Рекламні оголошення товарів та послуг

Модератори: Jarevych, Жульєн, Yelik, Dimon, Denja, NIK

Правила форуму
1. В даному розділі дозволяється створення тем рекламного характеру на комерційній основі.
2. Назва теми повинна бути інформативна, в тексті оголошення обов'язково вказаний перелік товарів/послуг/видів діяльності та контактна інформація.
3. Розміщення оголошень в даному розділі є платним, за деталями звертайтесь до модераторів розділу.
4. Всі зібрані кошти йдуть тільки на підтримку працездатності форуму і розвитку Клубу.
5. Адміністрація Клубу не несе відповідальності за якість представлених товарів та послуг.
6. Після закінчення оплаченого терміну розміщення, тема видаляється.
Відповісти
Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)
Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 02 листопада 2015, 18:42

Sem, як би воно було зелене чи синє то би було круто ,а те що його використовують в гонках лемана чи врс то фігня :D
TURBO -POWER

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення Sem » Пон, 02 листопада 2015, 18:45

andriy320e30 писав: як би воно було зелене чи синє то би було круто ,а те що його використовують в гонках лемана чи врс то фігня
100%
BMW ///М Power

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення diesell » Пон, 02 листопада 2015, 19:32

Sem, для меня-это масла, которые мы сами используем в авто, в спорт авто и за которые я могу гарантировать. Гарантировать пото му, что сам их использовал. Вижу как они работают и как действуют.
А взять, вот так на пример, на фанарь, какое то твое масло-кот в мешке.
На заборе тоже .уй написано- а там дрова. Сорри, не убедил покупать и использовать твой товар. А пробывать , в наше время как то дороговато. Так что будем использовать проверенный продукт. :beer
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення Sem » Пон, 02 листопада 2015, 20:38

diesell писав: для меня-это масла, которые мы сами используем в авто, в спорт авто и за которые я могу гарантировать. Гарантировать пото му, что сам их использовал. Вижу как они работают и как действуют.
А взять, вот так на пример, на фанарь, какое то твое масло-кот в мешке.
На заборе тоже .уй написано- а там дрова. Сорри, не убедил покупать и использовать твой товар. А пробывать , в наше время как то дороговато. Так что будем использовать проверенный продукт.
Начнем с того, что я лично не обращался к тебе в личку с целью убедить покупать масла Rymax для себя,команды или для гражданских машин.
Поэтому твоя фраза в стиле "НЕ УБЕДИЛ" несколько не корректна. Ты не глава Scuderia Ferrari к которому я, простой смертный, пришел с просьбой о сотрудничестве))))
Второй момент. Эта тема хоть и носит коммерческий характер, ведь масло продается, но существует в том числе и для ответа на какие-то конкретные вопросы, возможно узкоспециализированные технические, связанные с вопросами производства, служебных свойств данного масла или масел вообще. Или на вопросе о самом бренде Rymax, какую нишу он занимает в мире производителей масел, на что ориентирован. На что то смогу ответить сам, что то запрошу у оффициалов (где моих знаний будет не достаточно) Но кроме тупых попыток наезда на масла я больше ничего не заметил в теме, а мои встречные вопросы оставались без ответа, мои ответы — без комментариев.
Если отойти от темы далеких для нас гонок LeMan 24h, и рассматривать опыт Украины, например Чемпионат Украины по Ралли, Ралли Лиманов, Горные гонки, драг, то есть пилоты и механики к чьему опыту можно обратиться. Первые EVO 9 N4 поехали на нем в январе 2011 после сравнительных тестов на льду на шипе 4 мм. И людям было с чем сравнить, и Motul 300V, и RedLine WT серии или трансмиссионный Schock Proof. И некоторыми особенностями масел Rymax даже они были удивлены, при этом отсутствия у Rymax агрессивного маркетинга, рассказов про ультрананокерамики, масел покрашенных как яйца на пасху и прочей мишуры. В общем надеюсь ты понимаешь, что ты далеко не единственный человек в Украине имеющий автомобиль, который видит как масло "работает и действует".
Что касается котов в мешках, то если ты чего то не знаешь, или о чем то не слышал, то не значит, что этого нет) 20 лет назад не все знали Мобил в Украине, а кто знал был уверен, что это немецкий бренд) При этом никто не заставляет тебя отказываться от проверенного масла) Даже в ЧУ по ралли есть любители лить Shell 10W-60 и по 3-4 раза в сезон подрывать голову и что-то искать в моторе) И для них это норма, они всем довольны!
BMW ///М Power

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення YuraDOC » Пон, 02 листопада 2015, 21:01

Sem писав: Лукойл 20W-50 отличное масло для профессионалов и ценителей прекрасного! За ним стоит очередь из гоночных команд FIA GT, Leman, WTCC и прочих)
темп вспышки 240С.
Не вижу причин для сарказма... Хотя благодарен за фундаментальное гугление, по моему вопросу. Пойду куплю себе лукойла... , погоняю в F1. ;)

С чего вы взяли, что масло на котором в Лемане катают 24часа, проезжают энное количество км, с предпусковым прогревом и т.д. пускай и в суперэкстремальном режиме, должно быть эталоном для моего С20ХЕ на которм мне ездить год, 10000км и в диапазоне температур от -25 до +35 и иногда погонять на любительских покатухах в жеских режимах?

Если продаете хорошее масло, за немалые деньги, да еще и после ребрендинга, не стоит злиться когда люди задают вопросы... ИМХО.

Температура вспышки масел является показателем их фракционного состава и испаряемости. Повышенная испаряемость (угар) является следствием большого содержания в масле легких фракций.

Уровень сахар в крови нормализуется, диабет уходит навсегда

    Температура вспышки масел характеризует наличие в масле легкокипящих фракций и связана с таким важным для производства моторных масел показателем, как моторная испаряемость.
(O==[][]==O)

Аватар користувача
diesell
Повідомлень: 1796
З нами з: Чет, 12 березня 2009, 00:42
Ім'я: Денис
Стать: чоловік
Авто: BMW
Звідки: LEMBERG
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення diesell » Пон, 02 листопада 2015, 21:15

Sem, не принимай все в свою сторону. Я высказал свое мнение, сложившееся после прочтения твоего поста и инфы в нем!
И Гугл инфу я сам могу скопировать и выложить.
Спасибо за страничку инфы. Буду знать, чего не надо покупать и делать.
Всем Мир. :beer
P.S. А какой вообще смысл твоего поста про масло? Комерция? Лик без? Как его расценивать тогда?
050-430-99-66 Денис

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення Sem » Пон, 02 листопада 2015, 21:24

YuraDOC, для F1 лучше взять МС-20, ведь там темп вспышки еще выше!)))
А по факту, я вам наглядно пояснил, что температура вспышки не характеризует служебных свойств масел!
BMW ///М Power

Аватар користувача
Sem
Повідомлень: 728
З нами з: Вів, 25 жовтня 2005, 21:18
Ім'я: SаШОК
Стать: чоловік
Авто: BMW E36 USA M3 Supercharger
Номер: 8333
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення Sem » Пон, 02 листопада 2015, 21:44

YuraDOC писав: Цитата:
Температура вспышки масел является показателем их фракционного состава и испаряемости. Повышенная испаряемость (угар) является следствием большого содержания в масле легких фракций.

Уровень сахар в крови нормализуется, диабет уходит навсегда

    Температура вспышки масел характеризует наличие в масле легкокипящих фракций и связана с таким важным для производства моторных масел показателем, как моторная испаряемость.
Нет. Если уж говорить о испаряемости, то ее характеризует тест NOAKС. Но увы, это тоже не связанно со стойкость масла на угар в реальном двигателе.

По Вашему C20XE Вас интересует моя рекомендация относительно масла для Вашего мотора? Или просто хотите продолжить спор о чем-либо, пытаясь что-то доказать?
BMW ///М Power

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення YuraDOC » Пон, 02 листопада 2015, 22:16

Sem писав: По Вашему C20XE Вас интересует моя рекомендация относительно масла для Вашего мотора? Или просто хотите продолжить спор о чем-либо, пытаясь что-то доказать?
Нет, я сам выберу масло, это не проблема, я просто описал Вам свою точку зрения и мотивацую в постановке вопросов. И указал точно двигатель, на который меня сейчас интересует масло. Не вижу смысла спорить, я не слишком компетентен в этих вопросах, и как потребитель всегда считал вышеперечисленнные параметря, включая и температуру вспышки, важными в выборе масла. Завтра схожу в центр метрологии и сертификации к лаборанта, посмотреть литературку...
(O==[][]==O)

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення YuraDOC » Пон, 02 листопада 2015, 22:18

Сори за ошибки, русский в школе учил только половину оода и пишу с телефона... :oops
(O==[][]==O)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 02 листопада 2015, 22:26

YuraDOC, тобі в принципі підходить любе масло яке має допуск до твого мотора .масла серії леманс розраховані на форсовані мотори і для спорту .більшість гонщиків зараз заливають редлайн вт ,після того як 300V спортилось,але воно в рази дорожче за рімко .тому можна його розглядати як альтернативу редлайну .
TURBO -POWER

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення YuraDOC » Пон, 02 листопада 2015, 22:46

andriy320e30, воно то так, і при спокійній їзді навіть простенькі масла збарігають свої властивості тривалий час, але варто добряче їх "промочалити" на драгу чи якомусь міні-спринті з переключеннями після 7000 обертів, відразуж навіть органолептично чвти вьрату початкових властивостей. Починається "калатун" компенсаторів, і взагалі підвищена шумність роботи двигуна, та і по датчику давки видно що все... вже "не то пальто". Як не дивно, мені найбільше подобались 5w50 від Eneos і від недорогого StatOil.

Ну і не такий вже XE і слабофорсований, пиляний CosCast з апгрейдом впуску/випуску вселяє віру в присутність 160+ коників :p :roll
(O==[][]==O)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 02 листопада 2015, 22:59

ну тут тільки тест на свому моторі оприділяє .мені наприклад 5в50 не підходить любе!бо була така сама історія як ти кажеш. а от залив редлайн15в50(50вт)зразу всі звуки пропали. но редлайн [цензура] дорогий і тільки на літо .щоб була така стабільнісь потрібно 1 мінімум загущувачів 2 круту базу, остальне -присадки всюда +- одинакові .
TURBO -POWER

Аватар користувача
Total
Повідомлень: 1165
З нами з: Сер, 01 лютого 2006, 15:42
Стать: чоловік
Авто: Honda Civic EJ9
Звідки: Львів
Дякував (ла): 0
Подякували: 2 рази

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення Total » Пон, 02 листопада 2015, 23:12

YuraDOC писав: кількість летких, та легковикіпаючих фракцій. цей показник у якісних масел повинен становити 225 градусів і вище. Одним словом чим вищий цей показник, тим довше масло зберігає свої початкові характеристики в процесі експлуатації. Якщо це значення мале, значить характеристики масла (такі як миюча здатність, розхід на угар і т.д. натягнуті за вуха) в процесі роботи будуть втрачатися, паралельно з випаровуванням летких фракцій.
Це хибна думка
Високі початкові поаказники для масла скорше гірше ніж краще, і як правило свідчать про те, що масла данного виробника більше збагачені присадками (які мають більшу летучість і швидше спрацьовуються ніж база) , що може означати те що використовується *слабка база* і витягували показники присадками.

Завжди ціниться здатність масла зберігати показники стабільними впродовж усього терміну експлуатації масла.
Тобто той факт, що масло *Х* має нпр. тепр спалаху 225, а масло *Y* має 220 при одинакових рівних (якість пального, режим експлуатації ітд) зовсім не означає що ч/з 5тис пробігу вона зменшеться однаково в обох масел. Власне навпаки як правило масла з високими стартовими показникам скорше і більше втрачають свої властивості ніж масла з *сердньо статистичними*. Тобто масло *Х* в середині пробігу може впасти з 225 до 210 і на кінець до пробігу 190 (і навтіь в кінці пробігу буде розхід масла) тоді як масло *Y* може змінитись 220, 217 і 210 на кінець пробігу відповідно..

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 02 листопада 2015, 23:27

Total писав: Високі початкові поаказники для масла скорше гірше ніж краще, і як правило свідчать про те, що масла данного виробника більше збагачені присадками (які мають більшу летучість і швидше спрацьовуються ніж база) , що може означати те що використовується *слабка база*
все правильно .якість масла оприділяє база . якшо база переробка воно в принципі не буде стабільним :D але ціна буде нижче конкурентів наприклад на гідрокрекінгу.
TURBO -POWER

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення YuraDOC » Пон, 02 листопада 2015, 23:53

Total, якщо в двигуна немає пропусків запалювання, і паливо не потраплятиме в масло, то у масла не буде знижуватись температура спалаху, а навпаки ростиме. Я вів до того самого, що і ти, до стабільності показників. Чим менше температура спалаху - тим більше в маслі летких присадок, які з часом вилетять в трубу і масло втратить стартові властивості ну і відповідно навпаки. %)
(O==[][]==O)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Пон, 02 листопада 2015, 23:56

наскільки я знаю темература спалаху не оприділяє кількість присадок
TURBO -POWER

Аватар користувача
YuraDOC
Повідомлень: 1174
З нами з: Чет, 03 березня 2011, 13:51
Ім'я: Юра
Стать: чоловік
Авто: BMW+Opel
Звідки: Івано-Франківськ
Дякував (ла): 0
Подякували: 0
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення YuraDOC » Пон, 02 листопада 2015, 23:56

andriy320e30 писав: все правильно .якість масла оприділяє база
Воно то так, але як довідатись скільки в каністрі тої бази, а скільки присадок у відсотковому значенні? ІМХО точка вспишки, це якраз те що потрібно щоб якось прикинути стабільність масла.
(O==[][]==O)

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Вів, 03 листопада 2015, 00:01

Каким боком сюда прислонить зольность масла? Вот она-то как раз и показывает, что в масле есть пакет присадок для «наворачивания масла», или тюнинга, если можно так выразиться.

Дело в том, что бесконечно «тюнинговать» масло нельзя. Просто потому, что все эти присадки и добавки при эксплуатации масла вырабатываются, соответственно — выгорают, образуя ту самую золу, которую можно увидеть на поршнях, клапанах и кольцах. И, если за способность все это нейтрализовать отвечает щелочное число масла, то сульфатная зольность масла ограничивает способность масла накапливать зольные соединения.

Весь прикол в том, что большое количество золы рано или поздно начнет изменять температуру вспышки масла, так как сама зола собравшись где-нибудь (как всегда, в самом интересном месте, на свечах, например) будет поджигать горючую смесь раньше положенного, или наоборот, мешать тем-же свечам качественной работе.

Вот поэтому наличие присадок ограничивают, а наличие их в масле и освещает та самая сульфатная зольность масла. При всех остальных равных характеристиках двух масел выигрывает то, в котором сульфатное число больше, т.к. указывает на бОльшую «тюнингованность» масла.
TURBO -POWER

Аватар користувача
andriy320e30
Повідомлень: 7473
З нами з: Нед, 15 березня 2009, 14:06
Ім'я: andriy
Стать: чоловік
Авто: bmw e30 318is turbo1.2bar. LSD
Звідки: красне
Дякував (ла): 20 рази
Подякували: 15 рази
Контактна інформація:

Re: Высококачественные масла фирмы Rymax (Rymco)

Повідомлення andriy320e30 » Вів, 03 листопада 2015, 00:02

YuraDOC писав: але як довідатись скільки в каністрі тої бази,
там не одна база ,а як мінімум три :-) оприділяє інфрачервоний аналіз спектру.
TURBO -POWER

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 21 гостей