Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Відкривається Нова Мийка
Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 12:59

Відпишу тут те,що не встиг відписати в своїй темі

" Назар!Якби я хотів когось розвести,то я вимагав би гроші ще за перші косяки.І це було б справедливо.Це було?Ні.Я заплатив вам навіть більше,ніж ми попередньо домовлялись з урахуванням того,що,з ваших слів,ви намучились з моїм авто.І я вважав,що ми закрили питання в середу.На жаль,я помилявся
Не варто людей називати розводилами,якщо не знаєте їх
Якщо ви вважаєте моє авто ненормальним,то для чого брали його в роботу?
Нагадати вам,що ви говорили про моє авто перед роботою?
Коли ви були щирі: тоді чи коли почали обсирати моє авто?
Не варто намагатись виправдати некваліфікованість чи халатність ваших майстрів
віком авто
Тому нехай це все лишається на вашій совісті"

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 13:03

doris писав:%) як один з потенційних клієнтів на хімчистку цікаво що скаже про даний випадок Назар
Почистили авто добре.Я це казав і Назару.і якби не розбирали салон,понищивши купу всього,то я був би щасливий.На жаль,таку кількість косяків та небажання їх визнавати вважаю неприйнятними

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Magnus » П'ят, 23 червня 2017, 13:16

Людина просто не з тої планети і якісь діалоги вести нема бажання.
Після заданого питання мені, навіщо резиновий коврик мити водою, і зіпсували ми його бо мили водою мій терпець увірвався!!!
Був нюанс з клемою і з терміном аиконяння за шо адекватно запрпонував компенсацію в вигляді мийки( бітум зняти). Але після як мені почали скидати фотки ущільнювачів резинових які ми навіть не рухали і казати що ми їх погано поставили, що ми дверні карти знімали, які ми не знімали....я зрозумів що там щось не чисто.....

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення AnGeL » П'ят, 23 червня 2017, 13:21

Magnus, в те ж на мийці є камери? можливо є записи як мили дану машину?
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Magnus » П'ят, 23 червня 2017, 13:33

В цій машині також мав митись двигун, але ми не встигли цього зробити і Слава Богу бо коли її відгяняв клієнту вона троїла , коли запитався в власника чи він знає про це почув зовсім не однозначну відповідь...
Ми б помили двигун і хлопці були б в тому винні 100%. Маразм....

Аватар користувача
AnGeL
Повідомлень: 11675
З нами з: Пон, 11 квітня 2011, 19:03
Ім'я: Остап
Стать: чоловік
Авто: ホンダ前奏曲
Дякував (ла): 28 рази
Подякували: 29 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення AnGeL » П'ят, 23 червня 2017, 13:46

Magnus, ну тут штука така, що потрібні якісь фот-відео докази, бо наразі є твоє слово проти його слова. луав цілком адекватна людина і то зовсім не схоже на нього, щоб він займався всякими розводами такого плану. який йому з цього профіт? грошей з тебе зкосити? він ж не вимагає від тебе ніяких грошей :|
Хондоводи настільки сурові....
_____________________________

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення xxfOxx » П'ят, 23 червня 2017, 13:54

Magnus писав: Але після як мені почали скидати фотки ущільнювачів резинових які ми навіть не рухали і казати що ми їх погано поставили, що ми дверні карти знімали, які ми не знімали....я зрозумів що там щось не чисто.....
а як робили хімчистку ? 2500 то ж не за мийку ззовні домовлялись чи то тепер такі ціни :surprised

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » П'ят, 23 червня 2017, 14:15

Magnus писав:В цій машині також мав митись двигун, але ми не встигли цього зробити і Слава Богу бо коли її відгяняв клієнту вона троїла , коли запитався в власника чи він знає про це почув зовсім не однозначну відповідь...
Ми б помили двигун і хлопці були б в тому винні 100%. Маразм....
Пацики ви не знаєте власника того авто :D :D :D. Він просто дотошний до свого авто
Я не дивуюсь,може і в Назара неідеально зробили але ...
Я дивуюсь як Назар взяв те авто на мийку ,тож перед ним накосячили а власник міг побачити тільки після мийки

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » П'ят, 23 червня 2017, 14:16

xxfOxx писав: а як робили хімчистку ?
Теж цікаво для чого було знімати карти а особливо динаміки в стійках дверки?
Востаннє редагувалось П'ят, 23 червня 2017, 14:23 користувачем andreyclk, всього редагувалось 1 раз.

zelja
Повідомлень: 2773
З нами з: П'ят, 19 березня 2010, 23:51
Ім'я: /
Стать: чоловік
Авто: /
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення zelja » П'ят, 23 червня 2017, 14:22

Так як я Володю знаю не один рік І можу сказати з 100% впевненістю що ти ту не правий Тому що це його перша машина яку він має вже 8-9 років яка переросла в хоббі - проект,І за цей час було затрачена колосальна кількість грошей і виконано афігеть як багато роботи по машині .Так він дотошний перфекціоніст замітить любі зміни/деталі по своїй машині ну але це нормально, постав себе на його місце.Я би на товму місці спочатку розібрався вситуації поговорив з персоналом який займався цією "хімчисткою" , компенсував частково зроблену шкоду. Потім робітничків лібо наказати лібо наЮх. Імідж твоєї мийки це ти і твоє імя , і нетреба псувати його якимись халатними працівниками... Треба з повагою ставитися до клієнтів в любих ситуаціях і знаходити мирне рішення проблем а неназивати людину неадекватом і видаляти теми з форуму жиби інші не побачили.

Аватар користувача
Magnus
Тюнінг клуб
Повідомлень: 1356
З нами з: Вів, 21 серпня 2007, 19:32
Ім'я: Назар Дмитрович
Стать: чоловік
Авто: CRX B16 Turbo
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення Magnus » П'ят, 23 червня 2017, 14:33

Я більше обговорювати цю тему не буду! Хочете поспілкуватись між собою вперед. Всі зробили висновки....хто які це вже інша справа! Ця машина стала уроком, що треба детально оглядати і фотографувати авто перед початком роботи!

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення xxfOxx » П'ят, 23 червня 2017, 14:46

Magnus писав: Я більше обговорювати цю тему не буду! Хочете поспілкуватись між собою вперед. Всі зробили висновки....хто які це вже інша справа! Ця машина стала уроком, що треба детально оглядати і фотографувати авто перед початком роботи!

Робити фото до і після також, єдиний нюанс, що тут може бути, що машину віддали не власнику, а через треті руки.
Ну а коврик багажнику не віддати то ж мєлочь :facepalm

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення xxfOxx » П'ят, 23 червня 2017, 14:49

andreyclk писав: xxfOxx написав:
а як робили хімчистку ?

Теж цікаво для чого було знімати карти а особливо динаміки в стійках дверки?
Ну то й же детейлінг то чуть не язиком :D машину вилизують, фотки на форумі були що ватними паличками і тд пилюку збирають, то чого не зняти карти якщо їх наприклад тре було промити? чи тупо через карти мити водою динамік ?

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » П'ят, 23 червня 2017, 15:07

xxfOxx писав: чи тупо через карти мити водою динамік ?
Я б не дозволив знімати в авто ніодного елемента заводського. Зняв карти ,зламались защолки,та і потім на місце вже не так стають,скриплять

Аватар користувача
xxfOxx
Повідомлень: 2924
З нами з: Сер, 05 вересня 2012, 15:05
Ім'я: fOx
Стать: чоловік
Авто: Accord 2006 2.0 exe
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення xxfOxx » П'ят, 23 червня 2017, 15:09

andreyclk писав: Я б не дозволив знімати в авто ніодного елемента заводського. Зняв карти ,зламались защолки,та і потім на місце вже не так стають,скриплять
Ну а як ти будеш знати? стояти там біля майстрів 2-3 дня? лишили в суботу, забрали у вівторок після обіду

andreyclk
Повідомлень: 7239
З нами з: Чет, 16 лютого 2012, 12:30
Стать: чоловік
Авто: Ока
Дякував (ла): 143 рази
Подякували: 63 рази

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення andreyclk » П'ят, 23 червня 2017, 15:22

xxfOxx писав:
andreyclk писав: Я б не дозволив знімати в авто ніодного елемента заводського. Зняв карти ,зламались защолки,та і потім на місце вже не так стають,скриплять
Ну а як ти будеш знати? стояти там біля майстрів 2-3 дня? лишили в суботу, забрали у вівторок після обіду
Домовитись коли привезти і посидіти пиво попити пів дня :D :D :D

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 15:28

xxfOxx писав:
Magnus писав: Я більше обговорювати цю тему не буду! Хочете поспілкуватись між собою вперед. Всі зробили висновки....хто які це вже інша справа! Ця машина стала уроком, що треба детально оглядати і фотографувати авто перед початком роботи!

Робити фото до і після також, єдиний нюанс, що тут може бути, що машину віддали не власнику, а через треті руки.
Ну а коврик багажнику не віддати то ж мєлочь :facepalm
Людина,яка приймала машину,одразу вказала на більшість недоліків,бо Назар знає моє авто по багатьом моментам навіть краще ніж я

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 15:43

Magnus писав:Людина просто не з тої планети і якісь діалоги вести нема бажання.
Після заданого питання мені, навіщо резиновий коврик мити водою, і зіпсували ми його бо мили водою мій терпець увірвався!!!
Був нюанс з клемою і з терміном аиконяння за шо адекватно запрпонував компенсацію в вигляді мийки( бітум зняти). Але після як мені почали скидати фотки ущільнювачів резинових які ми навіть не рухали і казати що ми їх погано поставили, що ми дверні карти знімали, які ми не знімали....я зрозумів що там щось не чисто.....
Назар! Давайте не будемо перекручувати
Є гумовий килимок багажника.Якщо він суцільно гумовий,то так,мити його можна.Якщо ж на ньому по центру проклеєний
антиковзаючий елемент,то мити його керхером дуже не бажано.Мав сумний досвід колись з таким килимком,коли цей елемент почав банально відклеюватись.Мив машину купу разів на Шипшині і саме цнй коврик мені жодного разу не мили керхером.Це для загального розвитку
Але питання в цьому випадку навіть не в цьому: мені байдуже,як само ви зіпсули новий та ідеальний килимок(керхером чи якоюсь щіткою),бо мені від того не легше

По терміну виконання: з ваших слів,карти дверей були мокрі ввечері вівторка,бо їх мили в ніч з понеділка на вівторок
Можна поцікавитись: що саме моє авто робило у вас від суботи? Ви мені казали,що мали проблеми з демонтажем моїх сидінь,хоча на іншому клубному сервісі при мені одне сидіння демонтували за 15 хвилин.то,може,проблема не в моїх сидіннях?

По ущільнювачах: по дверних все і так видно на фото
По ущільнювачах спинки задніх сидінь( відбійниках):без них сидіння одразу починають скрипіти.і я вам про це казав
Те,що вони були-факт.Хоча на фоні зниклого килимка про що говорити далі? :facepalm
Я їх куплю,не збіднію

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 15:48

Magnus писав:В цій машині також мав митись двигун, але ми не встигли цього зробити і Слава Богу бо коли її відгяняв клієнту вона троїла , коли запитався в власника чи він знає про це почув зовсім не однозначну відповідь...
Ми б помили двигун і хлопці були б в тому винні 100%. Маразм....
Хм,тобто ви особисто приймали машину,роздивлялись те,що в мене під капотом при працюючому двигуні і ніяких зауважень у вас не було.а потім вони з'явились.Чому?
Чому одразу не сказали: двигун троїть і ми його мити не будемо?
Справедливості заради: маленьке підтроювання на газу є,на бензі двигун працює ідеально

Електрик Назар сказав,що дуже добре,що ви його не мили,бо може уявити,що б там вилізло після такої мийки :-)

Аватар користувача
luav
Повідомлень: 1887
З нами з: Нед, 18 квітня 2010, 11:54
Ім'я: Володимир
Стать: чоловік
Авто: Opel Omega B Caravan 3,0 V6
Номер: BC5192AT
Дякував (ла): 0
Подякували: 0

Re: Відкривається Нова Мийка

Повідомлення luav » П'ят, 23 червня 2017, 15:49

AnGeL писав:Magnus, ну тут штука така, що потрібні якісь фот-відео докази, бо наразі є твоє слово проти його слова. луав цілком адекватна людина і то зовсім не схоже на нього, щоб він займався всякими розводами такого плану. який йому з цього профіт? грошей з тебе зкосити? він ж не вимагає від тебе ніяких грошей :|
Це такий вид розводу: розвести і не вимагати гроші :-)

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 9 гостей