Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
До Хорватії на авто
bazil79
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят, 29 червня 2012, 20:32
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Skoda Oktavia 1,9TDi
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення bazil79 » П'ят, 29 червня 2012, 20:47

Доброго всім дня! Я теж збираюсь з сім"єю 4 людей поїхати в Хорватію (плануємо на 8-10 серпня виїзд). Це перший виїзд так далеко за кордон своїм авто, хоча до Арабатки 1200км я за 14годин доїзджав без довгих зупинок і це при тому вночі ( так поїсти 2 рази зупинялись). Ще не опреділились з місцем зупинки в Хорватії, плануємо десь в приватному секторі, такі типу міні готелі. Деб Ви порадили по нормальним цінам можна було зарезервувати житло? і може ще хтось буде їхати в цей час, можна скомпануватись. Віза польский шенген є , в польщі були з дітьми так, що можна і через чоп їхати.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Суб, 30 червня 2012, 22:39

Звернись до Igor4ik він тобі парадить як гарно відпочити
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Igor4ik
Повідомлень: 1888
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 23:16
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Insignia 195hp
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Igor4ik » Нед, 01 липня 2012, 00:12

bazil79, http://www.npkrka.hr
одне із найабалденніших місць, обовязково треба брати екскурсійний моторний катер, десь по 10є з людини на пів дня!враження неймовірні!

bazil79
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят, 29 червня 2012, 20:32
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Skoda Oktavia 1,9TDi
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення bazil79 » Суб, 07 липня 2012, 16:06

Igor4ik, Може ти мені порадиш і місця де можна зняти апартаменти(кімнату. будиночок) номер господарів і ціни які там є ?
До речі в Італію на паромі хтось плавав з Хорватії? і яка ціна питання з машини чи з людини ?

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Thug » Суб, 07 липня 2012, 18:08

bazil79, adriatic.hr тобі допоможе. У них є і українська версія сайту, і український саппорт

Головне у підборі житла в Хорватії подивитися на гугл ерз, чи населений пункт не знаходиться місцях, де дорога іде прямо над пляжем (як від Спліту до Макарської)

Хочеш шумний відпочинок - селишся на материку у крупніших містах або біля них (Спліт, Макарська, Трогір і т.п.)

В Дубровнік не пхайся - там перенаселення дике. І дафіга руссотурісто - дуже напрягає. Хоча поїхати на один день вартує.

Хочеш спокою - селися на островах, бажано крупних - щоб не було проблем із поромом (Хвар, Брач, Корчула, півострів Пельєшац)


Igor4ik, та там тих абалдєнних місць - вагон по цілій Хорватії :happy

Аватар користувача
Igor4ik
Повідомлень: 1888
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 23:16
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Insignia 195hp
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Igor4ik » Нед, 08 липня 2012, 13:38

bazil79, плавав..., треба підняти всі чеки,десь мають бути...
ось сайт, тяжко трошки розыбратись
http://www.jadrolinija.hr/pdfs/EUR%20-% ... 202012.pdf
напрямок Split - Ancona
надаю перевагу жити в Трогірі, хороше містечко,є все необхідне...набержна-голова відривається з тими яхтами які там є, жив від трогіру 2-3км, кожен ранок на велосипеді по набережній, в трогірі сідав пити колу і дивився як причалюють катера і яхти по 3-4 лями)
до спліта від трогіру десь 25 км! Ось село Seget Vranjica - тут переважно жив!і кожен вечір на машині їздили то в спліт, навіть в дубровнік хоть і до нього (вже забув) десь 300км.
Переважно біля вілл пляжі зі сходами в воду,(камяні,не такі як в басейн) якшо з дітьми це нормально,деякі переживають, що камні, хвилі..., там трошки треба дивитись, ну але якшо уточнити все!
можеш глянути на готель Medena http://www.hotelmedena.hr/
тут пляж великий,купа розваг, дрібна галька! готель біля трогіру!
за паром напишу ввечері!думаю!

Dima
Повідомлень: 373
З нами з: Суб, 12 вересня 2009, 07:05
Ім'я: Dima
Авто: ваз 21099
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Dima » Нед, 08 липня 2012, 13:52

+1 за Медену, жив 2011 літом, в Трогір караблік 15 грн, пішки 45-50 хвилин, на машине за продуктами 10 хвилин, в Трогіре куча маркетов, біля Лідла аеропорт якісь маленький, ше там куча часного сектора але трохи до моря шуровати. Рибалка є ловив орадо (дорадо), устриці. Один кун був тоді 1,5грн, дорога платна їхав через Венгрію. Великий рибний базар, ну і всякі пріколи ростуть тіпа інжир, ківі, міндаль. і самі хорвати з Трогіра приїзжають загарати на пляж Медена бо в самому Трогіре моря трошки штеняє . За пляжем починаєтся дикий пляж купа нудистів, ну і дрочерів там немало походу мєсні :happy :beer
Востаннє редагувалось Нед, 08 липня 2012, 13:58 користувачем Dima, всього редагувалось 2 разів.
менти козли

Аватар користувача
Igor4ik
Повідомлень: 1888
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 23:16
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Insignia 195hp
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Igor4ik » Нед, 08 липня 2012, 13:55

якшо попасти на фрукти а інжир збирати з дерев треба їхати після 10-15 серпня, ну і це самий-самий класний час,всюди знижки шалені. в тому числі і на житло!з вересня там все копійки коштує

bazil79
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят, 29 червня 2012, 20:32
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Skoda Oktavia 1,9TDi
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення bazil79 » Нед, 08 липня 2012, 16:46

дуже всім дякую за інфу, поки що шукаю місце де зупинитись. Знайомі були в Прімоштейні, якщо ще не зайнято там може якось зв"яжусь з господарями і там забронюю. А може Ви знаєте телефони тих місць де були, щоб забронювати житло?

bazil79
Повідомлень: 4
З нами з: П'ят, 29 червня 2012, 20:32
Ім'я: Юрій
Стать: чоловік
Авто: Skoda Oktavia 1,9TDi
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення bazil79 » Нед, 15 липня 2012, 17:06

Всім доброго дня! найшли мені знайомі апартаменти в Рогозніці на 4 людини 50євро в день.
Є таке запитання: 1) проїзд полпатним дорогам десь читав , що машина до 3,5т на 1 день безкоштовно _ttp://autotraveler.ru/hungary/
D 1 D 2 D 3 D 4
1 день ----- 3,375 3,375 3,375
10 дней 2,975* 8,255 12,600 15,875
1 месяц 4,780 13,970 20,370 25,785
1 год 42,980 123,975 184,985 234,950
Як бачите 1 день безкоштовно ))) чи може я щось не розумію?

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Thug » Пон, 16 липня 2012, 09:08

bazil79, не розумієш :)
На один день віньєток не існує, тому там прочерки. Тобто мусиш купувати на більшу кількість днів, хоч тобі треба лише на один.

Віньєтку можна купити або через інтернет і роздрукувати, або відразу після в'їзду в Угорщину на заправці. І це обов'язково треба зробити.


В Хорватії платиться за проїзд по магістралях на чекпойнтах. На чекпойнті при в'їзді тиснеш кнопку - отримуєш квиток. На виїзді даєш квиток контролеру і він каже скільки платити.

Для цього краще мати готівкове євро (здачу дадуть кунами)
Платні магістралі в Хорваті можна об'їхати безкоштовними дорогами. Але це вартує робити хіба при локальному пересуванні - там менша швидкість, корки, вузькі дороги і т.п. Якщо їдете на велику відстань - їдьте на платні дороги.

Аватар користувача
gludkovska
Повідомлень: 10
З нами з: Суб, 30 березня 2013, 13:25
Ім'я: Оля
Стать: жінка
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення gludkovska » Суб, 30 березня 2013, 13:35

Доброго дня. Минулого року в червні 2012р. їздила в автобусний тур у Хорватію, були у Прімоштені - чудове затишне містечко на пів острові. Взагалі в Хорватію закохалась з першого разу. Цього року хочемо з чоловіком їхати на машині в серпні вже в інакше місце, можливо на острів Крка, правда нас тільки двоє і на одній машині страшновато, але дуже хочеться. Цього року я так розумію потрібно вже відкривати шенген візу, тому що з 1 липня Хорватія вже в Євросоюзі. На даний час розглядаю не дорогі варіанти проживання з власною кухньою, якщо хтось щось знає буду вдячна за інформацію.

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Суб, 30 березня 2013, 14:05

gludkovska писав: Цього року я так розумію потрібно вже відкривати шенген візу, тому що з 1 липня Хорватія вже в Євросоюзі.
Євросоюз не означає Шенген зона :sing
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Thug » Суб, 30 березня 2013, 14:05

gludkovska, з візами зараз невідомо як буде.

Поки що так:
Влада Республіки Хорватії прийняла Рішення про тимчасовий полегшений в’їзд іноземців до Республіки Хорватії, за наявності діючого шенгенського дозволу на проживання та віз, вказаних нижче.

У зв’язку із Рішенням про тимчасовий полегшений в’їзд іноземців до Республіки Хорватії, за наявності діючого шенгенського дозволу на проживання та візи, не вимагатимуть візи в період з 01 січня 2013 року до 30червня 2013 року для в’їзду в Республіку Хорватію та короткочасного проживання або проїзду через державну територію Республіки Хорватії для всіх іноземців, які мають:

діючий дозвіл на проживання у країнах Шенгенської угоди

діючу шенгенську візу на два або більше в’їздів (тип С)

діючу шенгенську багаторазову візу (тип D

Слід зазначити, що згадані шенгенські документи мають бути дійсними й на момент виїзду з Республіки Хорватії.
http://ua.mfa.hr/InfoPopup.aspx?mv=2452&pr=t&id=15441

А що буде після вступу в ЄС влітку - побачимо.

Боятися їхати нема чого. Туди від Львова - стільки ж, скільки і у Крим. Головне доїхати до нашого кордону з ЄС - далі буде легко і приємно :D

Якщо не звикли їздити на великі відстані - робіть зупинку на ніч у Будапешті.

Житло на островах в Хорватії, як правило, дешевше. Крім того, там менше людей і практично немає великих доріг вздовж моря. Ну і більше диких пляжів.

Шукати житло зручно через adriatic.hr. У них і українська версія, і україномовний саппорт.

http://www.adriatic.hr/uk

Єслі шо, я б радив Корчулу, а не Крка. Туди трохи далі їхати, але там просто чудєсно. В будь-якому разі, острови - це правильно.

Ну і ні в якому разі не оселяйтеся в Дубровніку. Там задофіга туристів. Особливо з Росії. Будуть напрягати ;)

Так само, не раджу селитися на материку на південь від Спліту до Макарської. Вздовж моря йде траса ;)

Аватар користувача
z@k
Повідомлень: 2789
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 17:46
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: VW B2, H-1 2.5T CRDI
Номер: ВС6904АА
Звідки: WestSide-BanderasTown
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення z@k » Суб, 30 березня 2013, 14:25

Блін і в мене мозг розривається куди їхати :) Також хочу вперше на машині за кордон виїхати, троха сцикотно але напевно прикольно :) Відпуск планую на 2-гу половину серпня, то моя любима пора відпочинку
Стою перед вибором:
Болгарія, перевірена, з піщаними пляжами, після якої залишилось море позитивних вражень + жінка задовбує "якщо будем в Болгарії то Туреччину поїдем ? :) "
Чи Хорватія, також з чудовою природою, правда пляжі з гальки але то не проблема мабуть хоча трошки дискомфортно, що нове для нас і не бачене :)
Правда цікаво що по баблу вийде туда і туда, бо неможу похвастатись необмеженим бюджетом :( Розпишіть хтось хто і туди і туди їздив, які приколи можуть чекати в дорозі, і що тре обовязково знати тому хто перший раз сам їде за кордон машиною

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Thug » Суб, 30 березня 2013, 14:45

z@k, у тебе запитання у стилі "розкажіть все про все" :D

Думаю, Хорватія вийде трошки дорожче. Але Адріатика, як на мене, набагато краща за Чорне море.

Пляжі з гальки - це не проблема ні разу. Зате вода кришталево чиста. Ну і в Хорватії є кілька піщаних пляжів (хоча чого туди пхатися? :surprised )

Головне правило Хорватії - мати капці для купання. В морі бувають морські їжаки.

Що треба знати при виїзді за кордон? Та нічого особливого. Головне купувати віньєтки і оплачувати дорогу де треба. В Румунії треба мати два знаки аварійної зупинки. Жилети треба всюди

Тонування краще здерти, якщо є. Угорці цього не люблять. Ну і скло без тріщин має бути

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Buts » Нед, 31 березня 2013, 21:08

Планую в Брелу, розташована посередині між Сплітом і Макарська.

Вибрав тихий, невеличкий населений пунк.
Пляж дрібна галька + хвойний ліс.

Аватар користувача
Thug
Повідомлень: 4270
З нами з: Суб, 05 грудня 2009, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Турбобуцефал
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Thug » Пон, 01 квітня 2013, 11:41

Buts, першого разу, коли їздили в Хорватію, ми жили кілька днів недалеко звідти.

Не погано, там дорога хоч трохи від моря відходить. Але більше я туди не поїду :D

Обов'язково поїдьте в Оміш. Гарне містечко. Ну і можна покататися в гори вздовж річки, котра впадає в море в Оміші. На ній недалеко звідти є цікава електростанція :D

Аватар користувача
z@k
Повідомлень: 2789
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 17:46
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: VW B2, H-1 2.5T CRDI
Номер: ВС6904АА
Звідки: WestSide-BanderasTown
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення z@k » Пон, 01 квітня 2013, 12:15

Сьогодні по радіо чув що цього року Хорвати вводять візовий режим, правда прослухав з якого числа. Так що +35 ойро до відпочинку на людину.

pasvel
Повідомлень: 1
З нами з: Сер, 29 травня 2013, 10:47
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Авто: Hyundai Elantra
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення pasvel » Чет, 30 травня 2013, 09:41

Їздили в Хорватію минулого року, в район Спліту. 14 днів, з них 10 - чистий відпочинок. З особливостей: на борту був 6-місячний пасажир. Щоб не дублювати сюди, в подробицях все описано тут: http://pasvel.livejournal.com/1001.html І ще, ми тоді під Трогіром зустріли перших за час дороги земляків: пару з Франківська на червоному Сеаті. Якщо ви це читаєте - привіти Вам і гарного дня! :)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 10 гостей