Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Албанія - власним ходом)
andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення andrewdor » Вів, 17 липня 2018, 18:43

Ну так ти поїхав, де погано. Переїдь через перевал, Дхерми, Хімаре, Борш і буде тобі шастя..Саранде велике місто портове можна на Корфу сплавати паромом. Ксаміль теж красиво. Інша Албанія досить сумна в плані пляжів та моря.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Вів, 17 липня 2018, 19:53

Олег_9 писав:
Вів, 17 липня 2018, 14:54
Всім доброго дня!

Також збираюся їхати в Албанію через два тижні.

sapphir так як ти зараз на місці буде декілька уточнювальних запитань )
Що ти маєш на увазі під (пляжы - полный треш) і щось я не до кінця розумію чому ти пишеш про Егейське море . . .
Чи варіант шукати на місці проживання, бо пропозиції які дає букінг не фонтан!!!

Ви будете відпочивати в Орікумі чи буде ще переїзд в інші міста ?

Пляжі брудні - трохи чистять ті що з платними лежаками. Море - видно на метр. Тому і писав що в Греції море і пляжі кращі. Переїжджати не плануємо - посоваємось тут і через 10 днів додому.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Олег_9
Повідомлень: 6
З нами з: Вів, 17 липня 2018, 14:32
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Skoda Octavia A5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Олег_9 » Сер, 18 липня 2018, 08:28

[quote=andrewdor post_id=1543276 time=1531845819 user_id=6941]
Переїдь через перевал,

Може боїться через нього їхати :D :D :D

Олег_9
Повідомлень: 6
З нами з: Вів, 17 липня 2018, 14:32
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Skoda Octavia A5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Олег_9 » Сер, 18 липня 2018, 08:32

sapphir писав:
Вів, 17 липня 2018, 19:53
Олег_9 писав:
Вів, 17 липня 2018, 14:54
Всім доброго дня!

Також збираюся їхати в Албанію через два тижні.

sapphir так як ти зараз на місці буде декілька уточнювальних запитань )
Що ти маєш на увазі під (пляжы - полный треш) і щось я не до кінця розумію чому ти пишеш про Егейське море . . .
Чи варіант шукати на місці проживання, бо пропозиції які дає букінг не фонтан!!!

Ви будете відпочивати в Орікумі чи буде ще переїзд в інші міста ?

Пляжі брудні - трохи чистять ті що з платними лежаками. Море - видно на метр. Тому і писав що в Греції море і пляжі кращі. Переїжджати не плануємо - посоваємось тут і через 10 днів додому.
Звісно трохи дивно пертися за 2000км на автомобілі, і щоб потім маринуватися 10 днів на одному місці, хоча це може бути суб'єктивна думка. В любому випадку хорошого настрою, вдалої погоди і приємного відпочинку!

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення cat-yellow » Сер, 18 липня 2018, 08:43

Олег_9 писав:
Сер, 18 липня 2018, 08:32
Звісно трохи дивно пертися за 2000км на автомобілі, і щоб потім маринуватися 10 днів на одному місці, хоча це може бути суб'єктивна думка. В любому випадку хорошого настрою, вдалої погоди і приємного відпочинку!
То є питання суто кольору та смаку фломастерів. Я перся 1400 км і маринувався 3 тижні з задоволенням.

andrewdor
Повідомлень: 1744
З нами з: Сер, 21 липня 2010, 21:37
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: Das auto
Номер: -------
Звідки: Львів
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 43 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення andrewdor » Сер, 18 липня 2018, 09:47

Та справа в тому, що він сидить в тій Албанії, яка дуже посередня, навіть море по суті інше. Там море Адріатичне дуже мілке непрозоре і брудне, а за перевалом вже Іонічне, глибоке, холодніше, але дуже прозоре. І пляжі різні. На Іонічному всюди галька.
І тому враження про країну і відпочинок складеться суто негативне.
Я так само був 7 днів в Дурресі, і думав, заради чого в ту Албанію так тяжко їхати.
Але потім 8 днів за перевалом .... І це дійсно зовсім інші враження, як інша країна, і звіддтам в мене бажання, ще колись попасти в цю країну.
Як би мій відпочинок почався і скинчився в Дурресі, я би рахував цю поїздку суцільною помилкою. А по суті помилка - це відпочинок у тій частині, куди масово везуть наших туристів, турфірми.

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Сер, 18 липня 2018, 11:00

andrewdor писав:
Сер, 18 липня 2018, 09:47
Та справа в тому, що він сидить в тій Албанії, яка дуже посередня, навіть море по суті інше. Там море Адріатичне дуже мілке непрозоре і брудне, а за перевалом вже Іонічне, глибоке, холодніше, але дуже прозоре. І пляжі різні. На Іонічному всюди галька.
І тому враження про країну і відпочинок складеться суто негативне.
Я так само був 7 днів в Дурресі, і думав, заради чого в ту Албанію так тяжко їхати.
Але потім 8 днів за перевалом .... І це дійсно зовсім інші враження, як інша країна, і звіддтам в мене бажання, ще колись попасти в цю країну.
Як би мій відпочинок почався і скинчився в Дурресі, я би рахував цю поїздку суцільною помилкою. А по суті помилка - це відпочинок у тій частині, куди масово везуть наших туристів, турфірми.
Скільки людей стільки думок - зараз тут білоруси - вони навпаки з Греції їхали і в Хімарі їм не сподобалось бо людей багато, парковок нема і дорого. Так само їздив знайомий Голем, 5км вище Орікум і Ксаміл. Йому сподобалось по сумі усіх за і проти саме вище Орікуму. Якщо порівнювати з Пріоною в якій дехто з форуму був - тут жодного плюсу.
На рахунок їзди по різним точкам - я так не відпочиваю бо з двома малими дітьми це не реально.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Олег_9
Повідомлень: 6
З нами з: Вів, 17 липня 2018, 14:32
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Skoda Octavia A5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Олег_9 » Сер, 18 липня 2018, 11:21

Скільки людей стільки думок - зараз тут білоруси - вони навпаки з Греції їхали і в Хімарі їм не сподобалось бо людей багато, парковок нема і дорого. Так само їздив знайомий Голем, 5км вище Орікум і Ксаміл. Йому сподобалось по сумі усіх за і проти саме вище Орікуму. Якщо порівнювати з Пріоною в якій дехто з форуму був - тут жодного плюсу.
На рахунок їзди по різним точкам - я так не відпочиваю бо з двома малими дітьми це не реально.
[/quote]

Це точно, що думок людей дуже багато! Повернуся до того, що хтось приїжджає з цієї країни задоволений, а хтось ні. Точно для себе зрозумів, що треба побачити своїми очима.
Також катаємося з двома малявками, при бажанні зробити переїзд в 200 км не складає проблеми, коли подолали шлях в 2000тис., єдине що всі речі треба запакувати і . . ., а це час, а на відпочинку його завжди мало!!!

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Сер, 18 липня 2018, 11:24

Хотів би я побачити того [цензура] який це написав :

. Orikum (Орикум)

В центре одноименного города находится знаменитый пляж Orikum с золотистым песком протяженностью 15 км, являющийся составной частью Ривьеры. Здесь есть все, что нужно для нормального пляжного отдыха. Его любят и туристы, и местные жители. На пляже работают бары и кафе. Вход на пляж бесплатный, за лежаки и зонты нужно платить. В отдаленной части пляжа можно совершать романтические прогулки или устраивать пикники. Эта часть пляжа Orikum расположена вдали от города, поэтому сюда еще не добралась шумная цивилизация. Пляж Orikum отделён от города линией оливковых рощ.

Тут напевно народна традиція бити пляшки і викидати їх у море - ще в жодній країні не бачив стільки скла, будівельного мусора і просто мусора на пляжах. В воді ніг не видно якщо стоїш по пояс.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Felix » Сер, 18 липня 2018, 11:49

sapphir писав:
Сер, 18 липня 2018, 11:00
Якщо порівнювати з Пріоною в якій дехто з форуму був - тут жодного плюсу.
чи правильно я тебе поняв, що фармат тіпа пріони а по суті діслокація скатіни - то чотка тєма в порівнянні даже з хвальонаю олбанскою рів'єрою?
просто ніколи не був в албанії, і цікаве порівняння з тою скатіною, яку я сам вважаю супербюджетним варінатом (в широкому значенні слова)

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення cat-yellow » Сер, 18 липня 2018, 11:58

sapphir писав:
Сер, 18 липня 2018, 11:24
Хотів би я побачити того [цензура] який це написав :

. Orikum (Орикум)

В центре одноименного города находится знаменитый пляж Orikum с золотистым песком протяженностью 15 км, являющийся составной частью Ривьеры. Здесь есть все, что нужно для нормального пляжного отдыха. Его любят и туристы, и местные жители. На пляже работают бары и кафе. Вход на пляж бесплатный, за лежаки и зонты нужно платить. В отдаленной части пляжа можно совершать романтические прогулки или устраивать пикники. Эта часть пляжа Orikum расположена вдали от города, поэтому сюда еще не добралась шумная цивилизация. Пляж Orikum отделён от города линией оливковых рощ.

Тут напевно народна традиція бити пляшки і викидати їх у море - ще в жодній країні не бачив стільки скла, будівельного мусора і просто мусора на пляжах. В воді ніг не видно якщо стоїш по пояс.
Так а шо це для когось новина і ніхто не цікавився цим до виїзду?

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Сер, 18 липня 2018, 12:07

Felix писав:
Сер, 18 липня 2018, 11:49
sapphir писав:
Сер, 18 липня 2018, 11:00
Якщо порівнювати з Пріоною в якій дехто з форуму був - тут жодного плюсу.
чи правильно я тебе поняв, що фармат тіпа пріони а по суті діслокація скатіни - то чотка тєма в порівнянні даже з хвальонаю олбанскою рів'єрою?
просто ніколи не був в албанії, і цікаве порівняння з тою скатіною, яку я сам вважаю супербюджетним варінатом (в широкому значенні слова)
Я не можу сказать про рівьєру, про Іонічне море. Я бачив тільки Орікум і місцеве Адріатичне море ну і сподіваюсь проїхатись хочаб до Вльори. Болгарській Синоморець круче не кажучи вже про Пріону.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Сер, 18 липня 2018, 12:10

cat-yellow писав:
Сер, 18 липня 2018, 11:58
sapphir писав:
Сер, 18 липня 2018, 11:24
Хотів би я побачити того [цензура] який це написав :

. Orikum (Орикум)

В центре одноименного города находится знаменитый пляж Orikum с золотистым песком протяженностью 15 км, являющийся составной частью Ривьеры. Здесь есть все, что нужно для нормального пляжного отдыха. Его любят и туристы, и местные жители. На пляже работают бары и кафе. Вход на пляж бесплатный, за лежаки и зонты нужно платить. В отдаленной части пляжа можно совершать романтические прогулки или устраивать пикники. Эта часть пляжа Orikum расположена вдали от города, поэтому сюда еще не добралась шумная цивилизация. Пляж Orikum отделён от города линией оливковых рощ.

Тут напевно народна традиція бити пляшки і викидати їх у море - ще в жодній країні не бачив стільки скла, будівельного мусора і просто мусора на пляжах. В воді ніг не видно якщо стоїш по пояс.


Так а шо це для когось новина і ніхто не цікавився цим до виїзду?

Чесно - ні. Я якось пропустив цей момент. Я знав зо є платні лежаки і скільки вони коштують але що тут так брудно навіть на платній території для мене відкриття. Також покі що не бачив душів на пляжах. Без коралок тут нема що робити тому краще купити в нас.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення BOXER » Сер, 18 липня 2018, 13:44

підчитую цей звіт. вони зараз в Албанії якраз відпочивають. все позитивненько ніби.
http://www.myeasytrip.com.ua/category/a ... toalbania/
Sad, but true.

Felix
Лінгвіст
Повідомлень: 3847
З нами з: Пон, 25 травня 2009, 10:20
Ім'я: Felix
Дякував (ла): 2 рази
Подякували: 37 рази
Контактна інформація:

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Felix » Сер, 18 липня 2018, 13:56

я тоже то підчитував, але давно поняв одне, шо коли чувікі пишуть тільки торч, хатя перебували в повному бюджеті, то то нада нехіло фільтрувати... бо є певна психологія людей...

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення BOXER » Сер, 18 липня 2018, 14:02

ну вони, як я поняв, не зовсім там ппц бюджетно відпочивають. тіпа собі їздять по різних містах, хавають в ресторанах, живуть не в найгаліміших апартах.
Sad, but true.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 18 липня 2018, 14:03

Гарно людина пише - треба почитати на дозвіллі))

sapphir
Повідомлень: 4901
З нами з: Нед, 11 грудня 2011, 20:19
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Вектра С 2.2 АТ з ГБО
Звідки: львів
Дякував (ла): 32 рази
Подякували: 29 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення sapphir » Сер, 18 липня 2018, 18:17

Вчора зайшли в піцерію - з пивом лишили 20 евро на родину, сьогодні обідали салат, перше і риба на друге - 31 евро. Це на родину 2+2 - Да наїлися може і забагато але діти в нас окремо їдять тому можна рахувати що то на 2.5 людини. Як на мене зовсім не дешево.
Настільні ігри Така Мака :
https://www.takamaka.com.ua/

Олег_9
Повідомлень: 6
З нами з: Вів, 17 липня 2018, 14:32
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Skoda Octavia A5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення Олег_9 » П'ят, 20 липня 2018, 08:38

sapphir писав:
Сер, 18 липня 2018, 18:17
Вчора зайшли в піцерію - з пивом лишили 20 евро на родину, сьогодні обідали салат, перше і риба на друге - 31 евро. Це на родину 2+2 - Да наїлися може і забагато але діти в нас окремо їдять тому можна рахувати що то на 2.5 людини. Як на мене зовсім не дешево.
Дешево получається коли з дому брати картопельку, яйця і т.д. не забудьте за мультиварку ;) і :beer у нас дешевше :D :D :D

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: Албанія - власним ходом)

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 20 липня 2018, 10:32

Мультиварка - то тєма.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 18 гостей