Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK, Injector

Правила форуму
Забороняється створення тем про будь-які заходи автомобільного характеру без попереднього узгодження з Адміністрацією Форуму, за винятком офіційних заходів Міжнародного, Всеукраїнського або Регіонального значення.
Відповісти
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013
sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення sov1980 » Нед, 23 червня 2013, 13:15

vovka, Бека, та я б не сказала, шо машина не підготовлена - там нормальні крісла, 4-точкові ремені (які мене власне врятували від ушкоджень), ну хіба каркасу нема - бо це і міська машина. Але навіть з каркасом кришанутися можна...то залежить не від машини, а від водія. Так, пощастило, що на правий бік був удар...
Я для себе зробила висновки - і щодо себе, і щодо необхідної підготовки на таке покриття - там реально без сліків дуже сутужно було, а потім злива почалася, то хто мав - перевзувся у дощові.
У мене "криша" бажання їздити далі не відбила, просто дещо для себе переосмислила. Все буде гуд)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення vovka » Нед, 23 червня 2013, 14:04

_ALEX_ писав: Клас аматори для того і створений щоб прості водії на стокових авто могли спробувати свої сили і зрозуміти чи цікавий їм такий напрямок.
гірські гонки то не драг по прямій, і не кільце на аеродромі в Тернополі в чистому полі - тут обовязково мають бути максимальні заходи безпеки.. одне діло кришанутися на слаломі у Львові на Смарті, на швидкості 10, а друге діло на горі кудась в дерево або в обрив на швидкості 120-180..

в Ужку гольф 2 прямо на моїх очах тупо поїхав в дерево. а міг піти і в обрив 100 метровий.
_ALEX_ писав: Якщо і в аматорах зробити обовязковим каркас то гору далі буде їздити обмежене коло зацікавлених осіб з ралійними корчами
так і має бути. нема безпеки - нема гонок. всюда так.

нас в драгу тоже зобовязують поступово купувати вогнестійкі комбінезони з наступного року (наразі просто закритий одяг, вже в футболках і шортах ніхто не їздить), шоломи, в ПРО класах де швидкість дуже висока - вимагають каркас, ковші і 4 точечні ремні. всяке буває - то гонки і азарт, а не поїздка в магазин.

за тим всім стоять нещасні випадки минулих років які кидають тінь на федерацію і оргів :surprised
sov1980 писав: Але навіть з каркасом кришанутися можна...то залежить не від машини, а від водія.
каркас від криші ясно що б не спас. але від наслідків криші в більшості випадків точно би допоміг.

добре що все закінчилося добре.

Аватар користувача
_ALEX_
Повідомлень: 1802
З нами з: П'ят, 14 квітня 2006, 11:09
Стать: чоловік
Авто: Е30 318IS
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення _ALEX_ » Нед, 23 червня 2013, 14:37

vovka, Сумніваюсь що аматори на горі їдуть 120-180. Тимбільше спеціально на час заїзду аматорів виставляються додаткові ретардери і є вроді якісь спідліміти. Те що безпека діло не останнє я не спорю, треба відповідально ставитись до підготовки тазіка бо навіть якщо себе не шкода треба думати про тих в кого ти можеш угадатись але підхід типу не маєш закаркашеного корча з х.з. якою омолгацією-давайдасвіданіє це суттєве зменшення учасників, відповідно поступовий занепад дисципліни.

VeRMyT
Повідомлень: 2545
З нами з: Суб, 01 квітня 2006, 18:43
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Звідки: ЛЬВІВ (сихів)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення VeRMyT » Нед, 23 червня 2013, 17:57

хто візьме мене штурманом ??
BMW 540 - это как девушка с сиськами 5-го размера. Вроде и через чур, но так круто=)

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення vovka » Нед, 23 червня 2013, 18:24

_ALEX_ писав: Сумніваюсь що аматори на горі їдуть 120-180.
ну я на ужку по серпантину 120-140 місцями валив і ше можна було.. але ну його нафіг.

Аватар користувача
Ваня 58156
Повідомлень: 77
З нами з: Вів, 27 грудня 2011, 00:26
Ім'я: Ваня
Стать: чоловік
Авто: honda crx,VW T4
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення Ваня 58156 » Нед, 23 червня 2013, 19:14

Це коли ти їхав нульом.А я коли аматором - на Ужку ,то почті весь час 2 в отсечці.Коли ввели клас аматори,то знизили макс.швидкості на пряміках(чином-розміщення ретардерів на пряміках).Я думаю,що Таня просто помилилась,не вплані того,що вона погано їздить,а в плані людського фактора.Я коли їхав Ужок,я на стільки впав в азарт-це як комп.ігра мозги звикають і ти починаєш їхати як в ігрі.То під час деяких заїздів я собі говорив(кричав після вдалих поворотів на високій скорості) зупинись,помаліше не розвали машину,та ну його,воно того не варте))))).
Шкода пижа,бажаю пошвидше вернутись в наші ряди.Єдине що добре в цій ситуації,що Таня відчула межу.І не треба тут про каркаси.А то взагалі закриють,той чемпіонат.Будем пробувати акуратніше.

sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення sov1980 » Нед, 23 червня 2013, 19:23

Причиною "криші" став збіг фатальних обставин - зависока швидкість на спуску, погані гальма, надія, шо впишуся в ретардер (треба було пробивати й валити прямо), втома (недоспані ночі напередодні), дурний азарт (нєфіг на першому тренувальному валити), невдало розміщений ретардер, непрогріта гума (і відсутність сліків)...
Та я як тільки спустилася з місця падіння на старт, то перша думка - [цензура], це ж через мене зараз аматорам взагалі можуть лавочку прикрити...Але поговорила з Трутнєвим, то він запевнив, що такого не буде, просто вони ще більше будуть звертати увагу на зщаходи безпеки для аматорів.
Пижик мали б відновити, там не все так плачевно. Скорш за все, що є донор або готова заміна, треба тільки подзвонити. Так шо I'll be back soon ;)

Аватар користувача
КАРМАН
Повідомлень: 56
З нами з: Вів, 02 листопада 2010, 18:17
Ім'я: ОЛЕГ
Стать: чоловік
Звідки: СТРИЙ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення КАРМАН » Нед, 23 червня 2013, 19:41

sov1980 писав: Причиною "криші" став збіг фатальних обставин - зависока швидкість на спуску, погані гальма, надія, шо впишуся в ретардер (треба було пробивати й валити прямо), втома (недоспані ночі напередодні), дурний азарт (нєфіг на першому тренувальному валити), невдало розміщений ретардер, непрогріта гума (і відсутність сліків)...
добре шо все ок з Вами , всетаки , шльом і ремні своє діло зробили, а нарахунок ретардера це так , чисто психологічно доводилось тормозити в самому повороті шо не є дуже правильно, і ше в повороті трамплінчик... вже потім після аварії його якшо не помиляюсь перенесли, бо коли виїзжав на старт судя попереджав шо перенесли... то вже трошки краще було, але опасненьке місце там було... в кювет туда де машина була як магнітом тянуло ...))
RALLYBOX MOTORSPORT

Аватар користувача
КАРМАН
Повідомлень: 56
З нами з: Вів, 02 листопада 2010, 18:17
Ім'я: ОЛЕГ
Стать: чоловік
Звідки: СТРИЙ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення КАРМАН » Нед, 23 червня 2013, 19:49

vovka писав: а друге діло на горі кудась в дерево або в обрив на швидкості 120-180..
в буковелі опасно досить, наприклад в Німця на його форді правда не в аматорах хто незнає.. на 5 передачі в отсечку була швидкість 195 км .. а лада каліна турбована яка їхала в аматорах програла йому якшо непомиляюсь чи 4 чи 6 сек , такшо швидкостя там були достойні. враховуючи шо там не суто один підйом а й спуски були ... і повороти , потім їхали пів допу був дощ , потім туман, потім пару метрів сухо було , і під кінець було все в листЯх від дерев .... Монте Карло ггг__))
RALLYBOX MOTORSPORT

Аватар користувача
Injector
Модератор
Повідомлень: 1491
З нами з: Вів, 18 березня 2008, 10:18
Стать: чоловік
Авто: мото, вело, фото, гребля, $б%я і охота
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення Injector » Нед, 23 червня 2013, 20:34

Безпека важлива, але любителі з каркасом - це вже не любителі.
TENNIS, BASKET, FOOTBALL NEED ONE BALL. RALLYING NEEDS TWO!!!
_________________
RALLYBOX Motorsport

sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення sov1980 » Нед, 23 червня 2013, 22:31

КАРМАН писав: опасненьке місце там було... в кювет туда де машина була як магнітом тянуло
Це точно, не даремно там ще надпис був "є вільня місця", прям над моїм розбитим пижиком :D
Дякую вам всім за допомогу з витяганням машини, бо той бардак з крановщиками мене збісив остаточно :angry Треба було не чекати, поки вони там шось вирішать, а витягати одразу.

Аватар користувача
Ваня 58156
Повідомлень: 77
З нами з: Вів, 27 грудня 2011, 00:26
Ім'я: Ваня
Стать: чоловік
Авто: honda crx,VW T4
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення Ваня 58156 » Нед, 23 червня 2013, 22:48

Я вище писав конкретно про Ужок.На Буковелі ше не був ні разу(тому нічого не пишу)Каркас 2108 витримує удар 100-110 км/год(якщо не правий поправте).так шо більше ніж 120-140 я ніколи б не поїхав без каркасу тим більше в дощ(100-110мах).Не главне скорість(хотя без неї тоже плохо)главне проходження поворотів.Німець молодець-як завжди.Нічого пройде пару років ми наберемся досвіду,заваримось трубами і подивимся які часи будуть))))Не малу роль відіграла і резина.Резина це все.Хороша резини це 20-30 % бонус до перемоги.Напевно в регламент треба прописати в дощ напів слік,в суху погоду не менше 4мм(для аматорів)

Аватар користувача
Babak
Адміністратор
Повідомлень: 4864
З нами з: Чет, 11 травня 2006, 00:26
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: близько
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення Babak » Пон, 24 червня 2013, 08:55

http://www.youtube.com/watch?v=bwdC1Yi3OG8
вперло, що удар був на праву сторону 8-) . В іншому випадку могли бути наслідки, ковш + ремені якими ти зафіксований наглухо і удар зверху.
Блекджек і все таке!)

sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення sov1980 » Пон, 24 червня 2013, 11:31

Ваня 58156 писав: Напевно в регламент треба прописати в дощ напів слік,в суху погоду не менше 4мм(для аматорів)
Конкретно на Буковелі на сухий асфальт я б казала, що саме слік - це все, бо держак у нього класний, гальмування ефективніше виходить. А з цивільним протектором з високої швидкості добре відгальмуватися важче.

Аватар користувача
КАРМАН
Повідомлень: 56
З нами з: Вів, 02 листопада 2010, 18:17
Ім'я: ОЛЕГ
Стать: чоловік
Звідки: СТРИЙ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення КАРМАН » Пон, 24 червня 2013, 11:44

їхали ми з Денисом на другий день нулями , в кривопілі мінялися .. то там траса теж дуже цікава.і навіть чимось легше було їхати чим на буковелі.. відїздили файно .. але на останьому проїзді Денис чучуть убрався...
Вкладення
IBU8GPk4sYk.jpg
RALLYBOX MOTORSPORT

Аватар користувача
Vilnuy
Повідомлень: 364
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 01:49
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Tavria 1400
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення Vilnuy » Пон, 24 червня 2013, 11:52

Це спорт і без таких "гірких" уроків нікуди!!!! Орги трошки прорахувались з розміщенням ретардеру в тому повороті,але і виправили це ....
По суті ніхто нікого не заставляє їздити ,тому кожний обирає самостійно їхати гонку не їхати,а про заборону аматорів на таких змаганях це також трошки неправильно орги молодці що придумали такий спосіб пропаганди цієї дисципліни, можливо з часом з аматорів хтось перейде в проф. а це вже очевидний плюс!!!
Таня молодець стільки азарту і бажання до гонок в неї це дуже Круто!!!Весь RallyBox motorsport висловлює захоплення її ставленням до автоспорту!!! Бажаємо їй пошвидше бути в строю!!!! Помогли чим могли,машину реально не дуже добре "закусило" в тому рові але "груба чоловіча" все виправила і погрузила машину на евакуатор, думаю якби ми не зупинились ті б пожежники ще довго б чесали голови як її своїми силами з вітам висмикнути...
http://www.facebook.com/RallyBoxMotorsport

Аватар користувача
Vilnuy
Повідомлень: 364
З нами з: Пон, 03 липня 2006, 01:49
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Tavria 1400
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення Vilnuy » Пон, 24 червня 2013, 11:57

sov1980, ми їхали на тойо 888 сухий буковель то пілот казав що дуже круто тримає... уявляємо собі лише як би це було на бойовому сухому сліку)))) коли пішов дощ то на зад поставили звичайну цивільну резину то в парі з новими тойо на переді ще було можливо їхати по тій воді, там ще нюанс з збираням води на трасі говорили що вона специфічно там лежить.... небезпечно трохи велика маса води тремалась на асвальті..
http://www.facebook.com/RallyBoxMotorsport

Аватар користувача
КАРМАН
Повідомлень: 56
З нами з: Вів, 02 листопада 2010, 18:17
Ім'я: ОЛЕГ
Стать: чоловік
Звідки: СТРИЙ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення КАРМАН » Пон, 24 червня 2013, 11:58

та а ми їхали на жужі резина навіть незнаю яка чесно.. але різні колеса , були під кінець, і лисі лисі..))))
RALLYBOX MOTORSPORT

sov1980
Повідомлень: 181
З нами з: Нед, 29 липня 2012, 22:01
Ім'я: Олег
Стать: чоловік
Авто: Fiat Linea
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення sov1980 » Пон, 24 червня 2013, 14:31

КАРМАН писав: на останьому проїзді Денис чучуть убрався
Дуже шкода, що теж зійшли, але хоч на останньому проїзді, не так прикро :) Ну і звичайно слава Богу, що всі цілі-здорові!
ПиСи: ваш жужик у всіх захоплення викликав :)

Аватар користувача
КАРМАН
Повідомлень: 56
З нами з: Вів, 02 листопада 2010, 18:17
Ім'я: ОЛЕГ
Стать: чоловік
Звідки: СТРИЙ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З ГІРСЬКИХ ГОНОК 2013

Повідомлення КАРМАН » Пон, 24 червня 2013, 15:28


от останій проїзд по дощу, цей поворот практично де зійшов пиж, якість відео погана по онбоорду цікавіше, але їхав як польоді , зарахунок шо дав я газу за швидко , плюс спуск і розгружена була задня підвіска і усьо.. тупа помилка .було машину ходом пускати ...але нічо , будем учітса).
RALLYBOX MOTORSPORT

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей