Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Поляки починають видачу шопінг-віз
Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Поляки починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Thug » Вів, 29 листопада 2011, 21:11

З 1 грудня Генеральне консульство Республіки Польща у Львові розпочинає прийом документів на видачу віз категорії «Покупка речей/товарів», так званих шопінг-віз.

Про це 29 листопада на прес-конференції повідомив Генеральний консул РП у Львові Ярослав Дрозд.

Генконсул розповів, що перша така віза видаватиметься терміном на 7 днів. А вже наступна віза буде багаторазова і терміном до року. Однак, аби отримати наступну візу, заявник має підтвердити, що справді їздив до Польщі з метою шопінгу. Для цього йому потрібно буде показати іменний чек, не важливо, на яку суму. Як жартував Ярослав Дрозд, підійде і покупка двох льодяників, лише б продавець виписав іменний чек.

Водночас таку шопінг-візу заявник із Львівського консульського округу зможе отримати наразі лише через візовий центр, який діє у Львові та Івано-Франківську. Як пояснює Я. Дрозд, це новизна у діяльності Генконсульства РП у Львові. «Це для нас нове, важливе і важке завдання», – каже він. За його словами, у Генконсульстві помітили, що багато людей справді їздить до Польщі на закупівлі. І аби їм не вигадувати якихось інших цілей, просити запрошення у польських фірм, зараз достатньо буде назвати речі своїми іменами: вказати, що істина мета поїздки – шопінг. За словами Ярослава Дрозда, польські партнери теж мусять розуміти, що для них це корисно.

Ярослав Дрозд пояснює, що Генконсульство впроваджує таке нововведення для подальшої лібералізації візового режиму для громадян України. «Поки існує візовий режим, ми хочемо його максимально полегшити і покращити», – пояснює Дрозд. Шопінг-віза буде шенгенською. Генконсул каже, що не хотілося б обмежувати свободу українців. «Ми хочемо полегшити контакт мешканців прикордонних районів. Це також буде полегшення контактів з ЄС», – додав він.
http://zik.ua/ua/news/2011/11/29/321708


Ура, таваріщі!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення cat-yellow » Вів, 29 листопада 2011, 21:22

Блін, аж стидно перед тими поляками.... вони нас за вуха тянуть, стараються, а наша влада..... Я розумію, що їм це теж вигідно, але все ж таки... соромо за наших, гордо за поляків.

Класне нововведення.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення vovka » Вів, 29 листопада 2011, 21:27

от мені треба купити світильники в польщі :)
загальна сума покупки в тамтешньому інет магазині 2000 злотих з доставкою по Польщі (то порядка 4800 грн).
в нас якщо купляти на місці то вони получаються 10 000 грн :boxed :surprised

з 1 січня можна буде ввозити товару для себе на суму до 1000 євро. якщо я правильно вчитався в новий митний кодекс.

а тут ще й якісь нові візи спрощені. покращення :D
короче я би хотів поїхати сам собі купити ті нещасні світильники і зекономити пару рублів :D

в польщі ще небув, закордонний паспорт був але треба продовжувати, тимчасово безробітний. теоретично я можу отримати ту візу ?

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Thug » Вів, 29 листопада 2011, 21:27

cat-yellow, дик вони ще й офіційно заявляють, що чим більше нас від ЄС віддаляють - тим більше віз вони будуть видавати. Як і білорусам

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Thug » Вів, 29 листопада 2011, 21:29

vovka, паспорт, здається, не продовжують. Треба новий.

А стосовно того, чи тобі її видадуть - то треба буде дивитися по документах, які будуть просити при видачі. Поки що на сайті консуляту інфи я не знайшов про цю візу.

Але, враховуючи те, що перша буде на 7 днів, думаю її буде просто отримати

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Sluva » Вів, 29 листопада 2011, 21:29

А що таке той іменний чек і як його виписують?
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Mc » Вів, 29 листопада 2011, 21:30

По ідеї, якраз полякам має бути стидно - настільки пани мало заробляють, що аж ринок для нашої бідосі відкривають :-) наші логічно мали б таке забанити - інакше наші бариги з їхніми накрутками тусують лісом і податки осідають в іншій державі.
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Thug » Вів, 29 листопада 2011, 21:30

Sluva, коли щось купватимеш -потрібно сказати що це для такс-фрі. Видадуть іменний чек

Аватар користувача
Sally
Повідомлень: 3620
З нами з: П'ят, 01 жовтня 2010, 11:04
Ім'я: Оля
Стать: чоловік
Авто: VW
Номер: B3
Звідки: Винники
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Sally » Вів, 29 листопада 2011, 21:31

vovka писав: закордонний паспорт був але треба продовжувати,
ліпше новий зроби
zubylo.lviv.ua

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Thug » Вів, 29 листопада 2011, 21:31

Mc, поляки заробляють більше за нас. А ринок відривають, бо так вони зароблять ще більше.

А мені уже давно набридло підтримувати чмошних національних виробників і імпортерів із завищеними цінами і ніякою якістю. Я краще поляків баблом підтримаю :D

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення andrew » Вів, 29 листопада 2011, 21:38

Thug підтримую.. зараз отримав візу і пере їхніми святами їду туди.. щось можна і дешевше купити і побувати там, а то останній раз там був десь років 12 тому :)
багато знайомих два рази в місяць їздять туди за продуктами, якісніше і дешевше
якщо те що писав Вовка вступить в силу з 1 січня - можна багато речей для ремонту квартири чи техніку брати там і спокійно без напрягу завезти сюди

Аватар користувача
veresen
Повідомлень: 2783
З нами з: Пон, 29 червня 2009, 19:05
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Mazda 323S 1.3 1996 BA
Номер: BC 0433 AO
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення veresen » Вів, 29 листопада 2011, 21:49

З однієї сторони звичайно великий + для нас і для них. Але є один мінус, черги на кордонах і так великі, а стануть ще більші.
^_^

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення vovka » Вів, 29 листопада 2011, 21:49

andrew писав:якщо те що писав Вовка вступить в силу з 1 січня - можна багато речей для ремонту квартири чи техніку брати там і спокійно без напрягу завезти сюди
http://www.customs.lviv.ua/
ЛЯ ГРОМАДЯН:

Згідно із законом, безпосередньо нормами Кодексу встановлено перелік особистих речей, які при переміщенні громадянами через митний кордон України не підлягають декларуванню та звільняються від оподаткування, лібералізувати норми щодо вивезення товарів.

Громадяни матимуть право ввозити на митну територію України товари на загальну суму:
•до 300 євро – у міжнародних поштових та експрес-відправленнях (поріг збільшено з 200 до 300 євро);
•до 1 000 євро та вагою до 50 кг у ручній поклажі – без сплати будь-яких податків товари (поріг збільшено з 200 до 1 000 євро);
•від 1 000 євро до 10 000 євро – із сплатою ввізного мита у розмірі 10 відсотків та ПДВ у розмірі 20 відсотків (зменшена загальна ставка мита з 20 до 10 відсотків);
•більше 10 000 євро – в порядку передбаченому для суб’єктів ЗЕД (поріг збільшено з 1 000 до 10 000 євро)

Прес-служба митниці
т.: 258-99-48
8-)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення cat-yellow » Вів, 29 листопада 2011, 21:50

Thug, andrew, +1
Mc, -1

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення cat-yellow » Вів, 29 листопада 2011, 21:52

Мене на даний момент більше цікавить, як пересікати границю на Раві-Руській без шалених черг... коли там мертвий час (найменше людей) і т.д.

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Mc » Вів, 29 листопада 2011, 22:06

Thug писав: поляки заробляють більше за нас
хз, по програмерах я порівнював - то в нас народ більше заробляє. може інші галузі там багатші, але з кількості польських бомжів в Данії щось мені так не здається. потім, ще коли там постійно бував - народ який в бєдроньці закуповується то ще та бідося. загалом враження багатого народу поляки аж ніяк не справляють - скромно живе дуже велика частина населення. їм той євросоюз дався дуже тяжко - ціни виросли а з/п та пенсії так не встигли. не забуваймо, що польща для євросоюза є перш за все ринком збуту, на якому моментально витіснили в маргінес нацвиробників. за одні тільки верфі в гданську як вальчили з ЄУ - бо і там хотіли друзі їх киданути..

відносно наших бариг - 100% згоден і сам все купую в поляків при можливості - автозапчастини наприклад там в рази дешевші.

але будьте реалістами - такі речі добрі для них, а для нашої економіки- зло. якщо це дасть якийсь поштовх для перебудовування наших бізнесів з барижницьких на якісь більш суспільно корисні - супер. а якщо ж просто збільшить к-ість пустуючих магазинів і лотків на базарах і як результат к-ість безробітних продавців - то це вже трохи херово. добре, якщо ваш бізнес/джерело доходу закордонного походження - а якщо ні? тоді і по вам рикошетом б'є.
Востаннє редагувалось Вів, 29 листопада 2011, 22:09 користувачем Mc, всього редагувалось 1 раз.
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Mc » Вів, 29 листопада 2011, 22:08

cat-yellow писав:як пересікати границю на Раві-Руській без шалених черг
:) типу тільки ти один фішку з шопінг-візою просік, а всі інші лошки таряться в наших магазинах :) черги, думаю, будуть здоровенні - такі як зараз на tax-refund, якщо не більші :)
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення cat-yellow » Вів, 29 листопада 2011, 22:13

Mc, та не я один...
я взагалі думаю, що зараз мабуть автобусом простіше; можна просто мати знайомого шофера автобуса - і возити що завгодно :)

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Mc » Вів, 29 листопада 2011, 22:14

cat-yellow, якщо по автозапчастинах то краще шукати знайомого локального - бо найдешевше і найбільше то таки їх є на алегро. а для того вже треба щоб хтось прийняв посилку і передав автобусному драйверу.
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Полякт починають видачу шопінг-віз

Повідомлення Thug » Вів, 29 листопада 2011, 22:48

Поки що я бачу тільки два способи проїхати в Польщу без черг - у святкові дні, або вночі.

А черги створюють несуни з малого прикордонного руху. Якби зробили смугу для тих у кого повноцінні візи - було б прекрасно

Mc, програмери - це ще не всі люди. У них вчителі, медики, поліція мають зарплати, за які можна жити. А в Данію поляки їдуть тому, шо в Данії одні з найвищих у світі зарплат. Ну то таке, не стосуються теми розмови :beer

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей