Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС !
Аватар користувача
Cr@zy
Повідомлень: 1374
З нами з: Вів, 11 жовтня 2005, 23:55
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Cr@zy » П'ят, 28 квітня 2017, 21:30

AVP_6, почитай попередні сторінки теми і пости Ветерана(+ ти не бачив його постів щодо даного випадку на інших форумах) ;)
Це коли показав людині де туалет, а вона хоче щоб ти їй ще й дупу витер :D Можливо приклад не дуже, але мені здається це саме той випадок :sing

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 28 квітня 2017, 21:42

Vexler писав: AVP_6, Антон чи в курсі справи Ветерана?
Чим я можу допомогти йому? Влаштуватись в Залізничний суд? Немає рішення суду, привезти його не хлче, але спамити в цій темі є час. Без цього документу ніхто не заплатить. Ветеран роздув цілу трагедію на рівному місці і починає тут гадити на компанію.
Вікторе та всім зрозуміло що в плані виплати ветеран не правий і потрібно ці всі рішення суду, але він ж не юрист і не знає всієї процедури. Я думаю можна було йому в офісі Вашому (а я думаю він приходив і не раз) все пояснити як і шо робити.
Я це бачу якось так - приходить клієнт з проблемою і йому пояснюють Ваші працівники, що потрібно рішення суду, яке можна взяти тамто-тамто, але щоб 100 разів не бігати можна подзвонити по такому телефону і взнати чи вже відбувся суд, або глянути по такому то лінку чи нема справи ше в реєстрі, і принести нам от такий-то такий документ.
Тоді людині всі стає зрозуміло і вона чітко слідує Вашим настановам і в кінці отримує кошти.
А тут я так зрозумів получається що 65 річна людина бігає по місту і по судах не знаючи коли і що буде розглядатись і які йому потрібні документи.
Я все веду до того що в кожній сфері надання послуг, крім формальностей потрібно старатись ще залишити клієнта задоволеного послугами які він купує.
А задоволений клієнт тільки тоді коли він все чітко розуміє що йому потрібно і бачить що продавець послуг йому в цьому допомагає (звичайно на рівні своїх можливостей).
На жаль більшість в нашій країні ще не навчились відноситись до клієнта відповідно (чит.ввічливо і професійно) і забувають що "клієнт завжди правий".
Я це писав в темі про автосервіс Валєри і пишу тут - надавачі послуг старайтесь чути своїх клієнтів а не думати - "піде один прийде другий".
Не думаю що у Ветерана стоїть так критично саме гроші і ця виплата - бо як я розумію вдарили жигуль який по замовчуванню коштує пару копійок. Йому не подобається саме підхід до нього, і його можна зрозуміти після бачення підходу до клієнта в америці.
Ще раз кажу проти Віктора чи його компанії нічого проти не маю і відношенням його працівників до мене задоволений на 100%, але так повинні бути задоволені усі, або принаймі старатись і прагнути цього.

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 28 квітня 2017, 21:45

Cr@zy писав: Це коли показав людині де туалет, а вона хоче щоб ти їй ще й дупу витер Можливо приклад не дуже, але мені здається це саме той випадок
а мені скоріше здається, що це подібно на то як ти прийшов до лікаря і той без аналізів не може поставити діагноз і відправляє тебе робити аналізи але не каже де їх і як можна зробити. Звичайно ти знайдеш за якийсь час де зробити ці аналізи і зробиш їх, але лікарю пояснити це зайняло би 10хв а тобі день знайти всі відповідні установи.
Всі пости я перечитав і зрозумів шо самі гроші як такі Ветерана не цікавлять а злить його то що він мусів 3 рази в суд ходити, хоча в страховій йому могли дати телефон їх приймальні і він собі міг просто дзвонити. Благо судів у нас не так багато і страхові на 1000% мають їх телефони.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Vexler » П'ят, 28 квітня 2017, 22:00

AVP_6, Антон ти говориш все те, що я вже з 2009 р роблю. Я знаю що таке клієнтоорінтованість і повір сервіс мій і компанії на дуже високому рівні. Я працюю майже без вихідних і виручаю людей тоді коли інші могли б забити. Допамагаю безвоздмєздно коли лохфорти не платять і т.д От зараз сиджу в пологовому і за темою слідкую)

Все Вячеславу було розжовано від а до я і по телефону і тут на форумі. Але ти напевно не знаєш Ветерана вживу і не розумієш що це за людина- він з самого початку встав в позу - я нічого не роблю, мені все винні. Інформацію, яку йому на блюдечці подають не спримає. Всі проти нього, страхова мафія бла бла. Що з такою людиною можна зробити, якщо він живе ьв своїй паралельній реальності?

Антон, яка приймальня? Це є в доступі в гугулі. Це не наша робота їздити по судах. Чи ти проонуєш мені всі телефони всіх судів львівщини вивчити на память? Ти пишиш рельно те, що до страхових не має ввдношення жодного.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 28 квітня 2017, 22:08

Vexler писав: Все Вячеславу було розжовано від а до я і по телефону і тут на форумі. Але ти напевно не знаєш Ветерана вживу і не розумієш що це за людина- він з самого початку встав в позу - я нічого не роблю, мені все винні. Інформацію, яку йому на блюдечці подають не спримає. Всі проти нього, страхова мафія бла бла. Що з такою людиною можна зробити, якщо він живе ьв своїй паралельній реальності?
Пробачте, тоді беру свої слова назад. Я просто читав на форумі, і мені так це побачилось. І тому справді був здивований - так як не один раз був у Вас в офісі і бачиш шо відношення справді на висоті.
Vexler писав: яка приймальня? Це є в доступі в гугулі.
можливо зараз так, я ще 13 років тому мав одну справу в суді за порушення ПДР і подавав апеляцію і дзвонив тоді що 3 дні взнавати на яке число призначили розгляд справи. Можливо зараз все є компютеризовано.
Вікторе ще раз сорі, якшо Вас чимось образив, але такі як мій пост не помішають нікому, бо я сказав те, що кожен продавесь послуг повинен знати :-)
всім мир :beer

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Vexler » П'ят, 28 квітня 2017, 22:19

Антон, фішка в тому що от такий Ветеран нагадить на СК а мимольотом форумчанин почитає і вже обманлиу думку сформує.
Безпідставно облив брудом, не вибачився і навіть думки не має, бо він завжди правий, а всі решта дураки, його дурять, а страхова мафія на його 300 грн страхівці Майбахи купляє)))))
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення AVP_6 » П'ят, 28 квітня 2017, 22:25

Vexler писав: Антон, фішка в тому що от такий Ветеран нагадить на СК а мимольотом форумчанин почитає і вже обманлиу думку сформує.
Безпідставно облив брудом, не вибачився і навіть думки не має
угу навіть я, що не перший рік тут на форумі іто спочатку на його сторону встав, бо не зрозумів як все було - якось так то закручено тут написано :D
тепер от одного не вловлюю - а що тоді планується журналістам розказувати :facepalm
Але ще раз переконуюсь, що люди свій час взагалі не цінують - скільки ж то треба було часу стратити і тут писати, і ше я так зрозумів на інших форумах, а насправді все що потрібно було то клацати в неті і чекати коли рішення опублікують

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Vexler » П'ят, 28 квітня 2017, 22:31

AVP_6, самому цікаво :D Вже сто раз просив перечитати ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСЦПВ". Але для чого? Краще тут в моїй темі черговий брєд написати, тоді рішення суду саме в нашому офісі з'явиться)))
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення VETERAN » Суб, 29 квітня 2017, 00:03

Ще раз поясню.
Віктор до моєї справи відношення не має. Я дійсно купив страховку у нього, але все йде через СК винуватця - філію Брокбізнеса на вул.Стрийській.
З самого початку мене атакували якісь хлопці, які ніяких документів не показували, але дуже хотіли пофотографувати всі мої.
Один "експерт" викликав мене на стоянку біля привокзального базару - навіть не глянув на машину - тільки дай сфоткати документи. Запропонував фото номерного знака - почав нести щось про підроблені номера. Це вже третій - був посланий.
Поїхав на Стрийську - вже втретє - дали адресу експертів, яким заплатили 1000 за мою експертизу. Знайшов на четвертому поверсі хати аля гуртожиток, без всяких вивісок. Послали до якогось Ярослава - знайшов на вулиці. Пофотографував машину під снігом - цього йому досить, щоб перевірити геометрію кузова і цілість лонжеронів знизу. :shock
Два раз знову їздив на Стрийську - все забували взяти то заключення експерта. Сказали чекати їх звінка і нічого більше не робити. Віктор попередив, що потрібно надати реквізити банку - куди гроші перечислити. Дуже неохоче дали бланк заяви на виплату - видно і не збиралися нічого платити.
Кожного місяця нагадував на сайті, що грошей я ще не отримав.
Віктор завжди дуже збуджувався і посилав мене у якийсь суд, хоча на Стрийській не казали такого робити.
Нарешті вияснилося, що розглядає не суд мого району, а району винуватця - залізничний. В суді мене трохи поганяли по поверхах і сказали, що суддя у відпустці і суд буде 7 квітня, але я до нього не маю ніякого відношення. Пішов ще раз - не сказали, чи суд відбувся, але сказали довідуватися пізніше - після набуття чинності постанови. Після 18 квітня ще раз ходив у суд - сказали писати заяву і вказати купу речей, яких я не знав - наприклад хто послав звернення в суд від СК і коли він то написав, який номер тої справи, який суддя, хто винуватець... Коротше - вже я був посланий. А на сайті постійно мене Віктор обзиває і знову посилає в суд.
Нарешті я згадав, що можна подивитися постанову у реєстрі - досить швидко її знайшов, але ні про мене, ні про якусь СК, там не йдеться.
Давай, Віктор - пошли мене ще раз в суд.
Та я за таке відношення до мене не тільки на форумах людей попереджу. Ти просто не все знаєш. І не довідаєшся - не звик хвалитися. Та і приємніше, якщо твій обідчик не знає звідки на нього таке щастя валиться.
Але ще раз нагадую - не про Віктора мова і збуджується він даремно. Спи спокійно - тобі нічого робити не потрібно, як і відповідати за інших.
А тепер знову можеш мене слати до суду і давати якісь посилання. для мене головне - страхова угода. І для Нацкомфінпослуг, як запевняли, також.
До речі - за виконання компенсації протягом ТРЬОХ місяців відповідає саме СК і нема жодних посилань на погану роботу судів і пошти. Це все - проблеми СК - бо вона влізла в той бізнес. Не хочеш вкладатися у терміни - є відповідальність.
Треба буде ще зайнятися реєстрацією для міжнародних угод - пам'ятаєш, Віктор, що по медичній страховці також боржок є, який я ненароком зареєстрував у США.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Vexler » Суб, 29 квітня 2017, 02:44

VETERAN, вашу історію вже всі на память знають. Більша частина тексту - судова затримка, яка до нас відношення не має. І до Вашого відома, якщо в страховій компанії є ВСІ документи, тоді 90 днів рахується, а не просто календарні дні коли сталось ДТП. Як вам не важко - візьміть любого юриста - нехай трохи просвітить вас, бо читати ваші історії вже мені і всім надоїло.
Боржок по медстрахівці - медстрахівка для виїзду за кордон покриває стоматологію до 150$. І конкретно ваша ситуація не була страховим випадком.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Myself » Суб, 29 квітня 2017, 03:10

Vexler, та забий ти тут собачитись;-)
Ділом займись нарешті! Дихай правильно, масажуй шию :-) Бо то вже скоро, як я розумію ;-) :D
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення AVP_6 » Суб, 29 квітня 2017, 05:39

Myself писав: Vexler, та забий ти тут собачитись;-)
і я так кажу - забий бо то недоказуємо. Якщо людина в шось свято вірить то ти не переконаєш її в протилежному.

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення VETERAN » Суб, 29 квітня 2017, 07:07

Vexler писав: Боржок по медстрахівці - медстрахівка для виїзду за кордон покриває стоматологію до 150$. І конкретно ваша ситуація не була страховим випадком.
У мене сестра в штатах віцепрезидент страхової компанії і її медичний директор - тому зробили так.
США погодили відповідність вашого страхового договору їх умовам і приймають вашу страховку. Я звернувся до стоматолога, щоб надав мені допомогу згідно ваших умов - пломбування живого зуба без застосування анестезії. Стоматолог відмовила із-за невідповідності з їх протоколом лікування - це трактується як тортури. Вирішення цього конфлікту поклали на відповідні інстанції. Хлопською мовою - або покарають лікаря за ненадання оплаченої допомоги, або зроблять висновки стосовно відповідності страхової угоди законодавству США. Ну ти вже певно в курсі - ти ж у нас тут авторитетний юрист.
Не думаю, що це набуде розголосу, але маленькою скалкою у відповідному місці опиниться. Для довідки = вартість пломбування початкового карієсу була в межах 100 доларів.
Cr@zy писав: Це коли показав людині де туалет, а вона хоче щоб ти їй ще й дупу витер Можливо приклад не дуже, але мені здається це саме той випадок
Для туалетних фільзофів позволю собі навести іншу аналогію - ближчу для мене - це так, ніби ти оплатив наперед встановлення системи очистки води, а я розповідаю про погані дороги, вредних митників і пропоную самому десь там отримати сертифікати походження і відповідності. Взявся за бізнес - роби так, щоб клієнт був задоволений.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Myself » Суб, 29 квітня 2017, 08:51

VETERAN писав: ніби ти оплатив наперед встановлення системи очистки води, а я розповідаю про погані дороги, вредних митників і пропоную самому десь там отримати сертифікати походження і відповідності
З того що я прочитав - то ти оплатив встановлення очистки води, виконавець роботи виконав. Але води нема, бо запірний кран треба повернути. Замість того, щоб це зробити, ти розказуєш про "водну мафію", шугаєш пресою і вже дійшов мало не до президента, але кран так і не вввмкнув :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення VETERAN » Суб, 29 квітня 2017, 08:57

Myself, В обов'язки монтажника входить і відкриття того крана. Пропонуєш клієнтові самому відкрити кран, якщо обладнання ще навіть не розмитнили?
Твоє зауваження було б слушним, якщо б гроші вже були в банку, а я не хотів туди йти і вимагав покласти мені їх в кишеню.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Vexler » Сер, 03 травня 2017, 10:58

VETERAN, не знання законів не звільняє від відповідальності - є такий вислів. У Вашому випадку трохи перефразую: не знання Вами законів по страхуванні і не бажання їх розуміти, (СК займається оформленням договорів і виплатами, коли на це є підстави і надані нам всі умови (всі документи!), а не біганнями в суди і вирішення Ваших особистих відносин з другим учасником ДТП), не означає, що Ви праві, а навколо всі проти Вас бо погана держава, погані страхові і мафія змовилась. І писати тут 10500 текстового брєду не треба - про Вас вже всі думку склали - Вам всі все винні в любій сфері, бо я так хочу, бо я правий-розумний, а знати нового Ви й так нічого не хочете. Ви у своїй уяві придумали щось і хочете, щоб під Ваші фантазії всі танцювали.
В будь якого юриста хоча би запитались перед тим, як писати тут свій брєд - і не позорились на форумах. А по друге, Ви безпідставно обгадили СК і мене зокрема (бо я тут працюю і тема створено мною особисто і я в компанії з 2009 року) і за це так і не вибачились! А включаєте режим дурака. Це свідчить лише про Ваше хамство і "манія величі". Ще й маєте наглості, агресивно тут висловлюватись і погрожувати.
Тому персонально пишу останній раз: або перестаєте писати свій маразм в моїй темі або Вас забанять на дуже довгий термін!!!
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення VETERAN » Сер, 03 травня 2017, 12:52

Vexler писав: Ви безпідставно обгадили СК і мене зокрема
Ну що ж - спробую ще дохідливіше.
Я заплатив вашій філії СК за те, щоб прикрили мене у разі моєї вини в ДТП - правильно? Моєї вини нема - чому активізувалися, ще й проти мене? Гадити на свого клієнта якось неприродньо.
Хлоп , який спричинив мені збитки по своїй вині, заплатив іншій філії СК, щоб віддувалася за нього. Свою вину признав він відразу. Його вину підтвердили поліцейські у своєму протоколі. Навіть наш задумливий суд вже в своїй постанові поклав вину на нього. Постанова набула чинності ще 18 квітня. А філія СК, яка взяла на себе відповідальність за збитки, мовчить - і не платить, і нічого не каже вже три місяці. Перед тим хоч по експертам мене ганяла.
Зате підозріло активним став агент філії СК, яка мала б бути моїм союзником - я ж їй заплатив, а натомість поливає мене брудом і виставляє скандалістом і вимагачем безпідставних претензій. Саме Ви, Віктор, відмовилися прийняти мою заяву, хоча і мали обов'язок зайнятися моєю пригодою - самі ж писали, що ваша СК входить в число тих, хто погодився переймати відповідальність інших СК.
Ще раз нагадую - мені зашкодили у ДТП вже майже 4 місяці тому. Всі експертизи були готові 3 місяці тому. Рішення суд прийняв вже місяць тому. А СК, яка має відшкодувати мені збитки все ще бездіє.
ВІКТОР! Це не про Вас - бавте сина і доглядайте дружину - це набагато важливіше, ніж гадити на своїх клієнтів.

Аватар користувача
myzikk
Повідомлень: 2847
З нами з: Нед, 30 грудня 2012, 00:20
Стать: чоловік
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 14 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення myzikk » Сер, 03 травня 2017, 13:02

VETERAN писав:
Vexler писав: Ви безпідставно обгадили СК і мене зокрема
Ну що ж - спробую ще дохідливіше.
Я заплатив вашій філії СК за те, щоб прикрили мене у разі моєї вини в ДТП - правильно? Моєї вини нема - чому активізувалися, ще й проти мене? Гадити на свого клієнта якось неприродньо.
Хлоп , який спричинив мені збитки по своїй вині, заплатив іншій філії СК, щоб віддувалася за нього. Свою вину признав він відразу. Його вину підтвердили поліцейські у своєму протоколі. Навіть наш задумливий суд вже в своїй постанові поклав вину на нього. Постанова набула чинності ще 18 квітня. А філія СК, яка взяла на себе відповідальність за збитки, мовчить - і не платить, і нічого не каже вже три місяці. Перед тим хоч по експертам мене ганяла.
Зате підозріло активним став агент філії СК, яка мала б бути моїм союзником - я ж їй заплатив, а натомість поливає мене брудом і виставляє скандалістом і вимагачем безпідставних претензій. Саме Ви, Віктор, відмовилися прийняти мою заяву, хоча і мали обов'язок зайнятися моєю пригодою - самі ж писали, що ваша СК входить в число тих, хто погодився переймати відповідальність інших СК.
Ще раз нагадую - мені зашкодили у ДТП вже майже 4 місяці тому. Всі експертизи були готові 3 місяці тому. Рішення суд прийняв вже місяць тому. А СК, яка має відшкодувати мені збитки все ще бездіє.
ВІКТОР! Це не про Вас - бавте сина і доглядайте дружину - це набагато важливіше, ніж гадити на своїх клієнтів.
Ви вже занесли рішення суду в СК?
:p

VETERAN
Повідомлень: 5195
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 15:34
Авто: ВАЗ 2101/1971
Звідки: Львів
Дякував (ла): 10 рази
Подякували: 32 рази

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення VETERAN » Сер, 03 травня 2017, 13:05

myzikk писав: Ви вже занесли рішення суду в СК?
Два рази ходив у суд - відмовили, бо мене там не згадують. Казали писати заяву судді, щоб прийняла постанову про видачу рішення мені. Заяву не писав - кілька питань, на які не знаю як відповісти.

Аватар користувача
Vexler
Повідомлень: 7327
З нами з: Сер, 23 квітня 2008, 19:33
Ім'я: Віктор
Стать: чоловік
Авто: Smart ForTwo (61 hp turbo)
Номер: металевий
Звідки: Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: Автоцивілка, КАСКО, зелена карта Львів від СК БРОКБІЗНЕС

Повідомлення Vexler » Сер, 03 травня 2017, 13:09

VETERAN,
Саме Ви, Віктор, відмовилися прийняти мою заяву, хоча і мали обов'язок зайнятися моєю пригодою - самі ж писали, що ваша СК входить в число тих, хто погодився переймати відповідальність інших СК.
Пряме вреглювання збитків не діє в межах компанії, це раз. Я особисто відшкодуваням не займаюсь, для цього є окрема людина, це два. Вона , якщо б Ви приїхали на Шпитальну 9, скерувала до офісу за адресою вул. Стрийська.
Причиною цього є те, що поліс оформлений першою філією, яка має свій відділ врегулювання збитків.
А щодо останніх тез - ще раз мільйонний раз повторюю - принесіть постанову суду отримаєте гроші. Говорити і копати повітря для чого? Вам треба гроші - Ви приносите цей документ і все.
Якщо Вам не треба грошей, а просто людям повиносити мозок - так і напишіть.
А по третє, як до Вас по іншому можна відноситись? Ви по хамськи ведете і я у відповідь. Чи Ви хочете БЕЗПІДСТАВНО обгадити мене і компанію де працюю понад 8 років і щоб я ще подякував?
Востаннє редагувалось Сер, 03 травня 2017, 13:16 користувачем Vexler, всього редагувалось 3 разів.
Надійне страхування (097) 223-88-69 Віктор

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 25 гостей