Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !
Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Чет, 17 жовтня 2019, 20:02

sashanova, ту базу створити, то саме що зараз для уряду страхову медицину запустити. Одна СК чи декілька нічого не зроблять, як би дуже хотіли.
Ну але будемо обєктивними: ок ти безаварійний, але все одно як не крути вибрав шлак та значно гірші умови, тому й заплатив 810 грн: отримав франшизу 2000грн, поліс від нонейм ПРАТ "СК "ВАН КЛІК" і відсутність прямого врегулювання збитків, що для безаварійних все одно би було корисною опцією.
В нас же за 1140 грн ти б мав франшизу 1000грн , пряме врегулювання збитків та якісний сервіс. Ти всього 330грн менше заплатив , але отримав повний шлак , якщо порівняти умови. Чи коштує 330грн в рік такого ризику ? Вирішує кожен, але на такі моменти шарашки й розраховують, що клюне водій на одноразову псевдоекономію 100-300грн мах, який завжди з надією що нічого не станеться або не з ним то точно, але чомусь дтп як ставалися так щодня стаються. Немає ж такого місяця в році що у Львові чи інше місто , що день пройшов без жодного ДТП.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення andrew » Чет, 17 жовтня 2019, 21:22

Для себе завжди обираю
- 0 франшиза
- адекватна людина в страховій
- добровільне страхування ЦВ.

Ніколи не розумів- накуя брати цивілку і мати франшизу, бо дорога це річ непередбачувана і економити тих пару грн. на бачу жодного змісту.
По тому що вище описува - чесно навіть хай МТСБУ на тому заробляє, робить платний доступ - [цензура]... тут головне порядок і відповідальність.
Чітка інформація про кожне ДТП, пробіг, страхівки, власників в одній базі навіть за 100 у.о. на місяць - це копійки коли ти купуєш авто :)

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення sashanova » П'ят, 18 жовтня 2019, 08:45

sashanova, ту базу створити, то саме що зараз для уряду страхову медицину запустити.
ну чомусь банківські установи її створили ;)
ок ти безаварійний, але все одно як не крути вибрав шлак та значно гірші умови, тому й заплатив 810 грн:
нє, компанія називається ванклік а не шлак :D а якшо підійти вже об’єктивніше до оцінки страхових за тим же МСБУ то відкриваємо скажімо самий свіжий за 2 квартал поточного року і шо ми бачимо? шо шлак він ванклік не такий вже і шлак :D і показники якісь в нього дивно кращі ні ж в того ж Брокбізнеса :sing :-)
ЗображенняЗображення
В нас же за 1140 грн ти б мав франшизу 1000грн , пряме врегулювання збитків та якісний сервіс
Віть, як показала практика за останіх 5 чи 6 років страхування у тебе весь якісний сервіс заключався у доставці поліса твоїм тестем мені на роботу :happy
Ти всього 330грн менше заплатив , але отримав повний шлак , якщо порівняти умови.
ну для мене 330грн це не малі гроші, і отримав я не шлак а звичайний поліс який скоріш за все як і попередні ( я на то надіюсь :happy ) через рік піде в мусор :-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » П'ят, 18 жовтня 2019, 10:54

sashanova, можу розказати, як ті в МТСБУ рахують, і наскільки правильно та справедливо, але багато часу піде і не всім то цікаво.
Якщо коротко, довгий час Домінанта мала все зелене, хоча я щомісяця спілкувався з потерпілими, які в ті періоди рік-два чекали відшкодування 3500грн))) і лише перед "смертю" всі показники стали червоні. В нас же 0,02% більше від їхніх намальованих діапазонів скарг - і це вже червоне по мірках МТСБУ по кількості скарг, хоча з декілька сотень справ там десь 12 скарг прийшло на нас, з них по суті 9 , решта тупо аля Veteranи писали не по суті брєд, а з тих 9 просто люди, які переплутали каско з цивілкою і не читали законодавства України. Замість того, щоб винуватця вимагати недостачі, вони думають, що автоцивілка за 1000грн в рік має все покрити на всі випадки життя спрацьовувати. Хоча за 10 років роботи я не дивуюся людям взагалі. По терміну врегулювання також жовте, бо через велику кількість справ , є часто коли люди по півроку пишуть заяви, доносять документи і т.д. Це все щолкає по показнику, хто мав справу реальну , скаже що переважно виплати тиждень-два , мах місяць залежно від моментів ДТП.

А той Ван клік просто створили недавно (Саламандру перейменували під новий поект як Домінанта->USI) скинули ціну і збирають гроші , справ по ДТП там всього на пальцях перечислити, тому й немає ще людей , які на них напишуть.
Щодо доставки - ну вже не лукав , я спеціально й на вулицю Авіаційна, 3 їздив, персонально возив. Ну і якщо ти ДТП ніколи не мав, то добре, але ти не враховуєш, що якщо ти й не попадеш, але буде потреба запитатися в свого агента чітко та кваліфіковано підказати яка СК жива, де європротокол не має сенсу заповнювати, пробити по номеру Жигульку і дякуючи різного роду базам і МТСБУ в тому числі знайти водія навіть, який втік. Раз і таке було, потім поліція вже по наводці знайшла того водія. Не власника, який в техпаспорті, який водія не знав ніколи, бо продав машину мільйон років тому.
Тобто якщо з Ван клік вже такі можливості персонального менеджера, то я глибоко здивований буду. Переважна більшість агенти виписують, взяли свої % і їм побарабану що з тим клієнтом буде за рік часу. Це люди також не розуміють. Сервіс в страхуванні та супровід клієнта. бо це послуга, а не живий фізичний товар.

Я нічого не доказую, не переконую , і не сварюся , просто констатую факт і це очевидно- достатньо лише в двічі більшу франшизу і відсутність прямого врегулювання збитків порівняти, навіть якщо самі СК не порівнювати, тобто куплено значно гірше, це факт і тому воно й дешевше, але дивує як легко люди ведуться на такі папірці, а потім самі ж бідкаються на страхові шарашки)) є попит на таке, будуть такі ван кліки і домінанти \usi завжди. Під значний попит та дірки в закнодавстві вони й створюються.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення andrew » П'ят, 18 жовтня 2019, 11:06

Пля тільки но хотів написати...
Мати цивілку і мати хорошого страхового агента, який тебе веде у всіх випадках - то різні речі..
Мав 3-4 ДТП де не був винуватцем, навіть з автобусом - підхід до вирішення питання від Віктора завжди підходить.
Банальна страхівка для поїздки за кордон буває різна і всі моменти Віктор озвучив для того, щоб я прийняв правильне рішення.

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення sashanova » П'ят, 18 жовтня 2019, 13:08

Щодо доставки - ну вже не лукав , я спеціально й на вулицю Авіаційна, 3 їздив, персонально возив.
було таке, не спорю :happy , тай мій комент що до доставки -це був по суті жарт, не треба так серйозно сприймати :happy
sashanova, можу розказати, як ті в МТСБУ рахують, і наскільки правильно та справедливо, але багато часу піде і не всім то цікаво.
ну та чого, буш мати час -напиши, думаю багатьом буде то цікаво, навряд чи багато людей (і я в тому числі) знають такі тонкощі ;)
Мати цивілку і мати хорошого страхового агента, який тебе веде у всіх випадках - то різні речі..
Мав 3-4 ДТП де не був винуватцем, навіть з автобусом - підхід до вирішення питання від Віктора завжди підходить.
тут как би згоден, і я хоч і не звертався по страховим випадкам до Віктора, але його підхід до роботи правильний і до нього в мене взагалі ніяких претензій, в моєму конкретному випадку в мене був сильно витратний місяць в плані фінансів, просто страховку яка закінчується я забув, і тут опа на маєш...та шей чергове здорожчання бо у львові бачти оленів розвелося, так і крутилося питання в голові: -я тут до чого?..я ж особисто за всі 5 чи 6 років (точно не пригадаю) ні однієї гривні збитку вашій канторі не приніс ;) ..ну мене то вкурвило на тому всьому плані тому купив електроний поліс в інтернеті самий дешевий який був :-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » П'ят, 18 жовтня 2019, 16:48

Я 10 років не просто страхую , а ще й різними способами борюся та агітую проти шарашок та пояснюю як тверезо дивитися на речі, особливо зараз, коли Львів бє рекорди по дтп. Вже й переманюаали мільйон раз шарашки, але працювати на репутацію роками та для одноразового збагачення (безперспективна справа) різні речі. В страхуванні головне рупутація, перевірена роками. Коли рекомендують, і навіть можуть назву СК не запитати , це показник.
Всім безаварійного року =)
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Thorn » П'ят, 18 жовтня 2019, 18:54

Воно :bad

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » П'ят, 18 жовтня 2019, 19:09

Навіть тих 100тис зазначених в полісі по суті вистарчить більшості пів машини відремонтувати.А розбити ту цивілку навіть на 4 группи машини до 10тис до 20 тис до 50 і 100 тис.$
1 .1000грн 2.2000грн 3.5000грн 4.10000грн і врегулюваломя б все.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Thorn
Повідомлень: 5402
З нами з: Пон, 29 травня 2006, 01:30
Стать: чоловік
Авто: Honda TRX / Toyota біла 2шт.
Дякував (ла): 18 рази
Подякували: 11 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Thorn » П'ят, 18 жовтня 2019, 19:31

САХАР, можна запитати на що вистарчить 100тис? Наприклад в 1-2річному авді?🤔😁
Якщо робити нормально, не в гаражах... :facepalm
Воно :bad

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » Суб, 19 жовтня 2019, 14:58

Thorn, Я мав на увазі більшості машин до 10 тис $ .Ауді така б вже мала попасти в другу або третю группу де пропорційно вартості полісу збільшилася б сумма з 100000 грн до 200 тис а за 8 тис долл в машині ціною 20тис $ багато чого можна замінити,морду легко.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Пон, 21 жовтня 2019, 15:48

Страховики запропонували концептуальні зміни до законодавства в сфері ОСЦПВ

8 жовтня 2019 р. відбулись чергові Загальні Збори страховиків-членів МТСБУ, в роботі яких взяли участь представники Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики, керівники професійних об’єднань страхового ринку, громадських об’єднань споживачів страхових послуг.

Ключовим питанням стало опрацювання основних принципів, закладених у проект закону в сфері обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів. Учасники Загальних зборів були ознайомлені з стратегічним баченням модернізації законодавства з ОСЦПВ, розробленим самими страховиками з урахуванням пропозицій, що вносились при розробці попередніх варіантів законопроекту, і побажань автовласників, висловлених ними під час проведення соціологічного опитування МТСБУ. Ще раз було наголошено на необхідності поступового приведення законодавства України до вимог Євродирективи №2009/103/ЄС та практики застосування страхування цивільної відповідальності у країнах ЄС.

Основні норми, які має містити новий законопроект з ОСЦПВ:

поступове збільшення максимальних сум виплат до європейських стандартів;
укладання договору ОСЦПВ без франшизи;
виплати страхового відшкодування без врахування зносу;
поступовий перехід ринку ОСЦПВ на вільне ціноутворення;
монетизація пільг, встановлених для окремих категорій громадян України;
посилення гарантійних функцій МТСБУ щодо здійснення виплат за зобов’язаннями так званих «проблемних» страховиків;
законодавче закріплення електронної форми договору ОСЦПВ;
вдосконалення корпоративного управління МТСБУ.
Крім того, були запропоновані концептуальні зміни у підходах до реформування українського законодавства в сфері ОСЦПВ:

Надання МТСБУ статусу інформаційного центру для галузі, відповідно до чого ЦБД МТСБУ міститиме значний обсяг інформації про забезпечені транспортні засоби, ДТП та страхові події, членів Бюро та ін.
Усунення передумов виникнення спорів щодо наявності страхування.
Унормування питання строку розгляду заяви про виплату. Вперше пропонується законодавчо встановити не лише загальний строк здійснення страхового відшкодування, але й визначити строки для окремих етапів бізнес-процесу врегулювання:
строк для проведення представником страховика (МТСБУ) огляду пошкодженого майна – 10 робочих днів з дати отримання письмової інформації від потерпілого;
строки для прийняття страховиком (МТСБУ) рішення про виплату або відмову:
до 10 днів з дня документального оформлення погодження між страховиком та потерпілим розміру збитків за умови наявності заяви про виплату та інших необхідних документівl
до 60 днів з дня отримання заяви про виплату, за наявності необхідних документів, якщо у страховика (МТСБУ) виникли ускладнення у з'ясуванні обставин страхового випадку та встановлення (погодження) розміру шкоди;
до 90 днів з дня отримання заяви про виплату, якщо обставини страхового випадку досліджуються у кримінальному провадженні, цивільній або господарській справі;
строк для проведення виплати – 5 робочих днів з дати прийняття страховиком (МТСБУ) рішення про виплату.
Вже 9 жовтня у профільному Комітеті Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики почала працювати робоча група з розробки нового законопроекту в сфері ОСЦПВ.

Також Загальні Збори приділили увагу важливому питанню вдосконалення системи захисту прав споживачів страхових послуг в ОСЦПВ: з доповіддю на цю тему виступив Василь Дарков, голова правління ГО «Страховий захист».

Учасники Зборів проголосували за прийняття оновленого Порядку моніторингу діяльності страховиків-членів МТСБУ, який націлений на більш якісну і об’єктивну оцінку роботи страховиків ОСЦПВ та сприятиме запобіганню демпінгу. Новий Порядок моніторингу застосовуватиметься з 4 кв. 2019 р.

Рішенням Загальних Зборів до складу асоційованих членів МТСБУ прийнято СК «Оберіг». Таким чином, кількість асоційованих членів Бюро тепер складатиме 49 компаній.

Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко підсумував перебіг Зборів:

«Ми опрацювали надзвичайно важливе питання реформування законодавства в сфері ОСЦПВ. Зміни політичних еліт та регулятора страхового ринку, яким влітку наступного року стане Нацбанк України, дає шанс після п’яти років роботи і лобіювання все ж таки прийняти новий закон про ОСЦПВ, який дозволить галузі працювати відповідно до вимог сучасної технологічної реальності, вирішить ряд гострих питань і підвищить рівень захисту постраждалих у ДТП.

Сподіваємось, що заявлений НБУ курс на підтримку системного оновлення законодавства в сфері фінансових послуг допоможе пришвидшити роботу над проектом закону та його прийняття Верховною Радою, що піде на користь більш ніж 7 млн. автовласникам країни».
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення topper » Вів, 22 жовтня 2019, 13:15

Самий ідеальний варіант для споживачів обов"язкового страхування: щоб потерпілому виплачувала страхова, в якій він застрахований. А якщо страхова буде шось мутити з сумами виплати - відповідно і клієнти будуть шукати іншу страхову - помоєму це буде чесна конкуренція на ринку страхових...
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
bodik01
Повідомлень: 971
З нами з: Вів, 27 червня 2006, 15:58
Ім'я: Богдан
Стать: чоловік
Авто: ford fiesta mk7 LPG
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 6 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення bodik01 » Вів, 22 жовтня 2019, 14:29

topper, ти чув про пряме врегулювання ? :)
Так воно і буде відбуватись, треба тільки одне, щоб всі страхувались в одного з 15, хто є учасноком даної групи.

ПАТ «СК «Універсальна»
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна»
ПрАТ «СК «АСКО-Донбас Північний»
ПрАТ СК «ПЗУ Україна»
АТ «ПРОСТО-страхування»
ПАТ «СК «Колоннейд Україна»
ПрАТ «СК «УНІКА»
АТ «СК «АРКС»
ПрАТ "Європейський страховий альянс"
ТДВ «Міжнародна СК»
ТДВ «СК «КРЕДО»
ПАТ «СК «Країна»
ПрАТ «СК «ВУСО»
ПрАТ «СК «БРОКБІЗНЕС»
ПрАТ СК«АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»
раіся впердє

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 22 жовтня 2019, 14:44

Або застрахуватися в СК, яка сама своєму клієнту відшкодовує шкоду в будь-якому випадку, незалежно від того, яка СК у винуватця.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення topper » Вів, 22 жовтня 2019, 15:10

bodik01 писав:
Вів, 22 жовтня 2019, 14:29
topper, ти чув про пряме врегулювання ? :)
Так воно і буде відбуватись, треба тільки одне, щоб всі страхувались в одного з 15, хто є учасноком даної групи.

ПАТ «СК «Універсальна»
ПрАТ «АСК «ІНГО Україна»
ПрАТ «СК «АСКО-Донбас Північний»
ПрАТ СК «ПЗУ Україна»
АТ «ПРОСТО-страхування»
ПАТ «СК «Колоннейд Україна»
ПрАТ «СК «УНІКА»
АТ «СК «АРКС»
ПрАТ "Європейський страховий альянс"
ТДВ «Міжнародна СК»
ТДВ «СК «КРЕДО»
ПАТ «СК «Країна»
ПрАТ «СК «ВУСО»
ПрАТ «СК «БРОКБІЗНЕС»
ПрАТ СК«АРСЕНАЛ СТРАХУВАННЯ»
Бодя, пряме врегулювання має ряд нюансів: має бути не більше 2-х учасників дтп, обидві страхові учасників мають бути в тому колі страхових по-прямому врегулюванні... Як споживач - мені важливо, щоб мої збитки були покриті страховою. А чи страхові одна в одної будуть потім забирати суму відшкодування - мене то не цікавить.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 22 жовтня 2019, 15:15

topper писав:
Вів, 22 жовтня 2019, 15:10
Бодя, пряме врегулювання має ряд нюансів: має бути не більше 2-х учасників дтп, обидві страхові учасників мають бути в тому колі страхових по-прямому врегулюванні... Як споживач - мені важливо, щоб мої збитки були покриті страховою. А чи страхові одна в одної будуть потім забирати суму відшкодування - мене то не цікавить.
По факту, при ДТП у водія має бути одне завдання - подзвонити своєму страховому агенту і дочекатися його, а все решта (збір паперів, експертиза і т.д.) не має мене обходити.

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення topper » Вів, 22 жовтня 2019, 15:15

Віктор, сорі за оффтоп але зроблю антирекламу пзу:
В мене було кілька випадків по-відшкодуванню в пзу і вони постійно врізали суму виплати, не суттєво чи на 1тис. грн чи на кілька кіло грн... Суть в тому, що постійно мусів їх замахувати, це така практика страховив які роблять статистику по-швидкості виплат... Після такого досвіду я більше не страхуюсь в пзу і нікому не рекомендую, така сама ситуація була в знайомих які там були застраховані і тепер там не страхуються.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення topper » Вів, 22 жовтня 2019, 15:18

Vasiliyyy писав:
Вів, 22 жовтня 2019, 15:15
По факту, при ДТП у водія має бути одне завдання - подзвонити своєму страховому агенту і дочекатися його, а все решта (збір паперів, експертиза і т.д.) не має мене обходити.
В цивілізованій країні, з того, що знаю - там просто потрібна розписка від винуватця, що такий то зробив дтп, він згідний і робляться фото дтп, далі передається в страхову...Навіть поліції не треба, це якщо нема потерпілих. Ну, сумніваюсь що агент буде цілодобово сидіти і чекати коли фіг зна де станеться дтп і він тут же прилетить...
vregul.jpg
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Сер, 23 жовтня 2019, 11:42

Vasiliyyy, це мінікаско називається. Тоді типу як по окремому договору отримує клієнт в своїй же СК, але це під різним маркетинговим соусом кожен називає по своєму- Каско лайт, Автоцивілка + і т.д і т.п

topper, чекаємо коли пряме врегулювання збитків стане для всіх обовязковим по новому законодавсту Укарїни про "ОСПЦВ" (автоцивілка).
має ряд нюансів: має бути не більше 2-х учасників дтп, обидві страхові учасників мають бути в тому колі страхових по-прямому врегулюванні..
але нюанси не приберуть.
якщо буде 3-4 ТЗ, то прямого по новому законодавству 99% що і не буде, як і зараз
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей