Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Хочу їхати в Крим !
Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Хочу їхати в Крим !

Повідомлення Nick_ » П'ят, 15 червня 2007, 21:50

Отже !

Тут
viewtopic.php?t=4140

ghost™

Підняв тему про поїздку в Одесу !

А я хочу у Вас спитатись ? Хто з Вас їздив в Крим на авто ? Як дорога ? Скільки їхати ? Коли виїжати? Як їхати ? І так далі ! Деяка інфа є (їздили знайомі)... Місце дислокації - Чорноморськ.
Досить гарно визначати відстані по сайту http://www.sit-trans.com/
а по цій ссилці (мій рейс)

ТУТ

Хто що скаже ?

Їду однозначно авто ! :driving: Чому ? Хочу крапаль поїздити по Криму (на поїзді так не вийде) ! :lol:

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » П'ят, 15 червня 2007, 23:29

Nick_ писав:А я хочу у Вас спитатись ? Хто з Вас їздив в Крим на авто ? Як дорога ? Скільки їхати ? Коли виїжати? Як їхати ? І так далі ! Деяка інфа є (їздили знайомі)... Місце дислокації - Чорноморськ.
Досить гарно визначати відстані по сайту http://www.sit-trans.com/
а по цій ссилці (мій рейс)
Я їздив три рази в Чорноморськ(останній раз 2004 поїздом), перший раз 2000 машиною :) . Як дорога не скажу, бо вона могла помінятись. Виїжали зі Львова зранку, але ввечері зупинились в Херсоні в знайомих. Зранку продовжили дорогу. Як вертались назад то виїхали в 2.00 ночі і в 21.00 були у Львові(права тільки в мене були тоді ;) ), більше так не поїду... краще з ночівлею або другим водієм. Відстань приблизно 1200км до Чорноморська. Маршрут(можу трохи помилитись давно було) Львів-Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Первомайськ-Чорноморськ. Якщо будеш в Чорноморську рекомендую поїхати на Тарханкут(там знімали фільм "Людина амфібія"), дуже гарне місце, кришталева вода і мало людей які її баламутять :) (хоча може зараз щось і змінилось). Тепер там можна купити екскурсії так що час можна провести весело. Сам Чорноморськ невелике містечко(а може просто селище), так що особливих розваг небагато.
Востаннє редагувалось Суб, 16 червня 2007, 00:26 користувачем Yelik, всього редагувалось 1 раз.
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Denja
Тюнінг клуб
Повідомлень: 5172
З нами з: Нед, 25 вересня 2005, 13:32
Стать: чоловік
Авто: Trafic 2.0, KTM 250 EXC, Honda cbr600f4i
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 0
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Denja » П'ят, 15 червня 2007, 23:38

Nick_

А коли і куда їхати хочеш? Маю теж плани на Крим в липні. Конкретніше Євпаторія, але ше вагаюсь... Якшо поїду, то друга половина місяця тижня на два.
Перш ніж ставити тупі питання людям, задай їх ґуґлу...

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6816
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » П'ят, 15 червня 2007, 23:39

Denja

Євпаторія за 60км від Чорноморська :)
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Суб, 16 червня 2007, 00:03

Їздив я того року в Коктебель машиною дорога класна почалась за Золочевом і до самого криму :grin: Відстань 1200 км. виїзджали зі Львова 6.00 і в 21.00 ми ночували в Херсоні (попросились в одному селі на подвірї в машині переночувати) і в 8.00 на слідуючий день ми виїхала і в 14.00 вже були в Коктебелі, самому їхати дуже важко ліпше з напарником! :grin: цего разу їду поїздом :grin:

Аватар користувача
FAST
Повідомлень: 2342
З нами з: Пон, 04 липня 2005, 11:25
Авто: Opel Omega GT
Звідки: RESP&UND
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення FAST » Суб, 16 червня 2007, 00:53

Ну скажу і я шось! :smile:
Їздив я минулого року в Крим, а точніше в с. Міжводне, 15 км від Чорноморська.
Nick_
Той маршрут шо ти вибрав самий кращий, я по ньому їхав! Хороша дорога почалася за межами Львівської області! :) Загальна відстань 1115 км. Виїжали в 6 ранку і в 7-ій вечора вже були там! Їхав з напарником по баранці! Майже не зупинялися, дорога зайняла 13 годин туда і 16 назад, ну дині кавуни, до родичів по дорозі заїжали! В дорозі дуже жарко, температура була +38 при швидкості 120 км/год. Їхали 100-120 км/год, на автобані від Умані до Первомайська 40 км їхали 160 км/год! Їхали в будній день, попали в годину пік під Миколаєвом, траса була загружена, а так взагалі нормальна! На наступний раз напевно би поїхав вночі, бо дорогу трохи запамятав! Але якшо перший раз їдеш то ліпше в день!
093 655 48 53

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nick_ » Суб, 16 червня 2007, 12:07

Denja писав:Nick_

А коли і куда їхати хочеш? Маю теж плани на Крим в липні. Конкретніше Євпаторія, але ше вагаюсь... Якшо поїду, то друга половина місяця тижня на два.
Виїзд 4 год. ранку 28 липня - саме цього року ! Вечерком планую бути на місці ! Є багато знайомих які уже їздили і були задоволені поїздкою на авто (є такі, що і на Жигулях їхали, але два дні....)
Чорноморськ і Євпаторія рядом (в маштабах Криму). :wink:

Всім дякую ! Якщо назріють питання ? Дану тему підніму. А після поїздки опишу подорож...

Аватар користувача
Djfresh
Повідомлень: 139
З нами з: Пон, 16 квітня 2007, 13:38
Ім'я: Леша
Авто: Fiat - ducato
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Djfresh » Суб, 16 червня 2007, 12:56

А хто хоче поїхати в Казантіп?

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nick_ » Суб, 16 червня 2007, 13:59

Djfresh писав:А хто хоче поїхати в Казантіп?
Казантіп також рядом ! :D

Обов`язково заїду ! :driving:

Аватар користувача
illi4
Повідомлень: 171
З нами з: Чет, 25 травня 2006, 14:16
Авто: PaTroL
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення illi4 » Суб, 16 червня 2007, 14:02

заїдь ще в сімеїз. в аквапарк, не пожаліеш.. :grin:

Аватар користувача
virtual
Повідомлень: 489
З нами з: Сер, 24 травня 2006, 13:59
Ім'я: Влад
Авто: ВАЗ 21154 1.6
Номер: ВС2994ВА
Звідки: Львів (Топольна)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення virtual » Суб, 16 червня 2007, 16:54

Nick_
http://yckazantip.by.ru/snakes.htm
Это чтоб купаться было веселее... :shock: :smile:

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Суб, 16 червня 2007, 22:42

Nick_ писав:(є такі, що і на Жигулях їхали, але два дні....)
є такі є :grin: но я не два дня а півтора! :grin:

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nick_ » Суб, 16 червня 2007, 22:44

Ще одне... Звертаюсь до тих хто їздив... :smile:

Такі міста :

- Тернопіль
- Хмельницький
- Вінниця
- Миколаїв
- Херсон

По окружній пиляти ? Чи є такі, що краще через центр міста ? :? І таке бува... :smile:

Аватар користувача
FAST
Повідомлень: 2342
З нами з: Пон, 04 липня 2005, 11:25
Авто: Opel Omega GT
Звідки: RESP&UND
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення FAST » Суб, 16 червня 2007, 23:32

Nick_
Якшо добре знаєш Тернопіль то можеш і через місто їхати, тим більше то буде зранку і машин мало! По моєму в Вінниці як такої обїздної і нема, то там через місто! А Миколаїв і Херсон тільки по кільцевій!
093 655 48 53

Аватар користувача
Nazarik
Повідомлень: 1470
З нами з: Суб, 15 липня 2006, 12:01
Авто: ВАЗ 2106
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nazarik » Нед, 17 червня 2007, 20:05

Nick_
Тернопіль через місто там все тільки прямо і прямо!

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nick_ » Нед, 17 червня 2007, 21:34

В Тернополі я бував. Отже - норма ! Головне щоб якогось ремонту дороги не задумали.., або ще щось... :)

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nick_ » Нед, 12 серпня 2007, 13:22

Як і обіцяв в першому пості - напишу короткий звіт про поїздку.

За рекомендацією водіїв зі стажем - взяв з собою : масло, тосол, торм. рідину, воду, шланг, свічі, шланг, таблетку гени, запобіжники, буксировочний трос, запаску, насос, домкрат, інструменти). В результаті з цього всього нічого не пригодилось (враховуючи те що машина 1989 року я сподівався на різні несподіванки), хоча коли вертався додому - виїхавши з бази відпочинку машина втратила потужність і дьоргало (причиною як пізніше стало відомо - був поганий бенз. який був заправлений з вечора на ТНК - раджу не заправлятись на таких заправках, про що погоджуються зі мною відвідувачі форуму http://www.autolada.ru/) - до слідуючої заправки доїхав на підсосі. З проїханих біля 3 тис. кілометрів - машинка ні разу мене не підвела. Хоча перед відїздом було зроблений повний діагностичний огляд авто., був поміняний бензонасос з старого (масло протікало через прокладку - хоча він повністю робочий, спільно з homa було всановлено, що поведенена площина на кріплючій основі бензонасоса) - на Пекар (хороший бензонасос). В останній день був поміняний глушник (зараза відвалився на сварочномі шві - от прикол би був в дорозі). Балансіровка колес. І таке по дрібницям.

Їхав за маршрутом


Виїхав в пятницю о 4 год. 30 хв. (жалію, що не виїхав на годинку раніше). Чому ? Зранку легше їхати і менш загружені дороги фурами. На окружній Львова мене вбили ремонтні дороги (описувати не буду - місцеві знають чому). На окружній біля Винників повернув на право (пости ДАІ біля заправки постійно) в напрямку Золочева (дорога так собі і взагалі по моїй оцінці найгірші дороги - це у Львівській області, а окружна Тернополя - це взагалі окрема пісня, жах). При вїзді в Золочів тунель - треба бути обережним так як багато фур стоять на обочині і місцевого наслення яке гуляє як по тротуару. На відрізку дороги Зборів - Тернопіль є дійсно хороший відрізок дороги (два ряди) на якому можна нагнати втрачений час. В Тернополі був біля 7 год. ранку - за рекомендацією FAST поїхав через центр міста (про що не жалію - дороги рівні, світлофори працюють в реверсі, транспорту немає) - проскочив місто навіть не замітив (раджу всім, але тільки зранку так як після 8 год. включаються світлофори і маршрутчики виїжають в рейс). При виїзді з Тернополя дорога в два ряди (ДАІ-ників не спостерігалось ні разу) можна тиснути педальку. Ближче до Хмельницького (після насленого пункту Війтівці) починається напряг з фурами КАМАЗИ (хто їх пустив на дорогу ???). Час втрачався приблизно - відрізок в 10 км. за 20-30 хв., спасали тільки населені пункти в яких в два ряди дорога (розвилка) тоді тре тиснути на педальку при обгоні. така ж сама ситуація і після Хмельницького, а ж до Летичіва. Хмельницьк по окружній (зробив привал на 30 хв., є багато місць де це можна зробити) і тільки (дорога так собі, але головне не загружена)! В Летичеві пост ДАІ - (серед 10 постів які мені зустрічались усі працюють на перевищення швидкості і перетин суцільної) тому слідкуємо за морганням фар дальнобійників і не забуваємо дякувати. В місті великий рибний ринок де можна закупитись як до так і після поїздки. Ближче до Вінниці відмінна дорога в два ряди (проблем ніяких наганяємо втрачений час, але уже ближче до самої Вінниці пост - пасуть на швидкість). Вінницю мене занесло через центр (чи то заговорився з пасажиркою, чи проскочив знак), але благо проїхали без особливих приколів (пару світлофорів, місто побачили, центральна вулиця виводить на магістраль М12 так само як і "привела"). Виїхавши з Вінниці (по кущикам - "мальчики на лево - девушки на право" =) заправив авто бензом, але уже 92 про що пожалів так як машина втратила потужність і не така шустра стала - дальше тільки 95). За Вінницею дорога дозволяє їхати без особливих труднощів, але треба дивитись на пости так як також пасуть на швидкість (і взагалі в Вінницькій області напевне саме більше видали пристроїв на визначення швидкості руху авто.). З Гайсина до Умані страшно загружена дорога тими ж фурами (КАМАЗАМИ). Відчувається приближення до траси Київ - Одеса. В Умані раджу заїхати в Софіївський парк. Проїхавши окружну Умані повернув на право (є вказівник на Одесу). Між іншим після цього повороту уже не орієнтуємось по знаку Кіровоград (траса то Львів - Кіровоград і усюди був напрямок Кіровоград). І дальше по трасі Київ - Одеса і "газ до максимума" - стан дороги дозволяє. Оцінка на рівні України на тверду пятірку (рівна і в два ряди). Можна спробувати на що здатна машина. Але бувають пасуть на швидкість (90 км/год). Дальше головне не проскочити розвязку на Миколаїв поворот на Голованівськ (буде вказівник), зліва буде пост і мотель "Кропива". Дальше звичайні українські дороги, чим ближче до Первомайська, тим вона і гірша. В самому Первомайську вузький міст через р. Південний Буг на якому можуть запросто зачіпити тому треба бути обережним. Дальше по дорозі багато ДАІ-ників. В Южноукраїнськ розширяють автомагістраль тому багато обмежень по швидкості і ремонтної техніки (схоже як на окружній Львова тільки круче). Від Нової Одеси до Миколаїва в два ряди дорога можна тиснути (ДАІ-шників не спостерігалось). Миколаїв по окружній. При виїзді з Миколаїва така ж сама реконструкція окружної як і у Львові і дуже насичений рух (пробки). Там же пости ДАІ. Дальше Херсон, а так як мені необхідно було заїхати в місто то я через центр (знаків немає можна довго блудити...). В Цюрупинську пасуть на швидкість. В Великі Копані можна затоваритись продуктами (великий гуртовий ринок), але коли вертатись додому так як 1-2 кг там не купиш. Між іншим раджу закупити всі необхідні продукти саме в Херсоні (ціни дуже низькі в порівнянні з Кримськими), купити питної води (а можна взяти вдома в каністру - в Криму вода погана). При вїзді в Крим пост ДАІ з знаком STOP, а також страшна вонь з лимана. Дальше Армянськ (пасуть швидкість). 60 кілометрів дальше Красноперекопськ за яким розвязка на Джанкой/Сімферополь (так як їхав пізно постів ДАІ не бачив). 40 кілометрів південніше перехрестя на якому повертаємо на Роздольне і 120 км. до Чорноморська. Дорога не загружена можна тиснути. Всі дороги на західному побережжі Криму не скільки рівні а прямі (тут пригодиться функція круіз-контроль якої в девятки не виявилось =) ). На всьому відрізку дороги запах гореної стерні - невиносимий запах до якого важко привикнути. В Чорноморску був біля 23 год. 00 хв.
Відстань з Новояворівська в Чорноморське 1100 км. +/- 20 км., на все про все біля 18 годин (враховуючи, що я заїжав в Херсон по справам то норма, а так як не крути 14-15 годин скоріш ніяк.) Весь відрізок дороги середня швидкість 120-130 км/год., По магістралі Київ - Одеса по опелівському спідометру 170 км./год. (проба). В Криму в порівнянні з нашою широтою раніше темніє. По дорозі робив три заправки Новояворівськ/Вінниця/Херсон. На все про все в одну сторону спалено 75 літр бензи. ціни на бенз в Криму на 30 коп. дорожче в порівнянні з цінами на материку (тому повний бак в Херсоні).
В Криму "бійтеся" водіїв на Мерсах Спрінтери (возять екскурсії) - літають як шалені, а якщо хочете скоріш кудась заїхати пристроюйтесь до них. =)
В самому Криму багато приїзжих машинами з Росії та Білорусії. Все наслення розмовляє на рос. мові. Ужас ! Живемо в Україні, а в магазині продавець не знає що я від неї хочу. Блін !
Зворотню дорогу описуватии не буду так як сюжет приблизно схожий...
Вражень від поїздки багато. І без роздумів зїздив би щераз.

Якщо в когось є які питання пишіть постараюсь відписати.

Дякую за увагу (може мій опис комусь пригодиться, або ж цікаво почитати...). Старався описати картину доступно - може щось забув, або помилився (хоча навряд) - звіняйте.

Завтра 13.09.07 р. їду в Хмельницьк на базар. Тому питання ? В який час краще виїхати щоб прибути на базар саме оптимально. І на якій вулиці він знаходиться ? Щоб в ночі не блукати...

Nick_
Повідомлень: 573
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення Nick_ » Нед, 12 серпня 2007, 13:31

Yelik писав:Якщо будеш в Чорноморську рекомендую поїхати на Тарханкут(там знімали фільм "Людина амфібія"), дуже гарне місце, кришталева вода і мало людей які її баламутять :) (хоча може зараз щось і змінилось). Тепер там можна купити екскурсії так що час можна провести весело. Сам Чорноморськ невелике містечко(а може просто селище), так що особливих розваг небагато.
Тарханкут - дуже гарне місце та й взагалі околиці всього побережжя вражають (такого кожного дня не побачиш), але люди наші як свині помалу гадять. Багато народу дикарями тому такий стан.
Чорноморськ дійсно місто як таке нічого осбливого тихе і в основному живе за рахунок відпочиваючих. При приїзді склалось враження, що перемістився в часі - совдепівщиною попахувало (памятник Леніна, червоний прапор) :lol:
Сервіс на базах відпочинку та пансіонатах відмінний. За ціною в 75 грн. з одної людини за добу з трьох разовим харчуванням - супер !

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 44 гостей