флуд, НЕавто теми, можливі тільки тут! політика, релігія не вітаються.

Модератори: Jarevych, Жульєн, NIK, Dimon, Denja

Правила форуму
1. Кожному учаснику дозволяється тримати ВІДКРИТОЮ чи ЗАКРИТОЮ тільки ОДНУ ТЕМУ, що пов'язана з продажем.
2. Обов'язково вказуйте ціну товару при створенні теми про продаж.
3. Теми, в які не писалося протягом останніх 14 днів, автоматично видаляються.
Пневмат ніхто не продає часом?
brodytel
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Контактна інформація:

Re: Пневмат ніхто не продає часом?

Повідомлення brodytel » Сер, 11 квітня 2018, 10:30

Liuskywalker писав:
Сер, 11 квітня 2018, 09:58
Юра , забий на блоубек - це фіча , яка пневмату наф не нада , а тільки джерело траблів , втрати кучності і енергії пострілу .
І ващє , для спортивних пострілушок я би брав флобера і левольверт з барабаном ;)
Є й левольверт флоберівський на 2 і на 6 дюймів, двійку точно продавати не буду, лишиться на пам'ять, а "снайперська" шістка (добротна, не якийсь там Вайпер, воронена, "Сафарі", УСМ стальний) - можна побалакати ) Попереджаю одразу, останнім часом ціна на патрончики астрономічна і перевищує ціну на бойові ))))
"чехи" зараз десь по 8 грв за штучку, банка - 1500 мінімум, то вже на пікнік з собою не візьмеші не будеш випалювати банку за раз )

quote=Fobos post_id=1535871 time=1523434506 user_id=11]
Liuskywalker писав:
Сер, 11 квітня 2018, 09:58
Юра , забий на блоубек - це фіча , яка пневмату наф не нада
Розшифруй
[/quote]

Блоубек і справді фіча, яка імітує віддачу затвора при пострілі. В даному пневматі затвор відскакує назад і зводить курок, за допомогою якого потім здійснюється постріл. Виглядає досить симпатично, "як у справжнього", хоча й справді на "передьоргування" затвору іде енергія балончика. Як результат, швидкість кулі десь під 95 миси. Один з найпотужніших пневматів KWC Jericho 941 без блоубека дає близько 150 миси. Ну це якщо пріорітетом стоїть розбивання пляшок, хоча й цей їх непогано б'є )
Свого часу перейшли на страйкбол через його високу копійність, в т.ч. обов'язкову присутність блоубека, все ж непогано смикається пістолет при пострілі чи люгер свої ріжки піднімає ) Ну але кому що треба від пістолетика.

ЗИ. Окрім того я би сказав що блоубек різко підвишує кучу, стріляв і з тих що без нього, того ж Jericho, Кольт дефендер - там дуже сильно треба тиснути на гачок, щоб звелась бойова пружина, яка потім вдаряє по дозатору, в результаті чого про високу точність пострілу говорити складнувато, особливо жінкам та дітям - можуть бути проблеми.
videte canes

VETERAN

Повідомлення VETERAN » Сер, 11 квітня 2018, 10:40

А як стосовно тих пістолетів, у яких можна самому накачувати повітря - без балонів? У таких також тугий спусковий гачок? Здається такі мають швидкість пульки під 200м/сек.

brodytel
Контактна інформація:

Повідомлення brodytel » Сер, 11 квітня 2018, 10:49

Ага, є такі, так звана PCP пневматика, як пістолети так і рушниці, проте сам з ними справу не мав - руки не дійшли. Є з взведенням за допомогою важіля, є з накачкою насосом, там так, непогані швидкості і точність.
У Флобера, до речі, близько 145 миси, розбити пляшку то дуууже постаратись треба.

На Ібісі он непоганий вибір, хоч сам подивлюсь що там і до чього на сьогодні ) https://ibis.net.ua/products/pistolety-pnevmaticheskie/

Ось про мій Дутик https://ibis.net.ua/products/details/pi ... us-metall/

А ось та РСРешна штучка, https://ibis.net.ua/products/details/pi ... -01-ultra/
Або такий https://ibis.net.ua/products/details/pi ... -01-light/

Забув до речі ще про одну приємну фічу пістолетів з блоубеком - затворну затримку. Тобто коли в магазині закінчується кульки, затвор стає в заднє положення і натякає, що магазин треба перезарядити.
Отже я би сказав, що якщо на пострілушки дітям чи для точнішої стрільби - я би рекомендував з блоубеком, якщо на розбиття пляшок (ну і дешевше звісно) - без нього.

РСРшна - на любителя, качати кілька разів щоб вистрілити одну кульку з швидкістю 200 миси при його ціні в 6-7к - не моє )
Востаннє редагувалось Сер, 11 квітня 2018, 11:00 користувачем brodytel, всього редагувалось 1 раз.
videte canes

Liuskywalker
Ім'я: Любомир

Повідомлення Liuskywalker » Сер, 11 квітня 2018, 10:57

brodytel так , є таке "непождобство" з ціною зарядів під флобер :oops ;)
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

brodytel
Контактна інформація:

Повідомлення brodytel » Сер, 11 квітня 2018, 11:02

Liuskywalker писав:
Сер, 11 квітня 2018, 10:57
brodytel так , є таке "непождобство" з ціною зарядів під флобер :oops ;)
Зате бахкає "як справжній" і приємно чути порохом (в "чехи" хоч пару грамів його додається" ))
videte canes

Fobos
Рятівник форуму
Ім'я: Юра
Контактна інформація:

Повідомлення Fobos » Сер, 11 квітня 2018, 15:27

Ми в патрони флобера досипали пороху і тоді вони валять конкретно, але хтось каже, що є небезпека якщо переборщити і забагато досипати, ну і ніби то нелегальна зброя вже виходить по чуткам, типу можуть пришити щось за таке.
Ford?

DJTNT
Ім'я: Nazar

Повідомлення DJTNT » Сер, 11 квітня 2018, 16:02

Візьми в когось пЄстік і попробуй..а я можу дати попУкати пневматику-рушницю, просто так , -щоб малий ся потішив на пару днів.А там побачиш різницю між пєстіком і рушницею.
Чесно,якщо по банках,- то краще рушницю...Прикол більший і кучність.
Ахтунг , не реклама (спойлер),
Пневматична гвинтівка Hatsan Striker Magnum (Edge)
АТО - для всіх...не своїх..

brodytel
Контактна інформація:

Повідомлення brodytel » Сер, 11 квітня 2018, 16:19

Fobos писав:
Сер, 11 квітня 2018, 15:27
Ми в патрони флобера досипали пороху і тоді вони валять конкретно, але хтось каже, що є небезпека якщо переборщити і забагато досипати, ну і ніби то нелегальна зброя вже виходить по чуткам, типу можуть пришити щось за таке.
Теоретично, якщо дуже не повезе і попастись то можуть пристібатись, типу переробка боєприппасів, незаконне виготовлення і всяке таке, статейку підшукають. Десь на Револьверклубі дискусії з цього приводу були гарячі. То ж на свій страх і ризик )
Як на мене то при калібрі кульки в 4 мм і крихітній вазі гемору більше ніж ефекту.

До речі, згадав ще, якщо кого турбує вартість одного пострілу - можна взяти страйкбольний "привід" - автомат який небуть на електриці - там маленький компресор вбудований з електромоторчиком, то ж будете платити лише за кульки і електрику для зарядки акумулятора ) А гатить також нічого, приємно, і копійність висока. В мене Р90 з коліматорним прицілом, тріши побавились свого часу ) У Львові на Персенківці був колись магаз "Штурм", там багато того добра було, не знаю як зараз, давно не бував там.

Рушниці різні бувають, деякі пневматички з швидкістю кулі до 400 заявлені. Можна ворон збивати ) Але ціна - простіше .22 калібру щшось собі прикупити ))
videte canes

Liuskywalker

Повідомлення Liuskywalker » Чет, 12 квітня 2018, 12:46

Про рушниці - факт . Я , наприклад , свій 4 кг умарекс навіть пропонувати не буду , бо малий її тупо не стяне втримати на цілі ))) І замість зацікавлення отримає відразу до того ... ІМХО . Хоча да , ворону на 40 м я кладу магнумом 1,2г *ninja*
Ну і рушниця є рушниця , а пєстік є пєстік , в кожного виду - свої задачі і треба свої навики для кожного з них .

А "Штурм" є , і страйкобльних там трохи є , але небагато і по оверпрайсу . Кульки ще можна брати, решту - в нет і шерстити по моделі і відгуках\цінах .

Fobos
Рятівник форуму
Ім'я: Юра
Контактна інформація:

Повідомлення Fobos » Чет, 12 квітня 2018, 17:35

Кароче я заплутався взагалі з вами, тепер не знаю що хочу...
Ford?

g0nzales
Ім'я: Денис
Номер: ВС?????Е

Повідомлення g0nzales » Чет, 12 квітня 2018, 20:07

Треба попробувать, тоді стане ясно, на чому зупинитися :)

Liuskywalker

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 13 квітня 2018, 09:07

Fobos писав:
Чет, 12 квітня 2018, 17:35
Кароче я заплутався взагалі з вами, тепер не знаю що хочу...
я счас тобі розчехлю на пальцях :)
Значить так , якщо хочеш зацікавити малого зброєю в плані поводження з нею і закріплення якихось навиків , тоді :
а) починаєш з пєстіка .
- Береш нормальну плюс-мінус копію того ж макарова , який на 5-10 м має пристойну кучність , по вазі може бути легшим , бо таки дитині важко ...
- Стартуєш з теорії , в плані - зберігання , заряджання , поводження . Грузити сильно не треба , але ази + своїм прикладом показуєш ,як тримати , як стояти і т.п. Я на своїй шкурі переконався , що деколи не треба нічого акцентувати , просто "мавпочка бачить -мавпочка робить " )))
- Стрільби : потрошки , на короткій дистанції дитина має звикати , що пєстік - це продовження руки (пальця) , куди "пальцем" тикнув - туди і попав ;) Маєш придумати бонуси якісь за влучність ;)
Впринципі , необов'язково має бути пневмат чи флобер , може і страйкбольний бути , але ,імхо , воно все таки ближче до іграшки . Суджу по собі , страйкбольний в мене по хаті валявся постійно де попало :oops НЕ повторюй таких помилок ))

б) повторюєш пункт а) з рушницею . Теж вибираєш щось легке і не громіздке для початку , в того ж Кросмана є моделі менш-більш ціна-якість .

По обидвом пунктам має бути хоч якась систематичність . Раз в місяць з перервою на квартал - не катіт .

П.С . Я собі таку подібну схемку накидав для малої , але стартону , коли їй бамкне 5 :)
П.П.С. Я ще добавив метання ножиками :D :D :D

Vasiliyyy
Ім'я: Василь

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 13 квітня 2018, 12:06

..і сокирами томагавк ))))
Адвокат. Юридичні послуги. Тел. (067) 962 34 03

Liuskywalker

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 13 квітня 2018, 14:16

Vasiliyyy писав:
П'ят, 13 квітня 2018, 12:06

..і сокирами томагавк ))))

масло масляне залиш собі :)

brodytel
Контактна інформація:

Повідомлення brodytel » Пон, 16 квітня 2018, 17:53

Дозволю і собі 5 копійок таки вставити )

Гадаю перш за все треба визначитись ДЛЯ ЧОГО та "зброя". Якщо використовувати як розважальний засіб, як вона числиться у відомчих документах наших славнозвісних ... і на вихідні під шашлички популяти по пляшкам чи баночкам з-під пива, цілком непогано буде і звичайний недорогий пневмат простенький.

Якщо ж реально привчати малого до пістолета і набивати йому руку, то тут вже наша "зброя" переходить в категорію тренувальних засобів, а для цього я би таки рекомендував щось з блоубеком, а ще ліпше страйкбольний (маю на увазі пістолети). Аргументи "за":

1) Як я вже писав, на такому пістолеті значно краще відпрацьовувати плавний спуск, бо як в бойового при пострілі пересмикується затвор, досилається кулька і зводиться курок енергією, тілкьи не порохових газів, а СО2 чи грінгазу. Коли привчитися з силою смикати гачок щоб звести бойову пружину звичайного пневмата, відучитись буде складнувато, якщо в дитини ще й силоньки вистачиь.

Зображення

Беретик 92, або М9 із затвором на затворній затримці із знятим запобіжником, і пару магазинчиків до нього, один на грінгазі другий на СО2, зручно. Магазини як бачимо також повнорозмірні.

Солідно виглядає вставити магазин і спустити пістолет з затворної затримки, "як у справжнього" ) ну і стріляти чергами, як в бойовиках, що в стандартному пневматі буде складнувато :ninja

2) У страйкбольного присутня неповна розборка "як у справжнього". Можна одразу приучувати малого доглядати за зброєю і після пострілушок розібрати і почистити пістолет, змастивши яким небуть Балістолом чи Бруноксом.

Зображення

Той же Беретик - неповна розборка, як у бойового.

Зображення

Пістолет - легенда на затворній затримці - патрони (кульки) закінчились.

Зображення

І його неповна розборка.

Звісно особливо актуально почистити зброю після пострілушок коли бавимось Флоберами:

Зображення

Це вже не забавка, а необхідність, тому що в патрончику порох таки присутній і осідає на нарізах ствола. Чистити бажано.

Коли ж хочемо від пістолета максимальної точності, то варто взяти щось подібне

Зображення

Зображення

Шмаляє свинцевими кульками як в рушниці, стволик має хоч і мінімальні але нарізи. Тут вже можна і прицілитись і прийняти участь в очних чи заочних змаганнях на Револьвер клубі (http://revolverclub.org/), хоча не знаю чи вони ще проводяться. Цей револьвер свого часу зайняв 1 місце :sing

До речі спробуйте бабахнути самовзводом з Флобера чи Кросмана, останнього, і з попереднім зведенням курка, відчуєте різницю між звичайним пневматом і тим, що має блоубек :sing

ЗИ. До речі в деяких країнах за збитих сірих ворон ще й платять, бо держави їх шкідниками вважають ;) Можна патрончики окупити :p
videte canes

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість