Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Порадьте куди краще поїхати на море)))
Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Sally » Нед, 15 липня 2012, 19:05

Bohdan писав: Хоч я її тягнув в Крим, але злосна баба в очікуванні "медового" місяця то шось страшне
а тільки одружився! :D :D :D от шо штамп в паспорті з людьми робить :D :D :D :facepalm
gribkoff777 писав: Одесу, Коблеве тощо) -- тільки взимку і тільки у відрядження
та ти шо боронь боже в одесу взимку там ТАКИЙ ДУБАК що зуб на зуб не попадає!!! :facepalm
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Thug » Нед, 15 липня 2012, 20:36

Guka писав:Thug, вы сами без тур фирмы подавались ? так было бы легче =)
Не зовсім самі - через адріатік.хр. Цього достаньо зазвичай. Просто отой лист від адріатік.хр не встиг прийти.


Felix писав:
я реально в шоці - за 1000 грн. я б крим ніколи в житті не розглядав...

Янедавно повернувся з феодосії - то ми собі вибрали в центрі міста невеликий приватний мініготель в 100 метрах від центрального плажа (правда нафіг він нам був нужен ;-) ) - і за то ми платили за номер зі сніданком 450 грн (і сервіс був добрий). І то - я ше думав - чи не задофіга %)
На плажі ми в більшості їздили за Приморське або навіть на Арбатксу стрєлку - люблю я коли мінімум 100 метрів від мене ніяке тєло не лежить 8-)
Ми іпісля відмови у візі для поїздки в Хорватію трохи були васявшокє і не мали часу на детальні пошуки. Тому шукали по букінгу. Читали відгуки і офігівали. Ледве не забронювали еллінг за 14 000 грн за 6 днів. Але жаба пабіділа і не забронювали.

Але кажу ж, до того готелю по 1000 грн/доба претензій нема. Єдине що в Хорватії такий же винайняли б за 50-70 євро.

Felix писав: шо мені дуже подобається кримська природа і ми практично кожен день кудись подорожували собі по горах ,в інші міста і т.д.
Ех... дадупи та природа, на справді. В Хорватії такої природи в десятки разів більше. І вона не така загаджена :facepalm

Любі друзі, повторюся. Якщо назбирали трошки грошей - не їдьте в Крим. Є багато цікавіших і чистіших місць :facepalm

Gleb
Повідомлень: 358
З нами з: Чет, 17 січня 2008, 17:00
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Gleb » Нед, 15 липня 2012, 20:59

Thug писав: Любі друзі, повторюся. Якщо назбирали трошки грошей - не їдьте в Крим. Є багато цікавіших і чистіших місць
Давно про це всім своїм друзям і знайомим пояснюю, Крим це повний атас, з його цінами, хамством і сервісом якого просто не існує... Ліпше вже в Болгарію або Хорватію..

Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Denja » Нед, 15 липня 2012, 21:09

Gleb писав:Давно про це всім своїм друзям і знайомим пояснюю, Крим це повний атас, з його цінами, хамством і сервісом якого просто не існує...
Ви просто невмієте відпочивати в Криму. Якшо старатися абсолютно непересікатися з місцевим бидлом, то там чудесно. Правда місць таких все менше.
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Gleb
Повідомлень: 358
З нами з: Чет, 17 січня 2008, 17:00
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Gleb » Нед, 15 липня 2012, 21:37

Denja писав: Ви просто невмієте відпочивати в Криму. Якшо старатися абсолютно непересікатися з місцевим бидлом, то там чудесно. Правда місць таких все менше.
Наприклад де ? Я не спорю, є гарні місця, є взагалі безлюдні, куди тільки на повному приводі заїдиш, але це все перекриває елементраним хамством в магазині чи на заправці... Та і взагалі хочеться відпочити, значить потрібен сервіс, якого там немає..

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення cat-yellow » Нед, 15 липня 2012, 21:47

Bohdan писав: І це все за 400 грн за двох на добу зі сніданком, ТВ, Вай-фай, кондюк, холодильник, щоденне прибирання... Були між Несебром і Равдою. Обідали в кафешках. Обід на двох 50-60 грн без спиртного.
:shock :shock :shock :shock ого!!!!! кльові ціни!!!!

в нас є знайомі в Крмиу, то ми завжди безкоштовно живемо + хавка вариться своїми силами (продукти беруться з дому + докупляються там) то я не відчував дороговизни Криму.... але якшо такий кампот, то я теж за 1к грн його не хочу...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення cat-yellow » Нед, 15 липня 2012, 21:49

Thug писав: Ледве не забронювали еллінг за 14 000 грн за 6 днів
:shock :shock :shock татишо!!! та за такі бабки в емірати походу скататись можна :confused

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Thug » Нед, 15 липня 2012, 22:27

Denja писав: Ви просто невмієте відпочивати в Криму. Якшо старатися абсолютно непересікатися з місцевим бидлом, то там чудесно. Правда місць таких все менше.
Ти правий, місця є. Я ж про Форос написав. І про Арабатську стрілку. Але це окремі оазиси. І, до того ж, вони не без недоліків. А в Хорватії таких місць навалом. І пляжі всі безкоштовні, і чисті, і всюди (крім зовсім диких місць) є безкоштовні туалети, душ, бювети. І немає дикунської і вульгарної забудови містечок. Ще й дуже багато історичних пам'яток (на тлі багатьох з них історичний центр Львова - дєцкій лєпєт). І ще й, на додачу, ніхто з відпочивальників, почувши українську, тобі не буде казати "о, хахли пашлі!" :facepalm
cat-yellow писав:
Thug писав: Ледве не забронювали еллінг за 14 000 грн за 6 днів
:shock :shock :shock татишо!!! та за такі бабки в емірати походу скататись можна :confused
мені важливо було на машині їхати :facepalm Дякувати Богу, вчасно одумався і не зробив тої дурниці. Заплачених 6000 грн - теж дофіга, але це не 14 тисяч.

До речі, відгуки на букінг.ком до того дорогого еллінгу були такі собі, не супер захоплені. От що дивно - кримчани, навіть коли ставлять захмарні ціни, не можуть і не хочуть навіть елементарні речі привести до ладу. Шведський стіл на сніданок - це може бути каша або омлет. Чиясь упаковка від презерватива під ліжком - це ок. Відсутність обіцяного вайфаю - норма! Або вайфай тільки на першому поверсі готелю, в "публічних місцях" (на заході таке собі дозволяють переважно хостели і однозіркові готелі)

Минулого року по справах їздили в Євпаторію, в готель Імперія (двоголовий орел в якості герба). За нас проживання оплатила приймаюча сторона. Дуже вразив отой "шведський стіл". Ніфіга вибрати не можна було. Спочатку принесли блінчики з повидлом, а через 30 хвилин каву :facepalm

Дешеві європейські готелі типу "Етап" - це просто суперлюкси порівняно з кримськими :facepalm

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Sally » Нед, 15 липня 2012, 22:31

cat-yellow писав: хавка вариться своїми силами (продукти беруться з дому + докупляються там
для мене це гірше ніж вдома, а не відпочинок :facepalm тому наразі з дитиною для мене олл інклюзів найкращий варіант, коли тебе відпочивають :facepalm а почитала ці ціни і переконалась, що в Україні відпочивати всю відпустку - гроші на вітер :facepalm
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення cat-yellow » Нед, 15 липня 2012, 22:40

Sally, ну то як кому... в мене дружина не проти (в той час, коли на вулиці обідня спека і під тим сонцем бути на вулиці нереально)
а так, то якшо впадло - то впадло, тоді відразу шукається місце для "похавати"

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Sally » Нед, 15 липня 2012, 22:49

cat-yellow писав: а так, то якшо впадло - то впадло, тоді відразу шукається місце для "похавати"
в час обідньої спеки я маю цікавіші завдання ніж готувати їсти а потім ще й те все мити :facepalm але як ти кажеш кожному своє. 2 роки тому нас згвалтували поїхати на 4 дні в затоку, я тоді сказала, що поїду тільки якщо не буду нічого готувати, інакше воно мені нафіг не треба тим більше шо 4 місяці перед тим ми 2 тижні пробули на червоному морі. так от поїхали ми з думкою що варити я буду тільки кашу зранку дитині, більше нічого готувати не буду. господи... там навіть поїсти нема де в тій засраній затоці! ціни тоді були захмарні, щось пристойніше то там одна страва 70-80 грн, а щось простіше не тільки страшне але й зайняте!!! :facepalm я вже мовчу про той жахливий пляж де нема де піти в туалет (відповідно всі ходять в море) і над головою їде електричка! а як малий мені втік був і сам пішов на пляж через залізницю я взагалі ледве інфаркт не дістала!!! ці 4 дні були для мене каторгою! розважалась поїздками на шабо і в одесу і гостюванням в подружки за 100 км звідти. це було жахливо :facepalm мені направду шкода людей які тратять свої дорогоцінні відпустки на це..язик не повертається назвати це сервісом...
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
pikach00
Повідомлень: 13141
З нами з: Сер, 05 липня 2006, 16:14
Стать: чоловік
Авто: корейський бєгємот
Дякував (ла): 87 рази
Подякували: 35 рази

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення pikach00 » Сер, 18 липня 2012, 02:44

Відпочинок на морі в Україні? Нє, не чув :D

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення MAECTP0 » Сер, 18 липня 2012, 13:06

Хтось знає гарне місце на Арабатській стрілці з південного боку. Щоб півдня перекантувати. Треба вбити час перед нічною поїздкою додому.
Цікавить гарний, малолюдний пляж. Бажано душ щоб перед дорогою помитись й туалет.
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення MAECTP0 » Чет, 26 липня 2012, 22:59

Відпочинок на морі в Україні? Нє, не чув :D
Пансіонат Львівський залізничник. Правда, там й романешти бувають й інші люди.
Територія типу своя, чужі не йдуть. Зранку така картина.
А сміттєві контейнери метрів до 20-ти...
Самі заср...али той крим і ж’їхали в Болгарію :cry
Вкладення
IMG0261.jpg
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Аватар користувача
pop
Повідомлень: 183
З нами з: П'ят, 13 березня 2009, 16:51
Ім'я: HA3
Стать: чоловік
Авто: Subaru
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення pop » Сер, 01 серпня 2012, 21:14

Всім привіт, можливо хтось має контакти людей, які здають житло в Симеізі ? Потрібно на 4 людини 2-2, за недорого (100-120грн/людина). ???

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення Enter » Сер, 01 серпня 2012, 21:16

pop, такі ціни в Болгарії зараз

Аватар користувача
pop
Повідомлень: 183
З нами з: П'ят, 13 березня 2009, 16:51
Ім'я: HA3
Стать: чоловік
Авто: Subaru
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення pop » Сер, 01 серпня 2012, 21:19

Enter, :shock
блін, двоє колег не мають загран-паспорта.....

Аватар користувача
pop
Повідомлень: 183
З нами з: П'ят, 13 березня 2009, 16:51
Ім'я: HA3
Стать: чоловік
Авто: Subaru
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення pop » Сер, 01 серпня 2012, 21:35

ще раз
Всім привіт, можливо хтось має контакти людей, які здають житло в Симеізі ? Потрібно на 4 людини 2-2, за недорого (100-120грн/людина). ???

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення t309 » Сер, 01 серпня 2012, 23:24

ми в крим їздимо дикарем, для цього крим саме то!!!! взяти хочаб меганом, це просто казка, а от кому тре готель, комфорт, вічливість, і адекватні ціни крим не для вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
MAECTP0
Повідомлень: 7285
З нами з: Вів, 22 лютого 2011, 11:17
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: TDI
Дякував (ла): 29 рази
Подякували: 6 рази
Контактна інформація:

Re: Порадьте куди краще поїхати на море)))

Повідомлення MAECTP0 » Чет, 02 серпня 2012, 08:53

t309 писав: меганом
що ж ти раніше не сказав. обо’язково б туди з’їздив. :facepalm
"Найкраща колискова - звук двигуна, що працює" (с) BoomBox

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 19 гостей