там багато українців :happy Ок, візьму зброю 8) ;)
БОБА писав:weber, нам потiм фотки скинеш. ;) :D :D :D
Ок.
hrdrive писав:Думаю що там немає ніяких поблажок типу як в нас +20 км/год. Тому будь обережний :)
Щойно прочитав на вікіпедії про Hot Pursuit по шенгену 8) Поліцаї мають право за тобою їхати з країни в країну 8)
azakharchuk писав:Сейчас написал это и подумал, а как они могут проверить заезжал ты в Польшу или нет, если там границ нет? Ну въехал себе через Чоп, и выехал через него же. А заезжал ты в Польшу или нет, технически возможности проверить нет. Это самолетом тебе все штампуют в паспорт, а машиной-то по фиг.
azakharchuk, так дуже просто - штамп зі значком P чи як - Польща.
При видачі наступної візи поляки шо можуть - можуть глянути що я в'їжджав в Угорщину, по штампу видно буде, ну то ше ок, але в анкеті на візу я то подавався в Польщу, вказана адреса готелю - це і був основний документ.
azakharchuk писав:В Австрии на границе с Италией, есть концессионная дорога, т.е. помимо той платы за пользование дорогами, которую ты платишь на въезде в Австрию, там нужно платить отдельно (причем за 100 км чуть ли не столько же, сколько за всю остальную Австрию).
Тому і не хочу їхати через Австрію, бо нібито дорого. Хоча можливо дорогою додому... Якось би дізнатись ціни на ті автобани Угорщина-Словенія-Італія.
azakharchuk писав:А так путешествие должно быть прикольным. По-белому завидую. :)
Хорошего отдыха! :)
Дякую.

azakharchuk
Повідомлень: 881
З нами з: П'ят, 21 жовтня 2005, 17:22
Стать: чоловік
Авто: Suzuki SX4 4x4
Звідки: Lviv, Ukraine
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 3 рази

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення azakharchuk » Вів, 26 січня 2010, 18:20

БОБА писав:да границ нету. но на каждой таможне в паспорт ставят печать въезда и выезда.
На какой таможне? В аэропорту - да, но когда едешь на машине? Я конечно, не знаю что там между Польшей и Венгрией, но когда я ехал из Германии во Францию, я даже провтыкал момент, где конкретно граница, и понял, что я во Франции только по тому, что дорожные указатели стали на французком, вместо немецкого.

Т.е. доказать, что ты въехав и выехав через Чоп/Венгрию не заезжал в Польшу, они, по идее, не смогут. Какого ты едешь в Польшу через Чоп, это уже другой вопрос. :) Но, мало ли, может ты на пути туда решил навестить бабушку в Ужгороде, а на пути назад завезти ей сувениров :)

Аватар користувача
БОБА
Повідомлень: 1313
З нами з: П'ят, 30 жовтня 2009, 20:59
Ім'я: Володя
Стать: чоловік
Авто: Е39
Звідки: Сихiв
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Львів - Неаполь

Повідомлення БОБА » Вів, 26 січня 2010, 18:26

azakharchuk, :dontknow когда я проежал болгарию, румынию то мне ставили печать. машину не шманали.
ЖИЗНЬ це є вєщь яку вася ніхто не поймe цієї вєщі і цю вєщь тяжко поняти ...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей