Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !
Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення vovka » Чет, 17 жовтня 2019, 13:17

Ні, він пішов в іншу СК де йому зробили 604,80грн (Бонус малус 7 тобто знижка 20% за 4 безаварійних роки), хоча насправді це не правильно і той агент з іншої СК, який зробив це, порушив правила страхування. Але найголовніше скажу: така "вдячність клєінтів" була в 95% випадків, ніхто їх не платив ті надбавки , а всі хочуть знижки. І це випадок релаьно одного з форумчан, і він неподинокий, тому й далеко ходити не потрібно
Понятно що пішов.. Думаю 10 з 10 зробило б так само якщо є така можливість. Тільки бізнес і нічого іншого. На "вдячність" тут розраховувати не приходиться.

Питання було чому страхові не лобіюють зміни в законодавство (чи може лобіюють я незнаю, але якось не чув про це, в змі не освітлюється) щоб це врегулювати (єдина база дтп по конкретній людині, є ж ці всі дані в поліції, чи що там ще потрібно) , щоб інший агент не зміг йому видати легальну страховку дешевше чим передбачено тим бонус-малусом ?

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Чет, 17 жовтня 2019, 14:09

vovka, Володя ти як і більшість сам собі суперечиш. Ти питався чому не роблять надбавки , а тепер "хвалиш" тих, хто їх "зпригнув" в іншу ск))) логіка жесть
З тої ж опери коли потерпілі до мене приходять і розказують які попадалися погані компанії, я кажу так бо їхні клієнти мало платили за поліс, демпінг і нормальні виплати не бувають. Чудес не буває, платити треба було більше. А коли до формлення дохоодить далі всі по нижньому дну шарашок дивляться))
Так само з надбавками. На добровільних засадах придумали, люди ігнорили 95% самі ж , то вони молодці)) а страхові далі фігові))


Щоб лобіювати треба щоб акціонери були у ВРУ, і мали багато часу і бажання.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення g0nzales » Чет, 17 жовтня 2019, 14:20

Vexler писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 13:06
Автоцивілка має збитковість в середньому 70-80% це сумно. 50-60% каско.
Ок, берем 2300 клієнтів по 900 грн/рік = 2,07 млн.грн.
"Збитковість 80%" виходить в страхової із зібраних премій лишається 2070000*0,2 = 414тис.грн на
рік, або 34500грн/міс.

Але то без КАСКО та/чи інших видів страхування. Якби була суто цивілка, то оренду і пару найманих працівники таким доходом, звичайно, не перекрити.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення g0nzales » Чет, 17 жовтня 2019, 14:23

Якщо брати в цілому Україну, а не лише Львів, то ситуація із доходом страхової суттєво краще - усього 51% зібраних премій ідуть на виплати по цивілці. https://minfin.com.ua/insurance/company/brokbusiness/
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Чет, 17 жовтня 2019, 14:30

g0nzales, вцлому можливо, але Львів то мраки. Можу надати статистику вже 2019 року і компанї вцілому Львова.
80% коли я писав, то я мав на увазі весь 19 рік по моєму підрозділу за умови мого прогнозування, що все буде райдужно і добре до грудня. Бо так як воно було в 2018 році, це 800грн середня вартість полісу, 2200 клієнтів і 10 дтп щомісяця твердо, середнє дтп 15000грн. Це вже понад 100% збитковість якщо порахузвати. На другій філії нашої компанії так само, чудес в них також не має. в них наіть ще гірше, бо спілкуюся з Ігорем час від часу

vovka, чекаю пропозиції як "виїхати" страховій тоді не піднімаючи ціни, а далі працювати за цінами 5 річної давності))) якщо всі дружньо надбавки ми ігноримо, це добре.... але все одно якось без надбавок страхова має працювати і звідкись гроші брати))
Хто дивується, до речі як більшість тоді працюють страхових, то я відкрию секрет, що більшість з них просто фінансуються акціонерами , бо в збитках щороку. навіть відомі компанії є в переліку.

показники за 2018 рік, тис. грн
ЕВРОІНС УКРАЇНА -115 578
АСКА -121 837
УНІВЕРСАЛЬНА -150 265
ОРАНТА -153 894
ПЗУ -166 643
КНЯЖА --446 501
ПРОВІДНА -557 324

Нерозподіленй прибуток - -збиток в даному випадку в сотні млн грн! за підсумками 2018 року


Хто далі не вірить всю проблемність ситуації, я можу надати загальні конкретні свої цифри , в мене все зафіксовано кому за що і які суми платили і скільки часу. В офісі радий бачити. Бо те, що ризик на Вас не попав це добре, але те, що його не має, а "страхова мафія" собі придумала щось,бо нам не має що робити, раджу почитати статстику поліції за остання роки і порівняти як бул о5 років тому наприклад. До тих цифр ще можна добавити 20% мін - цифри по європротоколах, ті дтп, які не враховано поліцією.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 17 жовтня 2019, 14:52

vovka писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 13:17
Питання було чому страхові не лобіюють зміни в законодавство (чи може лобіюють я незнаю, але якось не чув про це, в змі не освітлюється) щоб це врегулювати (єдина база дтп по конкретній людині, є ж ці всі дані в поліції, чи що там ще потрібно) , щоб інший агент не зміг йому видати легальну страховку дешевше чим передбачено тим бонус-малусом ?
Напевно тому що бізнесменам - власникам "шарашкіних" СК такий порядок не потрібний -їм цікаво напродавати задешево полісів і потім по них не виплачувати відшкодувать, кинути СК і відкрити нову. Тому прозорість на страховому ринку їм не потрібна, по на прозорому ринку їм нема що робити. А оскільки таких СК немало (може і більшість), то й питання штопориться. IMHO.

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення vovka » Чет, 17 жовтня 2019, 14:52

Vexler писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 14:09
vovka, Володя ти як і більшість сам собі суперечиш. Ти питався чому не роблять надбавки , а тепер "хвалиш" тих, хто їх "зпригнув" в іншу ск))) логіка жесть
З тої ж опери коли потерпілі до мене приходять і розказують які попадалися погані компанії, я кажу так бо їхні клієнти мало платили за поліс, демпінг і нормальні виплати не бувають. Чудес не буває, платити треба було більше. А коли до формлення дохоодить далі всі по нижньому дну шарашок дивляться))
Так само з надбавками. На добровільних засадах придумали, люди ігнорили 95% самі ж , то вони молодці)) а страхові далі фігові))
Та нікого я не хвалю і не кажу що це правильно і так далі.

Просто кажу що поки то не врегульовано законодавчо то толку небуде, нема чого надіятися на "свідомість" :)
Будем і далі платити в середньому всі більше, замість того щоб чемні платили менше, а нечемні більше.

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення andrew » Чет, 17 жовтня 2019, 15:17

Не розумію, чому не можуть зробити просто :
1. Підняти вартість цивілки в два рази і автоматично суму відшкодування. Ну бо 100т то смішно при вартості запчастин для сучасних авто.
2. При оформленні цивілки в страховій чи ДТП/штрафу(поліція) - вносяться дані в загально Українську базу з пробігом авто, тим самим частково вирішиться проблема з скрученнями пробігу.
3. Знову ж таки - за рахунок цієї бази - не може власник авто скакати між страховими, уся інфа є і обмежити це програмно - ноу проблем. Зрозуміло для нього вартість цивілки вища
4. Зробити нарешті пряме врегулювання обов'язковим для всіх компаній.

ну і тоді логічно - хто не має ДТП - має більшу знижку, бо за рахунок ДТПшників страхова може це запропонувати :)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 17 жовтня 2019, 15:58

andrew писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 15:17
Знову ж таки - за рахунок цієї бази - не може власник авто скакати між страховими, уся інфа є і обмежити це програмно - ноу проблем. Зрозуміло для нього вартість цивілки вища
100% - це елементарно - є ж в МТСБУ відкрита база всіх автоцивілок, можна її доопрацювати графою про аварійність/безаварійність особи, на котру є цивілка (хай навіть для закритого користування СК.)
Думаю, ми до того дійдемо скоро. Просто у нас всі цікаві і корисні нововведення заходять дуже повільно через те, що прогрес гальмується зацікавленими групами.

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Dexter » Чет, 17 жовтня 2019, 16:03

andrew писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 15:17
2. При оформленні цивілки в страховій чи ДТП/штрафу(поліція) - вносяться дані в загально Українську базу з пробігом авто, тим самим частково вирішиться проблема з скрученнями пробігу.
страховики реально можуть обвалити ціни на б.у. авто в Україні.
Достатньо просто рахувати кількість страхових виплат по вінкоду (і ще краще загальну суму виплат в грн по вінкоду)
і ти спокійно заходиш на сайт МТСБУ і дивишся скільки разів машина попадала в дтп і на яку суму грошей
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 17 жовтня 2019, 16:15

і з яким пробігом вона була на момент ДТП ))

Аватар користувача
winn3r
Повідомлень: 1322
З нами з: П'ят, 03 жовтня 2008, 15:41
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Авто: PASERATTI B7
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 51 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення winn3r » Чет, 17 жовтня 2019, 16:20

Dexter писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 16:03
andrew писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 15:17
2. При оформленні цивілки в страховій чи ДТП/штрафу(поліція) - вносяться дані в загально Українську базу з пробігом авто, тим самим частково вирішиться проблема з скрученнями пробігу.
страховики реально можуть обвалити ціни на б.у. авто в Україні.
Достатньо просто рахувати кількість страхових виплат по вінкоду (і ще краще загальну суму виплат в грн по вінкоду)
і ти спокійно заходиш на сайт МТСБУ і дивишся скільки разів машина попадала в дтп і на яку суму грошей
вот ми плавно підійшли до аналога карфаксу :-)
мені здається, що це має робити окрема комерційна організація і брати за звіт певну суму(щоб без потреби не мали доступу до "чутливих" даних). Дані брати з бази поліції і страхових, а може і автодилерів. Аналог опендатабота по організаціях.
В інших випадках, якщо і держава виділить гроші, їх "освоять", а запрацює воно косо-криво через 5-10 років ;)
Гроші не куплять тобі щастя. Але вони куплять тобі авто, на якому ти поїдеш на його пошуки...

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення gooliver » Чет, 17 жовтня 2019, 16:22

Vasiliyyy писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 16:15
і з яким пробігом вона була на момент ДТП ))
та хоча б мрев видавав з яким пробігом тачка ставилася на облік, всерівно ж записують

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Dexter » Чет, 17 жовтня 2019, 16:28

gooliver писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 16:22
Vasiliyyy писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 16:15
і з яким пробігом вона була на момент ДТП ))
та хоча б мрев видавав з яким пробігом тачка ставилася на облік, всерівно ж записують
то є так, я коли переоформлював леон то мене оператор за столом просив назвати пробіг і записав кудась
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
gooliver
Повідомлень: 2122
З нами з: Вів, 08 березня 2016, 18:46
Ім'я: Dmytro
Стать: чоловік
Авто: тракторний табурег
Номер: ніпрощо
Дякував (ла): 131 рази
Подякували: 143 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення gooliver » Чет, 17 жовтня 2019, 16:29

Dexter писав:
Чет, 17 жовтня 2019, 16:28
то є так, я коли переоформлював леон то мене оператор за столом просив назвати пробіг і записав кудась
а експерти самі заглядують і записують кудись (принаймні на штатівську тачку просили ввімкнути приборку і записали пробіг).
Так трохи надійніше, бо назвати чуваку за столиком можна що завгодно)

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » Чет, 17 жовтня 2019, 17:34

Я з своїми 30 безаварійними роками,без отримання страхових премій яка мені раз світила і то так:десь дуже тускло (оплатити своїми а потім отримати але в 5 раз дорожче)мав би безкоштовно страхуватись))).
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Чет, 17 жовтня 2019, 17:47

Тобі би ще страхові гроші давали, щоб ти у них застрахувався ))))

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » Чет, 17 жовтня 2019, 17:49

Vasiliyyy, Ага в рекламних цілях.А я їм взамін ролики по 3-4 на місяць як увертаюся з сітуацій де в 90% аварія неменуча.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » Чет, 17 жовтня 2019, 17:55

Як би воно не було,все одно страховка обовязкова і просто замінити оплату комусь на оплату собі і це вирішило б багато питаннь,з фрмами на день,суммами і т.д.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Чет, 17 жовтня 2019, 19:51

Vasiliyyy, так воно і є. 50 СК на ринку автоцивілка. З них обєктивно нормальних 10-15 мах! Решта шлак повний, тупо намахування і кидали. Потім ті ж шарашки банкрутують, а МТСБУ з фонду гарантування, який формується з внесків кожного з 50, платять тим потерпілим. Виходить щороку нормальні й платять за шарашки завжди при їх банкрутстві.
Тут список полеглих "на ниві страхування" http://www.mtsbu.ua/ua/about_us/leave_members_list/
Зі списку кожен може побачити знайомі назви, які колись продавали дешеві страхівки, особливо під соусом лояльності до безаварійних.
Наприклад, була Домінанта , збанкрутувала за 3-4 роки "роботи", тепер працівники зробили USI і все по новому. Кількість надходжень росте просто геометричними прогресіями, рік два три і амінь, нова вивіска і тд. Це класична схема. Їм вигідно, і їх ніхто не контролює по факту.
Позитив є, але повільний. В 2011 році було 80 компаній, через 8 років тепер їх 50. Це навіть законодавство не змінювали. Просто ринок сам все коригує, але повільно як повільно змінюється свідомість і принцип вибору ск.

andrew, все правильно, але це в процесі, бо шарашкам бути вигідно зараз, як я написав вище. Всі ці зміни про контроль, обовязкове пряме врегулювання і тд. є в новій редакції про ОСЦПВ , але чи прийме ВРУ нової влади не відомо. Якщо приймуть це автоматично вбє більшість шарашок, решта добє ринок.
vovka, аналогія зі всім, що все залежить від людей. Законодавчо штрафи підняли і що з того, як їздять алкаші так і їздили. В головах бардак, таке і на дорогах потім збитки людям робить. Всі вимагають змін , а самі палець об палець не вдарять, самі ж чинять неправильно та безвідповідально. Ніхто ті надбавки не платив, тому й скасували, тепер же всім підняли, то всім також погано)) щоб створити таку систему щодо аварійності, покарання, щоб клієнт не скакав а в любій іншій ск отримав покарання треба час і гроші, базами аля карфакс сформувати. Це за рік не зробити, сам розумієш, тут і законодавство треба змінювати.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей