Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує
Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Чет, 06 квітня 2017, 23:36

valera, :beer
Ну, як я і передбачав - півмашини зремонтовано, а тут дорога не така :facepalm
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Йосип
Повідомлень: 3391
З нами з: П'ят, 29 жовтня 2010, 17:51
Ім'я: Йосип
Стать: чоловік
Авто: Mazda 626 2.0i
Звідки: Львів
Дякував (ла): 3 рази
Подякували: 8 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Йосип » П'ят, 07 квітня 2017, 02:27

valera, ти шо хоч роби але в суботу першого мене приймаєш,бо ми промахалися до 3 ночі сьогодні а всього не зробили,стук не пропав але причину вияснили .Ну зато довбану тягу таке розробили,то фігня що 4 год але результат є.Розвал тепер можна зробити ;) А власник ауді нех би приїхаві подмвився скільки часу нам пішло на те щоб розкрутити 2 болти на знятій тязі.Тоді б дурниць не писав

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Vasiliyyy » П'ят, 07 квітня 2017, 06:13

Валєра- молодець! Прийшов і спокійно все пояснив, причому без жодних претензій до скаржника (що рідко трапляється, бо зазвичай сторони звинувачують одна одну) :thumbup :thumbup :thumbup :thumbup
Мені би після того, на місці власника Ауді, стало би соромно..

koz@k
Повідомлень: 465
З нами з: Чет, 08 жовтня 2009, 19:32
Стать: чоловік
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення koz@k » П'ят, 07 квітня 2017, 07:17

valera, ти сказав 2300грн по-братськи і знижка то що дорога до тебе погана,коли ми прозріли від ціни ти сказав ну добре 2000грн бо ти не збираєшся битись за 100грн тому ми вже плюнули бо більше знижка б неполучилась.От якби ми сказали 1000грн ти б погодився?Ні не погодився б.
Думаю з таким ціноутворенням якщо б доїзд був не гірше кульпарківської дороги і ми б були не з форуму то ціна б була 4000грн
Я висловив свою думку що це дорого і користуватися послугами цього сто не буду.А от всі інші повідомлення крім мого і твого все офтоп,і модери мали б залишити тільки мій відгук і твою відповідь.Зла я теж нікому не бажаю,і теж вважаю тему вичерпаною.

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 08:13

Все, закрили тему!

Пройшов час.... Сталися деякі зміни... Сформувався новий колектив... Раз ми всі тут зібрались, при нагоді скажу:
- глобальної поварки старих відер більше не роблю!
- антикорозійна обробка автомобілів: або від 5000 грн або ніяк! (три дні чорнющої, фізичної роботи і відмивання лиця соляркою мають або чогось вартувати, або ну його на...)
- натомість з'являлася опція:
ЕЛЕКТРИКА (сигналізації, ксенон, музика, ремонт проводки, підсвіток і тд. До комп'ютерної діагностики поки не доросли))
- ШУМОІЗОЛЯЦІЯ САЛОНІВ (днище, панель приладів, двері та пластикові деталі. Обробка порожнин салону мовілем
- ДВИГУНИ: їх повна заміна, заміна ремнів, ланцюгів ГРМ, помп, прокладок, сальників, кілець, вкладишів і тд. Капітальний ремонт поки що вибірково (не весь інструмент присутній, не до кожного двигуна полізу)
- рихтування кузовів, малярні роботи більше не проводимо!
- ХОДОВА (повне обслуговування та ремонт)
- все інше по домовленості))

По можливості буду з'являтися тут але краще телефонуйте!
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення САХАР » П'ят, 07 квітня 2017, 08:18

koz@k, ти б не писав що то коштуэ 800 грн роблячi висновок з обзвону сервiсiв де менеджер який пiднiмав трубку почув два слова Аудi i стартер.Коли б машина була на любому сервiсi цiна в майстра помiнялася б кардинально.
Вот покажи комусь як його зняти а потiм най скажуть цiну.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

sashanova
Повідомлень: 3348
З нами з: Чет, 19 січня 2012, 10:55
Ім'я: Sasha
Стать: чоловік
Авто: був Х5
Звідки: Львів
Дякував (ла): 96 рази
Подякували: 154 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення sashanova » П'ят, 07 квітня 2017, 08:31

Абсолютно згоден з Цукром :-)

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Liuskywalker » П'ят, 07 квітня 2017, 08:52

не хотів ніц писати , але ...
1.
koz@k писав: От якби ми сказали 1000грн ти б погодився?Ні не погодився б.
а ви казали ? :sing

2.
koz@k писав: тому ми вже плюнули бо більше знижка б неполучилась.
Ключове слово "б" :facepalm

3.
koz@k писав: Думаю з таким ціноутворенням
Ключове слово "Думаю" :facepalm

4.
koz@k писав: Я висловив свою думку що це дорого і користуватися послугами цього сто не буду.

Якось довго і туманно висловлював , але ОК , крапка ! :roll :beer
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 08:57

Петро, я питав декілька разів, ціна підходить? Дорого? Ти нічого не відповівши розрахувався, сів в машину і поїхав. З ціною 1000 грн я б не погодився бо наголошую, не той автомобіль і випадок. Але можливо я б тобі пояснив своє бачення, ти мені своє і ми б просто правильно зрозуміли одне одного. Знайшли золоту середину і все! Я завжди за добрі відносини і часто жертвую власними інтересами бо щось комусь обіцяю і беру на себе певні зобов'язання! Я навіть не згадав що збирали ми автомобіль до 2.00 ночі бо розуміли що довго, що ти живеш не у Львові, що ти просив якомога швидше. Ну довго, згідний але це не через мою халатність а просто так пішло. Комусь виходить швидше, комусь довше... Ти не допускав такої думки, що можливо не всі СТО були настільки зайняті а просто знали що така робота в такому автомобілі пахне гемороєм і просто не хотіли братись за ту роботу? Я не чарівник, завжди стараюсь роботу робити добре і ніколи не працюю на час! Через те часто зависаю до пізна, зате здебільшого я спокійний за автомобілі які відпускаю в дорогу.
А масло в АКПП все таки поміняй бо невідомо скільки автомобіль проїхав з масляним голоданням! За підтікання будь спокійний, все там зроблено на маслостійких манжетах і зроблено грамотно! Якщо нам щось не вдається - гарантії ніхто не відміняв. Я завжди поправляю ситуацію безкоштовно і двічі за одну роботу ще ніхто не платив! Це робота, як і в любій роботі, буває різне... Я від відповідальності ще ніколи не тікав!
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
Bugs_bunny
Повідомлень: 921
З нами з: Пон, 11 березня 2013, 18:34
Ім'я: Leonid
Стать: чоловік
Авто: lacetti 1.6
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 14 рази
Подякували: 7 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Bugs_bunny » П'ят, 07 квітня 2017, 09:09

Хотів би я бачити, з яким скривленим обличчям брали б ті 800ГРН на іншому сервісі, після того, як розібрали пів машини і награлися з закисшими болтами. думаю кінцева ціна також би змінилася, вони б полюбому почали тобі пояснювати, що пророблено колосальну роботу і цифра на 1700 могла не зупинитися.
а стосовно прокладок, ти приїхав у так звану "рем зону" де машини ремонтують, і якщо майстру кажуть подивись, звідки тече, для нормального майстра ця фраза означає не просто глянути і сказати, що тече з ущільнень і відпустити машину, "тече то нехай тече", а знайти причину та усунути її. Думаю в даному випадку Валера хотів зробити клієнту приємно, усунути течію ДОРОГОГО клієнту масла.
якби ти приїхав на ДІАГНОСТИКУ, лише діагностику, я на такій роботі працював, то я б глянув, сказав звідки тече і автомобіль з діагностики виїхав. і ти б чекав черги щоб попасти на підйомник для заміни двох прокладок.

Стосовно Валери, так, дійсно, варто було набрати клієнта і сказати, що ми знайшли звідки тече, намагаємося усунути течію, не можемо підібрати прокладки, зараз поставимо універсальні прокладки, щоб не витікало ДОРОГЕ масло, якщо сьогодні не зможеш знайти такі як треба, то купиш такі як треба, заїдеш і ми поставимо вже правильні прокладки ОРИГІНАЛЬНІ.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення cat-yellow » П'ят, 07 квітня 2017, 09:28

Ітого, моя думка після прочитаного:

1-0 в пользу Валєри
краще попаду на +пару рублів, але нехай тачку роблять з таким підходом, про який він пише, і який всі підтверджують

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 09:29

Всім гарного дня! Шо то піти посповідатись...?))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
Петро
Повідомлень: 8927
З нами з: П'ят, 31 липня 2009, 10:25
Стать: чоловік
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 17 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Петро » П'ят, 07 квітня 2017, 09:37

valera, ти так пишеш Петро,шо я мимоволі думаю шо звертання до мене :D
xenum.ua
Чистка EGR i DPF 096_697_5730 (Новояворівськ)

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 09:40

:D :D
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 09:42

Я вже якось скучив за вами, писаками...))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
IceQueen
Повідомлень: 255
З нами з: Пон, 01 квітня 2013, 11:40
Ім'я: Оксана
Стать: чоловік
Авто: VW Golf III
Номер: 6926
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення IceQueen » П'ят, 07 квітня 2017, 10:03

valera писав: Пройшов час.... Сталися деякі зміни... Сформувався новий колектив...
Справа не моя, але думаю, правильно було б уточнити, що сформувався новий колектив до цієї ситуації! Як мінімум це не чесно по відношенню до тих, хто пішов ще за 2 тижні до цієї машинки. :-)
Бывает, посмотришь на человека и не знаешь, куда его послать. Судя по виду, он уже везде был...

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 10:37

Оксана, хтось пішов, хтось прийшов.... яка різниця? Питають з мене. Я ніби нікого ні в чому не звинувачував...
Відносно чесності до того хто пішов: більшість в курсі, для тих хто не знає можу відверто сказати, пішов Влад. По роботі і ставленні до автомобілів в мене претензій нуль. А ставлення до інструменту мене таке не влаштовує бо від того чим ти робиш роботу напряму залежить як ти її зробиш. На мої зауваження реакції нуль! Відшкодувань нуль! А реакції я чекав три місяці! Прийшлось ставити питання ребром.
Я його не виганяв, не ображав ні грошима ні ставленням! Якщо людина не хоче покращувати ситуацію (для себе ж), вибачте це вже не колектив...
Це моє об"єктивне бачення...
Давай не будемо розсусолювати цю тему. В кожного є своя думка, нехай вона залишиться при ньому а сваритись чи бути на когось ображеним, воно того не варте, повір... В житті завжди щось змінюється, кожен шукає себе там де йому краще...)) Я не еталон справедливості але в даному, конкретному випадку - моя совість чиста... ;)
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 10:48

Так що працюємо далі... Скоро літо, тепло і позитив))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
IceQueen
Повідомлень: 255
З нами з: Пон, 01 квітня 2013, 11:40
Ім'я: Оксана
Стать: чоловік
Авто: VW Golf III
Номер: 6926
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення IceQueen » П'ят, 07 квітня 2017, 10:57

Розсусолювати ніхто нічого не хоче і не буде! Але пішов він не через "питання ребром", а пішов сам, бо кілька місяців вже збирався, і багато хто в курсі цього. Покращувати ситуацію якраз він і збирався, але умов для цього не було, і ти, як ніхто інший знаєш про це. Тому людина радикально її змінила, повідомивши тебе про те, що йде від тебе. Щодо інструменту, то у вас там були домовленості, але не тільки стосовно інструменту... Ні ти, ні він не виконували того, про що домовлялися на початках (свідком чого я також була).
Бывает, посмотришь на человека и не знаешь, куда его послать. Судя по виду, он уже везде был...

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » П'ят, 07 квітня 2017, 11:44

Цікаво так виходить: кілька місяців збирався, багато хто був в курсі, лише мене якось, чисто випадково забули попередити про це. Приїхала машина про яку він знав за декілька днів наперед (мене в той день не було, тому надіявся на нього і попередив наперед і просив щоб поставився відповідально). Результат: телефонують люди і питають як справи а я не маю що відповісти. До 3.00 ночі роблю той автомобіль а зранку чую що він відітєлі йде...
Чому коли я бачу проблему, сідаю і розмовляю про неї, якось вирішую її, а в нього нема чим колесо відкрутити бо все поламане і він мовчить!? Сам не купить і мені не скаже? Чому ти наприклад знаєш що його щось десь там не влаштовує а я ні? Чому я намагаюсь вийти з ситуації, а він ні? Є ще дуже багато таких "чому" але це вже не важливо!
Тому, Оксана, при всій повазі... От чесно... Без лукавства... Давай залишимо цю тему! Обливатися тут брудом? Це щось змінить? Комусь стане легше? Якщо це підніме чийсь настрій можемо продовжувати...)) Рішення прийняті, життя продовжується! Краще я тебе на обливний понеділок облию)))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 36 гостей