Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK, Injector

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Раллі Галіція
Аватар користувача
Dimon
Тюнінг клуб
Повідомлень: 3159
З нами з: Вів, 28 червня 2005, 10:24
Стать: чоловік
Авто: Civic Coupe turbo, Suzuki sv650s
Звідки: Львов
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення Dimon » Сер, 02 серпня 2006, 21:31

Это что лирическое отступление в историю, и что вы этим сказать хотите...бред...завафлили всех а при чём тут ралли...

Аватар користувача
512-12ТС
Повідомлень: 40
З нами з: П'ят, 19 травня 2006, 16:20
Авто: Subaru Outback,ВАЗ 21083
Звідки: LVOV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення 512-12ТС » Сер, 02 серпня 2006, 21:34

Добрый вечер всем.
Я не перечитывая весь раздел, а прочитав несколько постов, скажу ВАМ ВСЕМ!!!
Если организатор настроил против себя "СЕЛЯН" своим отношением к ним, то их поведение можно понять! НО ето не дает им права вести себя как первобытные люди, бросая камни в проездяющие авто, бросая на дорогу доски с гвоздями, или БРЕВНА!!!
С другой стороны если некоторые индивидуумы умудрялись на прописке трассы, порасшебать в хатах окна, то причем здесь организатор???У нас к сожалению на 1го "сапиенса) причодится 10 долбо...., которые своим поведением, рисуют картину "КАКИЕ МЫ!".
Я не оправдываю чьи либо действия или поступки, просто надоело читать БРЕД практически на всех автоспортивных форумах.

Аватар користувача
21043 SW
Повідомлень: 3410
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 17:56
Ім'я: Юрий
Стать: чоловік
Авто: KIA Cee'd JD 1,6 CRDi 7DСT
Номер: ВС6666АК
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Повідомлення 21043 SW » Сер, 02 серпня 2006, 23:16

GORGAN писав:А можеб ти з тим Їжаковим не появлялась тут краще ніколи і нічого не організовували?
:gans: Роман, Ти не правий і так казати не можна. Реально Єженков не правий бо організація "фуфлова" але і наші "вуйки" вели себе, як мавпи. І тут кидатись на людей не потрібно. В нас підхід такий, :"тільки щоб не гірше і більше нічого не потрібно", і не має перспективи по розвитку.
Так що краще вибачаться :wink:
Спостерігач
Я абсолютно згідний але таємні гості нам не друзі, до Твоєї думки будуть апеляції, тому краще підписатись 8)
512-12ТС
Мишаня, люди машин не видели, а тут их 30 штук приехало, так что это нормальная реакция. Вспомни фильм "Человек с бульвара Капуцинов", когда ковбои сидели в баре, им запустили кино и на экране подъехал поезд, они начали стрелять, так тут таже реакция :grin:
Dynamic Sport Latvia

Аватар користувача
Yelik
Повідомлень: 6815
З нами з: Пон, 27 червня 2005, 12:49
Стать: чоловік
Авто: Ford Focus
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 24 рази
Контактна інформація:

Повідомлення Yelik » Чет, 03 серпня 2006, 09:02

Спостерігач

Ти краще назви себе "провокатор". Начитавшись радянської агітації можна і не таке вигадати :smile:
volleyball.lviv.ua/blog/

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3582
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 37 рази

Повідомлення Денис » Чет, 03 серпня 2006, 10:05

Ралі Галіція-відбулося!!!Все було супер,окрім відкриття і закриття ралі.Був в перший день майже на всіх допах.Довелося чекати старту першогом заїзду 1,5 години,я аж встиг згоріти на сонечку,яке мене,разом з В.Ростоцьким припікало на повороті в Красові.Потім поіхав в Стільсько,на фініш 2,4, та 6 заїздів ось там все і почалося.Місцеве населення трошки взбунтовалося і почали перекривати трассу.Точної причини цього інцинденту я не знаю,але помойму це повязано що с під чиеісь машинки вилитів камінчик,і розбив бабці віконечко.(погано,що я його не сфоткав).Але як для мене це не є суттєва причина для того щоб перекривати трасу.Просто організатором перед гонкою потрібно було домовитися з мешканцями про відшкодування збитків,яке може принести раллі-розбили шибку,дай 20грв,поламали парканчик,дай "сотку" і т/п.А краще всого потрібно було гонку не заводити в село,а проводити ії десь в полі,але це не так легко зробити.
Під час гонки,так і після, спілкувався з місцевими хлопаками,і чомусь всі були задоволені тим,що в їхньому селі проходять гонки,а ця вся шкода,принесена ралі, то не є так і страшно як говорить люди.
Я вважаю,що бажано би нашу рідну гонку перенести десь у Карпати,там і народу поменше і траса цікавіша,або лишити Галіцію та в жовтні добавити ралі Карпати,як було колись.
P.S-Юрчик!Фото получились супер.Зачёт.У меня с ралли есть пару видеороликов,если надо пиши,как-то передам.Готовься на ралли в Черновцах,мы там ещё не были-:)

Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Чет, 03 серпня 2006, 10:48

21043 SW писав: Роман, Ти не правий і так казати не можна.
Я згустив фарби для того , щоб вивести з себе тих, хто думає, що якщо "ми щось робимо то цілюйте нас в дупу за то, шо ми такі." До тих людей, що ти кажеш (селян), треба мати підхід, і їх розуміти. Для початку. А потім робити висновки. Ато наприїзжали з міст люди, які апріорі вважають себе вищими і своїми мозгами загазованими вихлопами нічого зрозуміти не можуть.
Я - прихильник раллі, намагаюсь не пропускати жодного тіві про раллі, але раллі не коштує того, щоб такі "організатори" не бачачи своїх помилок звинувачували когось іншого в провалах. Хай думають мозгами. Люди, які організовують такі спорт - заходи - безумовно потрібні, але чи потрібні ТАКІ організатори? Коротше, сподіваюсь хтось нарешті проаналізує свої помилки.
Спостерігач
Заїдь в ті села, де проходило раллі і спробуй цю дурню розказати там. ;)
Тепер дивись сюда хохляцький дядько з розмазаними в мріях думками як і в кожного замріяного хохла.
Спостерігач писав:Читаю цю сварку, читаю - і розумію, що матеріалу тут вистачить на дві кандидатські дисертації на тему "Особливості галицького менталітету".
Народився і живеш не там , щоб ти зміг це подужати.
Спостерігач писав: Більше чотирьохсот років під Польським королівством, півтора сторіччя під Австрією, ще 20 років під Польщею, Друга Світова війна, ще 45 років в Радянському Союзу... За ці 650 років набереться максимум три тижні хоч якоїсь відносної незалежності.
Перед тим було Галицьке королівство, найсильніше в Східній Європі, яке встановило контроль над Києвом, яке мало вихід до моря, яке признавали в Європі , зокрема Папа Римський, і яке єдине ще собі дозволяло боротися проти Орди. Почни з цього свої досліди про менталітет галичан, це тобі знадобиться. Біля цих сіл , де проходило раллі, є таке село Стільско, давній укріплений центр. Кажуть князівський. Це тобі теж знадобиться у вивченні менталітету. В тих селах майже не було дня німецької окупації. Там самі можуть окупувати кого хочеш.
Що стосується Австрії. Ніхто з істориків не називає її панування на теренах Галичини окупацією. Читай книжки, інтелектуал.
Спостерігач писав:Тому й такий менталітет - перед сильними запобігати і вилизувати чоботи. Як тільки опиняться трохи зверху - зразу починають мститися всім підряд, як тільки така можливість випадає... Дуже добре знаю, що за радянських часів саме галичани були найщирішими комуністами, обурювалися, якщо когось з них в партію не приймали, навперейми бігали доносити один на одного - до райкому, парткому, до КДБ... Бо це було для них вигідно. Найідеальніше гарматне м"ясо - що для австріяків, що для німців, що для Радянської влади...
Маразм замріяного хохла. Коментарям не піддається.
Спостерігач писав:Прийшла незалежність - і з"ясувалося, що нічого не змінилося. Треба шукати винних! Та чого шукати - ось вони усі навколо: російською розмовляють, ще жиди якісь є, ще хтось...
Помилка Галичан - в своїй безапеляційній вірі в Україну. Вічно щось завойовують, а хохли це все просирають. Бо вдача хохляцька така.
Спостерігач писав:І я тепер вже не дивуюся тому, що під час Листопадового Чину 1918 року українські війська повністю проср...ли битву за Львів, хоч мали у своїх руках всі важливі стратегічні точки.
Історик, [цензура]. Українців виперли поляки зі Львова, по причині поганої обізнаності їх з містом . (поляків у Львові було більше 50 проц.) Поляків було більше, в поляків було більше зброї, з Польщі почали підходити підкріплення. Кілька десят міліонний народ проти кілька міліонів народу. Але вам, хохлам, ніколи не зрозуміти цієї спочатку громадянської війни, а потім польсько - української. Коли сторони ранених підбирали і розміщували разом зі своїми вояками, офіцерів до офіцерів, солдат до солдат.
І в той час, поки замріяні соціалізмом хохли Винниченки і Грушевські в Центральній раді просирали 120 (!) тисячну армію українців, які повертались з фронтів, галичани кількома сотнями збройною рукою взяли владу і зі зброєю її відстоювали. Читай книжки.
Спостерігач писав:галичанами затикали усі дири на фронтах - що австріяки в 1914-1916 роках,
Галичани воювали за свою землю. Візьми спогади сучасників про те ,коли москалі захопили Львів, і як вони себе поводили. Прозрієш. І не здивуєшся, чому галичани насмерть стояли за цісаря.
В цей же час коли хохли кучкувались довкола отаманів, вояки [цензура], кількатисячна УГА вмудрилась прорвати оборону польсько-французької армії (20 тис вояків озброєних до зубів Антантою - армія Галлера) і з р. Збруч підступити під Львів. Це не маючи абсолютно ніякої зовнішньої підтримки і маючи по два набої (для хохлів - патрони) на одного.
А після того, коли хохли просрали свою замріяну армію, і як наслідок 6 тис. пяних матросів зайняли Київ і почали гвалтувати і різати хохляцьких замріяних баб (хохли спромоглися з 120 тис. армії просраної виставити 300 засранців студентів проти матросів) почитай, наскільки швидко дисциплінована на відміну від замріяних отаманських банд, УГА вичистила Київ від цих матросів. І викинула їхнах звідти. На території колишньої Російської імперії , галицькі вояки були найсильнішою армією, і в них ще хохлам вчитись і вчитись. Навіть сьогодні.
І взагалі питання - чи то не хохли здалися під росію на 300 років? Чи не вони побудували цю Росію? Почитай історію, і подивись скільки хохляцького роду було в імперії в еліті. А чи не міг кожен з багатьох мілліонів хохлів взяти по сокирі і перерубати тих нещасних 6 тис. пяних матросів? Не могли. Бо вони, а не галичани є рабами , були і будуть.
В них відбирали землю, їх морили голодом, а вони спромоглися тільки на спротив у вигляді банди Зеленого і Махна. І одного, і другого, і Винниченка разом з Грушевським я б віддав під трибунал і розстріляв. Посмертно.
Спостерігач писав: німці в 1944
Поговорим про німців? В 1943 -44рр. німці контролювали в Галичині лише крупні міста і вузлові станції. А в села на Волині і Галичини навіть не показувались. Їх там боляче вбивали. Як потім боляче вбивали комуністів, якими були дуже щиро багато хохлів до 49 -го і несистемно , але теж боляче до поч 60 х років.
Зверни увагу, що УПА теж не мала жодної підтримки і це признають всі історики, що аналогів діяльності партизанського руху такого масштабу і без підтримки немає ніде в світі. Чому? Тому що вони стояли за свою землю і за своє. В той час коли хохлами затикали дири комуністи, які і виграли війну ціної хохлів.
А що стосується організації конспірації ОУН, то це вивчають зараз в підручниках спецслужб, і дуже подібно була влаштована ІРА.
Питання, хто тут раби і чоботолизи? Раби спроможні на такі звершення? Ні. Раби спроможні тільки милуватись степами і приймати будь яку владу на свою шкіру, яку здирають з нього вже більше 400 р. Раби спроможні тільки звинувачувати тих, хто є вищим і організованішим і їм же безапеляційно коритись.
Над цим київський дядько задумайся. Над собою .
А галичани це єдині в україні, хто жорстко завжди відстоював СВОЄ. Бо вони не замріяні. І зато їх не люблять всі, і німці, і поляки, і москалі, і хохли. Всім дісталось.

Аватар користувача
GORGAN
Повідомлень: 478
З нами з: Пон, 10 жовтня 2005, 14:07
Авто: FIAT "TIPO"
Звідки: LVIV
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Повідомлення GORGAN » Чет, 03 серпня 2006, 10:59

Денис писав:Але як для мене це не є суттєва причина для того щоб перекривати трасу.
Ги, в цьому селі на будь який ЗОВНІШНІЙ подразник може пройти загальна мобілізація "на війну". :) При чому під час мобілізації вже ніхто з селян не шукають правди. Організатори, врахуйте це.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість