Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
До Греції на власному авто
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 19:03

я напевно вперед поїду через Румунію-Болгарію не спіша і подивлюсь наскільки то буде кумарити
а вже назад вальну через Македонію-Сербію так як назад з моря хочеться вже швидше до дому і вперед дорога завжди цікавіша
За це повідомлення автора AVP_6 подякував:
Newman (Пон, 27 травня 2019, 13:42)
Рейтинг: 3.7%

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Sluva » Суб, 07 квітня 2018, 19:08

Ну тоді я б радив відразу захопити Трансфагараш в Румунії
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 19:09

до речі гугл малював переходити кордон в оцьому місці
47.947042, 25.620986 Punct Vamal Vicovu de Sus
там хіба справді є якийсь кордон?
Зображення

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 19:11

Sluva писав:
Суб, 07 квітня 2018, 19:08
Ну тоді я б радив відразу захопити Трансфагараш в Румунії
тут на паджеріку не піде - на таку дорогу треба "каралеву" купувати :D

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Sluva » Суб, 07 квітня 2018, 19:39

AVP_6 писав:
Суб, 07 квітня 2018, 19:09
до речі гугл малював переходити кордон в оцьому місці
47.947042, 25.620986 Punct Vamal Vicovu de Sus
там хіба справді є якийсь кордон?
Зображення
Ти дивись Дякове,якщо через Закарпаття,або Порубне,якщо через Чернівці....
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 20:01

Sluva писав:
Суб, 07 квітня 2018, 19:39
Ти дивись Дякове,якщо через Закарпаття,або Порубне,якщо через Чернівці....
з дорогою ніби все зрозуміло - а от цікаве питання з погодою
хто був в греції в самому початку червня - то вже гуд сезон чи не реально буде купатись?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Суб, 07 квітня 2018, 20:34

AVP_6 писав:
Суб, 07 квітня 2018, 20:01
Sluva писав:
Суб, 07 квітня 2018, 19:39
Ти дивись Дякове,якщо через Закарпаття,або Порубне,якщо через Чернівці....
з дорогою ніби все зрозуміло - а от цікаве питання з погодою
хто був в греції в самому початку червня - то вже гуд сезон чи не реально буде купатись?
Там лотерея може бути - декілька років назад на початку червня знайомі і в Одесі непогано відпочили тиждень враховуючи що тиждень до того і тиждень після було суттево холодніше - просто заканало і вгадали.
Ми приїхали в Грецію на початку липня - було саме те десь з 7 по 25 липня. З нами відпочивала родина вже не перший раз десь з 20 червня і буквально за пару днів поїхали. Казали що їм було комфортно але не жарко.
Тому, як на мене, найкраща температура то початок вересня коли надворі 30-32 і в воді +26-28 - так було в Кімері. Але у всіх нас роботи і школярі тому мусимо враховувати і це. В Албанію планую з 16 по 27 липня.

Глянув тирнет - початок червня може бути як 15 так і 25 - тобто нічого певного... Знайомий купу років відпочиває на початку червня але в 5-ти зірковому готелі з купою басейнів. І враховуючи що там йому за рахунок раннього бронювання ціна виходила, з частковим харчуванням, менше ніж мені то він не парився і їхав...
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

prophecy
Повідомлень: 109
З нами з: Сер, 15 квітня 2009, 11:57
Ім'я: Yura
Стать: чоловік
Авто: Fiesta mk6
Номер: ВС9010EI
Дякував (ла): 0
Подякували: 1 раз
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення prophecy » Суб, 07 квітня 2018, 20:55

Також розглядаю цей напрямок на це літо.

Хоч дуже люблю їхати машиною, вважаю що на Корфу машиною все таки задалеко.
Для себе вирішив що якщо поїду на Корфу цього року, то з Жешува є прямий рейс на Корфу від Раянеір, і на місці собі вже взяти машину на прокат.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 21:57

prophecy писав:
Суб, 07 квітня 2018, 20:55
Також розглядаю цей напрямок на це літо.

Хоч дуже люблю їхати машиною, вважаю що на Корфу машиною все таки задалеко.
Для себе вирішив що якщо поїду на Корфу цього року, то з Жешува є прямий рейс на Корфу від Раянеір, і на місці собі вже взяти машину на прокат.
сенсу взагалі в тому не бачу? стояти 12+ годин на польському кордоні шоб потім встигнути або не встигнути на літак, або навпаки виїхати з запасом в день і думати де там ночувати в Жешуві. Обмежити себе в речах і таскатись з сумками, платити за парковку авто в Жешуві, потім там шукати таксі на незнайомій мові шоб добратись з літака в готель. І в кінці взяти авто за 400 євро - які якраз на бензину би і стратив, де логіка :surprised
я би ше розумів якби прямий рейс летів зі Львова - а з Польщі то взагалі маразм як на мене. Хоча кожному своє
я тому і їду машиною бо не хочу бути від когось залежним. Минулий рік як їздив в Хорватію то не прогадав, хоч машина і була там на місці не потрібною - але як побачив як люди з сумками волочаться від автобуса до готелів і тд. то зрозумів шо то не мій метод :-)

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 22:00

sapphir писав:
Суб, 07 квітня 2018, 20:34
Там лотерея може бути - декілька років назад на початку червня знайомі і в Одесі непогано відпочили тиждень враховуючи що тиждень до того і тиждень після було суттево холодніше - просто заканало і вгадали.
Ми приїхали в Грецію на початку липня - було саме те десь з 7 по 25 липня. З нами відпочивала родина вже не перший раз десь з 20 червня і буквально за пару днів поїхали. Казали що їм було комфортно але не жарко.
Тому, як на мене, найкраща температура то початок вересня коли надворі 30-32 і в воді +26-28 - так було в Кімері. Але у всіх нас роботи і школярі тому мусимо враховувати і це. В Албанію планую з 16 по 27 липня.

Глянув тирнет - початок червня може бути як 15 так і 25 - тобто нічого певного... Знайомий купу років відпочиває на початку червня але в 5-ти зірковому готелі з купою басейнів. І враховуючи що там йому за рахунок раннього бронювання ціна виходила, з частковим харчуванням, менше ніж мені то він не парився і їхав...
я і сам знаю що вересень то найкращий час - але дружина працює в школі і ніяк у вересні відпустки не матиме + чекати до вересня довго а відпочивати хочеться вже, а липень-серпень я не люблю бо дуже багато народу а хочеться спокою ну і звичайно ціни дорощі це також частковий мінус. Тому думаю їхати в червні - як не покупаюсь то хоч по острову покатаюсь і відпочину без зайвого шуму

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Суб, 07 квітня 2018, 22:14

AVP_6 писав:
Суб, 07 квітня 2018, 21:57
prophecy писав:
Суб, 07 квітня 2018, 20:55
Також розглядаю цей напрямок на це літо.

Хоч дуже люблю їхати машиною, вважаю що на Корфу машиною все таки задалеко.
Для себе вирішив що якщо поїду на Корфу цього року, то з Жешува є прямий рейс на Корфу від Раянеір, і на місці собі вже взяти машину на прокат.
сенсу взагалі в тому не бачу? стояти 12+ годин на польському кордоні шоб потім встигнути або не встигнути на літак, або навпаки виїхати з запасом в день і думати де там ночувати в Жешуві. Обмежити себе в речах і таскатись з сумками, платити за парковку авто в Жешуві, потім там шукати таксі на незнайомій мові шоб добратись з літака в готель. І в кінці взяти авто за 400 євро - які якраз на бензину би і стратив, де логіка :surprised
я би ше розумів якби прямий рейс летів зі Львова - а з Польщі то взагалі маразм як на мене. Хоча кожному своє
я тому і їду машиною бо не хочу бути від когось залежним. Минулий рік як їздив в Хорватію то не прогадав, хоч машина і була там на місці не потрібною - але як побачив як люди з сумками волочаться від автобуса до готелів і тд. то зрозумів шо то не мій метод :-)
Ну Хорватія і Греція трошки різні країни по добиранню. Наприклад я був на 100 км нижче Солонік біля Олімпу, а якщо б поїхав в Афіни - ще 400 км. В Албанію я вже дві ночівлі планую тому що чи через Грецію по автобанам це 2000+ чи повільно через Румунію-Болгарію-Македонію 1800+ я скоріше не доїду враховуючи ще й купу кордонів в обидвох випадках. Тому хто обмежений в часі варіант з літаком можливо і прийнятний - моя дорого займе 5 -6 днів і 4 ночі попередньо.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Суб, 07 квітня 2018, 22:22

sapphir писав:
Суб, 07 квітня 2018, 22:14
Ну Хорватія і Греція трошки різні країни по добиранню. Наприклад я був на 100 км нижче Солонік біля Олімпу, а якщо б поїхав в Афіни - ще 400 км. В Албанію я вже дві ночівлі планую тому що чи через Грецію по автобанам це 2000+ чи повільно через Румунію-Болгарію-Македонію 1800+ я скоріше не доїду враховуючи ще й купу кордонів в обидвох випадках. Тому хто обмежений в часі варіант з літаком можливо і прийнятний - моя дорого займе 5 -6 днів і 4 ночі попередньо.
Я також тільки з 2 ночовками планую. Перша десь під Бухарестом, друга в салоніках і там вже в обід на паром і під вечір уже на Кофру. Хочу так шоб на останній день мінімум лишилось кілометрів шоб приїхати не замученим.
А про літак то я написав якраз шо кожному своє, хтось готовий підхаритись з сумками і оприділеніями типу тих чек-інів на літаки. таксистів і тд але лишні 2-3 дні побути на морі а комусь (як мені) краще ні від кого не залежати хоч це і врази дороще мабуть двом на машині чим двом на літаку, але з орендою машини то думаю гроші взагальному вийдуть ті самі

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Felix » Вів, 10 квітня 2018, 07:08

От понаписували тут вже за вихідні ))))

Я також планую Грецію - десь на середину червня... не можу поняти чого, але тягне шось...
Була ідея також в сторону Корфу махнути - тіпа інше море і всьо такоє.. навіть відносну халяву знайшов на самому березі моря за 80 км від Корфу... але шось потім прікінув, що під 2000 км не охота... і наразі дивлюся класіку в районі Салоніки + 60-200 км в закосом на Фесалію... там непогані також варіанти попадаються...

Кому цкаво по кордонах і типу їзди: їздив через Румунію (Сату Маре - Тімішоара- далі під Белград і на південь класично). Скажу просто, що за всі 3 чи 4 рази, що я був в Греції на кордоні більше півгодини ніколи нігде не стояв. Реально дуже часто кордон проходився за 5-10 хв.
По Румунії вловив одну хитрість для її проїзду - якщо вона випадає на день для їзди (наприклад валим в Грецію), то краще її проходити в неділю, а якщо назад додому - то вона в основному попадає на вечір або ніч) - тоді в будній день легший трафік стає...

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення AVP_6 » Вів, 10 квітня 2018, 19:53

я буду букати нору десь під сам виїзд коли буду бачити реальну картину з погодою, але валю полюбому на Корфу - по відео і фоткам мені там дуже сподобалось.
І вирішив шо вперед їду через Румунію а назад вже тими Сербіями-Македоніями

serhiyb
Повідомлень: 1
З нами з: Пон, 04 червня 2018, 17:17
Ім'я: Сергій
Стать: чоловік
Авто: Volvo XC90
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення serhiyb » Сер, 06 червня 2018, 16:19

Доброго дня! Дуже гарна тема на вашому форумі. Їздив я на Халкідіки минулого року через Румунію Болгарію. Проїхав без сну за 23год з м.Луцька. Якщо виїзджати о 7ранку то я б сказав що не дуже напряжно. Назад виїзджав в 11дня, то прийшлось кімарнути на 30хв.
Цього року хочу поїхати з сім'єю на Корфу в серпні. Їхати планую Угорщина, Сербія, Македонія. Ночовка на виїзді з Угорщини. Прошу відписатися хто їздив або знає як там справи з кордонами і особливостями проїзду цим маршрутом. Чи обов'язково їхати на Будапешт в Угорщині? Ніхто не пробував зрізати (Дребецен, Сегед)? Чи вартує розглядати маршрут минувавши Угорщину через Румунію (Сату-Маре, Тіміошара)? Через Румунію не розглядаю бо страшнувато циганів і багато їхати односмуговою дорогою. Але можливо є прибічники цього маршруту?

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Yelik » Вів, 19 лютого 2019, 17:53

Цікавить чи продають закордоном газ(тільки не смійтесь, справді не знаю)!?
І чи можна дітям в дитячому кріслі їхати спереду?
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення gooliver » Вів, 19 лютого 2019, 18:13

Yelik, ну в більшості країн газ є, хоча і не на кожній заправці.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Вів, 19 лютого 2019, 18:29

Було б смішно якби не було сумно - якщо їхати на Тимишуари то, заправившись на Україні перед кордоном, на маршруті заправка якраз в Тимішуарах. Мені хватило, куму ні. Хоча по напрямку Болгарія заправок більше і вони частіше.
По угорському автобану ситуація аналогічна - я провтикав дві підряд заправки на зворотньому шляху і 200 км до кордону валив на бензині. З"їхавши в сторону напевно знайдеш але це час.
В Сербії з цим питань немає, в Македонії - гірше але скільки тої Македонії. А от в Греції мусив за евро а не карткою заправлятись і ціна там найвища.
Порада - бачиш що 2/3 вже використав а впереді заправка - заїдь. Ноги розімнеш і заправишся. Бо якщо згадувати на останніх 20-30 км можна відчутно так промахнутись і вийде що їхав ніби весь час на газі а пів бака/бак бензи схавало. Він і так буде витрачатись на малих відстанях коли будеш соватись по місцю.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення sapphir » Вів, 19 лютого 2019, 18:34

Yelik писав:
Вів, 19 лютого 2019, 17:53
І чи можна дітям в дитячому кріслі їхати спереду?
Це треба цікавитись конкретно по маршруту - десь можна, десь тільки ззаду. Як на мене це взагалі не питання - діти мають бути ззаду. Вони не мають водія відволікати, да і це місце найбільш небезпечне - якраз для дружини чи тещі :D
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Re: До Греції на власному авто

Повідомлення Yelik » Сер, 20 лютого 2019, 17:57

sapphir писав:
Вів, 19 лютого 2019, 18:34
Як на мене це взагалі не питання - діти мають бути ззаду. Вони не мають водія відволікати, да і це місце найбільш небезпечне - якраз для дружини чи тещі :D
В моєму випадку - це питання, бо всі ззаду не поміщаються ;) :D
volleyball.lviv.ua/blog/

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей