Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує
tiestovm
Повідомлень: 373
З нами з: Сер, 27 березня 2013, 22:06
Ім'я: Віталій
Стать: чоловік
Авто: VW Jetta MK6 2.5
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення tiestovm » Нед, 09 квітня 2017, 22:58

Валера, скільки буде коштувати заміна масла двигуна в Вектрі Ц? Треба ще зняти піддон, замінити прокладку датчика рівня масла (всередині піддона), нанести герметик і поставити піддон на місце. Є захист двигуна. +заміна масляного фільтра.

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Пон, 10 квітня 2017, 02:13

tiestovm, 250 грн (якщо компресор конд не прив'язаний до піддона + 1.5-2 год вашого часу
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Deep_Shadow
Повідомлень: 881
З нами з: Пон, 09 січня 2006, 01:01
Стать: чоловік
Авто: VW Golf Variant mk7 Tornadorot
Дякував (ла): 12 рази
Подякували: 3 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Deep_Shadow » Пон, 10 квітня 2017, 07:38

valera писав:Пишіть! Пишіть свої відгуки!!! Буде і реклама, і аналіз, і форум оживе трохи)) Пройшло багато часу, мені й самому цікаво хто що думає про мене, про мою роботу))
П.С.: про дорогу не пишіть! Ітак все ясно))
(наразі маємо те що маємо)
Обслуговую Мегана в Валєри вже другий рік, все супер. Звертаюся за порадою по запчастинах, і по ремонту. Дякую :)))

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Пон, 10 квітня 2017, 08:35

Deep_Shadow, дякую!))
Теплі слова чути особливо приємно!))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
gribkoff777
Повідомлень: 4922
З нами з: Вів, 14 грудня 2010, 21:59
Ім'я: Тарас
Стать: чоловік
Авто: Іпона НИВА; Dunkler "13-er"
Номер: BC ☻ AA
Звідки: Goldberghof :)
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення gribkoff777 » Пон, 10 квітня 2017, 08:52

Не одну машину обслуговував на "Диканці" у Валерія -- і заміна сидінь з латанням днища у 2109 до ранку, і дрібний ремонт 21134, і обслуговування Vitarа, плюс постійно направляв до нього друзів/знайомих на ТО-ТР -- ніколи і ніхто не був незадоволений якістю чи вартістю проведених робіт!
Хочеш миру - готуй Parabellum

Аватар користувача
Liuskywalker
Повідомлень: 10780
З нами з: Нед, 16 вересня 2007, 15:37
Ім'я: Любомир
Стать: чоловік
Авто: шусточка
Звідки: Lemberg
Дякував (ла): 76 рази
Подякували: 58 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Liuskywalker » Пон, 10 квітня 2017, 09:24

valera, кажеш , зайнявся аналізом і самокопанієм ?
ну ок , на тримай , мєлкій ! :shout :D :D :D
Хатя я счітаю , що самокопаніє - то ознака СКС :D :D

Ітак : во врем'я оно прикупив я коробас на жигу, як всі вазохісти счітав , що міняти буду сам , бо *улі там міняти.... Але ... занісши той коробас в упаковці з магазину спочатку до хати (бо хз , коли настане час заміни ...та і всі болти , фіксатори , підшипники треба було продефектувати , бо хоч то і нульц "автоваз" ,але віри нема... :shout :D ), потім занісши в гараж і потримавши коробас на піднятих руках в ямі (вірніше , в підвалі гаража , стоячи на табуреті :shout ) я зрозумів , що ну його впєнь , в кращому випадку я промудохаюсь цілий день і буду потім тиждень ходити розвалений з крепатурою , а в гіршому - навернусь з тим коробасом з табурету і попаду в лікарню :D :D :D Віддам-ка я цю роботу тим , хто має норм. умови для такої роботи ... Дзвінок до Валерія Батьковича - узгодження часу, уточнення маршруту (перший раз їхав на "Диканьку" :angel ) , про попереднє вияснення орієнтовної вартості роботи вже не помню , вродь не виясняв :oops - і я загнав машину , попутно прикупивши комплект сцепи (щоб два рази не "ходити" :D )
А тепер - вніманіє : після дзвінка , що усьо гатове я забрав машину , і здаючи назад почув як щось знизу тарабанить , по відчуттях - кардан .
Вернувся , машін підняли обратно і вияснили , що кардан обірвав мій колхозний дріт від "лягушки" до світла ЗХ , який я перед тим кинув прям по тонелю , причепивши його стяжками до тормозної трубки :facepalm . А оскільки я кидав його в холодному гаражі - він тримався норм , а в теплому боксі Валєри прогрівся , провис :facepalm :shout і був успішно намотаний на еластичну муфту , попутно потягнувши трохи гальмівну трубку , по якій почала тарабанити муфта , іздаючи ужасниє звукі :D


А тепер вніманіє2 : на вапрос , скільки я должон за інстал коробаса і сцепи я почув ціну вродь 450 грн . Як думаєте , я торгувався ? Чи може був ніпріятно удівльон ? :sing
Херрасдва ! :shout :D
Я на радостях так перевіряв роботу стаба на тих горбах , що з мене чуть дух не витрясло в тому жигулі :D :shout :D :D

П.С . Чуть не забув , Валєра ще попутно заінсталив здвоєний передній стаб , награвшись з двома нєхіло облизаними шпильками !! 8-)
Так що - :beer :beer :beer :first
Праця зробила з мавпи змучену мавпу ! ©

nazikey
Повідомлень: 1627
З нами з: Чет, 09 червня 2011, 15:21
Ім'я: Назар
Стать: чоловік
Авто: Шкода октавія 1,6, Passat b6
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення nazikey » Пон, 10 квітня 2017, 09:26

знаю одне Валера береться за таку роботу яку не дуже хтось хоче робити або за великі гроші. не буду повторюватись але колись на шкоді зробив ремонт там де потрібно було витягувати двигун він зробив без того, доступу мінімум часу потрачено цілий день і всі руки покоцані. Валера це зробив і скільки сказав стільки і заплатив бо розумів що за це не дуже хтось хоче братись.

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення BOXER » Пон, 10 квітня 2017, 11:08

ну раз пішли хвалебні оди, то я не можу промовчати :D обслуговую у Валєри вже третю свою і другу батькову машину, особливо шо стосується питань ходової/масел/фільтрів + мої заскоки, які я собі придумаю :D
не брєзгує Валєра і просто масло+фільтр поміняти, і заінсталити коні-ейбахи, не питаючись при цьому "блйа нашо воно тобі треба, то жостко, то до пе3ди" і т.д. і т.п.

при заміні втулок стабілізатора на пежо експерті (2010го року) ціна до приїзду була озвучена 100-150 грн. на іншому сервісі мені сказали 400 грн :-) бо там пісєц складно, тре скидати підрамник і т.д. поїхав до Валєри, підрамник таки треба було опускати, але ціна від того не виросла в 2 рази ;) здається, було тоді шось 120 чи 140 грн.

ще один плюс - шо нема "натягуючих" фраз типу "блйа ото би здалось поміняти, а то взагалі відлітає" і тому подібні речі, які так люблять чесати більшість майстрів. навіть більше - я кажу шо напевно треба міняти - а він каже "та ніц їй ше не бракує, їзди собі" :D

а ше радує його готовність робити всякі нестандартні штуки - як от я собі захотів у фієсту замутити кріплення isofix. так от він і заміряв, і метал дав, і підрізав, і зварив, і зачистив потім, шоб воно було красіво-акуратно і взяв реально (як на мене) недорого.

кароч, питання ціни взагалі не стоїть - там вони (ціни) завжди адекватні, а я там був п"ятьма машинами за останні 6 років + мінімум 2 машини товариша, в тому числі вічна поломка НИВА :D і ні разу не було відмовлено чи заломана ціна.
Sad, but true.

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Пон, 10 квітня 2017, 11:27

Дякую!))
Дивіться не перехваліть...))
До мене часто телефонують і кажуть, я з форуму, хороші відгуки, бла-бла-бла і думають що я бог, зроблю все і вся.
Так от, ще раз наголошую: я не всесильний, теж помиляюсь, теж чогось не можу зробити, теж не виходить щось з першого разу. Я просто роблю свою роботу! Зараз роблю її не сам! Та й чесно кажучи я не мріяв все життя лазити попід машини і не вигрібаю то все сам. Пацани толкові, стараються, люблять свою справу (а це не маловажно) і думаю в майбутньому зможуть працювати взагалі без мене... В любому випадку, якщо щось не так я завжди поправляв ситуацію безкоштовно (по гарантії так би мовити). Розумію що питають з мене, тому якщо я довірив чужий автомобіль комусь крутити значить він може зробити це так само якісно як я. Я абикому не довірю виплекану мною роботу, репутацію, інструмент і чужі автомобілі за які відповідаю особисто...
Я планую сформувати гарний, дружній, самостійний, толковий колектив і помножити всі плюси на кількість майстрів. Це не робиться за тиждень. Я завжди стараюсь розуміти потреби клієнта і розраховую, що розуміння буде двохстороннім...))
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
igorok
Повідомлень: 2882
З нами з: Нед, 14 жовтня 2007, 16:44
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення igorok » Пон, 10 квітня 2017, 11:52

Ну і я напишу пару слів:

1. Якість ремонтних робіт (а це головне) - робиться все так, що сам собі б не робив так ретельно. ЖОДНОГО разу я не замітив спєшки, гонки чи халтури, навіть там де сам закрив би очі на деякі дрібниці, щоб зробити пошвидше - все промазується, підчищається і підтягується і за то окремий респект, бо це показник відношення людини до роботи.

2. Підхід до клієнта - ІМХО, він в нього є і мені подобається, реально, дуже адекватний чувак, яких в сфері обслуговування рідко зустрінеш і в плані планування роботи, і в плані відповідальності за вчасне виконання. Звичайно, якщо в клієнта є розуміння, що таке СТО і ремонтні роботи. Бо коли домовились на умовних 13:00 і клієнт на них приїхав, а в 13:07 в нього вже паніка як, так, він ще не на підйомнику, бо ж домовлялись на 13:00, проте до нього не доходить, що попередньому клієнту незакінчену машину віддати не можна, а в ній якийсь болт не пішов, чи гумку перегризло, чи банально з/ч не підійшла і треба поміняти, то потім починається смерід, але адекватний клієнт то розуміє, бо ремон то не лекція, яку по дзвінку мажна закінчити і почати іншу, то об'єктивні причини. І в тій ситуації є вихід - Валєра пропонує залишити машину і можна не боятись, що нею хтось буде десь кататись ввечері на кавалєрку чи тому подібне, бо адекват.

3. Ціна - я перший раз вирішив спробувати то СТО, коли тут вивісили ціни на деякі типові роботи і мене вони влаштовували. Але потім, я став обслуговуватись там через відношення до роботи і до клієнта, бо побачив підхід, який мені сподобався. Іколи, на мою думку, за певний вид робіт (якщо робити тільки ту роботу, за ті гроші протягом всього дня), Валєра за день мав би піднімати непогані гроші і їздити на мерседесі (щі він і робить), а інколи, він бере такі копійки, що сам розумієш, що то фігня, як на ті затрати сил та часу. А інколи взагалі нічого не бере. Хоча підняти на підйомник і 15 хв. полазити з монтажкою також чогось вартують, при тому, що ніяких блатів особливих я там ніколи не мав.
Не знаю як хто вміє домовлятись про ціни, але я сміло можу їхати туди на будь-який ремонт не узгоджуючи ціну наперед, бо знаю, що не буду ображений, розцінки людські завжди.

4. Резюме - я сам ДУЖЕ задоволений обслуговуванням у Валєри, завжди раджу його всім знайомим, хто в нього побував, часто лишається його постійним клієнтом і ще ЖОДЕН не жалівся на ціни чи сервіс. Можу ручатись за того Майстра.
Так, дорога туди ніяка (діагностичний стенд свого роду - було/стало), але я, і не тільки я, їду тією дорогою саме до того чоловіка. А це, про щось таки тай говорить.
Історія про бухающого Валєру в колі собутильніків, то ще більший :facepalm , як історія про захмарні ціни за галімий сервіс.
Валєра, успіхів тобі чуваче в твоїй непростій роботі, адекватних клієнтів і незакисших різьб, а такі відгуки сприймай як "темі ап". :beer

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Пон, 10 квітня 2017, 12:17

Ігор, дякую за теплі слова!))
Приємно коли помічають не лише промахи а й якісь дрібненькі плюсики... Немає кращої оплати аніж задоволений клієнт! Ти розумієш що ти потрібен, тебе цінують і тебе також завжди зрозуміють!
В любій сфері розуміння - половина успіху!!!
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
zEk
Повідомлень: 727
З нами з: Вів, 18 грудня 2012, 11:23
Ім'я: Роман
Стать: чоловік
Авто: 99 тазік, Focus 1.8 TDCi, Luna
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення zEk » Пон, 10 квітня 2017, 12:32

gribkoff777 писав: заміна сидінь з латанням днища у 2109 до ранку
щось знайоме :D

Аватар користувача
Magic
Повідомлень: 119
З нами з: П'ят, 18 липня 2008, 10:09
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Lanos Sport
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Magic » Вів, 11 квітня 2017, 10:54

вже не перший рік весь сімейний автопарк обслуговується у Валєри. завжди роботою і відношенням до клієнта задоволений, немає таких завдань за які б хлопці не хотіли братися. тільки незнаю чи в + чи в - віднести той кілометр трофі-рейду від сервісу до цивілізації, зате після нього впевнений що хлопці точно все докрутили :D

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Вів, 11 квітня 2017, 17:22

igorok писав: І в тій ситуації є вихід - Валєра пропонує залишити машину і можна не боятись, що нею хтось буде десь кататись ввечері на кавалєрку чи тому подібне, бо адекват.
Є ще краща опція - я користувався нею тричі... Валєраі, сор - я таки "здам" тебе широкому загалу :D :oops , але ти того більше нікому більше не дозволяй :D :

Так от, - тричі, коли я несподівано "зависав" надовго по причині якихось траблів (ібо машини, крім останньої, мав таки старенькі, хоч і доглянуті), я забирав Валєрину машину і їхав нею по своїх справах, поки він шаманив мою. От скажіть - де ще можливий такий підхід до клієнта? :D :beer :cheers :first
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
igorok
Повідомлень: 2882
З нами з: Нед, 14 жовтня 2007, 16:44
Ім'я: Ігор
Стать: чоловік
Звідки: Львів
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення igorok » Вів, 11 квітня 2017, 17:53

Myself, Тоже таке практикував. Міняли сцепу, вона не підійшла, оскільки моя машина була розібрана, я сів на кольта і поскакав міняти зч. Досі позитивні враження від того мультяшного кольта. :D

Аватар користувача
BOXER
Повідомлень: 23804
З нами з: Вів, 29 серпня 2006, 14:36
Стать: чоловік
Авто: Grand Scenic III, Suzuki Swift
Номер: 5666
Дякував (ла): 78 рази
Подякували: 23 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення BOXER » Вів, 11 квітня 2017, 18:07

о, і я на тому кольті їздив! :D
Sad, but true.

Аватар користувача
cat-yellow
Повідомлень: 13806
З нами з: П'ят, 15 травня 2009, 18:20
Ім'я: Михайло
Стать: чоловік
Авто: різні :)
Звідки: Червоноград/Краків
Дякував (ла): 222 рази
Подякували: 72 рази

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення cat-yellow » Вів, 11 квітня 2017, 18:11

Myself, igorok, всьо, Валєра з вами в раздєдку не піде :)
бо ви "Воєнна тайна, несу патрони :D "

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення Myself » Вів, 11 квітня 2017, 23:42

cat-yellow, :D
ОК, Кольт був файний. Але перед ним ще був Галант :angel Оце була бричка! :D :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
valera
Повідомлень: 873
З нами з: Нед, 03 квітня 2011, 23:52
Ім'я: Валерій
Стать: чоловік
Авто: Mercedes-Benz
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення valera » Сер, 12 квітня 2017, 02:51

Ггггг, підняли настрій! Дякую!!!))
:shout :ninja
Не имей 100 друзей, а имей всех врагов!
т. 097-44-09-200

Аватар користувача
AVP_6
Повідомлень: 4883
З нами з: Вів, 18 жовтня 2005, 22:25
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: Tesla MS, MX
Звідки: L'viv
Дякував (ла): 7 рази
Подякували: 20 рази
Контактна інформація:

Re: АВТОМАЙСТЕРНЯ пропонує

Повідомлення AVP_6 » Сер, 12 квітня 2017, 06:01

от в тому хлопаки і вся різниця (чит. проблема), що в таких СТО коли ти колега чи знайомий то тобі все подивляться скурпульозно, пояснять і порадять, а коли просто записався то мусиш бігати шукати і просити тих майстрів і + постійно підїжджають от такі колеги, і відвлікають майстра (типу "ану на секунду глянь мені оце" чи підкажи оце) і получається ти чекаєш поки майстер мечеться між кількома машинами - відповідно тобі вже якісно не робить бо забуває що робив і от так потім виходить як тут писали з масляним фільтром.
на оф.сервісах чи великих СТО - тебе не пускають до майстра, і відповідно майстер не відволікається на розмови з кількома клієнтами, робить одночасно тільки одну роботу і робить її якісно.
Відразу хочу сказати, що не знайомий з Валєрою, і не був на його СТО - але якшо в тебе таке є, як я написав Валєра, і ти справді зацікавлений в піднятті якогось рейтингу свого СТО, а не посиланні недовольних клієнтів (я роблять 95% СТО Львова) то візьми цей факт на замітку і проведи у себе моніторинг цього.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 30 гостей