Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
До Хорватії на авто
Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Сер, 29 лютого 2012, 19:25

Ну що кажуть скоро літо пора планувати якісь відпочинки ,щоб ноги помити в морі :) .Наразі моніторю Хрватску тож розказуйте хто де може був,які ціни, пляжі тп. і тд?
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення weber » Сер, 29 лютого 2012, 19:28

Sluva, минулого року думав їхати, але перед тим знайомий проїхав половину узбережжя з півночі до середини Хорватії у пошуках нормального пляжу, так і нічого путнього не знайшов, і зупинився депопало, у готелі дорогому з кам'янистим пляжем %)

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Сер, 29 лютого 2012, 19:38

weber писав:у готелі
не розглядається навіть як варіант,тільки приватні хати
weber писав:проїхав половину узбережжя з півночі до середини Хорватії у пошуках нормального пляжу, так і нічого путнього не знайшов
я от теж дивлюсь і ніфіга небачу, кажуть є насипні піщані пляжі,але дно все одно в гальці :facepalm
казали що в районі Задара не погано,але там цензура не відкрите море,а якісь острови :facepalm
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Igor4ik
Повідомлень: 1888
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 23:16
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Insignia 195hp
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Igor4ik » Сер, 29 лютого 2012, 19:56

з 96 року відпочиваю рік в рік в Хорватії, саочатку їздив з батьками, останні 2 роки, крім літа 2011 їздимо одним автомобілем 4чол. Все помірно - відносно.
Але як не крути там дешево, або є за що платити гроші! за цей час обїздили практично все, або дуже багато!маю купу фоток,відео і т.д. Є різні періоди в яку місця і куди бажано їхати, коли і в який період найкращі ціни! Зразу скажу золотий час для Хорватії це СЕРПЕНЬ. Це ціни на проживання,суцільни знижки в магазинах!!! Приблизно щоб орінтувався мій маршут постійним був такий від хати до хати це ЛЬвів-Будапешт-Загреб-Спліт. Від спліта жив в 30 км!!! Пляжі камяні,або галька! - це особливість. Вода незрівнянна!!! Поїсти, попити є де є різні ціни і халявні теж! Як провести час ? Економна машина, карта туристична чи інтернет! в районі спліта в 100км є поїздок десь ну на 2 роки точно,якщо день в дкеь кудись їздити,якщо їхати приблизно на днів від 15, менше, ти навіть не відчуєш кайфу! Ху..., все не передати.

Аватар користувача
gribkoff777
Повідомлень: 4922
З нами з: Вів, 14 грудня 2010, 21:59
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Іпона НИВА; Dunkler "13-er"
Номер: BC ☻ AA
Звідки: Goldberghof :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення gribkoff777 » Сер, 29 лютого 2012, 20:01

нє, я альбо Bg, альбо ЮБК, сорі за офтоп. Хрватска папажжеє, хоча було б кошерно...
Хочеш миру - готуй Parabellum

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Сер, 29 лютого 2012, 20:06

Igor4ik писав:Igor4ik
візи робив транзит Угорський?чи мав шенген?
так як я думаю що буду мати польський шенген то напевно краще їхати через Польщу,а потім вже Словаччина-Угорщина
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Сер, 29 лютого 2012, 20:11

gribkoff777 писав:нє, я альбо Bg, альбо ЮБК, сорі за офтоп. Хрватска папажжеє, хоча було б кошерно...
Тарас ЮБК це для мене :bad :facepalm ,а в Хрватску дуже хоче жінка моєї мрії :D ,я ж навпаки агітую її за BG бо там я себе відчуваю як в дома,принаймі в Поморї :beer :sing Омар,Дімітрій,Саче з овочами...ех...ляпота
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення vovik » Сер, 29 лютого 2012, 21:11

Sluva писав:так як я думаю що буду мати польський шенген то напевно краще їхати через Польщу,а потім вже Словаччина-Угорщина
Якщо в тебе та віза вже є проїжджена то можеш сміло відразу на Будапешт пхнути. А взагалі пам"ятаю, що посол Угорщини в Україні давав коментар щодо свавілля угорських погранців на кордоні Чоп. Казав, що якщо вас не пускають по причині, наприклад "польскій віза - нє харашо, єхать Польша!!!" (мені таке трусили :D ) то одразу дзвонити в на гарячу лінію консуляту і повідомляти шо за пес гавче! І обіцяв, що всі проблеми будуть тут же вирішені!
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Enter
Повідомлень: 2654
З нами з: Сер, 23 березня 2011, 12:06
Стать: чоловік
Авто: BMW e65
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 2 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Enter » Сер, 29 лютого 2012, 21:14

Також цікавить дана тема,плануємо літом в Хорватію

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Sluva » Сер, 29 лютого 2012, 21:26

vovik писав:Якщо в тебе та віза вже є проїжджена то можеш сміло відразу на Будапешт пхнути.
та в мене в паспорті багато Польських Шенгенів з купою печаток Польщі,Іспанії,Греції,Румунії,Болгарії з різними термінами.Теперішній закінчується травні і буде новий і проштампувати поляків 1-2 рази не складе проблем,а от після того кажеш можна сміло їхати? бо просто з 2-а дітьми неохота потім ще шукати альтернативу десь в Словаччині
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Dima
Повідомлень: 373
З нами з: Суб, 12 вересня 2009, 07:05
Ім'я: Dima
Авто: ваз 21099
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Dima » Сер, 29 лютого 2012, 21:27

в Хорватії дуже суперові кемпенгі які мають зірочки, там є все що ми знаєм і що навіть недогадуємся :happy жив півтора місяця в Моденє, біля Трогіра пляж насипний, вода чистенька, рибка щось погано ловилась, кінець вересня знижки в магазіках. Люди добрі, по русски розуміють. туристи, море, хавка, пєкарні, природа- треба їхати і дивитись
менти козли

Аватар користувача
vovik
Повідомлень: 2244
З нами з: Вів, 19 лютого 2008, 10:52
Ім'я: vovik
Стать: чоловік
Авто: А7, Husky TE 250
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення vovik » Сер, 29 лютого 2012, 21:38

Sluva писав:та в мене в паспорті багато Польських Шенгенів з купою печаток Польщі,Іспанії,Греції,Румунії,Болгарії з різними термінами.Теперішній закінчується травні і буде новий і проштампувати поляків 1-2 рази не складе проблем,а от після того кажеш можна сміло їхати? бо просто з 2-а дітьми неохота потім ще шукати альтернативу десь в Словаччині
Я б їхав. Думаю що ближче до відпусток буде свіжа інфа по цьому питанні.
Минулого року я їздив подорожувати по Італії на 2 тижні то їхав на Чоп. Пси трохи гавкали, але все елементарно. В разі чого йдеш до начальника зміни і йому все пояснюєш, що в тебе не Польська віза а ШЕНГЕН! І якщо Європейський союз вирішив, що ти достойний мати візу і подорожувати ВСІМА країнами Шенген зони, то їхня функція на кордоні - перевірити її присутність в паспорті.
Але вони, між нами. просто хочуть пару рублів. Наші ж то косять а жаба давить... Нас тоді пустили після таких пояснень і сказали що перший і останній раз :) прикол в тому, що коли вертались то знову на того ж попали. Він вже мій друган :D
Любовь к мото – спонтанный шизо-параноидальный приступ, перешедший в хроническую неизлечимую болезнь

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Mc » Сер, 29 лютого 2012, 22:17

Sluva, vovik, я якраз планую такий тріп в липні.
маршрут ще складаю, але планую захопити Будапешт (по дорозі туди, 2 дні десь), Хорватію 1.5 тижні та Чорногорі (1 тиждень). Їду з жінкою, дочкою та ровером, тому міг би з кимось не дуже буйним (в плані тусовок і бухла) їхати.

темп подорожі - спокійно-релаксуючий, але без валяння на пляжах - там стільки нацпарків, що тупо час гаяти лежачи на камінні :)))
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
Igor4ik
Повідомлень: 1888
З нами з: Пон, 30 березня 2009, 23:16
Ім'я: Ігорко
Стать: чоловік
Авто: Insignia 195hp
Звідки: львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Igor4ik » Чет, 01 березня 2012, 00:48

Dima, MODENA, мені до медени 10 хв) Mc, з собою брати ровер то вже минуле!вони там копійки коштують! виходить дешевше ніж їх вести на криші, парусність страшенна! ну на втобані плестись 120. і розхід з ним зразу +1.5-2.ПЕРЕВІРЕНО
Все життя з польською шенгенкою і все гуд! то шо до нас домахались за мясо, бо було в холодильнику! але з горем пропустили! водюньчіка провезли нормально! по сумкам,але не на дно і в середину!
Останній тріп був казковий! оскільки практично весь час в Ховатії ми маринувались дома,не хотілось минулого року нікуда гасати, відпочивши, поїхали в Спліт,там величезний порт, взяли квитки на паром і з машиною, на наступний ранок були в Італії! ну це вже інша історія! :beer

Аватар користувача
Mc
Повідомлень: 876
З нами з: Чет, 02 листопада 2006, 01:09
Стать: чоловік
Авто: Ford C-Max 1.6
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Mc » Чет, 01 березня 2012, 06:23

Igor4ik, я його в багажник братиму. Ті що там копійки коштують то трохи не то + я планую часто міняти локації і тренуватися рано-вранці, відповідно прокат не підходить.
biketravel.wordpress.com

Аватар користувача
cdrom
Повідомлень: 3041
З нами з: П'ят, 28 травня 2010, 11:03
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення cdrom » Чет, 01 березня 2012, 08:56

2 роки назад жив на території готелів Плат http://www.holidaywatchdog.com/16264-Pl ... eview.html
Це кілька км. від Дубровніка. Красиво, чисто, єдине що дууууууже тихо. Але якщо їхати своєю компанією, думаю було б цікаво
A goal without a plan is just a wish

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Buts » Чет, 01 березня 2012, 09:20

Sluva, туди їхати швидше і простіше за бг, автобами...

Також вже думаю за море, куди вкластися в 2 шт.,
Може в Греції полетіти, або бг.

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення antik » Чет, 01 березня 2012, 09:35

прошлым летом отдыхал в Хорватии на полуострове Истрия (возле Пулы)
ездил машинкой через Венгрию
поездкой и самим отдыхов в Ховатии остался доволен
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення Buts » Чет, 01 березня 2012, 10:12

antik, розкажи, яке море, пляж і готелі ?

Аватар користувача
antik
Повідомлень: 5702
З нами з: Сер, 23 травня 2007, 14:59
Ім'я: Антоха
Стать: чоловік
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 1 раз

Re: До Хорватії на авто

Повідомлення antik » Чет, 01 березня 2012, 10:26

Buts, Отдыхал не в отеле, а в бунгало - я был с ребенком и не хотел высокоэтажек, лифтов и кирпичных стен. Называется Kanegra Resort (http://www.booking.com/hotel/hr/kanegra.en.html). Пляж там повсюду из гальки, довольно мелкой - посему покупали специальную обувь. Вода очень прозрачная и теплая была. По поводу цен - 109 евро/ночь за домик (4 месный, ребенок бесплатно) + 12 евро/день 2-разовое питание на человека.
Три речі, на яких чоловік не повинен давати їздити - на собі, на своїй жінці та на своїй машині

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей