Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Відкривається Нова Мийка
Аватар користувача
T5-R
Повідомлень: 8142
З нами з: Суб, 18 липня 2009, 14:41
Стать: чоловік
Авто: Mercedes
Дякував (ла): 30 рази
Подякували: 23 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення T5-R » Нед, 03 вересня 2017, 20:03

Додам позитивний відгук.
давав хлопцям в роботу машину. Хімчистка + полірування кузова! Результатом задоволений.
Дякую!
Impossible is Nothing

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Пон, 04 вересня 2017, 05:45

Dexter писав:
Суб, 02 вересня 2017, 23:25
g0nzales, походу luav чітко розуміє шо проблеми через нафаршировану комплектацію і тому не вимагає жодних фінансових компенсацій, а лише вибачення

на шо получає відповідь "ти неадекват, купи собі нормальну машину, мої хлопці ніц не зламали"
Я не вимагав ніяких фінансових компенсацій,бо розумів марність тих спроб
Практично всі косяки,які я продемонстрував,це результат криворукості конкретного майстра(сподіваюсь,що їх на цій мийці декілька і моє авто просто потрапило не до тих рук).Косяки я виявляв вже і після цього,але викладати їх не буду,бо всім все і так зрозуміло.Стосовно фаршированості авто:за рік до того мені робили химчистку на Шипшині і в мене не було ніяких зауважень до роботи та якості її виконання
Та й знищений практично новий килимок багажника-це результат фаршированості авто?Потрібно було їхати на мийку з старим килимком?

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Пон, 04 вересня 2017, 05:50

g0nzales писав:
Нед, 03 вересня 2017, 00:35
Dexter, не знаючи всіх нюансів, важко оцінити цей випадок.
Можу сказати одне, якби я машину в ексклюзивній комплектації віддавав в роботу, я би зробив фото "до" і "після", просто для себе, на згадку. І, звичайно, сам би приймав роботу на місці, аби в разі виникнення питань, можна було їх зафіксувати і вирішити відразу/пізніше.
Як ви собі уявляєте зробити фото "до" ?Ви ж все не сфотографуєте.До того ж це мій перший подібний досвід,коли мені за пару днів в авто стільки всього понищили
Роботу приймав мій товариш Назар,який одразу вказав на недоліки.І ті всі недоліки я був готовий виправити власним коштом.За знищений килимок я теж сказав одразу.Мені відповіли,що з ним нічого такого не робили і що всі килимки з антиковзаючим покриттям вони миють керхером.Що далі?

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Пон, 04 вересня 2017, 05:55

САХАР писав:
Суб, 02 вересня 2017, 19:59
На такого плану мийках,сервісах має ОБОВЯЗКОВО стояти камера.Сам власник в тому зацікавлений-наприклад по тому питанню багато чого могло бути зафіксовано а не на словах.Зара напишу чому-самі дорогостоячі та рідкістні деталі чомусь коштують також нереальних грошей.Наприклад я можу поставити в машину декілька елементів що візуально будуть як нові-а при демонтажі зломляться.При вартості робіт 100долл-сервіс піде в мінус під 500долл.Ну і навіть з новими машинами-при розборці є шанс що декотрі косякі стануться-навіть якщо все робиться правильно і професійно-тому як мінімум на камеру власник має бути про то попереджений.
Килимок до мийки
Зображення

Та після неї
Зображення
Зображення

Про що говорити далі?

Аватар користувача
Myself
Повідомлень: 5228
З нами з: Вів, 05 травня 2009, 14:52
Ім'я: Oleksandr
Стать: чоловік
Авто: Mitsubishi ASX
Номер: ВС 0990 ВО
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 71 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Myself » Пон, 02 жовтня 2017, 10:14

В суботу вчергове мив машину в Назара. Він, правда, був відсутній - гонки ;-) Тому все пішло не так з самого початку...

Записався на 16:00. Просив раніше, бо на 17:00 мав бути на Сихові - забрати дитину з секції, сказали - зайнято. Ну ОК, години мало б вистачити, - подумав я.

Приїхав 15:50 - переді мною запустили якогось бляхаря, якого почали поливати піною в 15:50 :shock . В 16:05 почали мити мене. В кімнаті відпочинку якихось 5 людей грали в карти %) :facepalm.
Фейсбук-твітер, всі діла, - в 16:35 тільки попросили переїхати в зону чистки салону. Один мийник, більше нікого нема. Крім непонятного тіпа, який з задумливим виглядом сидів і курив на дивані. Перегнав машину - хвилин 5 ніхто до неї навіть не підходить. Кажу, що спішу, і треба було б швидше. На що чувак почав розказувати, що "хлопці курять, бо хочуть відпочити, бо подивіться на графік - 13 годин зміна" і т.д. На мою фразу, що я за півгодини маю звідси виїхати - "нє, то треба хвилин 40-50, не менше"... Кароче, за п"ять п"ята я підійшов і просто сказав класти килимки, бо мені треба їхати. Пацани втішились, позакидали в салон і багажник килимки, "з вас 160 грн" - і досвідос.
Підсумок: машина недомита, салон не закінчений, скло - гірше не буває, бо розводи... 160 грн в мінус і настрій зіпсутий. Я не люблю скандалити, і часу вже не залишалось, - тому просто поїхав. Але, Назарко, зверни уваги на цю зміну. Якась вона недограна :D :facepalm Ніколи раніше такого навіть і близько не було - просто паци розслабились, знаючи, що тебе нема і не буде. Тому цей пост - не у вигляді наїзду чи скарги, а просто, щоб ти був в курсі ;-) :beer
"Нам не страшні московські воші. Нам страшні українські гниди."
Симон Петлюра

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Денис » Пон, 02 жовтня 2017, 10:22

Напевно та зміна працювати в Назара вже не буде

Аватар користувача
Kritik
Повідомлень: 6047
З нами з: П'ят, 11 січня 2008, 13:11
Ім'я: Саша
Стать: чоловік
Авто: Електричне
Номер: KR
Звідки: The Earth
Дякував (ла): 23 рази
Подякували: 79 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Kritik » Пон, 02 жовтня 2017, 14:20

Денис писав:
Пон, 02 жовтня 2017, 10:22
Напевно та зміна працювати в Назара вже не буде
напевно ту зміну будуть шукати в посадках біля Львова :D

Аватар користувача
bossjara
Повідомлень: 4189
З нами з: Нед, 03 липня 2011, 09:52
Ім'я: Антон
Стать: чоловік
Авто: ford
Номер: 59105TC
Звідки: Львов(Сихов)
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення bossjara » Пон, 02 жовтня 2017, 14:59

якби то було так легко, то вже б не працювала. дуже тяжко знайти людей, які хочуть працювати - переважно всі хочуть велику зарплату за то шо ходять на роботу))
http://tuning.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=39&t=29544

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Stuff » Пон, 02 жовтня 2017, 16:14

Залишу і я свій коментар.
Останнім часом часто дуже модно стало називати хімчистку модним словом "детейлінг", що ж, віддав я машину на цю процедуру Назару і компанії, в процесі розбирали салон із зняттям килима, чистили пластики відновлюючими спреями і все таке, зробили дуже добре, нічого не зламали, все висохло, ціною і якістю задоволений, дякую 🍺
Вкладення
IMG-d7304099a40a9d114e56ee72e6e551c7-V.jpg
IMG-46853aedfb268267605602e62c45cba4-V.jpg
IMG-ebfb79d4b24b6ed2c8ce441e6c2b77d9-V.jpg
IMG-0bd8a0b4e2244376f30a6215f22af75c-V.jpg
IMG-25428f8de1292b80432403ac8f0567c9-V.jpg
IMG-0d7c17b7f52869d98e8a8fa333ae89a0-V.jpg
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
Pier
Повідомлень: 1867
З нами з: П'ят, 07 вересня 2007, 16:20
Стать: чоловік
Авто: целік 2 синій
Дякував (ла): 5 рази
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Pier » Сер, 25 квітня 2018, 11:41

Вже не вертався, не маю часу. 25 хв тому https://photos.app.goo.gl/MkoOAeQvy9WanMxA3

Та і більше напевне не поїду. Попереднього разу також було не ахті.

Аватар користувача
Vasiliyyy
Повідомлень: 4590
З нами з: Вів, 22 квітня 2014, 22:15
Ім'я: Василь
Стать: чоловік
Авто: Golf VI Variant
Дякував (ла): 276 рази
Подякували: 91 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Vasiliyyy » Сер, 25 квітня 2018, 11:47

Це "до" чи "після"?)

Аватар користувача
Денис
Повідомлень: 3579
З нами з: Сер, 17 травня 2006, 15:02
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: Ford Mondeo 2,Turnier,1,8,Panther Black
Звідки: Пасічна
Дякував (ла): 19 рази
Подякували: 37 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Денис » Сер, 25 квітня 2018, 14:10

Напевно це до мийки...

Аватар користувача
Andriy01
Повідомлень: 3478
З нами з: Пон, 10 вересня 2007, 15:24
Стать: чоловік
Авто: Audi A6 quattro 3.0 TFSI
Звідки: Львів
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Andriy01 » Сер, 25 квітня 2018, 15:11

Як на мене, то luav - це клієнт, тому власник бізнесу про свого клієнта не може писати як про неадеквата.
Якби я мав мийку, я би собі в мінус ліквідував всі недоліки поганої збірки.

Мені раз теж похімчистили машину одна відома компанія.
На другий день машина не заводилась, приборка не показувала, в машині було багато розводів. В результаті - сервіс, евакуатор, попандос на ремонт і час.
З власниками мирно все вирішили. Незручності компенсували новою мийкою. Але на хімчистку вже туди не поїду.

п.с. є стереотип, що на мийках працюють люди, яким платять мало і яким все одно на клієнта, які часто змінюються і які можуть сісти у ваше авто і його розбити. думаю, щось у цьому є. Правда, в результаті клієнту доводиться мати справу не з мийкою, а з конкретною людиною, що це зробила. А ця людина нічого не має, чим можна компенсувати збитки.

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » Сер, 25 квітня 2018, 18:26

Andriy01 писав:
Сер, 25 квітня 2018, 15:11
Як на мене, то luav - це клієнт, тому власник бізнесу про свого клієнта не може писати як про неадеквата.
Якби я мав мийку, я би собі в мінус ліквідував всі недоліки поганої збірки.

Мені раз теж похімчистили машину одна відома компанія.
На другий день машина не заводилась, приборка не показувала, в машині було багато розводів. В результаті - сервіс, евакуатор, попандос на ремонт і час.
З власниками мирно все вирішили. Незручності компенсували новою мийкою. Але на хімчистку вже туди не поїду.

п.с. є стереотип, що на мийках працюють люди, яким платять мало і яким все одно на клієнта, які часто змінюються і які можуть сісти у ваше авто і його розбити. думаю, щось у цьому є. Правда, в результаті клієнту доводиться мати справу не з мийкою, а з конкретною людиною, що це зробила. А ця людина нічого не має, чим можна компенсувати збитки.
Чому ти так впевнено говориш що якщо є клієнт то треба йому кланятись і мешти ше вилизати ? Чому я маю іти в мінус людині перед якою я нічого не завинив ? Тоді всі будуть приїзжати і казати а от в мене до мийки авто масло не брало а зараз жере 1л на 100км,та і розхід піднявся з 10ти до 15-ти л на 100км !!! До хнайомого приїхали дублікат ключа робити а виїхати не змогли бо АКБ втикнув і сиділи годину доказували шо то він винен!!! :facepalm

пс.Говорю не про конкретний випадок

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Stuff » Сер, 25 квітня 2018, 18:53

Не думаю що до мене спешл підхід, але все завжди миють дуже чітко, розводів нема, гума блистить :-)
p.s. фраза "клієнт завжди правий" на думку ряду компетентних людей вже давно не працює, краще часом одного клієнта втратити ніж потім розводити довгі і нудні діалоги після невеликого заробітку :sing
Вкладення
viber image.jpg
количество слов не определяет качество речи...

Аватар користувача
g0nzales
Повідомлень: 3649
З нами з: Вів, 07 жовтня 2014, 12:15
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: мале відерко
Номер: ВС?????Е
Звідки: Львів
Дякував (ла): 67 рази
Подякували: 84 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення g0nzales » Сер, 25 квітня 2018, 22:47

Останні три рази, що мив авто в Назара в цьому році (січень і два рази у березні) - жодних нарікань. У квітні машину мили на авторизованому сервісі, то якість навіть близько не та, а вартість на СТО ще і дорожче (мені поф бо страхова платила).
Вокруг дураки (с) Шелдон Купер

Аватар користувача
*Lesyk*
Тюнінг клуб
Повідомлень: 2804
З нами з: Чет, 14 червня 2007, 16:11
Ім'я: Олександр
Стать: чоловік
Авто: BMW, Smart
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення *Lesyk* » Сер, 25 квітня 2018, 23:50

Перепробув купу мийок до того, то хлопці миють без нарікань абсолютно, а я до того ставлюсь дуже щепетильно... Миюсь по декілька раз на місяць з дня відкриття, питань ніколи не виникало...

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Чет, 26 квітня 2018, 21:48

andreyclk писав:
Сер, 25 квітня 2018, 18:26

Чому ти так впевнено говориш що якщо є клієнт то треба йому кланятись і мешти ше вилизати ? Чому я маю іти в мінус людині перед якою я нічого не завинив ?
Питання не стоїть в тому,щоб вилизувати.Питання стоїть в тому,щоб навчитись визнавати свої помилки.Тим паче вони були і далеко не одна
І тим паче не варто було свого часу видаляти мої негативні пости,користуючись своїми модераторськими повноваженнями

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » Чет, 26 квітня 2018, 21:53

Stuff писав:
Сер, 25 квітня 2018, 18:53
Не думаю що до мене спешл підхід, але все завжди миють дуже чітко, розводів нема, гума блистить :-)
p.s. фраза "клієнт завжди правий" на думку ряду компетентних людей вже давно не працює, краще часом одного клієнта втратити ніж потім розводити довгі і нудні діалоги після невеликого заробітку :sing
Віталік!Ми знайомі в реалі
Ви серйозно вірите в те,що особисто я буду розводити просто так "довгі і нудні діалоги" на рівному місці?

Аватар користувача
Stuff
Повідомлень: 5022
З нами з: Вів, 07 липня 2009, 10:08
Ім'я: Віталік
Стать: чоловік
Авто: Das auto B8, CB600 Hornet, Fiat 500sport
Звідки: beZкрайний kosmos...
Дякував (ла): 15 рази
Подякували: 29 рази
Контактна інформація:

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Stuff » Чет, 26 квітня 2018, 22:10

Насправді я не мав на увазі когось особисто чи якусь конкретну ситуацію, ба більше, гадаю що кожен правий зі своєї точки зору, написав комент чисто з огляду на свої робочі моменти де мені деколи легше не продати пристрій ніж продати а потім його рік суппортити тощо, думаю Ви зрозуміли :) у вашій ж із Назаром ситуації я тримаю нейтралітет, все просто, на даному етапі в мене все з тою мийкою чітко :)
количество слов не определяет качество речи...

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 12 гостей