Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Хто планує в Болгарію на власному авто?
Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Felix » П'ят, 16 червня 2017, 10:28

5555, я одного не можу зрозуміти - нафіга мені міняти лаве на Леї, якщо там плата за мости чи віньєтки вроді може бути здійснена в Євро? а більше нічого яне планую купувати там. Заправитися - карткою розрахуюся

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Felix » П'ят, 16 червня 2017, 10:30

ну і ше: якщо ввечері бути на кордоні Чернівців - то які шанси застрягти?

і все ж таки чи варто розглядати маршрут через Закарпаття - Дяково - навкасяк через румуіню ? він тіпа довший і по горах там більше дороги?

5555
Повідомлень: 58
З нами з: Нед, 24 лютого 2013, 00:31
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Фокус
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення 5555 » П'ят, 16 червня 2017, 10:36

Felix писав:5555, я одного не можу зрозуміти - нафіга мені міняти лаве на Леї, якщо там плата за мости чи віньєтки вроді може бути здійснена в Євро? а більше нічого яне планую купувати там. Заправитися - карткою розрахуюся
Ти їдеш машиною! Ти не розглядаєш варіант що термінал не буде працювати? Якщо з колесом щось станеться і треба буде на вулканізацію. Євро в тебе ніхто не візьме! Це дорога і румуни ЖОДНОЇ мови крім своєї не розуміють. Ні англійської, ні російської.... ЖОДНОЇ!!! Я б так не ризикував. Потім коли вернешся поміняєш назад на гривні. Втрата на курсі на такій сумі приблизно 50 грн. зато спокійніше.
ІМХО: це тільки моя порада.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 16 червня 2017, 10:40

5555 писав: Ти не розглядаєш варіант що термінал не буде працювати?
є такий ризик
коли в мене таке було (в Польщі) - то це починало парити не мене, а надавача послуг
5555 писав: Це дорога і румуни ЖОДНОЇ мови крім своєї не розуміють. Ні англійської, ні російської.... ЖОДНОЇ!!
не погоджусь

тобто погоджусь, але уточню, що на мої питання екіпаж румунської поліції (молоді хлопці) - відповідав, пацани мову знали добре

PS: мене саме більше харять залишки дрібної іно-валюти після поїздок (євро не рахуєьтся)

UPD: PPS: в підлокотніку ше з минулого року якісь там пару румунських і болгарських монет..

5555
Повідомлень: 58
З нами з: Нед, 24 лютого 2013, 00:31
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: Фокус
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення 5555 » П'ят, 16 червня 2017, 10:44

Felix писав:ну і ше: якщо ввечері бути на кордоні Чернівців - то які шанси застрягти?

і все ж таки чи варто розглядати маршрут через Закарпаття - Дяково - навкасяк через румуіню ? він тіпа довший і по горах там більше дороги?
Я 3 рази їхав по маршруту Сірет - Русе. Для нічної їзди просто супер. Румунію 600км проїжав без жодної зупинки за 7 год.
Через Дяково я б не рекомендував через ніч їхати. Там багато серпантинів і це не для нічної їзди. Ніч + довша дорога + серпантини = дуже змучить тебе дорога. Я їхав через день і зупинявся в Сіная і ходив на екскурсію в замок Пелеш https://www.google.com.ua/maps/place/%D ... 25.5426121
Дуже цікаво + відвідав соляну шахту Salina Turda https://www.google.com.ua/maps/place/Sa ... 23.7872654
Якщо плануєш щось подивитися в Румунії з ночівлею тоді через Дяково. Якщо транзит тоді Сірет-Русе

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Felix » П'ят, 16 червня 2017, 11:57

5555, нє, ніфіга не планую в Румунії крім як проїхати
тому скоріш за все буду їхати на Сірет, як і первинно планував
зараз думаю про те, чи на Русе, чи на Черна воду валити через Фытешті... %)

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Sluva » П'ят, 16 червня 2017, 13:31

Felix писав: якщо ввечері бути на кордоні Чернівців - то які шанси застрягти?
Шанси є фсігда,на 19год починають українські автобуси підтягуватись і хоча колєйкі різні можна проторчати там троха
Felix писав: і все ж таки чи варто розглядати маршрут через Закарпаття - Дяково - навкасяк через румуіню ? він тіпа довший і по горах там більше дороги?
Варто,якщо хочеш помилуватись краєвидами,але там дорога вужча і довша і виїзд тільки на Русе,питання чи воно тобі нада.Туда можна їхати якщо з зупинкою в готелі і заїздом на Трансфагараш
Леї купляв один раз,потім шукав на що їх стартити по дорозі назад,щоб не валялись...оплачував все в 90% карткою.
В Румунії обережно з швидкістю,досить часто стоять по селах
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Felix » П'ят, 16 червня 2017, 14:28

Sluva писав: В Румунії обережно з швидкістю,досить часто стоять по селах
ну та я планую на свалы валити грубо в рамках правил і економно :sing
нема куда спішити по суті

Аватар користувача
sheva_lviv
Повідомлень: 760
З нами з: Суб, 01 листопада 2014, 11:48
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: zoom-zoom
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення sheva_lviv » П'ят, 16 червня 2017, 15:24

Теж 30.06 стартую, але ще до кінця не оприділився чи їхати на констанцу чи на русе.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення andreyclk » П'ят, 16 червня 2017, 21:43

Felix писав:
Sluva писав: В Румунії обережно з швидкістю,досить часто стоять по селах
ну та я планую на свалы валити грубо в рамках правил і економно :sing
нема куда спішити по суті
Знайомий минулого тижня поїхав -20 годин . Може простіше літаком ?!

Аватар користувача
doris
Повідомлень: 1514
З нами з: Чет, 11 березня 2010, 00:31
Ім'я: Alexey
Стать: чоловік
Авто: 2109, Megan3
Звідки: Червоноград
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 2 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення doris » П'ят, 16 червня 2017, 22:05

Ціни на авіа космос
лучше большой недостаток чем маленькое достоинство!!!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 16 червня 2017, 23:47

andreyclk писав: Знайомий минулого тижня поїхав -20 годин . Може простіше літаком ?!
якшо сам - то простіше

В моєму випадку - не простіше, бо 2 дорослих + 2 дітей, а ціна дороги вийде 200 євро. Із за того я і взяв відпустку на 2 тижні, бо якшо на 1 (+ вихідні до і після), то враховуючи дорогу - того все рівно мало

Аватар користувача
Sergey_bir
Повідомлень: 5
З нами з: Суб, 17 червня 2017, 09:55
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Renault Logan
Звідки: м. Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Sergey_bir » Суб, 17 червня 2017, 10:58

sheva_lviv писав:Теж 30.06 стартую, але ще до кінця не оприділився чи їхати на констанцу чи на русе.
Минулого та позаминулого року подорожував в Болгарію. Не заморочувався з мостами та паромамами. Їхав через Фетешті-Чернаводе автобаном, потім на практично пустий перехід Негру Воде-Кардам і там вже на Добріч, Сонячний берег. Різниця в кілометражі мізерна. Зато викидаєш погану дорогу навколо Бухаресту (якщо через Русе) або переправу (якщо їдете через паром в Силістрі). Доречі проїзд Фетешті-Чернаводе коштує 13 лей (3 Євро), а суботу та неділю безкоштовний. Так було в 2015 та 2016 роках.

r0man8
Повідомлень: 47
З нами з: Вів, 16 липня 2013, 11:19
Ім'я: Roman
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення r0man8 » Вів, 20 червня 2017, 11:54

В 2014 міст через дунай на автомагістралі біля Чернаводі в вихідні був безкоштовний, дрібничка але приємно. Дорога через закарпаття була довша і важча коли їхав в 2013 в сонячний берег, вона мене настільки дістала що повертався через Чернівці, і наступні рази їздив тільки через Чернівці. Зараз дорогу до чернівців поремонтували - так що думаю не варто через закарпаття їздити.

Аватар користувача
Sergey_bir
Повідомлень: 5
З нами з: Суб, 17 червня 2017, 09:55
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Renault Logan
Звідки: м. Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Sergey_bir » Вів, 20 червня 2017, 13:26

r0man8 писав:...вона мене настільки дістала що повертався через Чернівці, і наступні рази їздив тільки через Чернівці. Зараз дорогу до чернівців поремонтували - так що думаю не варто через закарпаття їздити.
Вже декілька років підряд їздив в Болгарію тільки через Чернівці. В тому році зважаючи на безвіз і можливі великі черги в Парубному вирішив їхати через Дьякове (там дорогу здається Москаль зробив) з ночівлею в Пітешті. Дайте інформацію, чим там така тяжка дорога і може нема змісту мені вигадувати? Дякую!

deepmost
Повідомлень: 295
З нами з: Пон, 02 червня 2014, 10:03
Ім'я: Alex
Стать: чоловік
Авто: Kia Ceed CRDI
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення deepmost » Вів, 20 червня 2017, 14:01

Sergey_bir писав: Вже декілька років підряд їздив в Болгарію тільки через Чернівці. В тому році зважаючи на безвіз і можливі великі черги в Парубному вирішив їхати через Дьякове (там дорогу здається Москаль зробив) з ночівлею в Пітешті. Дайте інформацію, чим там така тяжка дорога і може нема змісту мені вигадувати? Дякую!

Їздив тудою 3 роки тому, там класна дорога, а кордон проходив за 10-30хв. Готель бронювати немає сенсу бо в їх карпатах туристичний регіон переночувати можна багато де

Аватар користувача
Sergey_bir
Повідомлень: 5
З нами з: Суб, 17 червня 2017, 09:55
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Renault Logan
Звідки: м. Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Sergey_bir » Вів, 20 червня 2017, 14:17

deepmost писав:
Sergey_bir писав: Вже декілька років підряд їздив в Болгарію тільки через Чернівці. В тому році зважаючи на безвіз і можливі великі черги в Парубному вирішив їхати через Дьякове (там дорогу здається Москаль зробив) з ночівлею в Пітешті. Дайте інформацію, чим там така тяжка дорога і може нема змісту мені вигадувати? Дякую!

Їздив тудою 3 роки тому, там класна дорога, а кордон проходив за 10-30хв. Готель бронювати немає сенсу бо в їх карпатах туристичний регіон переночувати можна багато де
Так і поїду, дякую!

r0man8
Повідомлень: 47
З нами з: Вів, 16 липня 2013, 11:19
Ім'я: Roman
Стать: чоловік
Авто: Nissan
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення r0man8 » Сер, 21 червня 2017, 08:48

Sergey_bir писав:
r0man8 писав:...вона мене настільки дістала що повертався через Чернівці, і наступні рази їздив тільки через Чернівці. Зараз дорогу до чернівців поремонтували - так що думаю не варто через закарпаття їздити.
Вже декілька років підряд їздив в Болгарію тільки через Чернівці. В тому році зважаючи на безвіз і можливі великі черги в Парубному вирішив їхати через Дьякове (там дорогу здається Москаль зробив) з ночівлею в Пітешті. Дайте інформацію, чим там така тяжка дорога і може нема змісту мені вигадувати? Дякую!
В 2013 кусок від Вилок до Дякове був в дуже поганому стані - приблизно як на гуглмапах https://www.google.com.ua/maps/@48.0305 ... 312!8i6656

Не знаю, може поремонтували, раніше в кількох місцях не вірив що навігатор правильну дорогу показує, звірявся з картою, бо не вірив що то дорога в румунію.

Кордон дійсно швидко перейти там можна, наш то дві будки, румунський досить таки великий перехід.
Після кордону вузька дорога, майже без обочини і з глибоким ровом поруч. Для нічної їзди опасно, зїхати в той рів - то на евакуаторі їхати назад. Далі дорога однополосна, часто суцільна смуга.

Аватар користувача
Sergey_bir
Повідомлень: 5
З нами з: Суб, 17 червня 2017, 09:55
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Renault Logan
Звідки: м. Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення Sergey_bir » Сер, 21 червня 2017, 10:10

r0man8 писав:
Sergey_bir писав:
r0man8 писав:...вона мене настільки дістала що повертався через Чернівці, і наступні рази їздив тільки через Чернівці. Зараз дорогу до чернівців поремонтували - так що думаю не варто через закарпаття їздити.
Вже декілька років підряд їздив в Болгарію тільки через Чернівці. В тому році зважаючи на безвіз і можливі великі черги в Парубному вирішив їхати через Дьякове (там дорогу здається Москаль зробив) з ночівлею в Пітешті. Дайте інформацію, чим там така тяжка дорога і може нема змісту мені вигадувати? Дякую!
В 2013 кусок від Вилок до Дякове був в дуже поганому стані - приблизно як на гуглмапах https://www.google.com.ua/maps/@48.0305 ... 312!8i6656

Не знаю, може поремонтували, раніше в кількох місцях не вірив що навігатор правильну дорогу показує, звірявся з картою, бо не вірив що то дорога в румунію.

Кордон дійсно швидко перейти там можна, наш то дві будки, румунський досить таки великий перехід.
Після кордону вузька дорога, майже без обочини і з глибоким ровом поруч. Для нічної їзди опасно, зїхати в той рів - то на евакуаторі їхати назад. Далі дорога однополосна, часто суцільна смуга.
Я зрозумів. Їхати буду зранку. Дякую!

Аватар користувача
-kesheme-
Повідомлень: 1816
З нами з: Суб, 14 квітня 2012, 12:30
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: PT Cruiser 2.4t cabrio, Volvo XC60 T6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 6 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Хто планує в Болгарію на власному авто?

Повідомлення -kesheme- » П'ят, 23 червня 2017, 22:34

теж планую 30.06 пхнути в Обзор. [цензура] колонною ЛТК?
www.levelup.lviv.ua

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 17 гостей