Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Закрито
Комплектація авто для закордону
Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » Нед, 03 липня 2016, 21:18

Mick писав: AVP_6, В Італії майже завжди можна їхати бо бесплатних дорогах
я мав на увазі не платні дороги а страхівку ;) , по італія сам бачу шо ліпше по безплатних їхати, бо платні дорогі і не цікаво, а так як відстані малі то можна не спішити
myzikk писав: я думаю дешевше ніж на кордоні польському не купиш, наразі місяць 110злотих
pavlo09 писав: 100% брати тільки на польскому кордоні!
а то багато часу займає? бо вистояти на кордоні 6+ годин і ше чекати страхівку шось не дуже хочеться, чи то скоро? і де то робиться перед перевіркою польских митників чи вже коли переїхав кордон?

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення T5-R » Нед, 03 липня 2016, 21:27

AVP_6 писав: а то багато часу займає?
10хв. працюють цілодобово.
якщо страхівки немає, то цельнік попросить її купити відразу на кордоні.

машина в тебе не нова, тому літру масла в багажник візьми.
я завжди брав масло, тосол, мінімальний набір ключів.

Бажано мати телефон з роумінгом. я юзаю КС, але зараз вроді є хороші тарифи по водафону.
Востаннє редагувалось Нед, 03 липня 2016, 21:32 користувачем T5-R, всього редагувалось 1 раз.
Impossible is Nothing

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення myzikk » Нед, 03 липня 2016, 21:28

AVP_6 писав:
Mick писав: AVP_6, В Італії майже завжди можна їхати бо бесплатних дорогах
я мав на увазі не платні дороги а страхівку ;) , по італія сам бачу шо ліпше по безплатних їхати, бо платні дорогі і не цікаво, а так як відстані малі то можна не спішити
myzikk писав: я думаю дешевше ніж на кордоні польському не купиш, наразі місяць 110злотих
pavlo09 писав: 100% брати тільки на польскому кордоні!
а то багато часу займає? бо вистояти на кордоні 6+ годин і ше чекати страхівку шось не дуже хочеться, чи то скоро? і де то робиться перед перевіркою польских митників чи вже коли переїхав кордон?
Робиться хв 5, коли прикордоник польський підійде до тебе брати документи, скажеш що тобі треба зелену карту купити, на Шегинях воно з ліва будка біля туалету. На Краківці, за всіми постами правіше, запитаєш він тобі покаже де :beer
:p

Anix
Повідомлень: 1222
З нами з: Чет, 10 серпня 2006, 19:12
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення Anix » Нед, 03 липня 2016, 21:32

AVP_6, візьми страховку в Віктора Векслера і не мороч собі голови. Він Тобі все розкаже і пояснить. Собі в нього робив річну Зелену карту. Дешевше не зробив ніхто.
1) на польському кордоні можна взяти тільки на 1 місяць. Тобі треба на триваліший час. Тому кордон не підходить.
2) ті хто радить страховки на польському кордоні, напевне ще не стикалися з виплатами по них в разі ДТП. А це ще той гЄмор.

Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення T5-R » Нед, 03 липня 2016, 21:33

Anix писав: А це ще той гЄмор.
чому?
Impossible is Nothing

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » Нед, 03 липня 2016, 22:23

Anix писав: AVP_6, візьми страховку в Віктора Векслера і не мороч собі голови.
от я тому і питаюсь скільки вона коштує, шоб собі порівняти, бо Віктора ціни маю і знаю шо там саме дешевше бо в нього всі страхівки на візи і автоцивілки роблю

pavlo09
Повідомлень: 2836
З нами з: П'ят, 07 липня 2006, 23:57
Ім'я: Павло
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення pavlo09 » Нед, 03 липня 2016, 22:56

AVP_6, 5хв. займе тобі та страховка. В нас вона коштує на 15 днів десь +- як Польщі на місяць

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » Нед, 03 липня 2016, 23:02

pavlo09 писав: AVP_6, 5хв. займе тобі та страховка. В нас вона коштує на 15 днів десь +- як Польщі на місяць
але мені треба рахуй на 2 міс, тобто беремо 110зл*2*6,2 = 1364грн, а у Віктора на 2 міс 1600-1700 я точно не памятаю, то думаю безсмислу тих 200 грн економії
+ авто буде 2 місяці кататись по європі і справді хочеться шоб була нормальна страховка, а як я польскій страховій шось поясню якшо-шо, я ж мови не знаю ні польської ні німецької, а вони наврядчи в польщі анг знають

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 15 липня 2016, 15:09

от зїздив я у Німеччину і хочу підсумувати всі плюси і мінуси а також проби і помилки, можливо комусь стане у пригоді
- отже сама перша моя помилка була то відсутність навігатора - по суті по дорозі він не треба але я не думав шо у Європі така проблема з пошуком заправок, я знав що вони в більшості не при дорозі але думав шо повинна бути логічна система вказівників, а тут не так, получається ти їдеш бачиш знак LPG там за 3000м, справді за 3км є поворот, повертаєш в нього а заправки там нема а починається якесь місто/село, я проїхав десь до 3 км по одному з таких сіл, заправка так і не знайшов і потім ше ледве вернувся назад на магістраль (багато односторонніх рухів) так що якшо хтось хоче їхати на газі і має маленький балон (як у мене 50л) то повний бак бензи маст бі, або чітко продумана дорога з координатами GPS заправок.
2. Якість доріг - і от тут я був дуже здивований, наслухавшись розповідей про європейскі дороги я очікував значно більшого, а по суті всі магістралі (по яких я їхав) рівень київської траси і не більше (ніякого тобі освітлення), полоси майже нігде не підсвічуються (ми валили в дуже проливний дощ і не було видно нічого), стьоків води немає і вся дорога постійно мокра і зі всіх фур летить на лобовуху, мабуть один тільки плюс тих доріг то багатополосність чого немає у ЛЬвівській області майже нігде, тому як висновок дороги непогані але явно платними їм бути зарано, і саме цікавіше шо в Польщі реально дороги кращі чим у Німеччині (зновуж по тому що встиг побачити я)
3. Паливо - от тут Польща порадувала, ціна газу 1,55*6,2 = 9,61 грн при 9,5-10 грн у нас, німеччина 0,6Є в середньому 16-17грн., що теж не дуже страшно, якість газу напевно оцінити важко в мене получалось 35л газу на 260-270км, тобто розхід склав 13,2 газу на 100км (повна загрузка багажника - а багажник в мене великий + 4 людей + постійно кондюх)
4. ну і границя - і тут не можна не радуватись, Краковець 25хв дві границі зі всіма провірками, хоча по суті ніхто нічого і не провіряв (ні запрошення, ні багажники, ні фари чи вогнегасники, ні стан резини і тд), просто взяли паспорти проштампували зняли відбитки і ми почухали, ну тільки на Укр кордоні авто провіряли бо перший раз воно границю переїжджало
от якось так прошла поїздка, поки авто живе в Німеччині, десь за місяць буде наступна оповідь вже про Швейцарію, Італію і тд - але то вже планую окрему тему створити коли вернусь
всім дякую за поради перед поїздкою, багато що з цього я почерпнув :beer

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення Sluva » П'ят, 15 липня 2016, 15:36

Просто в Польщі новіші дороги
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 15 липня 2016, 15:41

Sluva писав: Просто в Польщі новіші дороги
я так і поняв, але дивно чому не порішають з підсвіткою, он у нас київська траса більше світиься (я про білі і червоні маячки по полосах) чим у них платна магістраль

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 15 липня 2016, 15:54

а і забув саме головне сказати, всі хто планує їхати в Європу на газі зверніть увагу шо в них (ну принаймі в Німеччині) інші пістолети газові на заправку, не на такий стандартний як у нас перехідний типу
Зображення
а от такий
Зображення
типу позовні накручувати пістолет на перехідник треба
я такого не мав то мусів на заправці в заправщика позичати, а то як незнати нім мови не дуже легко :D

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 15 липня 2016, 15:57

цікаво чи є такий перехідний типу з нашого стандарту на оцей німецький, бо якшо в Сузукі можна собі купити от такий як я на другому фото показав, то скажімо в мерсі в мене відразу в лючку встроєний розєм під наш стандарт і як з нього перейти на той Німецький хз

Аватар користувача
Buts
Повідомлень: 2237
З нами з: Вів, 18 вересня 2007, 10:09
Авто: Ланос хетч, ЗАЗ 966 (батька)
Звідки: м.Львів, вул Патона
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення Buts » П'ят, 15 липня 2016, 23:46

За кордоном на азс завжди користуються карткою. І курс нормальний і немає потреби тугріки різні міняти.
Завжди їду на чистому авто.
У деяких країнах заборонено їхати у вєтнамках чи шльопанцях, знаходитись на дорозі пішоходам без жилєтки. І по навігатор мені ще зручно слідкувати за швидкісним режимом.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » Суб, 16 липня 2016, 07:56

Buts, дякую за підказки але по суті я вже вернувся ;)
про картку то ясно, тим більше в мене валютна картка і мені чи тут знімати в гривнях по недуже доброму приватовському курсу чи платити там різниці нема
Buts писав: Завжди їду на чистому авто.
я коли їхав то такі дощі валили в польщі і німеччині особливо, що моя помита машина получилась вся захляпана
Buts писав: У деяких країнах заборонено їхати у вєтнамках чи шльопанцях
а як то вони можуть знати в чому я їду? я проїхав 1100 км зараз по польщі+нім і не бачив жодного патруля (тільки одні в жешуві стояли, з феном таким як у нас, міряли швидкість), але навіть якби були то хіба їм дозволено безпричинні зупинки?
Buts писав: знаходитись на дорозі пішоходам без жилєтки.
я взагалі не уявляю як там можна на дорозі знаходитись, там ж нема обочин, і є купа паркінгів таких для фур + для легкових, який смисл ставати на дорозі якшо можна заїхати на паркінг
Buts писав: І по навігатор мені ще зручно слідкувати за швидкісним режимом.
а оце я вже писав вище, не мав я навігатора, але зновуж таки я не думаю шо там хтось за тим режимом швидкісним на трасі слідкує, я валив всюди практично 130 але старався дивитись з якою швидкість їдують інші машини,
та і не думаю шо їхні автоматичні фіксації розпізнають наші номера :D

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення Sluva » Суб, 16 липня 2016, 09:01

AVP_6 писав: то хіба їм дозволено безпричинні зупинки?
дозволено,принаймі поляки зупиняють,дууууже рідко,але...
AVP_6 писав: який смисл ставати на дорозі якшо можна заїхати на паркінг
а якщо ти поламався на автобані?чи ставиш запаску
AVP_6 писав: та і не думаю шо їхні автоматичні фіксації розпізнають наші номера
Слідкують,там є така штука,як патруль на цивільній машині без жодних опізнавальних знаків,в них свій встроєний радар в машині
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » Суб, 16 липня 2016, 09:21

Sluva писав: а якщо ти поламався на автобані?чи ставиш запаску
ну то зрозуміло шо мусиш стати, але пасажири не думаю шо бажатимуть вийти на дорогу де валять 120+
Sluva писав: Слідкують,там є така штука,як патруль на цивільній машині без жодних опізнавальних знаків,в них свій встроєний радар в машині
та хай собі слідкують, а штраф куда випишуть? на Україну перешлють?

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення Sluva » Суб, 16 липня 2016, 09:45

AVP_6 писав: та хай собі слідкують, а штраф куда випишуть? на Україну перешлють?
Зупиняють тебе відразу ж,забирають права і дають мандат,їдеш платиш штраф в касу і тоді забираєш права на постерунку...
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення AVP_6 » Суб, 16 липня 2016, 09:49

Sluva писав: Зупиняють тебе відразу ж,забирають права і дають мандат,їдеш платиш штраф в касу і тоді забираєш права на постерунку...
а ну так може бути, я мав на увазі шо ті камери для укр блях то все фігня
але коли я їхав то старався їхати зі швидкість інших машин, тому думаю постійно в дозволеному режимі їхав :-)

Аватар користувача
Sluva
Повідомлень: 7920
З нами з: Пон, 15 грудня 2008, 14:26
Ім'я: Славік
Стать: чоловік
Авто: Toyota Corolla Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 28 рази

Re: Комплектація авто для закордону

Повідомлення Sluva » Суб, 16 липня 2016, 10:00

AVP_6 писав: а ну так може бути, я мав на увазі шо ті камери для укр блях то все фігня
в них є така фішка,правда в містах,а не на автобанах,стоїть камера а троха далі стоїть поліція,зупиняє тебе і показує фотку з камери.При автоматичній фіксації таки напевно укр номера не фіксують.Але вроді Віталік Stuff казав що йому з Іспанії лист щастя приходив
"Живіть так, щоб було з чого поржати" (с) Кузьма

Закрито

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей