Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує
sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення sashanova » Чет, 06 квітня 2017, 10:05

хоча зняти статер займає до 3год без підйомника і ями наприклад все детально описано тут https://www.drive2.ru/l/6321079/
ну раз ти все знав то чого не зробив сам?.. :surprised я не знаю особисто того Валєри, але з досвіду ремонту мототехніки знайомим моїх знайомих стикався з такими "знатоками" як ти 8-) ...приїзджає мало того шо витягує телефон і починає цілий фоторепртаж знімати (який напевно виклади в неті з поясненням я то він то все робив) так шо достає коментами а чого то ви так оце відкручуєте?..на форумах пишуть отак не відкручувати а ото треба спочатку відкручувати :facepalm я його питаю а на форумах не пишуть шо в ніщебродів які купили заграничного жмура отто вже не відкручується бо закисло намертво? і я змушений відкрутити половину з того шо б обійти отто закисше? :sing ..і взагалі якшо ти все знаєш береш інструмент і вперед, чого до мене треба було їхати? :surprised
саме головне ціна 1700грн за цю роботу звісно нас просто приголомшила
а такі речі взагалі треба наперед обговорювати і раз вже така ціна то треба було вже детально розпитати чому так дорого раз на інших сервісах ціна в 2,5рази нижча ;)

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Йосип » Чет, 06 квітня 2017, 10:18

Бачив я ту ауді на підйомнику,і раз ви такі розумні то треба було робити самим,майстри невїбенні.Я пробув там 2 год,і за 2 год там хлопці одного сраного болта немогли нічим відкрутити,по німаки запхали його хрен зна куда,що не можна долізти так він щей закис хрен зна як.Це тільки те що я побачив.І не треба тут розказуввти як на драйві все знімають легко,на паркані теж пише х...

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення cat-yellow » Чет, 06 квітня 2017, 10:19

Валєра нормальний майстер і відгуки завжди хороші.

PS: А може це така хітра Валєрина стратєгія, щоб відразу двох зайців?
Якщо клієнт такий, шо "краще таких не мати", то і роботу зробити, і каси намутити, і клієнта спровадити з Богом і шоб більше не вертавсі? :ninja :shout

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 10:31

sashanova, машину віддали і поїхали і ніхто там нікого не замахував і не фоткав і не казав як і шо робити,а за ціну запитали то сказав що не хоче назвати вартість щоб потім не було замало або забагато!
Ну і було б не культурно випитувати точну ціну після такої відповіді.
Тепер такої помилки не повторю.
Машину віддали 3квітня,4квітня у вівторок тільки було ясно що це стартер туди сюди стартер нарішали привезли.
А зробили машину аж 5квітня.
За окрему плату попросили глянути звідки знизу тече масло.А тепер увага причину найшли(трубки які йдуть на маслорадіатор АКПП)там мають бути спеціальні прокладки які я міг взяти в магазині і привезти за 40хв,замість цього майстер без мого відома цілий день як він казав ходив по гаражах і шукав ці прокладки і тіпа зремонтував навіть не запитавши чи робити це чи ні:facepalm Всетаки майстер шось найшов на гаражах і вліпив туди не 2шт як має бути а 4шт бо якщо поставити ті 2шт невідомого походження то тече %)
І за ціну 1700грн ще було сказано що це по-братськи :boxed
Висновки я для себе зробив
cat-yellow, скоріш так і є :-)
Востаннє редагувалось Чет, 06 квітня 2017, 10:36 користувачем koz@k, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Чет, 06 квітня 2017, 10:35

koz@k, так ти скажи нормально, що тобі півмашини зробили за цю суму, а не розказуй про стартер :facepalm . Машина займала підйомник три дні. Її привезли закіпівшу, при чому тут стартер?
Давай повний список, що робили з машиною за цей час, тоді ми зможемо оцінити, чи 1700 грн то багато, чи ні. Щось мені підказує, що це мало би бути значно дорожче...
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 10:38

Myself, Машина не займала підйомник а стояла більшість часу на дворі,а коли всетаки була на підйомнику то з вини майстра який самовільно вирішив шукати хер зна які прокладки бо він відєднав трубки,прокладки він всетаки найшов на гаражах і усунув витік масла але не 2шт які по оригіналу а 4шт невдомо від чого і точно не того розміру на гаражах.І хз чого очікувати коли воно почне текти,навряд вони розраховані на гідравлічне масло,тим більше що в системі є тиск масла
І я вже писав що це було зроблено за окрему плату якщо цікаво то за 300грн
Тобто все разом за 2000грн,хоча спочатку була названа сума 2300 то ми просто були в шоці.Потім всетаки скинув до 2000грн за все і сказав що це все по-братськи :boxed
Востаннє редагувалось Чет, 06 квітня 2017, 10:49 користувачем koz@k, всього редагувалось 3 разів.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Чет, 06 квітня 2017, 10:41

koz@k писав: попросили глянути звідки знизу тече масло
koz@k писав: самовільно вирішив якимись прокладками які він найшов на гаражах усунути витік масла
Так "попросили", чи "самовільно"? Бо щось не сходиться...
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 10:44

Myself, Попросили тільки глянути,а не зробити і всунути туди говнопрокладки які були найдені на гаражах.При тому всьому нам нічого не сказали і самовільно взялися ремонтувати

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Чет, 06 квітня 2017, 10:50

А що туди дивитись? Видно же ж, звідки і чому тече. В моєму розумінні "подивитись" - це щось зробити.
А щодо прокладок - те, що Валєра робив особисто мені (моїм машинам, точніше) - служить надійно і довго ;-) Тому не треба тут гівно і т.д.
Ясчітаю - 300 грн і за роботу і за прокладки - то шара. По факту - гандж усунули? Масло не тече? Ну то які проблеми?
Як потече - тоді вже претензії висувай ;-)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 10:54

Myself, проблема що я попросив глянути,і тоді відповідно би купив і привіз до 40хв потрібні оригінальні прокладки.По-суті стартер замінили раніше.А машина висіла із за того що майстер її загнав відєднав трубки і шукав як він казав пів дня по гаражах прокладки,потім самовільно вирішив усунути витік масла який був незначний із застосуванням запчастин невідомого походження.Якщо ці прокладки рвануть в дорозі і витече все масло а його там 12літрів (300грн за літр ітого 3600грн масло)+ якщо заженеться коробка(а б\у коробка 500баксів),то тоді ясно що приїду і ще й як притензії винесу.
Востаннє редагувалось Чет, 06 квітня 2017, 10:58 користувачем koz@k, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Чет, 06 квітня 2017, 10:57

koz@k, банальна проблема missunderstanding між вами, от і все. "Твоямаянєпанімаєт". Це не має нічого спільного з тим, що ти написав на початку:
ціна 1700грн за цю роботу звісно нас просто приголомшила :shock
Наша помилка як клієнтів в тому що ми не узгодили ціну наперед,але хто міг би подумати що таку ціну загнуть.Таке враженя що майстри тупо зажралися
Всі сервіси були зайняті тому вибрали той де можна зробити швидше
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 11:00

Myself, це все в купі і є проблема,спочатку думав не писати про ці прокладки.
Якщо коротко про цей сервіс,то все вийшло дуже дорого,безвідповідально і самовільно.
Myself,я розумію що ти і інші форумчани знаєте особисо Валерія,і розумію що інші, а особливо ТИ хочеш наївно доказати що не правий я.
Це відгук який можливо заставить когось задуматися,зробити висновок і не ставати на чужі граблі.

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення sashanova » Чет, 06 квітня 2017, 11:09

Попросили тільки глянути,а не зробити і всунути туди говнопрокладки
шото за вид такий прокладок?..і як ти визначив їх гамнистість?
я розумію що ти і інші форумчани знаєте особисто особисо Валерія,і розумію що інші, а особливо ТИ хочеш наївно доказати що не правий я.
особисто я Валерія не знаю і навіть не здогадуюсь де той сервіс але тоже вважаю шо ти не правий :sing

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 11:16

sashanova, є 2трубки на кожній має бути номальна оригінальна прокладка яка з 1997року аж тепер потекла, а гамнистіть полягає мінімув в тому що він всунув туди не того розміру,та ще й 4шт,бо якщо вставити 2шт то протікає.Самовільно взявся ремонтувати,потратив сам купа часу замість того щоб я привіз оригінальні прокладки,і в кінці кінців загнав неадекватну суму

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення BOXER » Чет, 06 квітня 2017, 11:18

хз, я деколи як чую вартість за роботу від Валєри то офігіваю і деколи докидую, шоб сума була пристойніша :D він може 3-4 год. міняти фільтра/масла/шось по ходовій і сказати 220 грн. а рахує дорожче, якшо береться за болгарку і зварку, це я вже зрозумів)))
тому 1700 за "зняти стартер" то якесь нєдопоніманіє, або реально людина побачила який то клієнт і рішив сплавити його) я так теж роблю з кумарними і проблемними клієнтами, але вони зараза все рівно приходять і замовляють :shout :facepalm
Sad, but true.

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Чет, 06 квітня 2017, 11:20

koz@k писав: розумію що інші, а особливо ТИ хочеш наївно доказати що не правий я.
:D чувак, ти нічого про мене не знаєш, щоб робити такі висновки ;-)

Я третю машину обслуговую у Валєри: 1991 року випуску, потім була 1998-го, тепер 2011. Завжди все було добре, жодного косяка. Робили як стандартне обслуговування, так і всякі "цікаві штуки", типу сидінь від Ауді в Крайслер, виготовлення порогів на Танковому заводі, заміну штоку в дуже рідкісному і нереально дорогому компресорі ГУРа і так далі. Так от, ніколи в мене не було проблем чи непорозумінь. І на цьому форумі я не знаю людини, яка б сказала, що Валєра десь щось накосячив чи змахлював.
І тут приходиш ти і розказуєш свою історію. Валєри нема, - він зайнятий роботою, відписується тут раз в місяць. Ми не знаємо його аргументів. Це погано, - судити тільки з твоїх слів. От я і встряв. Бо особисто знаю, пробував і перевіряв цей гараж і Валєру в багатьох, інколи дуже складних ситуаціях.
Ти сказав - тебе почули. Дай тепер Валєрі відповісти ;-)
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення bossjara » Чет, 06 квітня 2017, 11:24

ти хочеш їздити на ауді, а щоб ціни за ремонт були як в жигуля?
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
andrew
Повідомлень: 8616
З нами з: Чет, 15 грудня 2005, 22:52
Ім'я: Андрій
Стать: чоловік
Звідки: м.Львів
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 47 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення andrew » Чет, 06 квітня 2017, 11:28

bossjara а що затрати часу на ремонт жигуля і ауді різні ??
Нема є такого, бо гратися більше треба якраз з жигульом..

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » Чет, 06 квітня 2017, 11:30

bossjara, тобто по твоїй логіці поміняти колесо в жигулі коштує 50грн,а на ауді має бути 200,бо це ауді? :facepalm :shout

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення BOXER » Чет, 06 квітня 2017, 11:36

andrew писав: бо гратися більше треба якраз з жигульом..
ну не факт, в жигулю всі болти 100 разів на рік крутяться, а на ауді раз на 20 років :D і закисають)
Sad, but true.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 27 гостей