Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Lwow - Krakow - Lwow 2 dni
Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Вів, 11 серпня 2015, 19:04

Обережно многа букаффф...


І так рішили ми катнутися в краків погуляти....
Класно всьо починалося... Рішили їхати через границю в Смільниці.. чому так? та томушо колєга на весіллї був в Хирові.. а то 14 км від кордону...
сказати чесно морально готувався чуть лі не до польової дороги, всьо дякуючи інету... але все не так погано :-)
дорога канєшно не айс але і як на пів кола нема як писало)))
але про це потім :D
почнем спочатку.. виїхав десь година 1- пів 2 зі Львова)) погазував собі в Хирів.. так як я не знав де той хЄрів є, то включив собі карти) Але гугл мапс на мене напевно за шось обіжений шо почав вести мене хз яким полем)) ну я удачьно болт забив на нього))
і ту за класікою жанра як завжди починається саме цікаве в поїздці)
Заїхав я значить в Старий Самбір :-) всьо гуд вроді поняв як їхати але хз чого, або не виспався (бо взагалі не спав вечером), або просто щось втикав.. ну коротче заблудився.. попробував покластися на орієнтацію і все вийшло, але маленька проблема вперся в блоки і типу центру шота, ну коротше дорогу на яку мені треба бачив, але не виїхав.. ладно, думаю зупинюся в когось спитаюся... їду такий, бачу по лівій стороні від мене скверик (жуткоє мєстєчко таке).. на лавочці сидить пару людей і біля них кругами ходить дитина з наполовину піднятими руками вгору і постійно ними легко трясе..
Ну скажете ви шо такого да, віддихають люди, субота ж...
Ага я тоже так подумав, але я так легенько втикнув шо то десь пів 3.. вийшов я з машиною, направився в сторону тої кампашки... по дорозі спитався чи на підкажуть мені дорогі.. і тут я поняв шо шось не так.. дитина яка ходила кругами з напів піднятими руками зовсім не дитина вже.. то якийсь мужик ростом з 1.40м десь.. який ходив по кругу десь півтора метра в діаметрі і мав жуткий вигляд дууууууже!!!!! коли він мене замітив, він зупинився, обернувся до мене, але руки ладбше в нього були підняті і так дьоргались... да канєшна поняв я в той момент шо я лажанувся і попав в якийта дурдом.... ну думаю свалу нема.. в той момент один з чуваків які були на лавці підірвався і почав бігти в мою сторону, ну ладненько, думаю я, подивимся шо щяс буде)) підбіг побачив навігатор, хотів шось там поклацати) я телефон в кишеню поставив і сказав шо він заглючив не показує дороги, дальше картіна така, чувак каже шо пояснить дорогу але дуже скоро починає наперед мене гнати до мої машини відкритою де дівчина сиділа і каже мені давай сідай в машину і їдь я тобі зараз всьо розкажу... ну якось так карочє)) дівчина там вже тоже не поняла шо то робиться, ну карочє я йому сказав шо я всьо його поняв поняв куда то їхати і дав на пель щоб пошвидше виїхати з того дурдому.. потім побачив якусь пару яка мені толкова пояснила як виїхати на дорогу))

ладно думаю їду дальше, хватає мені на ту ніч тих фільмів ужасів)) ахах потім ше довго згадував ті напів підняті руки...
ладно дальше по трасі ше пару людішок появлялись хз звідки, але то ніч то нормально....

Доїхав до хирова забрав друзів з весілля, заїхав затанкував повний бак під горло і на границю...

Зображення

На границі ні одної машини, після мене десь може два буса і дві легкових заїхало...
границю проїхав і не довго і не скоро... бо ладно наші ше я заїхав зразу подивились машитну, печатки підбили на талоні і всьо... а там спільна відправа, хто не знає то шо таке, то нема двох границь, української і польської, всьо на одній, сидять і наші і їхні.. поляки певно там спали в будках бо шо погранєц виходив довго шо митник.. а і доречі полячка домахалася до моїх габаритів)) в мене амерікан стайл.. габарити винесені в повороти)) замахувала мене шо то, я їй пояснив і вона відіпалась)) і пішла печатати паспорта))



ну але ладненько...
виїхав з границі, вставив польську карту, запустив навігатор і газу на Краків... дорога супер селами як правило звичайна вузька дорога...

після кордону на заправку на каву і перекур і дальше їдем...

Зображення
Зображення

один момент був взагалі асфальт закатаний під одну машину в ширину а дорога двостороння, весело було коли ми собі їхали і із за повороту на зустріч Омега вилетіла)) сторможувались двоє)))
дальше попакували собі тими селами.. сам їхав не скоро, але мене обігнав вен на краківських номерах, я собі за ним пристроївся і газував)))
їхали спокійно з музикою нікуди не спішили бо я розраховував на колєйку на кордоні)))

Зображення



і тут розвилка і я виїжджаю на двохполоску в кону сторону, розділену по середині відбійником і шумоізолюючими екранами бо боках... їду не спішу і замічаю шо мене обганяють всі як стоячого просто..

Зображення

тут то я і поняв шо їду по автобану А4... юху рівненька гладенька дорога по якій приємно їхати)) поняв шо так помало не пасує їхати.. 160 і газу))

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення




баном заїхав в сам Краків, дальше доїхали до старої частини міста і почали шукати парковку...

Зображення
Зображення



з парковкою цікаво там вся центральна частина в паркоматах.. але субота неділю парковка безкоштовна.. поставив в одній бічній вуличці, почали збиратися і підійшла жіночка яка мені сказа шо тут конкретно не можна стаивти, бо то для місцевих жильців, а за поворотом вже можна)
бо приїде поліція і надіне блок на колесо) ну я поняв і перепаркувався за 50 метрів дальше))

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення


всі там переділись з дороги і пішли гуляти.. Спочатку пішли в Вавель
дуже гарно там і з того пагорба видно Віслу....
звітам спустиися в старе място і гуляли вуличками до площі ринок їхньої...
Краків дуже сходий на львів)) були навіть моменти майже ідентичні шо можна побачити в нас в центрі)

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення



в обід вирішили перекусити)) перекус коштує в районі 20 злотих... за той час почали шукати хостел де переночувати... знайшли місце шо нам порадили в студмістечку їхньому.. зняли собі дві двохмісні кімнати по 40 злотих з людини.. да нема телевізора і кондюка, але є холодильник, душ туалет получається на блок, а це 4 кіманати.... заїхали поселились, залишили там машину і пішли далі в центр, точніше поїхали автобусом... там цікава штука з автобусами за проїзд треба платити не так як в нас, там все по часу, наприклад 20 звилин коштує 2.8злотих, але це абсолютно на любий транспорт...


Зрозуміли просто гуляти скучно)) дівчина подзвонила до подруги стоєї яка там зараз живе) ми зустрілися з нею на площі біля голови))
я так поняв шо як в нас кажуть "давай біля коня" то в кракові " давай біля голови" :D :D

Зображення
Зображення
Зображення


поводила вона нас ше по центру, дальше пішли в єврейський район.. єврейський район як я поняв то таке місце де в основному в Кракові проходять всі тусовки) всі там вечорами збираються, там багато кафешок є де попити пива, посидіти, полялякати))

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення



зайшли випити пива)) я до того в принципі вже виснажений був, як не як а півтора сутки не спати)) а ше попив пивка і всьо шо я хотів то душ і подушка) байдуже де))
але ше трошки пройшлись і вже ввечері на хостел) там в студмістечку є кафе зразцу в якому ми замовили піцу 44см за 24злотих і пивко)) перекусили і повирубувались))



Зображення
Зображення




день 2.
другий день мав бути веселішим тому що всі вже відпочили)) поснулись помились і до 10 години мали виселитись) вирішили шо треба десь поснідати... коліжанка яка нас водина в перший день показала де можна поїсти смачних запіконок.. приїхали припаркувались, в паркоматі купив білетів на 40 хвилин - 2 злотих.. запіканка то їхньому то такий здоровий багет на якой накладено всьокого різного як на піцу, ціна різна.. я взяв кололівську, там шо 3 вили мяса і сири різні то 10 злотих..

Зображення

всьо рішили шо їдем в галерею кракоувску на закупи)) підхожу до машини а там лист щастя штраф 50 злотих за то шо не хватило ліміту парковки, перевищив на 3 хвилини... :facepalm :facepalm :facepalm матюків було дуже багато....

Зображення


ну але то таке.. поїхали в галерею там замахались лазити.. 270 магазинів..з галереї поїхати віддихати і релаксувати в аквапарк))
52 злотих безліміт на весь день з саунами горками і т.д.))
дальше в бєдронку на закупи хавки і дорога додому)) не люблю я бєдронку капєц, але вона була прямо біля аквапарку, а кудась дальше їхати було впадло))

Зображення
Зображення

по дорозі заскочили на заправку, взали по каві, перекусили ковбасками і булочками з бєдронки і знову на любимий А4 бан і додому на краковець))

Зображення
Зображення
Зображення


долетіли скоро)
черги вроді не було великої, пару пасів стояло, малий прикордонний рух, потім всі пасторти і потім таксфрі, так суть в тому шо в мому пасі попався Х5 якого польский митник тримав певно хвилин 40 і ми всі стояли... 12 година я приїхав на кордон і пів 7 десь тільки був вдома :facepalm :facepalm :facepalm :angry :angry :angry

а ше мене вбила одна фігня.. я ніколи на краковець не їжджу тому не знав того, виїхав з границі туман був нереальний, але то таке, по трасі на львів бля кожні 50 - 100 метрів з асвальту шось тіпа лежачих поліцейських, як я матюкався шо аж всі просинались в машині.. злий був капєц... але то Україна нічо дивного :facepalm


такшо якось от така поїздочка)))

хто дочитав той має стальну витримку і молодесь)))
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
andriy_zab
Повідомлень: 1033
З нами з: Вів, 16 січня 2007, 11:33
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Peugeot 308 1.6HDi
Звідки: Львів
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 12 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення andriy_zab » Вів, 11 серпня 2015, 19:28

Крута поїздка вийшла :thumbup
Штраф типу здуло вітром з лобовухи чи прийшлось платити?

То стики плит, там треба максимально скидувати в околицях Яворова, вночі взагалі небезпечно. А відносно черг на Краковці назад- там як пощастить, останній раз черга була до автобану і за 2 год. пройшов. А перед в черзі з 10 машин простояв 5 годин :facepalm

Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Вів, 11 серпня 2015, 19:35

andriy_zab писав: Штраф типу здуло вітром з лобовухи чи прийшлось платити?
покишщо здуло вітром в бардачок а там хз шо з ним зробити... треба ше точно уточнити яка процедура бо в польшу їжджу час від часу тут близько шоб всьо норм було)))
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення Sluva » Вів, 11 серпня 2015, 20:27

snik писав: по трасі на львів бля кожні 50 - 100 метрів з асвальту шось тіпа лежачих поліцейських
там стара дорога з бетонних плит,до Євро12 її закатали в асфальт,а тепер стики плит почали ліізти,але їх там не так аж вже багато :) 5-6 шт :shout
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
weber
Повідомлень: 7796
З нами з: Нед, 01 липня 2007, 11:44
Стать: чоловік
Авто: льоня
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення weber » Вів, 11 серпня 2015, 21:59

Зачот за правильно вставленні фотки 8-)

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення Vusiko » Вів, 11 серпня 2015, 22:11

snik, в Десільві був? Фритки їв? В House of beer був? Та ти Кракова і не бачив :facepalm А на тому малюху в червні копійок більше значно більше було) Та і Галерея Краковська для закупів неальо. Дорожча від інших

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення vovka » Вів, 11 серпня 2015, 22:33

snik писав: там цікава штука з автобусами за проїзд треба платити не так як в нас, там все по часу, наприклад 20 звилин коштує 2.8злотих, але це абсолютно на любий транспорт...
там є і разові квитки на одну поїздки.
я як був то брав добові (просто шоб лишній раз не напрягатися з тим компостуванням і пошуком нового квитка), хоча економія появлялася якшо більше 4 раз за добу їхати.

Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Сер, 12 серпня 2015, 00:59

Sluva, ну хз хз я явно більше ніж 6 перескочив)))


weber, :happy :sing :beer :beer :beer


Vusiko, фритки ів там де на фото.. тільки там замість машин стояли розкладні крісла лежаки музика двіж паріж)))) і ше десь хз де))))
фритки1.jpg


vovka, та я проїхався від хостелу до машини і потім вечером назад вже такшо навіть не взнавав))

а так коліжанка там собі на місяць проїздний купила і всьо) анліміт нонстоп еврідей еврінайт :D :D :D :D
Востаннє редагувалось Сер, 12 серпня 2015, 01:09 користувачем snik, всього редагувалось 1 раз.
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Сер, 12 серпня 2015, 01:03

Vusiko писав: Та і Галерея Краковська для закупів неальо.
та я то і поняв)) тому дєвки які з нами були тішилися хібашо йогуртами :shout :shout :shout

а я і другий пацан новими сумками та й по всьому)))

в замосцю мені якось краще закуплятись))
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
t309
Повідомлень: 5363
З нами з: П'ят, 09 листопада 2007, 04:10
Ім'я: t309
Стать: чоловік
Авто: Було класне, розвалили в хлам (((
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення t309 » Сер, 12 серпня 2015, 01:23

snik писав: хібашо йогуртами
в хостелі ))))
https://goo.gl/TcJrkr
Ні хабарям, відкатам, порушеням ПДР!

Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Сер, 12 серпня 2015, 01:34

t309, :shout :shout :shout ахаха ну то вже інше))))
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення Vusiko » Сер, 12 серпня 2015, 05:58

snik, ну раз там фритки їв значить трохи Кракова бачив. Там самі заєбісті ;)
А кебаб в Еффесі пробував? :D

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення cat-yellow » Сер, 12 серпня 2015, 13:13

Vusiko писав:snik, ну раз там фритки їв значить трохи Кракова бачив. Там самі заєбісті ;)
А кебаб в Еффесі пробував? :D
Vusiko всьо чотко розказав :)))
Гарний опис

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення cat-yellow » Сер, 12 серпня 2015, 13:14

Єврейський квартал - то Казімєж

Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Сер, 12 серпня 2015, 14:31

Vusiko, всьо хватає травити тут :D :D поїду ше на два дня якось)) то тоді решту попробую))) ахаха)))

cat-yellow писав: Звідки: Червоноград/Краків
о курде я й забув з ким на пиво можна було сходити)))
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
Vusiko
Повідомлень: 10451
З нами з: Вів, 06 жовтня 2009, 08:27
Ім'я: Олексій
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 2 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення Vusiko » Сер, 12 серпня 2015, 15:08

snik, буш їхав свисти, розкажу що куда

Аватар користувача
snik
Повідомлень: 1699
З нами з: Суб, 28 листопада 2009, 22:29
Ім'я: Євген
Стать: чоловік
Авто: штири колеса...
Звідки: levandovka
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення snik » Сер, 12 серпня 2015, 15:44

Vusiko, ну всьо домовились))) пролпишеш мені шоу програму)))
~~ есть хорошие машины,есть немецкие машины и есть мерседесы ~~


K-Team
MotorGroup

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення Kritik » Сер, 12 серпня 2015, 15:46

snik, ше в ІКЕА треба було заїхати, там запіканка + безлімітна кола/фанта/пепсі/7up за 5 злотих :D

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення cat-yellow » Сер, 12 серпня 2015, 16:00

snik, :beer
Kritik, +1 :)

Аватар користувача
shaman
Повідомлень: 3404
З нами з: П'ят, 05 січня 2007, 21:03
Ім'я: Святослав
Стать: чоловік
Авто: BMW X5, X6
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 23 рази

Re: Lwow - Krakow - Lwow 2 dni

Повідомлення shaman » Сер, 12 серпня 2015, 17:01

snik,
В підземеллях на площі ринку також небули?

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 41 гостей