Організація та планування подорожей

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Відповісти
Арабатська стрілка на авто, з палатками.
Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Арабатська стрілка на авто, з палатками.

Повідомлення Borya » П'ят, 11 травня 2018, 11:40

Арабатка буде потім, а зараз трішечки предисторії! Цього року ми знову повторимо ратний подвиг, хто з нами завжди будь-ласка! :D
Минулого року вирішили з сім'єю відпочити на морі з палатками :D Вирішили поїхати на Чорне море в район Дунайського біосферного заповідника на піщану косу, що відділяє озеро Сасик від моря. Були там, відєлі :shout зроблену великим балаболом всєя Грузії і України, вельмишановним АПЕПЕПЕПЕ Сраакашвіллі, трасу Одесса-Ренні :shout Колія місцями до 70 см глибиною :D Якось з горем пополам добрались ми до того Сасика, правда через Київ :D Запах я вам скажу ще той, комарі табунами. Жінка забракувала такий відпочинок і каже: валим краще в Лебедівку, тут недалеко. Хоч це і була 12 ночі, але поїхали, на підїзді до Лебедівки за 40 км на дорозі, яку ше бомбили в 1 Світову, пообривав я пластини ( не вуха!) з заднього моста на свому Жиглі, разом з новенькими Билштайнами :shout Було 2:00 ночі, темно, як в дупі мурина :ninja , аморти позалазили в яму, машина впала на дно і рухатись не хотіла :shout , за пару сот метрів горіло поле скошеної де не де пшениці, рухалось від моря в нашу сторону, бігли і вили, як ненормальні вовки, волені і всяка живність :shout Вопшем ми поняли, що всьо, скидайте куми ласти, йдемо на дно :D Я вирішив годинку перекімарити, все таки сутку за рулем, 1300 км за плечима. Почало сіріти, я якимось чудом зміг викрутити один аморт, зібрати решту запчастин з дороги і після недовгого голосування вирішили їхати на Азов, поближче до окупантів, але з ремонтом в місті Одесса, Дааа забув, на виїзді на трасу Умань-Одесса, з тої якої мав бути платний автобан, я зловив просто акуєтітєльну яму в пів машини, від удару кришка капота погнула петлі і розвалила горловину радіатора :shout , Всю подальшу дорогу я їхав з включеною пічкою і температурою коло магнітоли +55 градусів...
Були ми в Одесі на автосервісі, народ ввійшов в положення, що з малими дітьми 1.5 і 9 років, повиганяли всі іномарки на вулицю, закинули на підйомник і в 4 руки ми різали і варили :shout По дорозі обзвонювали всі фірми і шукали радіатор до тазіка, ну нігде не було, базар був закритий :sad До ночі ми доковбасили на Арабатку, коло Геніческа палаточного городка вже не було, вирішили їхати вздовж по косі аж до Стрілкового, на місце відпочинку Клубу Караванерів України :D Минала друга сутка, серед ночі знайшли місце, поставили палатку і трупами заснули, море ми чули, але не бачили :D Як виявилось воно було в 7 метрах від палатки :D
Якось так коротко в 2х словах :shout :beer
[imgЗображення][/img]
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Арабатська стрілка на авто, з палатками.

Повідомлення sashanova » П'ят, 11 травня 2018, 13:18

море файне, все остальне звучить страшно :D

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: Арабатська стрілка на авто, з палатками.

Повідомлення BOXER » П'ят, 11 травня 2018, 20:15

бл@ то якийсь пі3дєц вже, навіть не триллер %) :| :shout
Sad, but true.

Аватар користувача
Borya
Повідомлень: 301
З нами з: Пон, 03 лютого 2014, 22:36
Ім'я: Andrian
Стать: чоловік
Авто: ТАЗ 2105
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Арабатська стрілка на авто, з палатками.

Повідомлення Borya » П'ят, 11 травня 2018, 20:51

Ніяка дорога не могла зіпсувати відпочинку, зараз згадуєм ті всі адвентури, як страшний сон і ржем, ще довго це дорожне полотно вночі снилося! А так то відпочинок бомба, особливо для малих дітей, море +30, хвиль великих немає, глибина теж невелика, рибачив на човні по 3-4 рази на день, риби є валом, бички різного покрою, пеленгас трофейний по 3 кг. До морів готувався майже рік, прикупив сонячну панель на 50 Вт, акум 74А в машині, цього хватало, щоб воду кипятильником кипятити зранку :) Вода є з артезіанської сверловини, прозора як сльоза, душ мали з собою, їсти варили на газі, на пічці щєпочниці, з дровами там туго, прийшлось везти з дому пелети. З продуктами проблем нема, в Геніческу є АТБ і пару гуртовень, по самому пляжі їздить авто з хавкою, на львівських номерах :))))))) Додому приїхали чорні, як негри, на сонці вроді не показувались і не загаряли, але весь час щось робищ, крутишся, то воно і вчепилось:)))
На Арабатці вже 28 раз, самий перший раз був в 1982 році, тоді то був кінець світу, зараз розбудувались куча санаторіїв, є мінімальна інфраструктура, ну і родонові джерела, грязі цілющі, дельфінарій, зоопарк.
Того року збираємось початок липня, якщо є бажаючі будем раді, на косі ми напевно з 1000 машин були одні зі Львова, все решта Днєпр і Запоріжжя, якось так.:)
Шашлик бєз водкі єдят только сабакі! :D

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 8 гостей