Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
планую їхати на авто до Чорногорії
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення AVP_6 » Нед, 27 травня 2018, 21:48

BOXER писав:
Нед, 27 травня 2018, 21:07
блд :boxed :facepalm і сербія-чорногорія кордон? й0птє. а як ті кордони рухаються? взагалі цивілізовані чи тіпа наші шегині?
я переїжджав кордон Угорщина-Хорватія, то там в основному всьо євпропейці а в них окремі 2 смуги і одна для All
так от європейців в двох тих смугах багато а на ALL смузі нікого немає - то получається стаєш собі в ALL і за пів години проходиш :-)

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення Sluva » Пон, 28 травня 2018, 10:33

BOXER писав:
Нед, 27 травня 2018, 21:07
Sluva писав:
Нед, 27 травня 2018, 20:57
BOXER писав:
Нед, 27 травня 2018, 07:24
Sluva писав:
Суб, 26 травня 2018, 23:59
кордон з сербами закладай в час...орієнтуйся на 3 год мінімум..
о йой, а шо там не шенген? повноцінний кордон? :surprised
ясно що нє,кордон самий справжнісінький з будками митників і погранців,щось в стилі Грушева.Так що тебе чекає 3-и кордони повноціних:
Україна-Венгри
Венгри-Сербія
Сербія-Чорногорія
блд :boxed :facepalm і сербія-чорногорія кордон? й0птє. а як ті кордони рухаються? взагалі цивілізовані чи тіпа наші шегині?
Ну поза чергою ніхто не лізе...Я на Угорщина-Сербія стояв 2-і год туда і 1.5 назад,кажуть люди і по 5-ть стояли і туалети платні :)
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Пон, 28 травня 2018, 13:28

мда
а як там кордон Сербія-Чорногорія?
Sad, but true.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення Felix » Пон, 28 травня 2018, 19:45

та Сербія-Чорногорія - по ідеї лафа...

але я тобі дам одну пораду - якщо плануєш в липні валити, то велика вірогідність черг на сербо-угорському кордоні, бо там весь потім туристів валить по тій магістралі...
я в свій час випадково спрактикував расклад їхати через Румунію на вихідних - машин менше, відстань менша, дорога відповідно дешевша, і найголовніше - Дяково-Хелмеу ще ніразу більше 10-20 хв не було... ну і потім між Румунією і Сербією там кордон тоже лафа...
Якщо потратиш на угорських кордонах хоча би 1,5 -2 години в [цензура], то варіант через Румунію взагалі стає виграшним без проблем

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Пон, 28 травня 2018, 21:16

туди напевно в будній день їду, надіюсь через це менше машин буде, назад по ідеї на вихідні припадає - вже по ситуації. але по дорозі назад хочем в Будапешт попасти прогулятись. тому зависання на кордонах кажись не оминути...

цікавить ділянка Будапешт-кордонСербії. там далі діє та оплата за 19Є?
і ділянка по Сербії - вона безплатна?
Sad, but true.

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення shaman » Вів, 29 травня 2018, 02:55

Скільки така поїздка обходиться по вартості, враховуючи зупинки на сон ? Хочу для себе порівняти з авіа, моменти про «щось побачити» не беремо до уваги

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Вів, 29 травня 2018, 08:42

ну мені літаком 2+2дітей однозначно дорожче.
так на вскидку, 3000км - дизель по 1Є в середньому закладаю. а там вже від машини і розходу залежить. при чому, біля третини всього палива я заправлю по 26грн (картки ВОГ)
проживання по дорозі - беру апартаменти 30-50Є за добу.
ну а сам відпочинок - то вже залежить від гаманця. є від 250Є за апартаменти на 2+2 на 10 ночей.

словом, розглядав ту ж Туреччину літаком зі Львова, мені ніде менше 1200$ не запропонували. і то здається 8 ночей.
а в Чорногорію чартери зі Львова, то теж дорого, тільки переліт від 200Є на одного
Sad, but true.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення Felix » Вів, 29 травня 2018, 09:10

По Угорщині цілком діє одна куплена віньєтка.

ПО Сербії автобан від угорського кордону до Белграда після певного кілометражу стає платним - оплата по ділянках, платити можна картками.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення Sluva » Вів, 29 травня 2018, 09:53

shaman писав:
Вів, 29 травня 2018, 02:55
Скільки така поїздка обходиться по вартості, враховуючи зупинки на сон ? Хочу для себе порівняти з авіа, моменти про «щось побачити» не беремо до уваги
Минулого вересня,поїздка машиною на 3-х в Грецію обійшлась у 850євро
Це готель,дорога і харчування(готували самі,бо нас не пре харчування в готелі,а тут кожного ранку свіжа риба продавалась і фрукти\овочі)
На всякі "маладьожні" двіжі-витрибеньки не потратилось жодного євра,бо друг Felix показав афігєнне місце для відпочинку соціопатів :)) до пляжу 50м, а в радіусі 5км- 2-і кафешки,2-а мінімаркети і жодної діскатєкі
Туди їхав з ночівлею в Белграді за 16-ть еуро,назад їхав без ночівлі бо дорога не втомила від слова "вопше"
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення Sluva » Вів, 29 травня 2018, 10:00

BOXER писав:
Пон, 28 травня 2018, 21:16
і ділянка по Сербії - вона безплатна?
Від Угорського кордону до Белграда щось в районі 5 євро,але наміняй мілкими бо дадуть тобі здачу місцевими дінарами :) або карткою плати
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Вів, 29 травня 2018, 11:02

Sluva писав:
Вів, 29 травня 2018, 10:00
BOXER писав:
Пон, 28 травня 2018, 21:16
і ділянка по Сербії - вона безплатна?
Від Угорського кордону до Белграда щось в районі 5 євро,але наміняй мілкими бо дадуть тобі здачу місцевими дінарами :) або карткою плати
там брамка тіпа як за Краковом чи шось десь купувати тре?
Sad, but true.

Аватар користувача
Taras:)
Повідомлень: 7065
З нами з: Чет, 26 лютого 2009, 22:23
Ім'я: Taras
Стать: чоловік
Авто: Renault Megane 4
Номер: **4040**
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 32 рази
Контактна інформація:

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення Taras:) » Вів, 29 травня 2018, 12:42

BOXER писав:
Вів, 29 травня 2018, 11:02
Sluva писав:
Вів, 29 травня 2018, 10:00
BOXER писав:
Пон, 28 травня 2018, 21:16
і ділянка по Сербії - вона безплатна?
Від Угорського кордону до Белграда щось в районі 5 євро,але наміняй мілкими бо дадуть тобі здачу місцевими дінарами :) або карткою плати
там брамка тіпа як за Краковом чи шось десь купувати тре?
Тільки брамки)))
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29266
www.facebook.com/groups/1453938778186033/

ucmiru
Повідомлень: 49
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 09:26
Ім'я: МІША
Стать: чоловік
Авто: opel astra g
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення ucmiru » Суб, 02 червня 2018, 14:05

Були минулого року в Серпні в Чорногорії, спланували маршрут так, в п'ятницю зранку виїхали погуляти по Берегово переночували, зранку в 6 годині виїхали на границі, там 3 км відстань, границя зайняла біля години часу, краще бути зранку бо в день можна і 2-3 години простояти, зразу за кордоном 5 км автобан, швидкість основному 120 стояли часто угорські гайці краще не перевищувати,

ucmiru
Повідомлень: 49
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 09:26
Ім'я: МІША
Стать: чоловік
Авто: opel astra g
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення ucmiru » Суб, 02 червня 2018, 15:13

Далі найгірше кордон Угорщина Сербія 6 годин на палящому сонці, потім ще годину черга на заправку, бо в машині 2 дітей кондюк і бензин закінчувався, перед кордони краще запратись, далі проїхали Бклград, темніло шукали де переночувати, місць в мотелях практично нема з трудом знайшли, ранок 6 годині виїхали, в Сербія починають серпантини не знаю мені важко не було, багато хто лякає серпантини, але краса зелені озера природа, потім кордон Сербія Чорногорія хв 10 перевіряли зелену карту, по Чорногорії не розженешся всюди гайці но місцеві літають

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Пон, 04 червня 2018, 10:55

теж так планую
1 день Львів-Берегово, повтикати, покупатись
2 день Берегово-Бєлград (хату забукав)
3 день Бєлград-море (через міст Джурджевіча і Жабляк)
Sad, but true.

ucmiru
Повідомлень: 49
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 09:26
Ім'я: МІША
Стать: чоловік
Авто: opel astra g
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення ucmiru » Вів, 05 червня 2018, 21:10

Коли плануєте їхати, напишіть як кордон Угорщини і потім сербії, ми через міст Джурджевіча не їхали, ми їхали на Белград потім Чачак -Ужіце,Златібор, Подгорица і Петровац до речі Петровац це ідеальний варіан відпочинку з дітьми

ucmiru
Повідомлень: 49
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 09:26
Ім'я: МІША
Стать: чоловік
Авто: opel astra g
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 0

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення ucmiru » Пон, 25 червня 2018, 23:30

Поновлюю тему, хтось цьогу року вже з'їздив в Чорногорії, як границі З Угорщиною і Сербією

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Пон, 30 липня 2018, 14:31

відзвітуюсь маленько з Чорногорії.

сюди їхав через Румунію, з двома проміжними ночівлями по дорозі (зразу скажу, шо правильно і зробив, для мене це оптимальний варіант: більше 400-500км за день проїжджати напряжно. кордони, діти, зупинки, на все йде час, а це години... вночі не хотів їхати).

День 1. зі Львова виїхали в 11:00, Львів-Дяково 300км, до Берегово дорога норм, Берегово-Дяково фактично половина так собі, але без явних ям, друга половина хороша.
кордон Дяково-Хелмеу було може 10 машин, румуни прікольні тіпи, навіть бокс сказали не відкривати, а в багажинк заглянули одним оком, шось собі з малим моїм пробували спілкуватись :D але година часу пішла.
Румунія загалом дуже приємно здивувала: дороги ідеальні, розмітка всюди є, чисті узбіччя, поля засіяні то кукурудзою то соняшниками. красиво кароч.
обмеження швидкості трохи напрягали, час від час вдавалось комусь швидкому на хвіст падати і так пролітали десятки км.
ночівлю забукав в місті Арадь, в нього приїхали чуть пізно - перед 24:00. зі Львова 580 км. наступного разу зупинявся би в Ораді. або раніше виїжджати.

День 2. зранку виїзд о 10:00, до сербів їхали через Тімішоару на Вршац. зауважте, шо після Тімішоари перед кордоном [цензура] нема заправок :D :facepalm хотів дозаправитись до повного, бо в румунів по 1.17Є дизель, в сербів дорого - біля 1.35Є. але то таке, на всю Румунію фігня пішла палива. кордон Румунія-Сербія також машин може 8 перед нами, з машини навіть не виходив, паспорти через вікно дав-забрав. але година знову таки пішла. після кордону регулярно падав на хвіст порушникам, часто валили по 100-120 км/год. Ближче до Бєлграда почався якийсь СРСР %) дороги криві, розмітка стара, узбіччя покоцані і взагалі країна якась нещасна ближче до свого центру... проїзд через Бєлград забрав ще годину, тягнучки і гори в центрі міста :facepalm Пообідати зупинились за містом. далі на ночівлю в Златібор. їхали нещасними селами, дороги криві, навіть якісь ями попадались, ну і виднілись вже гори. поїхав через Валєво на Ужице. по ходу на то Ужице є кілька доріг і навігатор повів найкоротшою. але найменш популярною :D зразу почались аццкі гори і серпантини. і дощ кожні 10хв, такі зливи, шо дорогу вкривало повністю :boxed добре шо машин було мало, дуже мало. якось допетляли до того Ужице, а це вже регіон їхніх курортів. після Ужице наша ночівля - Златібор. це шось типу нашого Буковелю, дуже гарне, акуратне і стільнє місто. ліси, гори, озеро якесь. за день 410 км. останні 100км по горах-серпантинах.

День 3. зранку виїзд о 10:00, маршрут Златібор-Нова Варош-Приепольє-Ябука (кордон). важливий момент! в тому Прієпольє звернути на Ябуку, щоб не поїхати прямо на "дорогу смерті" Колашин-Подгоріца.
кордон з чорногорцями теж лайтовий, але теж година пішла, бо машин десь 20 було, хоча з машини також не виходив.

ну а дорога по самій Чорногорії це просто рай. асфальт новенький рівненький, розмітка всюди є, машин відносно мало, все доглянуте, серпантини кайфф, гори красивезні. спєцом їхав в напрямку на Жабляк, по-перше, дорога безпечна і нова, по-друге, міст Джурджевіча, ріка Тара, парк Дурмітор... кароч фоток море, сюда грузити не буду :D за день 340км.

базуємось в Добрій Воді, сьогодні поїдемо в Ульцин на піщаний пляж. в Чорногорії будем 6 днів, далі їдем на південь.
пляжі піщані, дуже дискомфортно ходити босим, на другий день купили коралки. це якесь боже спасіння :angel :happy по 7Є пара, дорослі/дитячі.
погода шик, 30-34 тепла, вода біля 25, вчора ніби була холодніша, сьогодні дуже комфортна. вода чистенька прозора, руских майже нема, а якшо є, то їх [цензура] чути за 50 метрів, бл@ реально виродки постійно кричать, вони нє умєют разгаварівать :boxed :facepalm

по цінах, десь як в нас: помідори 0.6Є/кг, мясо шия така хароша біля 3.5Є/кг, вода 6л баклага 0.99Є, фрукти чуть дорогуваті, але порадили нам торгуватись, ціну можна в 2 рази збити)) кавуни 0.35Є/кг. а от морепродукти дорогі. кажуть "місцеві рускі", шо чорногорці ліниві і їм впадло брати човни і виходити в море :D вина хороші і дешеві, потім подегустуєм більше, поділюсь враженнями.
За це повідомлення автора BOXER подякували (всього 6):
MarKo (Пон, 30 липня 2018, 14:57) • 4HOts (Пон, 30 липня 2018, 15:56) • Vasiliyyy (Пон, 30 липня 2018, 16:32) • Sluva (Пон, 30 липня 2018, 17:05) • Kritik (Пон, 30 липня 2018, 17:35) • nouaz (Вів, 07 серпня 2018, 20:26)
Рейтинг: 22.22%
Sad, but true.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення BOXER » Сер, 01 серпня 2018, 13:29

кароч по цінах в барах прямо біля пляжу: піцца мала 4-5Є, піцца велика 5.5-8Є (по 4Є то досить непогана Маргарита), 0.5 їхнього пива 1.5Є, морозиво 0.3-1Є, еспресо 1Є, американо/капучіно/лате 1.2Є. морепродукти знов таки - дорогуваті: салат з морепродуктів 350г = 8Є.
Sad, but true.

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: планую їхати на авто до Чорногорії

Повідомлення doris » Сер, 01 серпня 2018, 22:06

Ви в Чорногорії отаборилися? Чи пару днів там а далі ще кудись?
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 16 гостей