Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !
Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Dexter » Вів, 15 жовтня 2019, 09:33

Vexler писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 07:27
Львів то взагалі надризикова зона стала)) менше 1000грн вже не має і 90% що буде йти до 1500 і більше, бо їздити не вміють люди.
їздиш такий вісім років без жодного ДТП.... а тобі вартість страхівки піднімають вдвічі бо багато ДТП в твоєму місті :cry :cry :cry
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Вів, 15 жовтня 2019, 13:19

Dexter, попередні 8 років також був ризик, і всі платили завжди за тих, хто товкся всі роки, просто раніше це було менш замітно по коштах =) а зараз ризики виросли, як не крути, тому таких безаварійних клієнтів дуже мало. Але як інакше страхова має вчинити: в мене також всі на момент оформлення безаварійні, але чомусь щомісяця і навіть щодня! є робота по врегулюванні - ми 2017 спостерігали, мінімум коригували, 2018 далі та сама картина, 2019 ще гірше. На кількість дтп ми вплинути не можемо, єдиний спосіб ціни вверх. Зауважу кого б не страхував і як би дотошно не фільтрував клієнтів все одно щороку одна й та ж картина. Але що тут дивуватися, якщо йде урбанізація , зростання автотранспорту, авто стають дорогі в ремонті у великих містах, права видають всім підряд, тому страхівка дешевою у крупних містах апріорі не буде ніколи. Чудес не буває, все закономірно.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення g0nzales » Вів, 15 жовтня 2019, 13:20

Vexler писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 07:27
про існування прямого врегулювання збитків
Якщо не помиляюся, пряме врегулювання передбачає, що твоя страхова, що виплатила тобі за шкоду заподіяну клієнтом іншої страхової, отримає відшкодування від іншої страхової. Можливо технічно цей механізм коштує якісь гроші страховим, проте сервіс подають як вигоду для клієнта при продажі страхівок, отже мають таким чином перевагу на ринку.
САХАР писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 08:06
Чому Мерс за ремонт має отримувати наприклад в рази більше Жигуля як платять однаково
Всі платять однаково, бо ліміт виплати у всіх - однаковий. А чи він використовується на 10%, чи на 99% в конкретному випадку ДТП, то вже власника полісу не турбує. Якщо в Жигуля деталька коштує 400грн, а в Мерса - 25000грн, то запропонуєш за обов'язкову страхівку власнику Мерса платити в 62,5 рази більше? Таке навряд пройде.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 15 жовтня 2019, 13:23

g0nzales писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 13:20
Всі платять однаково, бо ліміт виплати у всіх - однаковий. А чи він використовується на 10%, чи на 99% в конкретному випадку ДТП, то вже власника полісу не турбує. Якщо в Жигуля деталька коштує 400грн, а в Мерса - 25000грн, то запропонуєш за обов'язкову страхівку власнику Мерса платити в 62,5 рази більше? Таке навряд пройде.
А як воно є в тій ще Польщі? Є якась прив'язка до "цінності" авто, чи так як у нас?

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення g0nzales » Вів, 15 жовтня 2019, 13:26

В них страховка передбачає виплати як цивілка+каско в нас, тобто твоєму авто шкоду також покриває, і ось тут вже ціна дійсно залежить від твого майна, що є логічно
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 15 жовтня 2019, 13:28

Ага, точно - у них то йде разом...
До речі, було б незле, якби у нас якесь схоже КАСКО було на старші машини (хоч би добровільно).
Vexler, нічого такого не чути ще ?

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення vovka » Вів, 15 жовтня 2019, 16:57

Добре, а чому немає такого щоб для тих хто мав випадки цивілка коштувала значно дорожче ? І з кожним випадком ціна росте в геометричній прогресії.
Так же вроді десь є в США помоєму (можу помилятися).
Я щось навіть нечув ніде щоб хтось то питання десь лобіював перед владою щоб закони якісь такі приймали.

Тобто допустим я ще взагалі в страхові ніякі незвертався за виплатами (воно ясно не факт шо так буде далі але наразі так), то чому я маю платити так само як якийсь олень який щороку товче машини ? Получається що по суті ті хто їздить безаварійно платять за тих інших.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » Вів, 15 жовтня 2019, 17:50

Судячі по виплатам останеіх місяців по суті Каско має перекривати виплати а цивілка заробіток,приміщення,канцтовари і т.д.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Вів, 15 жовтня 2019, 17:53

Знайомі живуть в Канаді, то розказували, що ти платиш страховий платіж, а якщо впродож року не маєш ДТП - тобі страхова вертає частину грошей. Тобто фактично людині платять за безаварійність.
А щодо збільшеного тарифу "аварійникам" - от Жовтий Кіт писав у котромусь з бортовиків своїх, що в Польщі таке є: як потрапив в ДТП, то наступного разу поліс для тебе дорожчий..

Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Cr@zy » Вів, 15 жовтня 2019, 19:33

vovka писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 16:57
Добре, а чому немає такого щоб для тих хто мав випадки цивілка коштувала значно дорожче ? І з кожним випадком ціна росте в геометричній прогресії.
Таке є, в залежності від страхових випадків або від їх відсутності ціна змінюється, як в одну так і в іншу сторону, але не в геометричній прогресії.
http://www.insurance.lviv.ua/?q=article ... 1%82%D1%8C

Аватар користувача
vovka
Повідомлень: 18159
З нами з: Пон, 20 червня 2005, 16:58
Стать: чоловік
Авто: Ford Fiesta ST
Звідки: Lviv
Дякував (ла): 56 рази
Подякували: 96 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення vovka » Вів, 15 жовтня 2019, 20:22

Cr@zy писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 19:33
vovka писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 16:57
Добре, а чому немає такого щоб для тих хто мав випадки цивілка коштувала значно дорожче ? І з кожним випадком ціна росте в геометричній прогресії.
Таке є, в залежності від страхових випадків або від їх відсутності ціна змінюється, як в одну так і в іншу сторону, але не в геометричній прогресії.
http://www.insurance.lviv.ua/?q=article ... 1%82%D1%8C
Але там написано що це все по суті теоретично і що це швидше механізм демпінгу.. :confused

sashanova
Повідомлень: 3342
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 95 рази
Подякували: 153 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення sashanova » Сер, 16 жовтня 2019, 14:41

Добре, а чому немає такого щоб для тих хто мав випадки цивілка коштувала значно дорожче ? І з кожним випадком ціна росте в геометричній прогресії.
Так же вроді десь є в США помоєму (можу помилятися).
Я щось навіть нечув ніде щоб хтось то питання десь лобіював перед владою щоб закони якісь такі приймали.

Тобто допустим я ще взагалі в страхові ніякі незвертався за виплатами (воно ясно не факт шо так буде далі але наразі так), то чому я маю платити так само як якийсь олень який щороку товче машини ? Получається що по суті ті хто їздить безаварійно платять за тих інших.
Я якраз мав розмову з Віктором по тому питанню, і казав йому те саме 8-) , за 18 років -оплата в одну сторону з мого боку а ціна як для всіх і з кожним роком росте :sad чомусь банківська система спромоглася створити загальну базу клієнтів і попробуй десь наїпи банк а потім отримай без проблем кредит в іншому -ага, шасс :sing , невже страховим невигідно такий механізм получається? :sing

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення topper » Сер, 16 жовтня 2019, 14:51

Vasiliyyy писав:
Вів, 15 жовтня 2019, 17:53
Знайомі живуть в Канаді, то розказували, що ти платиш страховий платіж, а якщо впродож року не маєш ДТП - тобі страхова вертає частину грошей. Тобто фактично людині платять за безаварійність.
А щодо збільшеного тарифу "аварійникам" - от Жовтий Кіт писав у котромусь з бортовиків своїх, що в Польщі таке є: як потрапив в ДТП, то наступного разу поліс для тебе дорожчий..
В нас також так є або тільки в пзу. Завдяки ринку, конкуренції страхових - є вибір. Хочеш - купуєш дешевшу страхівку - їздиш акуратно/фартово і нема протягом року проблем, купуєш дорожчу страхівку - доходить момент виплати тобі за якогось оленя - а вони крутять яйця, відповідно в них більше не будеш страхуватись...
П.С. Мова не про Брокбізнес.
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
topper
Повідомлень: 5866
З нами з: Сер, 25 січня 2012, 23:49
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: Гамно
Номер: 0000
Звідки: Львів
Дякував (ла): 175 рази
Подякували: 20 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення topper » Сер, 16 жовтня 2019, 14:55

sashanova писав:
Сер, 16 жовтня 2019, 14:41
Я якраз мав розмову з Віктором по тому питанню, і казав йому те саме 8-) , за 18 років -оплата в одну сторону з мого боку а ціна як для всіх і з кожним роком росте :sad
Не в образу Віктору - також за кілька років страхування в ББ - цивілка росла, та й в інших компаніях. Чому я маю переживати за когось кому буде виплачувати страхова яку я вибрав? Ясно шо піду туди, де дешевша цивілка...
Жінка – як даішник: настрій зіпсує, гроші забере, і ще винним будеш :-)

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення g0nzales » Сер, 16 жовтня 2019, 17:18

Є коєфіцієнти, якими страхові можуть як підняти, так і опустити вартість цивілки. Просто більшість страхових того не робить, бо клієнт піде до іншої і купить там.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 16 жовтня 2019, 17:22

g0nzales писав:
Сер, 16 жовтня 2019, 17:18
Є коєфіцієнти, якими страхові можуть як підняти, так і опустити вартість цивілки. Просто більшість страхових того не робить, бо клієнт піде до іншої і купить там.
Піднімати не хочуть, бо піде до іншої, а зменшувати лояльним клієнтам нащо - він і так твій, а його знижку краще залишити собі ))

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Денис » Сер, 16 жовтня 2019, 20:44

Дійсно,брєд якийсь. Якщо водій іздить роками без ДТП,то чому він має платити,так само,як той ,хто щомісяця потрапляє в ДТП,і доіть ту страхову по повному,і ми ,чемні водіі,за таких оленів платимо. Ніхто ж йому не підвищує тариф в два,або три рази... Питання,чому???

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Dexter » Сер, 16 жовтня 2019, 20:47

Vexler, були колись випадки коли до вас прийшов клієнт, а ви глянули по історії шо в нього вже десять дтп і зробили йому відмову?) чи це неможливо?
Work hard! Play hard!

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення САХАР » Чет, 17 жовтня 2019, 06:35

Денис писав:
Сер, 16 жовтня 2019, 20:44
Дійсно,брєд якийсь. Якщо водій іздить роками без ДТП,то чому він має платити,так само,як той ,хто щомісяця потрапляє в ДТП,і доіть ту страхову по повному,і ми ,чемні водіі,за таких оленів платимо. Ніхто ж йому не підвищує тариф в два,або три рази... Питання,чому???
Я поясню чому.Значить не так все погано з аварійністю порівняно до кількості страхівок.Легше ціну корегувати чим довбити ту МТСБУ зробити базу загальну та розрахувати тарифи за безаварійну їзду і якщо активно довблять ті машини відсоток збільшення вартості.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7326
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !

Повідомлення Vexler » Чет, 17 жовтня 2019, 13:06

Vasiliyyy
\\\Ага, точно - у них то йде разом...
До речі, було б незле, якби у нас якесь схоже КАСКО було на старші машини (хоч би добровільно).
Vexler, нічого такого не чути ще ?\\\
Так вже є давно. мінікаско на 1 ризик дтп. Воно нормальне коштує 5000грн на рік приблизно з покритям 80 000грн, без зносу! та розраховане на авто від 1999року і молодші. Але толку з того, якщо їх ніхто не бере майже, бо всім дорого)) Всі взнають про це після дТП лише))


vovka
\\\Добре, а чому немає такого щоб для тих хто мав випадки цивілка коштувала значно дорожче ? І з кожним випадком ціна росте в геометричній прогресії.
Так же вроді десь є в США помоєму (можу помилятися).
Я щось навіть нечув ніде щоб хтось то питання десь лобіював перед владою щоб закони якісь такі приймали.
Тобто допустим я ще взагалі в страхові ніякі незвертався за виплатами (воно ясно не факт шо так буде далі але наразі так), то чому я маю платити так само як якийсь олень який щороку товче машини ? Получається що по суті ті хто їздить безаварійно платять за тих інших.\\\
По перше така система вже не працює, була бонус-малус. Її відмінили, пояснюю чому.
Поліс коштував 604,80 раніше наприклад. Сталося 3ДТП на 25 000грн (сума не грає ролі вцілому але реалььний приклад) 2016 рік чи 2015 не пригадую точно. Бо цій системі клієнт насупного року має заплатити 1820грн приблизно. І що Ви думаєте він заплатив? Ні, він пішов в іншу СК де йому зробили 604,80грн (Бонус малус 7 тобто знижка 20% за 4 безаварійних роки), хоча насправді це не правильно і той агент з іншої СК, який зробив це, порушив правила страхування. Але найголовніше скажу: така "вдячність клєінтів" була в 95% випадків, ніхто їх не платив ті надбавки , а всі хочуть знижки. І це випадок релаьно одного з форумчан, і він неподинокий, тому й далеко ходити не потрібно.
Тому з 21 вересня 2019року їх не має і це правильно, бо люди в нас ще не дожили до нормального ставлення до страхової , а постійно вимагають від інших!
\\\Получається що по суті ті хто їздить безаварійно платять за тих інших.\\\ Cтрахування так і працює, нам що гроші з неба падають. Зараз ми просто меншзбитковими видами перекриваємо цивілку, на тому і тримаємося.
Оскільки бонус-малус не працює, та не має рельності його виконання (ніхто це не контролював і не карав) тоді єдиний спосіб піднімати ціну для всіх.


САХАР \\\Судячі по виплатам останеіх місяців по суті Каско має перекривати виплати а цивілка заробіток,приміщення,канцтовари і т.д.
Автоцивілка має збитковість в середньому 70-80% це сумно. 50-60% каско. Автоцивілка щоб сама на себе заробляла буде рости й надалі в ціні чудес не буває. 1000-1500грн в рік не є космічні гроші для водіїів, просто багато хто любить прибіднятися. Фактчино якщо кожен за 10 років візьме свою історію водіння точно мавв мінімум 1 раз ДТП з тої чи іншої вини. Таких, що їздять безаварійно десятиліттями і нічого не стаєть дуже мало або вони їздять декілька раз в рік.

Cr@zy
Таке є, в залежності від страхових випадків або від їх відсутності ціна змінюється, як в одну так і в іншу сторону, але не в геометричній прогресії.
Таке було, але як писав вище система не працювала, бо клієнти хитровимахані в більшості. Оскільки бонус-малус не працює, та не має рельності його виконання (ніхто це не контролював і не карав) тоді єдиний спосіб піднімати ціну для всіх.


Денис
Дійсно,брєд якийсь. Якщо водій іздить роками без ДТП,то чому він має платити,так само,як той ,хто щомісяця потрапляє в ДТП,і доіть ту страхову по повному,і ми ,чемні водіі,за таких оленів платимо. Ніхто ж йому не підвищує тариф в два,або три рази... Питання,чому???
Тому що зі статистикою не посперечаєшся. Пояснюю і прошу тоді поради!
В мене є 2300клієнтів середня ціна полісу 900 грн за рік на той момент, який беру. Тепер порахувати на 10-15 ДТП в місяць, і взяти 15000грн нехай середня вартість ремонту. Це автоцивілка включно з прямим врегулюванням збитків, де ми платимо також зі своєї кишені!!! а лише потім забираємо зі страхової винуватця. Ще добавити супутні витрати, адже потрібно заплатити незалежному експерту 1000-1500грн майже завжди, бо всі потерпілі хочуть мегакосомс і відразу їдуть ремонтуватися до офіціала, хоча та машина ніколи там небула до того)) + платити врегулювальнику, який то все робити буде і ще агенту % дати, який той поліс виписати. Я вже мовчу про оренди офісу, канцтовари і тд.
І так останніх 3 роки кого не страхуй, щороку менше не виходить!! Тобто Ви пропонуєте, щоб я зробив ціну далі 900грн і жити надією що цього року Олег не попаде, але попаде наприклад Іван, який також був цього року безаварійним і він не очікував що паподе в ДТП. Я веду до того, що ніхто не знає майбутнє, для того страхування і працює, але щоб воно виходило в 0 треба його адекватно оцінювати. Чудес не буває. Я 10 років в страхуванні і знаю що як працює і що робити ефективніше, а що не має сенсу.
Якщо львівська область лідирує по кількості смертності на дррогах, ДТП ростуть як гриби, росте вартість ремонту, бо ніхто на Жигулях не їздить вже, то кого не застрахуй і як не крути, я не зможу зберегти 800грн на рік по Львову, бо потерпілому я не скажу, Ви знаєте а грошей не має на повну суму, бо ось він був безеварійний 5 років, і я не думав що на 6 попаде і т.д.
Оскільки бонус-малус не працює, та не має рельності його виконання (ніхто це не контролював і не карав) тоді єдиний спосіб піднімати ціну для всіх. Якщо хтось знає інший спосіб готовий заплатити. якщо він змінить статистику , зможе знайти 2300 клієнів які ніколи не матимуть випадків, 0 витрат , а тільки гроші збирати. Такого не буває, теорія і реальність речі різні.


Dexter, я це можу глянути але не завжди, бо одне діло я гляну по вінкоду і побачу щороку ДТП з його вини було, а друге діло, що клієнт пригнав нове авто, цю історію по людині ПІБ я не завжди зможу побачити. Знову ж таки відмовити по законодавству ми не можемо. Я можу хіба назвати таку ціну високу, яку він точно не потягне.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 11 гостей