Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Відкривається Нова Мийка
Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 15:52

andreyclk писав:
Magnus писав:В цій машині також мав митись двигун, але ми не встигли цього зробити і Слава Богу бо коли її відгяняв клієнту вона троїла , коли запитався в власника чи він знає про це почув зовсім не однозначну відповідь...
Ми б помили двигун і хлопці були б в тому винні 100%. Маразм....
Пацики ви не знаєте власника того авто :D :D :D. Він просто дотошний до свого авто
Я не дивуюсь,може і в Назара неідеально зробили але ...
Я дивуюсь як Назар взяв те авто на мийку ,тож перед ним накосячили а власник міг побачити тільки після мийки
Давайте ви не будете казати то,чого не знаєте
Подумайте логічно: який зміст мені було не по ділу звинувачувати Назара,якщо я одначе збирався виправляти косяки власним коштом?
Але навіть моєму терпінню прийшов край,коли я побачив зіпсутий новий килимок :sad

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 16:26

andreyclk писав:
xxfOxx писав: чи тупо через карти мити водою динамік ?
Я б не дозволив знімати в авто ніодного елемента заводського. Зняв карти ,зламались защолки,та і потім на місце вже не так стають,скриплять
Якщо демонтують все грамотно,то нічого там не має критично ламатись
Але це якщо

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » П'ят, 23 червня 2017, 17:45

luav писав: Якщо демонтують все грамотно,то нічого там не має критично ламатись
Але це якщо
Для чого всетаки демонтували динаміки ?

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 17:51

andreyclk писав:
luav писав: Якщо демонтують все грамотно,то нічого там не має критично ламатись
Але це якщо
Для чого всетаки демонтували динаміки ?
А для чого знімати гумки відбійників?кому вони взагалі заважали?
На іншому клубному сервісі,коли мені демонтовували спинку задніх сидінь,то ті відбійники лишались на місці
Тому аналогічно і по динамікам.Я можу констатувати лишень результат,але не логіку прийняття рішень

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення g0nzales » П'ят, 23 червня 2017, 20:00

Мию машину в Назара вже скоро два роки. До того завжди мив на Шипшині, але раз заїхав на Буйка, і з того часу тільки там, бо різницю в якості мийки непомітити було важко.

За весь час мав декілька "нюансів" після мийки, пишу як є:
1) відламали задню рамку під номер. Закріплена вона була тільки на верхні два болти, бо нижні не попадають в евро-розмір. Підозрюю знизу дунули керхером добряче, от її і здуло. Рамка до того трималася 3 роки без проблем.
2) освіжувач повітря, що монтується на ришітку кліми на торпеді, після робіт поставили доверху ногами, в результаті чого майже повний флакон ароматів витік на ковьор.
3) одного разу спізнився 10-12хв на записаний час, то машину не взяли, вже хтось інший "проліз". Казали тре було дзвонити попередити. Буває
4) ніколи того не робили, але останню мийку якогось милого вирішили почистити ящик в підлокітнику. Всьо в ньому поперевертали (він був доверху забитий).

Як на мене, то не помиляється хіба той, хто ніц не робе.

Ще один момент дивує, хоча може по техпроцесу то нормально, я не в курсах: після обробки кузова, мийки, шампуньки і ще раз мийки, хлопці проходяться губкою по дисках (спиці) та пройомах дверей. Робиться це все одною губкою, нема окремо на диски, окремо на кузов. Може в той момент на дисках вже нема пилу і та губка не дряпає кузов, все забуваю списатися в хлопців.

Все інше мені підходе, миють добре і ціна нижча за конкурентів.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 20:52

g0nzales писав:Мию машину в Назара вже скоро два роки. До того завжди мив на Шипшині, але раз заїхав на Буйка, і з того часу тільки там, бо різницю в якості мийки непомітити було важко.
Денис!Ви самі підтвердили наявність подібних дрібних неприємностей.Хоча й миють хлопці добре.Це я визнав вище.На тій самій Шипшині,де я мив авто останні декілька років,можу зауважити хіба те,що майстри сідали в вологому одязі на сидіння,що залишало на них сліди.Все.Більше ніяких зауважень особисто в мене до них не було.Жодного разу нічого не зламали і не зіпсули.Минулого року робили хімчистку на Шипшині без розбору салону.Жодного косяка не пригадую.Отримав чисте авто і купу позитивних емоцій
Ну і останнє.Раджу власнику цієї мийки ставитись до всіх авто однаково(особливо з урахуванням того,що послуги коштують однаково для всіх).Щоб потім не виправдовувати свої косяки віком авто
tun095a.jpg

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення g0nzales » П'ят, 23 червня 2017, 21:37

Володимире! Я люблю спостерігати за роботою, яка виконується із моїм авто, чи то на мийці, чи на СТО. Але навіть за таких умов всього побачити неможливо, якісь нюанси буває вилазять пізніше. І коли має бути досить коштовна робота, я роблю фото до і після, для себе, щоби мати з чим порівняти. Ну і для доказів, якщо раптом виникне суперечлива ситуація.

У вашій ситуації авто в любому випадку забирав би сам, навіть як не виходило відразу, то пізніше. Відчути ефект від чистки, ну і по гарячих слідах ...
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 21:46

g0nzales писав:Володимире! Я люблю спостерігати за роботою, яка виконується із моїм авто, чи то на мийці, чи на СТО. Але навіть за таких умов всього побачити неможливо, якісь нюанси буває вилазять пізніше. І коли має бути досить коштовна робота, я роблю фото до і після, для себе, щоби мати з чим порівняти. Ну і для доказів, якщо раптом виникне суперечлива ситуація.

У вашій ситуації авто в любому випадку забирав би сам, навіть як не виходило відразу, то пізніше. Відчути ефект від чистки, ну і по гарячих слідах ...
Денис!Фото чого саме я мав зробити?Я мав піднімати сидіння,відкривати двері, фоткати весь салон?Я їхав на "клубну мийку" з хорошими рекомендацями.Саме тому я не бачив необхідності в цьому.Тобто до роботи в мене не було ніяких сумнівів в фаховості хлопців
Авто я планував забиратив понеділок ввечері,як попередньо домовлялись
Графік роботи в мене досить щільний,тому я інколи навіть півгодини не можу викроїти.Та й електрику Назару я довіряю як рідному.Тому що саме змінило,якби я особисто побачив ті косяки?Ефект від чистки я відчув в вівторок ввечері,коли був біля авто.На жаль,той ефект досить швидко випарувався,коли я побачив відсутній килимок багажника

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » П'ят, 23 червня 2017, 22:39

g0nzales, Ну то фігня ,коли я приїхав на шиномонтаж чуть вистукати диск а мені поставили моє колесо вже з гулею оце було весело.А мені на відпочинок валити на наступний день.ТАк адміністратор поставив бу колеса за свої кошти,правда в гіршому стані.Але пробували відмазуватись-шо я влупив в яму там де вмятина диска,правда непроканало так як гуля вискочила з протилежної сторони ,по діагоналі та і після їхньої установки :D
luav писав: На жаль,той ефект досить швидко випарувався,коли я побачив відсутній килимок багажника
Як хімку зробили? Після каплі води плями не появляються?

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення g0nzales » П'ят, 23 червня 2017, 23:48

luav писав: Фото чого саме я мав зробити?Я мав піднімати сидіння,відкривати двері, фоткати весь салон?
Хоча б пару моментів, заздалегідь проблемних, де ефект мав би бути найбільш помітний. А там може і інші деталі в кадр би попали, з якими пізніше сталася халепа. Ну то таке, лірика. Знав би де впадеш - підстелив би.

andreyclk, ось тому напередодні подорожей не варто робити авто, хоча би за тиждень. Аби мати право на помилку та час на її усунення.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Суб, 24 червня 2017, 06:04

g0nzales писав:
luav писав: Фото чого саме я мав зробити?Я мав піднімати сидіння,відкривати двері, фоткати весь салон?
Хоча б пару моментів, заздалегідь проблемних, де ефект мав би бути найбільш помітний. А там може і інші деталі в кадр би попали, з якими пізніше сталася халепа. Ну то таке, лірика. Знав би де впадеш - підстелив би.
Проблемними були сидіння,бо були брудні.До них в мене зауважень немає ніяких.
А стосовно решти косяків,то так можно фотографувати все авто і не вгадаєш

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Суб, 24 червня 2017, 15:15

Як я і прогнозував,продовжую виявляти результати роботи "кваліфікованих" майстрів :facepalm
20170624_144149a.jpg
20170624_144202a.jpg

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Magnus » Суб, 02 вересня 2017, 07:51

Життя продовжується. Кваліфіковані майстри продовжують робити хімчисточки.

deepmost
Повідомлень: 295
З нами з: Пон, 02 червня 2014, 10:03
Ім'я: Alex
Стать: чоловік
Авто: Kia Ceed CRDI
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення deepmost » Суб, 02 вересня 2017, 09:00

Якраз шукаю де зробити хімчистку, але судячи по коментарях власника, відношення погане. Щось тяжко знайти нормальну хімчистку

Аватар користувача
MarKo
Повідомлень: 303
З нами з: П'ят, 13 лютого 2009, 15:08
Ім'я: Мар'ян
Стать: чоловік
Авто: Kia Niro
Звідки: Львів, Кульпарків
Дякував (ла): 43 рази
Подякували: 2 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення MarKo » Суб, 02 вересня 2017, 12:42

Я задоволений мийкою, хімчисткою і супутніми послугами пана Magnus на всі 100%. Звичайно, ніхто не застрахований від проблемних клієнтів/працівників або помилок в роботі, але вважаю, якщо тема протрималася чотири роки - задоволених клієнтів таки значно більше.

САХАР
Повідомлень: 10780
З нами з: Чет, 20 березня 2014, 10:53
Ім'я: А
Стать: чоловік
Авто: Фольксваген Кадди ,Рав 4 .Айго
Дякував (ла): 11 рази
Подякували: 102 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення САХАР » Суб, 02 вересня 2017, 19:59

На такого плану мийках,сервісах має ОБОВЯЗКОВО стояти камера.Сам власник в тому зацікавлений-наприклад по тому питанню багато чого могло бути зафіксовано а не на словах.Зара напишу чому-самі дорогостоячі та рідкістні деталі чомусь коштують також нереальних грошей.Наприклад я можу поставити в машину декілька елементів що візуально будуть як нові-а при демонтажі зломляться.При вартості робіт 100долл-сервіс піде в мінус під 500долл.Ну і навіть з новими машинами-при розборці є шанс що декотрі косякі стануться-навіть якщо все робиться правильно і професійно-тому як мінімум на камеру власник має бути про то попереджений.
Запчастини,ремонт та діагностика б.у.VAG

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення g0nzales » Суб, 02 вересня 2017, 21:17

Якщо в клієнта проблемне авто, чи раритет, чи десь наколхожено, і хочеться отримати сервіс, а не скандал, то перед тим, як віддати авто в роботу, варто попередити про можливі нюанси із розборкою салону/кузова. Може там шось намучено із проводкою, або деякі деталі замість кліпс посадили на клей, або, наприклад, клієнт не хоче, аби сідухи виймалися з авто, чи там ущільнувачі пройомів дверей "одноразові" - при демонтажу вони стають непридатні для повторного встановлення.

Попередь, а ще краще запиши на листок і лиши на торпеді.
І хлопці будуть "вважали на мешти", і власнику - спокійніше.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Dexter
Повідомлень: 10963
З нами з: Суб, 07 квітня 2012, 12:10
Стать: чоловік
Авто: Audi A4
Дякував (ла): 37 рази
Подякували: 187 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Dexter » Суб, 02 вересня 2017, 23:25

g0nzales, походу luav чітко розуміє шо проблеми через нафаршировану комплектацію і тому не вимагає жодних фінансових компенсацій, а лише вибачення

на шо получає відповідь "ти неадекват, купи собі нормальну машину, мої хлопці ніц не зламали"
Work hard! Play hard!

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення g0nzales » Нед, 03 вересня 2017, 00:35

Dexter, не знаючи всіх нюансів, важко оцінити цей випадок.
Можу сказати одне, якби я машину в ексклюзивній комплектації віддавав в роботу, я би зробив фото "до" і "після", просто для себе, на згадку. І, звичайно, сам би приймав роботу на місці, аби в разі виникнення питань, можна було їх зафіксувати і вирішити відразу/пізніше.

Для прикладу, якось після поїздки дорогами Карпат я помітив, що на одній задній дверці відсутній резиновий відбійник, що гасить удар при закритті. Ніяк не міг збагнути, де воно поділося, елемент важко зачепити випадково, тримається від добре у своєму отворі. Такий самий не найшов, але дуже схожий від японця купив на базарі. Взав два, поставив в обидві дверки і завів собі правило перевіряти наявність після виходу пасажирів. За якийсь час після мийки відразу на дворі дивлюся - нема відбійника, причому тепер з обох дверок пропав. Пішов глянути на мийці - так і є, валяються два відбійника на підлозі, де чистили салон. Підібрав, поставив на місце. Потім збагнув, що якби відразу не помітив, довелося би знову купляти.

Ніхто не застрахований від випадковостей.
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Magnus » Нед, 03 вересня 2017, 19:32

Хватить обговорювати одне й те саме. Всім не вгодиш ніколи! Всі зробили свої висновки, і я в тому числі. Робим хімчисточки, після цього інциденту просто все обговорюю на перід. І немає жодних нюансів. В вище вказаного клієнта я попросив вибачення за незручності....але все має межу. Обговорювати це не буду. І попрошу до цбого не вертатись. З теми нічого не витираю, щоб все можна було прочитати.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей